Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

Συγχαρητήρια κορίτσια xristina8, Μίνα, και αστεράκι για τις αυχενικές σας και για τα μικρά σας!!!!

Τελικά όντως δεν το βλέπω να το γλυτώνουμε το μπλέ καφέ!!!:P

marakiarxodia προς το παρόν δεν ξέρω κάτι για το Έλενα, μου είχαν δώσει κάτι αλλά ήταν ο ακατανόμαστος γιατρός, κι ενας άλλος που μου είχαν πεί ζητάει 1000... αλλά επειδή κι εγώ το κοιτάω, γιατί ακόμα δεν ξέρω τί θα κάνω, αν μάθω το οτιδήποτε θα σε ενημερώσω...

Χθες πήγα σε μια καλή φίλη που γέννησε την 2η κόρη της, και παιδιά ήταν γλύκα!! Πανέμορφη!! φτου φτου! μη τη ματιάσω!!!:tongue:

Αλλά αισθάνθηκα άσχημα όταν μου είπαν να την πάρω αγκαλιά να την ταίσω με το μπιμπερό, και δεν ήθελα γιατί φοβόμουν ακόμα και για να την κρατήσω αγκαλιά, πόσο μάλλον να μου τη δώσουν και για να την ταίσω... Θα το πνίξω λέω το παιδί δεν ξέρω τί να κάνω!!!:shock: Καλά τόσο τρομακρατημένη μέλλουσα μαμά... θα έχασαν πάσα ιδέα για μένα...


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αστερακι κοριτσαρος;;;;Τελεια!Εγω εχω ραντεβου στις 29 που θα ειμαι 15 βδομαδων.Λετε να το ουμε το φυλλο κι εμεις τοτε;

cacao μου ναι κορίτσαρος και ήδη σκέφτομαι ροζ:D:D

εμένα χθες που με είδε και μου το είπε ήμουν 14ων και 3ων ημερών, οπότε με άνεση πιστεύω θα σου πει και σένα εκτός και αν το μικρούλη δεν αλλάζει θέση και δεν μπορεί να δει!!!

δε μείναμε και πολλές χωρίς να ξέρουμε οπότε μόλις μάθετε όλες θα ονομαστει και με βούλα το καφεδάκι μας!!!:D:D:D:D


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια κορίτσια xristina8, Μίνα, και αστεράκι για τις αυχενικές σας και για τα μικρά σας!!!!

Τελικά όντως δεν το βλέπω να το γλυτώνουμε το μπλέ καφέ!!!:P

marakiarxodia προς το παρόν δεν ξέρω κάτι για το Έλενα, μου είχαν δώσει κάτι αλλά ήταν ο ακατανόμαστος γιατρός, κι ενας άλλος που μου είχαν πεί ζητάει 1000... αλλά επειδή κι εγώ το κοιτάω, γιατί ακόμα δεν ξέρω τί θα κάνω, αν μάθω το οτιδήποτε θα σε ενημερώσω...

Χθες πήγα σε μια καλή φίλη που γέννησε την 2η κόρη της, και παιδιά ήταν γλύκα!! Πανέμορφη!! φτου φτου! μη τη ματιάσω!!!:tongue:

Αλλά αισθάνθηκα άσχημα όταν μου είπαν να την πάρω αγκαλιά να την ταίσω με το μπιμπερό, και δεν ήθελα γιατί φοβόμουν ακόμα και για να την κρατήσω αγκαλιά, πόσο μάλλον να μου τη δώσουν και για να την ταίσω... Θα το πνίξω λέω το παιδί δεν ξέρω τί να κάνω!!!:shock: Καλά τόσο τρομακρατημένη μέλλουσα μαμά... θα έχασαν πάσα ιδέα για μένα...

καλημέρα ελενάκι!!!!!!

μην το λες καθόλου αυτό γιατί και σε εμένα είχε τύχει παρόμοιο περιστατικό λίγο πριν γεννήσω, μου έδωσαν ένα αγοράκι 2 μηνών να το ταίσω και έτρεμα σαν το ψαρι....:rolleyes:ευτυχώς δεν το έπνιξα:tongue:και πήρα μία πρώτη γεύση!!! αλλά ένιωθα το ίδιο χαμένη και φοβισμένη όπως εσύ.....

