Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

μπράβο βρε μαρακι μου!!!!! σε ζηλεύω!!!!!εγώ δεν προλαβαίνω να ασχοληθώ με τίποτα...εχω το μικρό όλη μέρα στο στήθος κ το μεγάλο να αποζητεί ακόμα κ το ένα ελεύθερο λεπτό που μπορεί να εχω...φαντάσου ότι κ στην τουαλέτα με το μεγλο παω κ λέμε παραμυθία......!!!!!!ελπίζω βέβαια να στρώσουν λίγο τα πράγματα μόλις σαραντησουμε!!!!!!βάπτιση!!!από τώρα;;;!!!! χαρά στην υπομονή σου!!!!!με το καλό!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσακια μου τι κανετε? ελπιζω να στε ολες καλα με τα ζουζουνακια σας

εγω δυστυχως δεν ειμαι πολυ καλα,εχασα τη μαμα μου την κυριακη

προσπαθω να συνελθω οσο μπορω

ευτυχως η μπουμπου ειναι πολυ ησυχη τρωει μονο οταν πιναει κ οταν κανει κακακια

θα μπω οταν ξαναμπορεσω

φιλακια γλυκα

Ελενίτσα μου γλυκιά

Δεν ξέρω τι να σου πω για να απαλύνω λιγάκι τον πόνο σου.....

Βλέπεις έχω περάσει από τα ίδια μονοπάτια τέτοιες μέρες και σε νιώθω...

Προσπάθησε να κάνεις κουράγιο και να παίρνεις δύναμη από το αγγελούδι σου.....

Η μανούλα σου είναι τώρα καλά, σε κοιτάζει, σου δίνει δύναμη και με τα φτερά της προστατεύει εσένα και το αγγελουδάκι σου.....

Εχεις πολλή δύναμη, ενεργοποιησέ την......για εσένα, για το παιδάκι σου....

Τρέχουν τα μάτια μου....

Σου κάνω μια μεγάλη αγκαλιά

Ό,τι θέλεις, είμαι εδώ........

Καλό Παράδεισο να έχει.......:(:(:(:(


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Φιλιά και άπειρη αγάπη σε όλες τις μανούλες. Ευτυχώς ξαναβρήκα τους κωδικούς μου. Την Πρωταπριλιά έφερα στον κόσμο με καισαρική την λιακάδα μου! Σαν ψέμα... Αλλά τόσο αληθινή. Εύχομαι όλα τα καλά σε όλες σας!


L2jgp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλησπερα!!! τι μου κανετε;;;!!!! τι νεα απο το "μετωπο";;;!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

εμεις εδω, τα ιδια, "τρεχουμε κ δεν φτανουμε"!!!!

Tsoupina μου να σου ζησει το μικρακι σου!!!!! να ειναι παντα γερο κ καλοτυχο!!!!

η σταυρουλα μας, εσυ κ εγω γεννησαμε την ιδια μερα!!!!!!!! πρωταπριλια!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

μπράβο βρε μαρακι μου!!!!! σε ζηλεύω!!!!!εγώ δεν προλαβαίνω να ασχοληθώ με τίποτα...εχω το μικρό όλη μέρα στο στήθος κ το μεγάλο να αποζητεί ακόμα κ το ένα ελεύθερο λεπτό που μπορεί να εχω...φαντάσου ότι κ στην τουαλέτα με το μεγλο παω κ λέμε παραμυθία......!!!!!!ελπίζω βέβαια να στρώσουν λίγο τα πράγματα μόλις σαραντησουμε!!!!!!βάπτιση!!!από τώρα;;;!!!! χαρά στην υπομονή σου!!!!!με το καλό!!!!

Ασε μη νομίζεις, λέγω κλείσαμε διμηνα για να εδραιωθεί ο θηλασμος επειδη στην αρχή ενα 10ημερο έδινα κ συμπλήρωμα.... αστα!

Και το κοριτσακι μου το ειχα κυριολεκτικά παρατημένο! :(

Οσο για τη βάπτιση να την κάνουμε να ειναι Μικρος να ξεμπερδεύουμε! Απλα επειδη θα τα κάνω ολα μονη μου,ξεκινάω σιγα σιγα στο χαλαρό να ετοιμάζω οτι γίνεται! ;)


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ασε μη νομίζεις, λέγω κλείσαμε διμηνα για να εδραιωθεί ο θηλασμος επειδη στην αρχή ενα 10ημερο έδινα κ συμπλήρωμα.... αστα!

