Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημερα! Έκανα μια έρευνα σχετικά με τις βιταμίνες και κόντεψα να καραφλιασω! Και δεν έχω και περιθώρια,αρκετά μαλλιά έχασα με 16 μηνες θηλασμό 😛 Τελικά κατέληξα στις inofert για μένα και στις Wellman για τον άντρα μου. Παίρνουμε και έξτρα φιλισιν και mollers,τρώμε κάθε μέρα  φρουτα και σαλάτες,ε πιστεύω κάτι θα γίνει. Μακάρι να είχαμε παραπάνω λεφτά,να δοκιμάζαμε πιο ακριβές βιταμίνες,αλλά και αυτές κατι καλό θα κάνουν 🥰

ΕΥΚΑΙΡΙΑ με στιλ...ΙΚΕΑ


Recommended Posts

Πωλείται συρτιαριέρα και ντουλάπα σε χρώμα wegge (σκούρο καφέ), χρησιμοποιημένη μόνο για 4 μήνες!! Διατίθενται ακόμη επιτοιχιες μονάδες αποθήκευσης...Τιμή για όλα μαζί 300 ευρώ!! Μπορούν να πωληθούν και ξεχωριστά!! Η συρτιαριέρα είναι η παρακάτω, και αντίστοιχα είναι και η ντουλάπα με τις μονάδες...Βρίσκονται όλα Ανατολική Θεσσαλονίκη...Για επικοινωνία μήνυμα ή τηλ στο 6979130351!

20163755.JPG

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν ενδιαφέρεται κάποιος, υπάρχουν εντελώς καινούρια και: στεγνωτήριο ρούχων, ηλεκτρική κουζίνα, τηλεόραση πλάσμα τεράστια (50 ίντσες), σαλόνι καναπές-γωνία, τραπεζάκι σαλονιού, σύνθετο. Τιμή για όλα: 2000 ευρώ. Κοινώς...ένα ολόκληρο σπιτικο με ελάχιστα χρήματα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αν ενδιαφέρεται κάποιος, υπάρχουν εντελώς καινούρια και: στεγνωτήριο ρούχων, ηλεκτρική κουζίνα, τηλεόραση πλάσμα τεράστια (50 ίντσες), σαλόνι καναπές-γωνία, τραπεζάκι σαλονιού, σύνθετο. Τιμή για όλα: 2000 ευρώ. Κοινώς...ένα ολόκληρο σπιτικο με ελάχιστα χρήματα!!

Το τραπέζι μέσης τί διαστάσεις έχει?Και η τιμή του?


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ όλους όσους έδειξαν ενδιαφέρον για τα έπιπλα, αλλά επειδή δεν είναι δικά μου, αλλά ενός συγγενούς, θα πρέπει να ρωτήσω τι υπάρχει ακόμη, και σε τιμή ξεχωριστά, και να κάνω ξανά ανάρτηση, για να μην έχουμε μπερδέματα. Βρίσκονται όλα στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, και η μεταφορά είναι υποχρέωση του αγοραστή...(το διευκρινίζω γιατί κάποιοι με ρώτησαν)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους όσους έδειξαν ενδιαφέρον για τα έπιπλα, αλλά επειδή δεν είναι δικά μου, αλλά ενός συγγενούς, θα πρέπει να ρωτήσω τι υπάρχει ακόμη, και σε τιμή ξεχωριστά, και να κάνω ξανά ανάρτηση, για να μην έχουμε μπερδέματα. Βρίσκονται όλα στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, και η μεταφορά είναι υποχρέωση του αγοραστή...(το διευκρινίζω γιατί κάποιοι με ρώτησαν)

Ανατολική θεσσαλονίκη είμαστε και εμείς.Αν μπορείς να μου απαντήσεις άμεσα

θα με διευκόλυνες πολύ.Ευχαριστώ!


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. εμενα με ενδιαφερουν- στεγνωτήριο ρούχων, ηλεκτρική κουζίνα,και καναπες. μενω καλαμαρια,οποτε βολευει να τα δω απο κοντα. ας μου στηλουν φοτογραφιες και τιμουλες στο [email protected]

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ Η ΠΩΛΗΣΗ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ...ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΤΕ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...