Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Recommended Posts

ψάχνω να αγοράσω μπότες μαύρες ,39 νουμερο ,σε καλή κατασταση ,με λίγο τακούνι (3 -5 πόντοι),κατα προτιμηση δερμα και βασικο να έχουν καποιο ελαστικο κομματι ή κατι άλλο για να είναι καταλληλες για παχουλη γαμπα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν ξέρω μήοως σας τρόμαξα με αυτο που γραφω να ταιριάζει σε παχουλή γαμπα...δεν εννοω κατι το πολύ εξειδικευμένο....να χει λίγο λάστιχο ή κατι τέτοιο..ή στειλτε τις φωτο σας από ότι έχετε και βλεπω....θενκ γιου!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σου!!Διαβασα οτι ψαχνεις για μαυρες μποτες Νο 39. Εαν δεν εχεις βρει ακομα εχω ενα ζευγαρι καινουργιες μαυρες δερματινες HUNTER με 3cm τακουνι, πολυ μαλακο δερμα, 50cm υψος, που ομως μπορεις να τις ζαρωσεις για να γινουν πιο κοντες, ειναι φαρδιες πανω και εχουν και γουνα ασπρη απο μεσα, με φερμουαρ στο πλαι. Τις αγοραζα τον Οκτωβριο αλλα ποτε δεν τις φορεσα.Τις πηρα 100 ευρω αλλα αμα τις θελεις τις δινω 60 ευρω. Σου στελνω φωτογραφιες.

Γεωργια

Υ.Π. Μενω στην Αθηνα.

http://s1319.photobucket.com/user/GEORGIAVITHOU/media/DSC00524_zpsa7

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...