Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ναι χαρηκα παρα πολυ!!!!!!!!!!!

εσυ τι εκανες τελικα;;;του το ειπες;;;

οχι ακομη, λεω να του το πω προς τον 3ο αν δε με παρουν χαμπαρι ως τοτε η εστω να περιμενω καμια 15αρια μερες ακομη


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σπυριδουλα μου, τελεια τα νεα σου.. μπραβο.. ειδες που φοβοσουν..!!!

εμενα παντως εδω και μια βδομαδα φαινετε κανει μπαμ οτι ειμαι εγκυος.. εχω κανει και κοιλιτσα.. ειμαι και πρησμενη...!! Ασε που δεν περπαταω σαν γυναικα.. αλλα σαν νταλικιερη.. ασε που παω και αργα, λες και κραταω αυγα...!!!

στην πρωτη εγκυμοσυνη μου φανηκε η κοιλια μολις πηγα 6 μηνων!!!!!!τωρα απο την αρχη!!!!μαλλον γιατι εχει χαλαρωσει το δερμα στην περιοχη!!!!!τι να σου κανει κ αυτο;;;;!!!!! δερμα ειναι!!!!!οχι λαστιχο!!!!!να το τραβας κ να επανερχεται στη θεση του!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

οχι ακομη, λεω να του το πω προς τον 3ο αν δε με παρουν χαμπαρι ως τοτε η εστω να περιμενω καμια 15αρια μερες ακομη

εσυ ξερεις!!!!παντως αν δεις κ το παιζει βαρυ πεπονι, αναρρωτικη κατ'ευθειαν...δεν ειμαι καταστροφολογος....απλα εχω καει στο χυλο....;););););););)


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

στην πρωτη εγκυμοσυνη μου φανηκε η κοιλια μολις πηγα 6 μηνων!!!!!!τωρα απο την αρχη!!!!μαλλον γιατι εχει χαλαρωσει το δερμα στην περιοχη!!!!!τι να σου κανει κ αυτο;;;;!!!!! δερμα ειναι!!!!!οχι λαστιχο!!!!!να το τραβας κ να επανερχεται στη θεση του!!!!!

κοριτσια κρεμα για ραγαδες ποτε αρχιζουμε να βαζουμε?


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εσυ ξερεις!!!!παντως αν δεις κ το παιζει βαρυ πεπονι, αναρρωτικη κατ'ευθειαν...δεν ειμαι καταστροφολογος....απλα εχω καει στο χυλο....;););););););)

σαββατο εχω υπερηχο ν ακουσουμε καρδουλα.ας μας πει οτι ειναι ολα καλα

κ βλεπουμε


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

στην πρωτη εγκυμοσυνη μου φανηκε η κοιλια μολις πηγα 6 μηνων!!!!!!τωρα απο την αρχη!!!!μαλλον γιατι εχει χαλαρωσει το δερμα στην περιοχη!!!!!τι να σου κανει κ αυτο;;;;!!!!! δερμα ειναι!!!!!οχι λαστιχο!!!!!να το τραβας κ να επανερχεται στη θεση του!!!!!

τι να σου πω καλο μου.. ισως επειδη ειμαι υπερβολικα αδυνατη εμενα να φαινετε με την πρωτη.. και περυσι φαινοταν απο την 7η βδομαδα.. και εγω δεν το πιστευα ωσπου μου το εδειξε σε φωτογραφια ο αντρας μου..

φαντασου μονο οτι ειμαι ορθια και βλεπεις τα κοκκαλα τις λεκανης κανονικα οταν δεν ειμαι εγκυος.. τωρα ξαπλωνο για να δω...!!!

Ελενη εγω βαζω αμυγδαλελαιο απο τωρα στην κοιλιτσα μου.. μου το ειπε και ο γιατρος οτι κανει καλο.. επισης με χαλαρωνει..

θεωρω πεταμενα λεφτα να γοραζεις κρεμες που δεν κανουν τιποτα.. ενω εχουμε τοσα ωραια και φυσικα προιοντα.. οπως τα λαδι.. το ελαιολαδο ειναι ακομα καλητερο.. αλλα εμενα με ενοχλει η μυρωδια τωρα..!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Μανουλιτες.. πως εισαστε σημερα..??

εμεις μια χαρα.. με ελαφριες ναυτιες.. μια χαρουλα.. !!

