Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θέλω απλά κάτι να πώ...


Recommended Posts

Ήθελα απο καιρό να γράψω εδώ όχι για να ρωτήσω ή να απαντήσω σε κάτι αλλά για να γράψω κάποια πράγματα που έχω στο μυαλό και την καρδιά μου και θέλω να τα μοιράστώ μαζί σας...

Είμαι η Κωνσταντίνα και ζώ ένα πολύ όμορφο όνειρο τους τελευταίους μήνες και όλα αυτά αυτά τα χρωστάω σε έναν άγγελο που αποφάσισε να μας κάνει γονείς.

Πρίν την εγκυμοσύνη μου όλα ήταν διαφορετικά...καναμε έναν πολύ όμορφο γάμο και ήμασταν έτοιμοι να ζήσουμε την ζωή μας σαν παντρεμένοι πιά χωρίς στα άμμεσα σχεδιά μας να υπάρχει ένα μωρό...βέβαια είχαμε ελεύθερες επαφές αλλά νομίζαμε πως δεν είμαστε τόσο τυχεροί και ξαφνικά αυτό...μιά καρδούλα...μιά κουκίδίτσα που χτυπά και μας λέει "είμαι εδώ"...υπέρηχοι ,αγωνιές και μιά γέννα που κράτησε 10 ολόκληρες ώρες αλλά ήταν η ομορφότερη στιγμή της ζωής...

Και τώρα εδώ τα πρώτα γελάκια, δύο χεράκια που απλωνουν για αγκαλίτσα,λογάκια και παιχνίδια...δυό υπέροχα ματάκια που κοιτάνε την μαμά...είμαι μαμά...η μαμά σου μωρό μου...είναι όλα τόσο όμορφα που φοβάμαι μήπως ξαφνικά ξυπνήσω και είναι απλά ένα ωραίο όνειρο...κάθε μέρα λέω "όχι δεν μπορώ να σε αγαπήσω περισσότερο και όμως καθέ πρωί που ξυπνάω σε αγαπάω δύο φορές περισσότερο απο εχθές...Μας χάρισες τόσα πόλλα ... και μας δίνεις τόσα κάθε μέρα...

Με τον μπαμπά σου μας έκανες να ξαναερωτευούμε απο την αρχή και μας αρέσει τόσο πολύ που είμαστε οικογένεια...μας αρέσει τόσο πολύ να σε βλέπουμε να χαμογελάς...να μεγαλώνεις...

Σου υπόσχομαι πως θα είμαστε πάντα δίπλα σου...σου υπόσχομαι πως θα είσαι το πρώτο βήμα σε κάθε αρχή που κάνουμε...σου υπόσχομαι πως πάντα θα προσπαθώ να γίνω καλύτερη μαμά...για σένα αστέρι μου...


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου έδωσες κουράγιο... χαρά... συγκίνηση!

Να σαι καλά!!!! και πάντα να είστε έτσι!! Αγαπημένοι και δεμένοι!!

Και μια μέρα, εύχομαι να γράψω κι εγώ μια τέτοια ιστορία ...

Καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι υπεροχο μήνυμα. Με συγκίνησες πάρα πολύ και με εκανες να χαρώ πολύ.

Ειναι πολυ ομορφο να βλέπεις οικογενειες ευτυχισμένες.

Σας εύχομαι να είστε πάντα αγαπημένοι, δεμένοι, γεροι και να καμαρώνετε το αστεράκι σας. Να έχετε μια ομορφη και ήρεμη ζωή.

Tounts, σου εύχομαι να γράψεις μια εξίσου ομορφη ιστορία.

Καλό Πάσχα με Υγεια και να περάσετε ομορφα.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

JimDin να χαίρεσαι το ζουζουνάκι σου και τον αντρούλη σου...

εύχομαι κάποια στιγμή να μπορέσουμε και εμείς οι υπόλοιποι να αισθανθούμε έτσι για μια ψυχούλα....

πρέπει να είναι υπέροχο αυτό που αισθάνεσαι για το μωράκι σου το καταλαβαίνω απο τα λογάκια σου....

σας εύχομαι καλό Πάσχα και καλή Ανάσταση!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου!Εύχομαι(το ξέρω) σύντομα να ακούσω τα ευχάριστα απο εσάς!!!Κάθε αγγελούδι που έρχεται κοντά μας κάνει αυτόν το κόσμο ομορφότερό και εμάς πιό αισιόδοξους για το μέλλον.

Εύχομαι να περάσετε ένα υπέροχο Πάσχα!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...