Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Recommended Posts

Καλησπερα. Πουλαω 2 κλειστες συσκευασιες μεγαλες babylino No5 και μια μικρη και μια ανοιγμενη(λειπουν μονο 2 πανες).

Θα προτιμουσα Θεσσαλονικη ανατολικα.Οποια κοπελα ενδιαφερεται παρακαλω να μου στειλει μηνυμα.

Τα πηρα 9ε το ενα και τα δινω ολα μαζι 25ε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα. Πουλαω 2 κλειστες συσκευασιες μεγαλες babylino No5 και μια μικρη και μια ανοιγμενη(λειπουν μονο 2 πανες).

Θα προτιμουσα Θεσσαλονικη ανατολικα.Οποια κοπελα ενδιαφερεται παρακαλω να μου στειλει μηνυμα.

Τα πηρα 9ε το ενα και τα δινω ολα μαζι 25ε.

Ενδιαφέρομαι αλλά πόσες συσκευασίες είναι σύνολο δηλαδή γιατί μπερδεύτηκα.:confused:


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Oi συσκευασιες ειναι 4! 2 μεγαλες κλειστες , 1 μεγαλη που την ανοιξα και πηρα δυο μονο , και μια μικρη!

Συνολο 25ε.

;) Οιμέγάλες πόσες πάνες έχουνε μέσα και η μικρή πόσες?

Συγγνώμη για τις ερωτήσεις αλλά θέλω να δώ αν με συμφέρει γιατί κατά καιρούς κάνουνε -50% τα σούπερ μάρκετ.


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν πειραζει που ρωτας.

Οι μεγαλες εχουν 44 μεσα και η μικρη εχει 18.

Και εγω με προσφορα τις πηρα και τις δινω οσο τις αγορασα.

Συνολικα ειναι 148 πανες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 χρόνια μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...