καναμε τις δουλιτσες μας με τις μικρες.. και τωρα μαγειρευουμε...!!!

Βαλεντινα εμενα με βοηθαει η ρακι παρα πολυ.. γιατι το καιει.. εαν εχεις και μουρνορακι.. σιγουρα θα σου κανει δουλεια.. εμενα παντως που δεν με πιανουν τα παυσηπονα ,.. με βοηθαει η ρακι...!!

Σπυριδουλα μου, τελεια τα νεα σου.. μπραβο.. ειδες που φοβοσουν..!!!

εμενα παντως εδω και μια βδομαδα φαινετε κανει μπαμ οτι ειμαι εγκυος.. εχω κανει και κοιλιτσα.. ειμαι και πρησμενη...!! Ασε που δεν περπαταω σαν γυναικα.. αλλα σαν νταλικιερη.. ασε που παω και αργα, λες και κραταω αυγα...!!!

Μου φερανε τωρα κατι επο μελισεσ... ειναι λεει προπολινη... την εβαλα γυρο γυρο και μουδιασε... καλο ειναι... και δεν εχει και πολυ ασχημη γευση... μεχρι αυριο να με κρατησει και μετα ολα καλα...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια κρεμα για ραγαδες ποτε αρχιζουμε να βαζουμε?

Στο στιθοσ βαζω απο την 7 βδομαδα γιατι μεγαλοσε πολυ..... και τωρα ειναι σαν δυο μπαλεσ.... αν και ειμαι πολυ αδυνατι και δεν πηρα ουτε ενα κιλο ακομα,εχασα 3:):):):).... και στην κοιλια απο την 10 περιπου προλυπτικα..... πρεπει απο νορισ να ενιδατοσουμε το δερμα.....:roll::roll::roll::roll::roll::roll: να ειμαστε μετα ομορφεσ....:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στο στιθοσ βαζω απο την 7 βδομαδα γιατι μεγαλοσε πολυ..... και τωρα ειναι σαν δυο μπαλεσ.... αν και ειμαι πολυ αδυνατι και δεν πηρα ουτε ενα κιλο ακομα,εχασα 3:):):):).... και στην κοιλια απο την 10 περιπου προλυπτικα..... πρεπει απο νορισ να ενιδατοσουμε το δερμα.....:roll::roll::roll::roll::roll::roll: να ειμαστε μετα ομορφεσ....:tongue::tongue::tongue:

α μολις πληρωθω θα εφοδιαστω, απο βδομαδα δλδ, γιατι τωρα δεν εχει σαλιο:(


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

α μολις πληρωθω θα εφοδιαστω, απο βδομαδα δλδ, γιατι τωρα δεν εχει σαλιο:(

Παρε την FISSAN μαμα, και για στυθοσ και για ραγαδεσ στην κοιλια, ειναι οικονομικεσ και πολυ καλεσ... και επισισ οπωσ ειπαν και τα κοριτσια το αμυγδαλελεο ειναι πολυ καλο.....στο κατω κατω baby oil....και αυτο κανει δουλεια...:mrgreen::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Παρε την FISSAN μαμα, και για στυθοσ και για ραγαδεσ στην κοιλια, ειναι οικονομικεσ και πολυ καλεσ... και επισισ οπωσ ειπαν και τα κοριτσια το αμυγδαλελεο ειναι πολυ καλο.....στο κατω κατω baby oil....και αυτο κανει δουλεια...:mrgreen::tongue:

παω να πασαλειφτω:)


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

μεχρι τωρα εχω φαει

1 μηλο 1 ποτηρι γαλα 1 καφε 1 πιατο φακες με μπολικο τυρι

κ σε καμια ωρα θα χω λιγουρα

χαχα.... πασαλειψου......λογικα αφου ημαστε μαζι και συ τωρα φουσκωνεισ???:rolleyes::rolleyes::rolleyes: πρεπει!!!!

εγω εχω φαει ενα τοστ 8 το πρωι με ποτυρι γαλα, αλλο ενα στισ 11, τωρα εφαγα ενα νεκταρινι, και περιμενω πωσ και πωσ να φυγο 2 απο το γραφειο για να φαω φαι....... χαχαχα οποτε δεν εισαι μονη.... και δεν εχω παρει ακομα γραμμαριο... εσυ μα τα κιλα πωσ τα πασ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...