ένα θα σου πω όμως, μόλις το πάρεις αγκαλίτσα θα βρείτε το δρόμο σας και θα μαθετε ο ένας τον άλλον που θα σου φαίνονται παιχνιδάκι όλα!!!! και θα τα θυμάσαι και θα γελάς!!!!!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αστερακι κοριτσαρος;;;;Τελεια!Εγω εχω ραντεβου στις 29 που θα ειμαι 15 βδομαδων.Λετε να το ουμε το φυλλο κι εμεις τοτε;

Κουκλίτσα εγώ αυχενική έκανα 12 εβδομάδων και 5 ημερών... και μου είπε ότι δείχνει για αγοράκι αλλά μην το δέσετε κιόλας γιατί ακόμα διαμορφώνεται... Εσύ στην 15η βδομάδα, εφόσον είναι σε θέση να το δεί, πιστεύω θα σου πεί σίγουρα!!!;)


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα ελενάκι!!!!!!

μην το λες καθόλου αυτό γιατί και σε εμένα είχε τύχει παρόμοιο περιστατικό λίγο πριν γεννήσω, μου έδωσαν ένα αγοράκι 2 μηνών να το ταίσω και έτρεμα σαν το ψαρι....:rolleyes:ευτυχώς δεν το έπνιξα:tongue:και πήρα μία πρώτη γεύση!!! αλλά ένιωθα το ίδιο χαμένη και φοβισμένη όπως εσύ.....

ένα θα σου πω όμως, μόλις το πάρεις αγκαλίτσα θα βρείτε το δρόμο σας και θα μαθετε ο ένας τον άλλον που θα σου φαίνονται παιχνιδάκι όλα!!!! και θα τα θυμάσαι και θα γελάς!!!!!!!!!

Μακάρι κοριτσάκι μου, γιατί εσύ τουλάχιστον το έκανες το πείραμα, εγώ δεν τους άφησα να μου την δώσουν να την κρατήσω...


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Απαπαπαπαπα! Του αγοριού το κάγκελο γίνεται εδώ μέσα!!!! Ποια κορίτσια στον ήλιο καλέ; Εδώ αρβύλες και σώβρακα !!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Οι εξετάσεις μας όλες παρα πολύ καλές λέει οπότε θα αργήσουμε την αμνιοπαρακέντηση κατά την 28η εβδομάδα να είμαστε πιο ασφαλείς... Σήμερα μας άρχισε και ασβέστιο και σίδηρο εκτός από το μαγνήσιο και το φολικό οξύ, και μου είπε ότι όταν μπω πιο καλα στον 4ο μήνα, μπορώ να βάψω το μαλλί με φυτική βαφή...

Αυτά τα νέα μας κορίτσια!!!:D:D

Καλό βράδυ!!!

Έλενα, μήπως μπερδεύτηκες και ήθελες να πεις 18η βδομάδα; Γιατί αμνιο κομματάκι δύσκολο να γίνει την 28η!!!! Θα είναι πολύ επικίνδυνο!!!

Όσο για το μαλλί και μένα μου έδωσε το οκ για βαφή...

vasdeli χαιρομαι πολυ για τα καλα νεα απο το γιατρο!!!! δε ξερω πολλα για τον επιχειλιο πλακουντα ξερω ομως οτι ειναι αρκετα επικυνδυνο. να προσεχεις πολυ!

αγορι και εσυ????????????????τι γινεται ρε παιδια?μονο ενα κοριτσακι στην παρεα? να ειναι γερο vasdeli μονο αυτο! και εγω να σου πω την αληθεια αγορι θελω ;)ελπιζω να μου κανει τη χαρη

τη τεταρτη θα παω για αυχενικη και θα μου πει ο γιατρος-αυτος δε πεφτει εξω!

οσο για τα κεντηματα σας μπραβο κοριτσια. εγω ασχολουμαι με το βελονακι. εχω φτιαξει αρκετα. τωρα σκεφτομαι τι να φτιαξω για το μπεμπε!

