Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Με το καλό και...επίσημα!


Recommended Posts

Πριν λίγο καιρό ένα μωράκι ήρθε πρόωρα στον κόσμο και οι γονείς του το εγκατέλειψαν την ίδια μέρα. Αυτό έμελλε να είναι το μωρό των φίλων μας, που θα του προσφέρουν ένα σπιτικό με πολλή αγάπη και πολύ...γέλιο, καθότι τυγχάνουν ζευγάρι με απίστευτο χιούμορ. Ενόψει της οριστικής απόφασης, που αναμένεται σύντομα, τους εύχομαι με το καλό να γίνει και...επίσημο με τη βούλα του δικαστηρίου. Να χαίρεστε το αεικίνητο, όπως λέτε, ζουζούνι σας και να είναι γερό κι ευτυχισμένο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να ειναι γερό και να το χαίρονται οι φίλοι σας! Μπράβο τους που θα δώσουν αγάπη σε αυτό το μωρακι


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν εχω λογια,καταρχην αξιζουν πολλα συγχαρητηρια οι φιλοι σας,γιατι ειναι κατι που δεν θα το εκανε ο καθενας.Θα ειναι ενα πολυ τυχερο μωρακι να ειναι γεροι και να το χαιρονται.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Να το χαίρονται,πάντα ευτυχία,γέλια,χαρές και ευημερία στο σπιτικό τους...

Τους αξίζουν συγχαρητήρια....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Είμαι πολύ χαρούμενη, οριστικοποιήθηκαν τα πράγματα και είχαμε και βάφτιση εχθές:P Αφού το νινάκι είναι δικό τους, είχαν πλέον το δικαίωμα να το βαφτίσουν! Είναι πολύ δεμένη οικογένεια και όταν βρισκόμαστε όλοι μαζί είναι καταπληκτικά, γιατί τους άξιζε αυτό το μωρό!

Μου έκαναν εντύπωση τα δικά μου, που δεν ήξερα πώς ήθελε η κοπέλα να τους μιλήσουμε και δεν είχα προλάβει να τα προετοιμάσω. Δε ρώτησαν τίποτα, ρίχτηκαν με τα μούτρα στο παιχνίδι:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
×
×
  • Δημιουργία νέου...