Και το κοριτσακι μου το ειχα κυριολεκτικά παρατημένο! :(

Οσο για τη βάπτιση να την κάνουμε να ειναι Μικρος να ξεμπερδεύουμε! Απλα επειδη θα τα κάνω ολα μονη μου,ξεκινάω σιγα σιγα στο χαλαρό να ετοιμάζω οτι γίνεται! ;)

ναι κοπέλα μου!!!!έτσι ακριβώς κ εδώ!!!!προσπαθώ να ασχολούμαι κ με το μεγάλο που του έχει έρθει ταμπλας!!!!δεν έχει πρόβλημα με το μικρό,αντιθέτως δείχνει ότι ενδιαφέρεται κ νοιάζεται γι αυτόν,αλλά από εκεί πουμπορεί να έπαιζε κ μόνος του τώρα θέλει να είμαστε συνέχεια μαζί !!!!μόνο με τον πατέρα του ξεχνιέται λίγο,αλλά τώρα ο άντρας μου δουλεύει πολλές ώρες κ δεν τον βλέπει παρά ελάχιστα...ας μην γκρίνιαζε βέβαια!!!!θα μπορούσε να είναι χειρότερα τα πράγματα...να βγάζει επιθετικότητα για παράδειγμα...όλα καλά λοιπόν!!!!!απλά κούραση...

βάπτιση λέω να κάνω κ γω τώρα νωρίς,μέχρι το σεπτέμβρη αν τα καταφέρουμε οικονομικά...γιατί μετά πάει πολύ μακριά!!!!τον γιο μου τον βαφτίσαμε 15μηνών περπατώντας πήγε στην εκκλησία κ το εχω σκυλομετανιωσει....πολύ κλάμα κ φοβία μετά....


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

:-D...Μανουλες Μαρτιου-Απριλιου 2014...:-D

χαρα25--> 26/01/2014--> Γεννησε ενα κοριτσακι 1.150 gr.. 27η εβδομαδα

Dms2310 --> 6/2/2014 --> Κ.τ... Γεννησαμε εναν αντρα 4.000 gr

Anaida --> 6/2/2014 -->Κ.τ ... Γεννησαμε ενα Κοριτσαρο 2.100 gr

Τονια89-->15/2/2014 --> ... Γεννησαμε μια μπουμπου 2,770 gr

ValentinaSp-->25/2/2014--> ...Γεννησαμε εναν αντρακλα 3380 gr

Myrina--> 5/3/2014--> ...Γεννησαμε μια κουκλα 3870 gr

Konna82 --> 6/3/2014--> Κ.τ... Γεννησαμε μια κορουλα 3200 gr

Αριαδνη89 --> 10/3/2014 --> Κ.τ .. Ηρθε στον Κοσμο ενας αντρακλας 3200 gr

joannako--> 11/3/2014 --> Κ.τ .. Γεννηθηκε μια Κουκλα 3330 gr

Ntinaki04 -->25/03/2014--> Κ.τ.. Γεννηθηκε μια ζουζουνα 2,750 gr

βροχερή-->13/3/2014-->Κ.τ....γεννήθηκε ενας κούκλος 3.640 γρ.

KMG! -------> 21/3/2014 -->Κ.τ....γεννήθηκε ενας κούκλος ......γρ.

Georgia-kak --> 26/3/2014--> Κ.τ .. Γεννηθηκε μια Νεράϊδα 3000 gr

Εκλεράκι ----> 26/3/2014---Φ.τ...Γεννήθηκε ενας κούκλος 3180 γρ.

evhgiorgos --> 28/3/2014--> Φ.τ .. Γεννηθηκε μια Νεράϊδα ..2850 gr

elenitsamou --> 28/3/2014--> Κ.τ .. Γεννηθηκε μια Νεράϊδα..2550 gr

Tsoupina --->1/4/2014 --> Μια ζουζουνα Μουρλια...

sspyr82 -->1/4/2014--> Κ.τ .. Ενας Κουκλος .... 4290 gr

stavr77 ----> 1/4/2014 -->Φ.t.. Μια Κουκλιτσα....2700 gr

lenachania ----> 6/3/2014

bmcie --------> 7/3/2014

Linaki1988 ----->17/3/2014

Sunflower5000->5/4/2014

dinask -- -------> 7/4/2014

MarilenaDim --> 13/4/2014

aphrodite1978 ---->14/4/2014

Isigs--> 16/4/2014

kristy25-------> 25/4/2014

emilyp--------->25/4/2014

i want to be mama ----> 19/5/2014


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω.. Γεννησαμε και Χαθηκαμε..