Τερέζα μου, ο παραχείλιοσ θα είναι η καλύτερη εκδοχή για μένα! Τώρα έχω επιπωματικό, την πιο "δύσκολη" μορφή πλακούντα....αλλά ο γιατρός στο τελευταίο ραντεβού είδε μια τάση του να ανέβει και είπε ότι αισιοδοξεί να γίνει παραχείλιος....

Ναι, ναι! κι εγώ αγόρι...αρχικά ήθελα κοριτσάκι μιας και έχω 1 κορίτσι και 2 αγόρια αλλά δεν με νοιάζει καθόλου! Από την στιγμή που τον είδα στο echo μου πήρε το μυαλό!!!

Πλέκεις με βελονάκι; Τέλεια! Κι εγώ! Τι έχεις φτιάξει;

Μπραβο!!!Πολυ ωραια νεα!!

Αληθεια τα αλλα σου παιδακια αγορακια ειναι;

Πολυ ωραια η κουβερτουλα.Οταν τη παραλλαβεις να μου πεις πως ειναι το υφασμα κι αν ειναι καλο.

Όπως βλέπετε και στο τικεράκι μου έχω 1 κορίτσι, 2 αγόρια και ένα χρυσόψαρο, χαχαχαχα!:D:D:D:D

Την Δευτέρα μάλλον θα έρθει η κουβερτούλα, θα σου πω!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑΣ ΑΓΟΡΑΡΟΣ !!!

Άντε μπραβο! Έλα να γίνουμε πολλοι!!!!!:D:D:D:D

Καλησπερα καλα μου κοριτσια!

Λοιπον αρκετα νεα για σημερα. Πηγαμε για την αυχενικη (επιτελους!), ολα μια χαρα, ολες οι τιμες φυσιολογικες, ειδαμε τα παντα, και μ'ενημερωσε οτι κανει και τσισακια του - τι γλυκοοοο! Οι αιματολογικες θα βγουν την αλλη Τεταρτη οπου θα βγουν και τα τελικα αποτελεσματα αλλα ολα καλα μεχρι τωρα. Αν και ειχα φαει σοκολατιτσα, το καλουλι κοιμοταν και το ξυπνησαμε εμεις οι κακοι χιχιχι. Σε καποια στιγμη ειχε τα χερακια του ψηλα και τα ποδια σταυροποδι, πολυ γελιο!

Το δευτερο νεο. Ειχα παλι το πρωι λιγο αιμα και με ειδε ο γιατρος μου οταν πηγα για την αυχενικη. Μετα την εξεταση μου ειπε οτι το αιμα ειναι κολπικο, απλα εχει αραιωσει πολυ και μου φαινεται οτι 'τρεχει' απο αλλου. Μου ειπε οτι δεν μας ανησυχει και συμβαινει μεχρι και 15η βδομαδα περιπου που 'περνει θεση' ο πλακουντας. Ο γιατρος που εκανε την αυχενικη δεν ειδε κατι μεσα στον σακο σαν αποκοληση κλπ οποτε ολα καλα. Απλα μου ειπε να μεινω σπιτι και να μην πηγαινω γραφειο. Θελει ν'αποφυγω τη διαδρομη προς το γραφειο και απο τη στιγμη που μπορω να δουλεψω απο το σπιτι να το κανω. Δεν μου ειπε αυστηρα κατακλιση αλλα δεν θελει να πηγαινοερχομαι... Τι να κανω, αυτο πρεπει να γινει και παλι καλα που δεν ειναι κατι πιο σοβαρο.

Αν και δεν το ειδαμε καθαρα μαλλον κι'εμεις γι'αγορι παμε!

Ελενα μου μη στεναχωριεσαι και τσιτωνεις. Ωραια που κανονισες το θεμα της τιμης, εγω το τουβλο το ξεχασα!

Vasdeli μπραβο για τα καλα νεα. Λιγη υπομονη ακομα!

Μπραβο Μινα μου για την αυχενικη. Αλλο ενα αγορακι στη λιστα!

