Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

Καλημέρα σε ολες τις μανούλες λοιπον...Τι κάνετε σημερα μανούλια μου;;;;:tongue:

Δε θυμαμαι ποια με ρωτησε...ναι θρησκευτικο θα κανω...με τρελα και κορδελαααααααααααα!!Οπως τον γουσταρα παντα!!Μονο 2 ειναι οι διαφορες..Παντα ηθελα καλοκαιρι και θα γινει χειμωνα....Αλλα η μεγαλη πληγη ειναι αλλη κοριτσια...Δε θα φορεσω τακουναρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κλαψ κλαψ

ΠΑΝΕ ΤΑ ΓΟΒΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!:( Ο αντρας μου τα εχει παρει ολα και τα εχει ανεβασει ψηλα σε μια ντουλάπα...τερμα ταβανι..του λεω τωρα αυτο γιατι το εκανες;;Γιατι μου λεει εισαι τρελη και σε φοβαμαι...!!!!!αααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ακουτεεεεεεε;;;;;;;;;Μας χωριζουνεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(

Α καλά κι εγώ που είχα χρυσοπληρώσει κάτι απίστευτες γόβες στο γάμο μου... μόνο όταν σήκωσα το νυφικό για τη φωτογραφία τις είδαν όλοι!! Και παντόφλες να φόραγα δε θα φαινόντουσαν!!! Και τώρα τις έχω σε ένα κουτί...και το τακούνι ακόμα λερωμένο από το χώμα γιατί είχα κάνει σε κτήμα το γάμο :tongue:


u7ndlkkhjd9ns8bu.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

marilou μη μου πεφτεις...!!!Μη μου αγχωνεσαι...!!!!Ο Θεος μας ευλογησε με το θαύμα της ζωης...Να σου πω και ενα μυστικο;;;Ελα να σου πω στο αυτακι...Ο Θεος τις αγαπάει τρελάααααααα τις μανούλες!!!Και εισαι ηδη μανούλα....:D:D:D

Χθες ο γιατρος με εβαλε να υπογραψω ενα χαρτι που λεει οτι γνωριζω ολους τους κινδυνους λογω της ΧΝΑ μου για το νινι και εμενα...Το τελευταιο ελεγε οτι γνωριζω οτι μπορει να πεθανω ακαριαια...Το υπεγραψα και ουτε που με ενοιαξε...Ρεεεε ο Θεος με εκανε μανουλα την 23η μερα...Με ευλογησε με εναν υπομονετικο και γεματο αγαπη ανθρωπο...Μου εδειξε τα πατουσακια του...και θα πεθανω;;;χεχεχεχε Δε θα το χασω αυτο με τίποτα στον κόσμο!!!!!!!!!!!!!

mariloy μου θελουμε να γινουμε μανουλες και θα γινουμε!!!ΤΕΛΟΣ!!!!!:D:D:D

ΑΚΟΥΣ;;;Μην κανεις καμια ζαβολιααααααααα

Μπράβο papakia30 μου έτσι να σε ακούω!!!!!!!!!!!!!!!!! θα τα χαρείς (θα κάνουμε και ένα δεύτερο δεν θα κάνουμε?) μέχρι τα βαθιά σου γεράματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπράβο κορίτσι μου!!!!!!!

όσο για τα τακούνια (βρε κορίτσια ή εγώ έχω μεγαλώσει πολύ 33 χρονών) ή τι να πω (ούτε να τα βλέπω δεν θέλω εδώ και κανά χρόνο) πωπω!!!!!:mad::x:x θα συμφωνήσω απόλυτα με τον αντρούλη σου!!!!!!!!!


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο papakia30 μου έτσι να σε ακούω!!!!!!!!!!!!!!!!! θα τα χαρείς (θα κάνουμε και ένα δεύτερο δεν θα κάνουμε?) μέχρι τα βαθιά σου γεράματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπράβο κορίτσι μου!!!!!!!

όσο για τα τακούνια (βρε κορίτσια ή εγώ έχω μεγαλώσει πολύ 33 χρονών) ή τι να πω (ούτε να τα βλέπω δεν θέλω εδώ και κανά χρόνο) πωπω!!!!!:mad::x:x θα συμφωνήσω απόλυτα με τον αντρούλη σου!!!!!!!!!

Ασχετο! Πολύχρονη συνονοματη! Να τα εκατοστησεις και με το καλο ενα υγιές μωρακι! Είδα ότι έχεις γενέθλια σήμερα δε κάνω λάθος έτσι;


kZZ6p2.pngjhVgp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο papakia30 μου έτσι να σε ακούω!!!!!!!!!!!!!!!!! θα τα χαρείς (θα κάνουμε και ένα δεύτερο δεν θα κάνουμε?) μέχρι τα βαθιά σου γεράματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπράβο κορίτσι μου!!!!!!!

όσο για τα τακούνια (βρε κορίτσια ή εγώ έχω μεγαλώσει πολύ 33 χρονών) ή τι να πω (ούτε να τα βλέπω δεν θέλω εδώ και κανά χρόνο) πωπω!!!!!:mad::x:x θα συμφωνήσω απόλυτα με τον αντρούλη σου!!!!!!!!!