Απο οτι φαινετε τα ζουζουνακια μας , Μας Τραβανε οληηη μας την προσοχη...!!!

Φιλεναδες μου... παρολο που δεν περασα καμμια καταθλιψη.. δεν ειχα καμμια ρεξη να γραψω.. θελω μονο να ειμαι με την μπουμπου μου αγκαλια... !! ερωτας μεγαλος.. Μεγαλη Αγαπη μιλαμε.. !!!

Παρολο που περασα μια τεραστια ταλαιπωρια στο νοσοκομειο λογο θρομβοφιλιας και λογο οτι η μικρη ηταν πολυ πολυ βιαστικη.. Παρολο που εκατσα 10 μερες μεσα στο νοσοκομειο με ορους και πολλα πολλα αλλα μεχρι να γεννησω την κορη μου.. ειλιρκινα δεν με νοιαζει καθολου..!!!

Ναι μεν ηθελα να παω Φυσιολογικα.. αλλα δυστυχως στην περιπτωση μου δεν γινοταν, υπηρχε κινδυνος για την μικρη και για μενα.. δεν με νοιαζει που εφαγα τονυστερι...!!!

Ωστοσο .. να σας πω οτι και εμεις θηλαζουμε Φυσιολογικα.. και μεσα σε 10 μερες πηραμε 500γρ... το επομενο ραντεβου μας ειναι την Τεταρτη μετα το πασχα και αγωνιω.. !!!

Σε γενικες γραμμες εχουμε ενα ησυχο μωρακι... βεβαια.. οχι παντα.. δηλαδη Μια φορα την ημερα θα την πιασουν τα νευρα της και για κανενα 4ωρο θα ειναι και αυτη αναστατωμενη.. αλλα και η μαμα κομματια.. ομως δεν πειραζει..!!!

τρωμε με τις ωρες και κανουμε και co-sleeping... γενικα ειμαστε της αγκαλιτσας...!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια....να σας ζησουν να νεα μωρακια σε ολες οσες γεννησαν τελευταια!!!!!!

Εμεις ειμαστε στην αναμονη....εχουμε ΠΗΤ στις 25/4 .....το μωρο ειναι με το κεφαλι κατω ομως δεν εχει μπει στη λεκανι...οποτε περιμενουμε να το παρει αποφαση το παιδι μας να ερθει χαχαχα....κατα τα αλλα ποναει το ποδι μου , κουτσαινω , ανυπομονησια στο φουλ...βαρεμαρα επισης γιατι ειναι σχεδον ολα ετοιμα...δεν εχω να κανω κατι....και αγχος και ανησυχια...αυτα ...περιμενουμε ....Κριστυ γεννησες? πως παει? ....θα σας ενημερωσουμε τι θα γινει ...φιλια σε ολες!

Link to comment
Share on other sites

:-D...Μανουλες Μαρτιου-Απριλιου 2014...:-D

χαρα25--> 26/01/2014--> Γεννησε ενα κοριτσακι 1.150 gr.. 27η εβδομαδα

Dms2310 --> 6/2/2014 --> Κ.τ... Γεννησαμε εναν αντρα 4.000 gr

Anaida --> 6/2/2014 -->Κ.τ ... Γεννησαμε ενα Κοριτσαρο 2.100 gr

Τονια89-->15/2/2014 --> ... Γεννησαμε μια μπουμπου 2,770 gr

ValentinaSp-->25/2/2014--> ...Γεννησαμε εναν αντρακλα 3380 gr

Myrina--> 5/3/2014--> ...Γεννησαμε μια κουκλα 3870 gr

Konna82 --> 6/3/2014--> Κ.τ... Γεννησαμε μια κορουλα 3200 gr

Αριαδνη89 --> 10/3/2014 --> Κ.τ .. Ηρθε στον Κοσμο ενας αντρακλας 3200 gr

joannako--> 11/3/2014 --> Κ.τ .. Γεννηθηκε μια Κουκλα 3330 gr

Ntinaki04 -->25/03/2014--> Κ.τ.. Γεννηθηκε μια ζουζουνα 2,750 gr

βροχερή-->13/3/2014-->Κ.τ....γεννήθηκε ενας κούκλος 3.640 γρ.

