Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

ΨΑΧΝΩ διάφορα!!! .


Recommended Posts

θα ηθελα σεντονια διπλα 2.20 χ2.40 και μονα στις κλασσικες διαστασεις και μονοχρωμα και με σχεδια δεν με πειραζει αρκει να ειναι καινουρια η σαν καινουρια ευχαριστω πολυ,ειμαι θεσσαλονικη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα, έχω ένα σετ με δύο σεντόνια και μαξιλαροθήκη, καινούργια, μονο που τα έβγαλα απο τη θήκη τους, δεν τα έχω πλύνει καν. Ειναι σε μπλε αποχρώσεις, όχι πολύχρωμα.

Αν ενδιαφέρεσαι πες μου να σου στείλω φωτό το μεσημέρι που θα πάω σπίτι.

Επίσηςκι άλλο σετ σε άσπρο με πολύ διακριτικό σχεδιάκι στο προσκέφαλό, μόνο πλυμένο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

τα θελω για τον αντρουλη μου που ειναι οδηγος σε φορτηγο με γραμμη εξωτερικου και κανει πολλες ωρες ταξιδι μεχρι να φτασει,ειπα για την συγκεκριμενη μαρκα επειδη ξερω οτι ειναι ανατομικη ξεκουραστη και καλης ποιοτητας ωστε να κρατησουνε καιρο,βεβαια δεν μπορω με τιποτε να του αγορασω καινουριες λογω οικονομικων,αλλα εαν καποια κοπελα εχει σε καλη φυσικα κατασταση και θελει να τις πουλησει τοτε ας μου στειλε πμ,ευχαριστω πολυ κοριτσια μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 χρόνο μετά...

θα τα ηθελα σε απλα καθημερινα και αν γινεται με μανικι η αμανικα οχι ραντακια,οσο γινεται σε καλυτερη τιμουλα και κατασταση ηα και ανταλλαγη με κατι δικο μου,ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...