Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ειναι...


fistikaki

πεθαινωωωωωωωωωωωω για...  

156

  1. 1. πεθαινωωωωωωωωωωωω για...

    • υπνοοοοοοο
      43
    • φαι!!!
      29
    • σεξ σεξ σεξ σεξ
      43
    • shopping μεχρι τελικης πτωσης!!
      41


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ψώνια πολλά ψώνια όταν κερδίσω το λόττο θα πάω να σας κεράσω από μια κρεβατοκάμαρα για πολύ ύπνο και μετά θα πάμε μια βόλτα στο χοντος αν το σηκώσουμε ...........................!!!


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΣΥ Η ΑΠΟ ΠΑΝΩ,ΔΕ ΨΗΦΙΣΑ ΥΠΝΟ......

;);););););););););););)


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΡΕ....

μη κλεβετε!!!!!!!!!!!!!!!

δεν υπαρχει επιλογη 'να τρωω,κανοντας σεξ,εχοντας μολις ξυπνησει απο 12ωρο υπνο,που ακολουθησε ξεφρενα ψωνια'

ελεος!!!


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ....

μη κλεβετε!!!!!!!!!!!!!!!

δεν υπαρχει επιλογη 'να τρωω,κανοντας σεξ,εχοντας μολις ξυπνησει απο 12ωρο υπνο,που ακολουθησε ξεφρενα ψωνια'

ελεος!!!

αυτοοοοοοοοοοοοοοοοοοο,εγω παντως δεν κλεβω ,την αληθεια λεω:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ....

'να τρωω,κανοντας σεξ,εχοντας μολις ξυπνησει απο 12ωρο υπνο,που ακολουθησε ξεφρενα ψωνια'

[/quote) να,αυτο ακριβως με εκφραζει. Ωχ,γιουλα,μας τσακωσε το φιστικακι να κλεβουμε. Φυστικακι μου μου αρεσει πολυ να τρωω,και πολυ μου αρεσουν τα φυστικακια που ειναι τοσο νοστιμα. Τι λετε,το σωσα;


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...