Tinnaki/cacao/new baby/terreza και σε ολες τις κοπελες στελνω πολλα φιλια

Έλα Χριστίνα! Συγχαρητήρια για την αυχενική και για το αγοράκι σου!!!!

Προσοχή τώρα να λήξει το θέμα αίμα!αίμα

κορίτσια μου γεια σας!!!!!!!!

τι μου κάνετε???

πολύ όμορφα τα νέα σας από τις αυχενικές και που όλα πηγαίνουν κατ'ευχήν για όλες!!!!!!!!!!!!!!!

χάθηκα πάλι γιατί είχα αίμα.....τι πρωτότυπο....και δεν άνοιγα καν υπολογιστή....

σήμερα πήγα γιατρό και μας είπε ότι έχουμε ένα μεγάλο κορίτσιιιιι!!!!!!!!!!!!!

χαρήκαμε πολύ φυσικά άσχετο ότι ενδόμυχα ήθελα αγόρι......

το θέμα είναι ότι μου είπε πως έχω πολύ χαμηλό πλακούντα.....δεν μου τον ονομάτησε για να το γκουγκλάρω....αλλά σκεφτείτε ότι φτάνει χαμηλά στον τράχηλο.....μου είπε να μην ανησυχώ και πως θα ανέβει σιγά σιγά αλλά η αλήθεια είναι ότι λόγω άγνοιας δεν ξέρω πόσο και εάν είναι τόσο κακή η θέση του....:confused:

θα ξαναπάω σε 3 βδομάδες και βλέπουμε.....

vasdeli μου πολύ χαίρομαι που ανεβαίνει και αλλάζει σιγά σιγά ο πλακούντας σου!!!!:D:D:D

αυτά και πάω να σας διαβάσω γιατί έχασα πολλά......:tongue:

Έλα αστεράκι μου....να και μια κόρη! Επιτέλους, μετά από αυτή της Τίνας! Με το καλό! Προσοχή για τον πλακούντα...καλά, πώς και δεν ρώτησες να σου τον χαρακτηρίσει;έτσι όπως το περιγράφεις παραχείλιο τον κόβω....να ρωτήσεις την επόμενη φορά αν και σου εύχομαι μέχρι να ξαναπάς να έχει ανέβει και να μην χρειαστεί καν να ρωτήσεις....

Πρόσεξε, όχι βάρη, σκυψήματα, να μην σηκώνεις επ΄ουδενί τον μικρό...καλύτερα να προσέχεις ....

Ουφ! ίδρωσα μέχρι να σχολιάσω!!!!:rolleyes:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ουφ!Εγω εκανα δουλιτσες για καμια ωρα και τα φτυσα...Δυστυχως επρεπε να γινει.Ειχα να πλυνω την αμμολεκανη της γατας απο τοτε που εκανα την εξωσωματικη...Πιαστηκε λιγο η πλατη μου αλλα κατα τ αλλα καλα ειμαι.Σε κανα τριμηνο παλι το βλεπω να το ξανακανω.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Κουκλίτσα εγώ αυχενική έκανα 12 εβδομάδων και 5 ημερών... και μου είπε ότι δείχνει για αγοράκι αλλά μην το δέσετε κιόλας γιατί ακόμα διαμορφώνεται... Εσύ στην 15η βδομάδα, εφόσον είναι σε θέση να το δεί, πιστεύω θα σου πεί σίγουρα!!!;)

Κι εγω 12+4 εκανα την αυχενικη αλλα δεν μπορουσε να καταλαβει ο γιατρος τι μπορει να ειναι για να μου πει.Βασικα ειμαι μαλλον η μονη που δεν μου ειπαν καθολου φυλλο στην αυχενικη.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Απαπαπαπαπα! Του αγοριού το κάγκελο γίνεται εδώ μέσα!!!! Ποια κορίτσια στον ήλιο καλέ; Εδώ αρβύλες και σώβρακα !!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Έλενα, μήπως μπερδεύτηκες και ήθελες να πεις 18η βδομάδα; Γιατί αμνιο κομματάκι δύσκολο να γίνει την 28η!!!! Θα είναι πολύ επικίνδυνο!!!