KMG! -------> 21/3/2014 -->Κ.τ....γεννήθηκε ενας κούκλος ......γρ.

Georgia-kak --> 26/3/2014--> Κ.τ .. Γεννηθηκε μια Νεράϊδα 3000 gr

Εκλεράκι ----> 26/3/2014---Φ.τ...Γεννήθηκε ενας κούκλος 3180 γρ.

evhgiorgos --> 28/3/2014--> Φ.τ .. Γεννηθηκε μια Νεράϊδα ..2850 gr

elenitsamou --> 28/3/2014--> Κ.τ .. Γεννηθηκε μια Νεράϊδα..2550 gr

Tsoupina --->1/4/2014 --> Μια ζουζουνα Μουρλια...

sspyr82 -->1/4/2014--> Κ.τ .. Ενας Κουκλος .... 4290 gr

stavr77 ----> 1/4/2014 -->Φ.t.. Μια Κουκλιτσα....2700 gr

lenachania ----> 6/3/2014

bmcie --------> 7/3/2014

Linaki1988 ----->17/3/2014

Sunflower5000->5/4/2014

dinask -- -------> 7/4/2014

MarilenaDim --> 13/4/2014

aphrodite1978 ---->14/4/2014

Isigs--> 16/4/2014

kristy25-------> 25/4/2014

emilyp--------->25/4/2014

i want to be mama ----> 19/5/2014[

κοριτσια τι κανετε? πως πανε οι κοιλιτσες?? τα νεα μωρακια??? εγω χαθηκα γιατι η μπουμπου μου δε με αφηνει να κανω τιποτα θελει ολο αγκαλια κ βολτες .. λιγο αν την αφησεις μας ακουει η γειτονια, κ απο υπνο πολυ λιγο κ δεν εχω κανενα να με βοηθαει ειμαι μονη μου αλλα ειμαι πολυ ευτυχισμενη κ ας μην εχω χρονο να κανω τιποτα αλλο κ ας μην κοιμαμαι.... ηθελα να ζητησω συγγνωμη στα κοριτσια που γεννησαν κ δεν τους εχω ευχιθει ακομη..

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ ΓΕΡΑ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΑ Κ ΕΣΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΧΑΡΕΣ!!

κ στα κοριτσια που περιμενουν

ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μανουλιτσες τι κάνετε;;; Να σας ζήσουν τα μωράκια σε όσες δεν εχω ευχηθεί!

Τωρα που άνοιξε κ ο καιρός εδω ειναι πανέμορφα κ κ καθε μερα πάω κ για περπάτημα καμμια ωριτσα οποτε δεν μένει κ πολλή ωρα για υπολογιστή κ "χασομερι"

Να ευχηθώ σε όλες καλο Παςχα κ καλή Ανάσταση με υγεία και οτι καλύτερο για τις οικογένειες σας!!!!

Τα φιλια μας!!!!


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρα......

Θα ήθελα να σας ευχηθώ

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ

Είθε το άγιο φως να φωτίσει τις ψυχές μας και να αναστήσει τις καρδιές μας.....

Να έχετε πάντα υγεία και χαρά στα σπιτικά σας και να χαίρεστε τα παιδάκια σας....

Σας ευχαριστώ για όλον αυτόν τον καιρό και ελπίζω να μη χαθούμε....ο πρώτος καιρός είναι δύσκολος.......αλλά απελπιστικά όμορφος:D:D:D:D:D

Φιλάκια στα πατουσάκια


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια....να σας ζησουν να νεα μωρακια σε ολες οσες γεννησαν τελευταια!!!!!!

