Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

μανούλες απο παλλήνη για κεφεδάκι;


Recommended Posts

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 10 months later...

Διαφημίσεις

Ταρα υποθετω λες τον simba (απεναντι απο το μινι μαρκετ)

πηγαινω συχνα εκει, εσεις εχετε παει?

(δεν θυμαμαι καλα, αλλα νομιζω πως εσυ ησουν που μου ειχες συστησει εναν καλο ψαρα στον γερακα. ή μηπως κανω λαθος?)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

χαχα εγω πρεπει να ημουν με τον ψαρα!

ο παιδοτοπος ειναι πολυ συμπαθητικος, καθαρος και με ωραιους χωρους για τα μικρα. απλα μερικες φορες γινεται λιγο πανικος. πλακωνει κοσμος και χανει η μανα το παιδι!

καθημερινες συνηθως ειναι πιο καλα. εχουμε μαζευτει εκει καποιες φορες και με αλλες μαμαδες απο το φορουμ.

εχεις δυο μπομπιρακια απ'οτι βλεπω. εγω εχω εναν στα 2,5.

αν σε φερνει ο δρομος και θες να κανονισουμε να παμε και μαζι στον παιδοτοπο καποιο απογευμα


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι βεβαια! Αλλα καλυτερα οπως λες καθημερινη, γιατι με 2 παιδια δεν ειμαστε για πολυ κοσμο να μην ξερω ποιο να πρωτοπροσεξω!

Προφανως κατα τη διαρκεια των εορτων που ειναι κλειστα τα σχολεια θα γινεται χαμος. Οποτε να το κανονισουμε οπωσδηποτε μετα.

Εχουμε παρει και 2 δωρεαν προσκλησεις (προσφορα για την πρωτη επισκεψη) για την Παραμυθουπολη στην Αγια Παρασκευη, αλλα δεν καταφεραμε να παμε ακομα.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...

Μελινα καλη χρονια! Δεν εχουμε παει ακομη σε κανενα παιδοτοπο γιατι εγω εκλεισα ενα μηνα με φαρυγγιτιδα και ημουν χαλια. Τωρα με επιασε η μεση απο αποτομες κινησεις και βαρη και ειμαι με αντιφλεγμονωδη! Θα τα πουμε σιγουρα ομως οταν συνελθω!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 χρόνια μετά...

Γεια σας και από την νέα της παρέας.

Εγώ μένω Γλυκά Νερά και πρόσφατα επισκέφθηκα ένα νέο μαγαζί στην περιοχή μας το Fairytale.

Απλά υπέροχο κορίτσια.

Αν σας φέρει κάποια στιγμή ο δρόμος σας να πιούμε ένα καφεδάκι στο συγκεκριμένο μαγαζί. Εγώ το έχω κάνει στέκι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...