Όσο για το μαλλί και μένα μου έδωσε το οκ για βαφή...

Τερέζα μου, ο παραχείλιοσ θα είναι η καλύτερη εκδοχή για μένα! Τώρα έχω επιπωματικό, την πιο "δύσκολη" μορφή πλακούντα....αλλά ο γιατρός στο τελευταίο ραντεβού είδε μια τάση του να ανέβει και είπε ότι αισιοδοξεί να γίνει παραχείλιος....

Ναι, ναι! κι εγώ αγόρι...αρχικά ήθελα κοριτσάκι μιας και έχω 1 κορίτσι και 2 αγόρια αλλά δεν με νοιάζει καθόλου! Από την στιγμή που τον είδα στο echo μου πήρε το μυαλό!!!

Πλέκεις με βελονάκι; Τέλεια! Κι εγώ! Τι έχεις φτιάξει;

Όπως βλέπετε και στο τικεράκι μου έχω 1 κορίτσι, 2 αγόρια και ένα χρυσόψαρο, χαχαχαχα!:D:D:D:D

Την Δευτέρα μάλλον θα έρθει η κουβερτούλα, θα σου πω!

Άντε μπραβο! Έλα να γίνουμε πολλοι!!!!!:D:D:D:D

Έλα Χριστίνα! Συγχαρητήρια για την αυχενική και για το αγοράκι σου!!!!

Προσοχή τώρα να λήξει το θέμα αίμα!αίμα

Έλα αστεράκι μου....να και μια κόρη! Επιτέλους, μετά από αυτή της Τίνας! Με το καλό! Προσοχή για τον πλακούντα...καλά, πώς και δεν ρώτησες να σου τον χαρακτηρίσει;έτσι όπως το περιγράφεις παραχείλιο τον κόβω....να ρωτήσεις την επόμενη φορά αν και σου εύχομαι μέχρι να ξαναπάς να έχει ανέβει και να μην χρειαστεί καν να ρωτήσεις....

Πρόσεξε, όχι βάρη, σκυψήματα, να μην σηκώνεις επ΄ουδενί τον μικρό...καλύτερα να προσέχεις ....

Ουφ! ίδρωσα μέχρι να σχολιάσω!!!!:rolleyes:

Κοριτσακι τοσο μου ειπε, 26η με 28η γιατι τοτε θα ειναι λεει πιο ασφαλες για το μωρο... Για αυτο και το καθυστερούμε...


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακι τοσο μου ειπε, 26η με 28η γιατι τοτε θα ειναι λεει πιο ασφαλες για το μωρο... Για αυτο και το καθυστερούμε...

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω αυτό! Πώς θα είναι πιο ασφαλές για το μωρό; Σε αυτή την ηλικία κύησης το μωρό είναι μεγάλο! Μήπως εννοούσε ότι θα είναι πιο ασφαλές για το μωρό σε περίπτωση που κάτι δεν πάει καλά στην εξέταση και τότε το μωρό θα είναι βιώσιμο για να γεννηθεί αν παραστεί ανάγκη;

Ειλικρινά δεν θέλω να σε αγχώσω αλλά πράγματι πρώτη φορά το ακούω αυτό και μου κίνησε τόσο πολύ την περιέργεια που κάθισα και το έψαξα....πράγματι, μπορεί να γίνει σε αυτή την ηλικία κύησης αλλά για τον δεύτερο λόγο(βιωσιμότητα του μωρού).

Και μια άλλη ερώτηση...Ας υποθέσουμε ότι ένα ζευγάρι κάνει άμνιο την 28η βδομάδα κύησης και το αποτέλεσμα βρίσκει κάτι. ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΤΕ; Σε τόσο προχωρημένη ηλικία κύησης; Μέχρι τότε η κοιλιά θα είναι τεράστια, το μωρό θα σαλεύει κάθε ώρα και στιγμή μέσα στην γυναίκα.....:-(

Επίσης αν όλες οι εξετάσεις βγουν καλές γιατί να κάνει μια γυναίκα άμνιο; Μόνο και μόνο για την ηλικία;:shock:

Ειλικρινά προσωπικές επιλογές είναι όλες οι εξετάσεις αλλά μου δημιουργήθηκαν αυτοί οι εύλογοι προβληματισμοί και ήθελα να τους εκφράσω....

