Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΡΙΛΑΞ BABYBJORN


Recommended Posts

Καλησπέρα σε μαμάδες, μπαμπάδες και μπεμπάκια! Μιας και ο "αγκαλίτσας" μου προτιμά το κρεβατάκι του, δεν χρησιμοποιήσαμε κυριολεκτικά καθόλου το ριλάξ που αγοράσαμε. Είναι της BABYBJORN, σε χρώμα κόκκινο-μαύρο, και πραγματικά είναι το μόνο με πλήρως ανατομική πλάτη και ολες τις απαραίτητες εγκρίσεις...Ψάξτε το και θα το διαπιστώσετε...Το αγοράσαμε από γνωστό κατάστημα 145 ευρώ, και το δίνουμε μόνον 90! Είναι εντελώς αχρησιμοποίητο, απλά-λόγω έλλειψης χώρου-δεν έχουμε κρατήσει τη συσκευασία...Όσοι πιστοί προσέλθετε!

oneira-3513140890294e536845cb15b-500x500.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για επικοινωνία καλέστε ή στείλτε μήνυμα και στο 6979130351. (αν δεν απαντώ σημαίνει ότι ο αγκαλίτσας απαιτεί όλη μου την προσοχή, οπότε θα σας πάρω εγώ!) :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Ξέχασα να αναφέρω ότι είμαστε Θεσσαλονίκη...Αν ενδιαφέρεται κάποιος από εδώ, το ριλάξ υπάρχει ακόμα. Στους φίλους Αθηναίους αποστολή μόνον με αντικαταβολή και πληρωμή από τον παραλήπτη.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Σου έχω απαντήσει σε άλλη αγγελία που έχεις με έπιπλα για ένα τραπέζι σαλονιού.Κοίταξέ το σε παρακαλώ και απάντησέ μου.


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σου έχω απαντήσει σε άλλη αγγελία που έχεις με έπιπλα για ένα τραπέζι σαλονιού.Κοίταξέ το σε παρακαλώ και απάντησέ μου.

Καλησπέρα. Επειδή τα έπιπλα δεν είναι δικά μου αλλά ενός συγγενούς και έκανα απλώς την εξυπηρέτηση να τα βάλω στην αγγελία, πρέπει να ρωτήσω τιμές για το καθένα ξεχωριστά, και να δω τι υπάρχει ακόμη, για να σας απαντήσω..Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και ζητώ συγνώμη για την καθυστέρηση στην απάντησή μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

TO ΡΗΛΑΞ ΔΟΘΗΚΕ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Καλησπέρα. Επειδή τα έπιπλα δεν είναι δικά μου αλλά ενός συγγενούς και έκανα απλώς την εξυπηρέτηση να τα βάλω στην αγγελία, πρέπει να ρωτήσω τιμές για το καθένα ξεχωριστά, και να δω τι υπάρχει ακόμη, για να σας απαντήσω..Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και ζητώ συγνώμη για την καθυστέρηση στην απάντησή μου...
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...