Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Κρεβατακι Mothercare


Recommended Posts

Γεια σας,

Πουλάω κουνια και στρώμα της Mothercare.

Η κούνια έχει χρησιμοποιηθεί και απο τα δυο μου κορίτσια. Το ξύλο είναι σε πολύ καλή κατάσταση. Εχει μόνο κάποια σημάδια απο δαγκωνιές τα οποία όμως δεν φαίνονται πολύ. Το στρώμα είναι σε άριστη κατάσταση και έχει κάλυμμα που βγαίνει και πλένεται στο πλυντήριο. Παρακάτω περισσότερες πληροφορίες:

Κούνια: Mothercare Hereford Cot

Διαστάσεις: Μήκος 1.44 - Υψος 0.93 - Βάθος 0.76

Στρώμα Mothercare διαστάσεις: 56χ118

Οι φωτο δειχνουν την κουνια αφου την εχω ξεσυναρμολογησει. Ανεβαζω κ μια απο αλλο site που δειχνει πως ειναι συναρμολογημενη.

Η τιμή για την κούνια κ το στρώμα είναι 100 ευρώ. Δώρο σεντονακια με λάστιχο που ταιριαζουν ακριβώς στο στρωματακι.

P1210926_zpsb705a9eb.jpg

P1210927_zps8625cfbf.jpg

P1210928_zps8b4687bc.jpg

MothercareHerefordCot_zps1803c0cb.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...