Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin News

    • 2 ώρες πρίν, Vasia3315 είπε:

      Γεια σας κορίτσια, θέλω να μοιραστώ έναν προβληματισμό..εμείς είχαμε επαφές 10-12/10.. τελευταία περίοδος ήταν 28 σεμπτεμβρη.. χθες είχα 2 θετικά τεστ άχνα βέβαια..έκανα χθες και χοριακη 10.18 και σήμερα (24 ωρες μετά) η χοριακη ήταν 21.78 (είμαι 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο) ο γιατρός μου είπε να κάνω και μια χοριακη την Παρασκευή..την μέρα δηλαδή που θα ήταν να μου έρθει περίοδος..στην ουσία η πρώτη χοριακη έγινε 11 μέρες μετά την ωορρηξία..(αν υποθέσουμε ότι ήταν στην 14η μέρα του κύκλου). Δεν ξέρω τι να σκεφτώ, η αλήθεια είναι ότι έχω αγχωθεί λίγο..

      εκανες πριν την καθυστερηση,μολις 10μερες μετα τις επαφες,λογικο να ξεκινησε χαμηλα.αυτο δ εχει σημασια

      κ δ υπαρχει λογος να επαναλαμβανεις καθε μερα

      εισαι εγκυος!ευχομαι να πανε ολα καλα!!

      • Λουλούδια 1
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, Angel83 είπε:

      Είμαι προβληματισμενη κ εγώ για το τι θα κάνω... Θα δω τι θα μου πει κ ο γιατρός.. Εμένα ο κύκλος μου είναι ρυθμισμένος με cyclacur οπότε σε αυτό δε νομίζω να έχω θέμα, είχα ήδη έναν κανονικό κύκλο όσο είχα covid. Αν υπάρξει κάποιο θέμα με το ενδομητριο δε θα φανεί στους υπέρηχους; σίγουρα δε θα προχωρήσω σε εμβρυομεταφορα αν προβληματίζει έστω κ το παραμικρό το γιατρό.. 

      Από όταν πήραμε τα καλά νέα από τον προεμφυτευτικο όλο κάτι έχω με έχει πάρει λίγο από κάτω... Σίγουρα θέλω να προχωρήσω με τις καλύτερες συνθήκες σε εμβρυομεταφορα! Σε κάθε περίπτωση θα εμπιστευτώ κ το γιατρό μου σε ότι μου πει. 

      Για τον κοβιντ δεν μπορω να σου πω με βεβαιοτητα αλλα η αντιβιωση σαν αντιβιωση δε νομιζω να επηρεαζει τοσο. Προσωπικα πριν την εμβρυομεταφορα ειχα λαρυγγιτιδα και επειδη δεν μου περνουσε πηρα αντιβιωση. Προχωρησα κανονικα σε ετ και ολα πηγαν καλα. Φυσικα ο γιατρος σου θα σε καθοδηγησει καλυτερα. Καλη επιτυχια!!

      • Ευχαριστώ 1

Recommended Posts

Πωλούνται δύο θήλαστρα της MEDELA. Το ένα χειροκίνητο και το άλλο ηλεκτρικό. Το χειροκίνητο πωλείται 20 ευρώ και το ηλεκτρικό 50. Το χειροκίνητο χρησιμοποιημένο 1 φορά και το ηλεκτρικό λιγότερες από 5.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα το ηλεκτρικο ειναι ακομη διαθεσιμο;

ποιο απο τα 2 ηλεκτρικα ειναι το απλο η με το "χειρηστηριο";

αξεσουαρ, μπουκαλια κλπ;

Καλημέρα!!! Είναι ακόμη διαθέσιμο το ηλεκτρικό....

Είναι αυτό:

https://www.google.gr/search?q=medela+mini+electric&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=fLIdUoC-N5SChQfT0ICoCQ&sqi=2&ved=0CEAQsAQ&biw=1280&bih=699#facrc=_&imgdii=_&imgrc=D89wbD2E_ki9bM%3A%3BAZ9Or0liPQg6WM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.poulato.gr%252Fuploads%252F90MedelaMiniE.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.poulato.gr%252Fthilastro-medela-mini-e-25518%3B534%3B400

δεν υπάρχουν έχτρα "αξεσουάρ" λογω του ότι χρησιμοποιήθηκε ελάχιστα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 1 month later...
  • 3 εβδομάδες μετά...
Ισχύει ακόμη το ηλεκτρικό θήλαστρο? Ποιο μοντέλο είναι? Το swing? Ευνδιαφέρομαι από θεσσαλονίκη.Ευχαριστώ

συγγνωμη για την καθυστερηση, αλλα ημουν χωρις ιντερνετ. ισχυει. ειναι το μινι ελεκτρικ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...