Δες λίγο και εδώ!

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=120961

Ααα! Και ξέχασα να πω! Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη, και σε ηλικία 28 ετών έκανα άμνιο γιατί αν και η αυχενική ήταν πολύ καλή, το pap-Α δεν είχε βγει καλό....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ουφ!Εγω εκανα δουλιτσες για καμια ωρα και τα φτυσα...Δυστυχως επρεπε να γινει.Ειχα να πλυνω την αμμολεκανη της γατας απο τοτε που εκανα την εξωσωματικη...Πιαστηκε λιγο η πλατη μου αλλα κατα τ αλλα καλα ειμαι.Σε κανα τριμηνο παλι το βλεπω να το ξανακανω.

Cacao, μιας και έχεις γατούλα φαντάζομαι γνωρίζεις ότι πρέπει να κάνεις εξετάσεις για τοξοπλάσμωση, ε; Το έχεις συζητήσει με τον γιατρό σου λογικά....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, καλημέρα, καλημέρα!!

τι μου κάνετε κοριτσάκια?

εμείς καλά, πήγαμε βολτούλες και μαζέψαμε ήλιο το Σκ ! Πολύ ωραίες μέρες!!

πήρα και τα αποτελέσματα του θυροειδή και έχουν μπει ολλλαααα εντός ορίων οπότε σήμερα πάω ενδοκρινολόγο και μέσα στην εβδομάδα στον γιατρούλη μου!!καλέ μου έλειψε το μωρό , θέλω να το δω, να δω πως είναι όλα καλά!!ουφφφ...

τι να πρωτοσχολιάσω.. καταρχήν συγχαρητήρια για τις άψογες αυχενικές μας ...δεύτερον ...καλέεε τι μπλε ...σώβρακο και κακό είναι αυτό!! ποια κορίτσια στον ήλιο? ααχχχχααχχχααχχα!!! τρία έχουμε μόνο?

μήπως πρέπει να φτιάξουμε το πινακάκι πάλι με τις καινούργιες ΠΗΤ και τα αποτέλεσματα των προβλέψεων?!!!

Καλή εβδομάδα..σας φιλώ...


Ο πρίγκιπάκος μας είναι
[url=http://lilypie.com][img]http://lb4f.lilypie.com/eWZNp2.png[/img][/url]


το μικρό μας θαυματάκι!!

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/9PDwp2.png[/IMG][/URL]


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/6YsSp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου και καλη εβδομαδα να εχουμε ολες μας!

Πολλα νεα για ενα σκ και ολα τελεια!!!

Αλλα θα μου επιτρεψετε να χαρω περισσοτερο με τα νεα της vasdeli...

Μην με παρεξηγησετε κοριτσια μου αλλα ειχα ενα παραπανω αγχος μαζι της:).

Μπραβο Vasdeli μου!!!


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου και καλη εβδομαδα να εχουμε ολες μας!

Πολλα νεα για ενα σκ και ολα τελεια!!!

Αλλα θα μου επιτρεψετε να χαρω περισσοτερο με τα νεα της vasdeli...

Μην με παρεξηγησετε κοριτσια μου αλλα ειχα ενα παραπανω αγχος μαζι της:).

Μπραβο Vasdeli μου!!!

Καλημέρα αγορομάνα!:tongue:

σιγά μη σε παρεξηγήσουμε!!και εγώ..το ομολογώ.. και στην αρχή με την Μίνα και με την xristina8 τώρα..

ππφφφ..γενικά δεν θέλω άσχημα νέα!!ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΜΑΣ.

ααααααααα σας είπα? μου έκλεισε ραντεβού ο doc, την Πέμπτη θα δω το μωράκι μου!!!


Ο πρίγκιπάκος μας είναι
[url=http://lilypie.com][img]http://lb4f.lilypie.com/eWZNp2.png[/img][/url]


το μικρό μας θαυματάκι!!

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/9PDwp2.png[/IMG][/URL]


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/6YsSp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...