Εμεις ειμαστε στην αναμονη....εχουμε ΠΗΤ στις 25/4 .....το μωρο ειναι με το κεφαλι κατω ομως δεν εχει μπει στη λεκανι...οποτε περιμενουμε να το παρει αποφαση το παιδι μας να ερθει χαχαχα....κατα τα αλλα ποναει το ποδι μου , κουτσαινω , ανυπομονησια στο φουλ...βαρεμαρα επισης γιατι ειναι σχεδον ολα ετοιμα...δεν εχω να κανω κατι....και αγχος και ανησυχια...αυτα ...περιμενουμε ....Κριστυ γεννησες? πως παει? ....θα σας ενημερωσουμε τι θα γινει ...φιλια σε ολες!

καλησπερα μανουλες!

τις θερμοτερες ευχες μου για ολα τα μπουμπουκια της παρεας! να σας ζησουν κ να τα καμαρωνετε παντα!!

emilyp κ εγω ακομα παρεα με την κοιλια μου!! δεν υπαρχει κανενα σημαδι τοκετου :( ουτε μιση συσπαση κ σκληρος τραχηλος.... το θετικο ειναι οτι η μικρη γυρισε κ πηρε θεση! να πω την αμαρτια μου απο τοτε που εκλεισα τις 38 εβδομαδες λεω ποτε θα γεννησω!! εχω βαρυνει κ καθε κινηση ειναι ενας αθλος!! :oops::oops::oops:

εσυ πως τα πας??

πολλα φιλια φιλεναδιτσες μου!!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρα κ χρόνια πολλά!!!με υγεία πάνω απ όλα!!!!με το καλό να έρθουν όλα τα μωρακια που περιμένουν ακόμη!!!!

καλησπερα μανουλες!

τις θερμοτερες ευχες μου για ολα τα μπουμπουκια της παρεας! να σας ζησουν κ να τα καμαρωνετε παντα!!

emilyp κ εγω ακομα παρεα με την κοιλια μου!! δεν υπαρχει κανενα σημαδι τοκετου :( ουτε μιση συσπαση κ σκληρος τραχηλος.... το θετικο ειναι οτι η μικρη γυρισε κ πηρε θεση! να πω την αμαρτια μου απο τοτε που εκλεισα τις 38 εβδομαδες λεω ποτε θα γεννησω!! εχω βαρυνει κ καθε κινηση ειναι ενας αθλος!! :oops::oops::oops:

εσυ πως τα πας??

πολλα φιλια φιλεναδιτσες μου!!

κοριτσακι μου γλυκό πως είσαι;;;!!!!!καιρό είχαμε να μάθουμε νέα σου!!!βλέπω κοντεύει κ η δίκη σου η μπουμπου!!!!εύχομαι να έρθει με το καλό κ με ένα πόνο!!!!!

κ να γεμίσει την καρδιά σου με την απόλυτη ευτυχία!!!!

εμείς κορίτσια δυστυχώ νοσηλευομαστε από τη μ πέμπτη με λοίμωξη του αναπνευστικου...ευτυχώς το προλάβαμε στην αρχή κ παμε ήδη καλύτερα....θα φάμε αρκετές μέρες μέσα φυσικά αλλά ευτυχώς αποφύγαμε τα χειρότερα!!!προσοχή στα ωραία σας....μην τα πλησιάζει κανείς που έχουμε ετών κ την παραμικρη υποψία ότι μπορεί να είναι άρρωστος...


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Χρονια πολλα σε ολες!!!!!!

Κριστυ ξερεις τι σημαινει βαρκα? Τα 20 κιλα με γερνουν χαχα, δυσκολευομαι να περπατησω αλλα περπαταω 1,5 ωρα σε 3 δοσεις καθε μερα γιατι κανω βολτα τα σκυλια μου για κατουρημα αλλα μετα φαντασου δεν μπορω να ανεβω τις σκαλες στο πρωτο οροφο! Περασε και το πασχα , ο γιατρος θα ανοιξει την τεταρτη , παρακολουθω το μωρο καθε ωρα κ στιγμη ωστε να τον ακουω , συσπασεις εχω αλλα μεχρι εκει κ εμεις! Ασε που ανησυχω μηπως κ συμβει κατι κ δεν το παρω χαμπαρι αλλα λεω αποκλειεται σιγουρα εστω κ το ενστικτο θα λειτουργησει. Περιμενουμε ολοι μαζι! Οταν ειναι το πρωτο η αγωνια ειναι μεγαλη. Αυτα! Φιλια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...