Όσα μου δώσει ο Θεος θα κάνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

μμμμμμ αθεραπευτα ερωτευμενη με τακουνιααααααα ερωτας μεγαλοςςςςς


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ποια γιορταζει;;;;ααααα και επιτελους ας φυγει το παπακιαα....Είμαι η Μαρια!!!οχι με τα κιτρινα...αυτη ηταν ασχημη...εγω ειμαι κουκλαραααααααααααα:D:D:D:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ασχετο! Πολύχρονη συνονοματη! Να τα εκατοστησεις και με το καλο ενα υγιές μωρακι! Είδα ότι έχεις γενέθλια σήμερα δε κάνω λάθος έτσι;

ευχαριστώ πολύ!!! ότι επιθυμείς με υγεία πάνω απο όλα και με το καλό!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

marilou μη μου πεφτεις...!!!Μη μου αγχωνεσαι...!!!!Ο Θεος μας ευλογησε με το θαύμα της ζωης...Να σου πω και ενα μυστικο;;;Ελα να σου πω στο αυτακι...Ο Θεος τις αγαπάει τρελάααααααα τις μανούλες!!!Και εισαι ηδη μανούλα....:D:D:D

Χθες ο γιατρος με εβαλε να υπογραψω ενα χαρτι που λεει οτι γνωριζω ολους τους κινδυνους λογω της ΧΝΑ μου για το νινι και εμενα...Το τελευταιο ελεγε οτι γνωριζω οτι μπορει να πεθανω ακαριαια...Το υπεγραψα και ουτε που με ενοιαξε...Ρεεεε ο Θεος με εκανε μανουλα την 23η μερα...Με ευλογησε με εναν υπομονετικο και γεματο αγαπη ανθρωπο...Μου εδειξε τα πατουσακια του...και θα πεθανω;;;χεχεχεχε Δε θα το χασω αυτο με τίποτα στον κόσμο!!!!!!!!!!!!!

mariloy μου θελουμε να γινουμε μανουλες και θα γινουμε!!!ΤΕΛΟΣ!!!!!:D:D:D

ΑΚΟΥΣ;;;Μην κανεις καμια ζαβολιααααααααα

Αχ βρε Μαρία συγκινηθηκα με το μήνυμα σου κλαίω τώρα όχι δε στεναχωρηθηκα απλα ηταν τόσο γλυκό...σε ευχαριστώ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ!!! ότι επιθυμείς με υγεία πάνω απο όλα και με το καλό!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D

anastasia...ελα να σε λιωσω λίγο....χρονια πολλάαα μανούλαααααααα!!!

you are living the miracle of God...

και όλες εμείς μαζί σου...!!!ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

http://www.youtube.com/watch?v=8Stf0dri0II


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όοοοοοοολες τις μανούλες και σε οοοοοοοοοολα τα νινάκια στις κοιλίτσες μας!!!!

έχω ξυπνήσει εδώ και δύο ώρες, κοιτάω και πέρνω ιδέες για παιδικά δωμάτια οχι έπιπλα αλλά χρώματα ζωγραφιές αυτοκόλλητα τέτοια... Να δω πως θα αποφασίσω μέχρι το καλοκαίρι που θα βάψουμε αφου τα θέλω όλα!

Ο αντρας μου θελει να γεμισει το παιδικο δωμάτιο με minion.....για την ωρα αντιστεκομαι σθεναρα...χαχαχα

ααααα ξεχασα να σας πω....απο χθες κομμένα τα utrogestan....:D:D

αι στο καλο...μου ειχαν σπασει τα νευρα τα παλιουπόθετα...:mad:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Impregnant εχεις δίκιο πόσες ιστορίες έχουμε ακούσει για περίεργες εγκυμοσύνες ισχυει αυτό!

Έχω βάλει στοχο βασικά ξανακοιμηθηκα κ ηρεμησα λοιπον ο στόχος είναι να κάνω τα αδύνατα δυνατά σε 3 εβδομαδες να μου πει οτι ανεβηκε 'η οτι εστω πηρε φορα "προς τα ανω"ο πλακούντας αυτός είναι ο σκοπός μου θα το δω σαν πείσμα τέλος!:-)

Martha86 στην αυχενική γενικά εκτός απο το μωρο εξετάζουν και τον πλακούντα που βρίσκεται γιατί αυτός δίνει κ όλα τα απαραίτητα στο μωρο...ο επιπωματικος σημαίνει οτι είναι στον τράχηλο δηλαδή παρα πολύ χαμηλά και υπάρχει κίνδυνος αιμορραγίας και πρόωρου τοκετου γι αυτό απαγορεύονται επαφες βάρη σκυψιματα...αλλά όντως όσο μεγαλώνει η μήτρα υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να ανεβει μαζί με το μωρο να μη μείνει εκεί κάτω!μακάρι να συμβεί αυτό και στη δική μου περιπτωση!

Κοριτσια, και τώρα στα ευχάριστα μας είπε οτι μοιάζει με κοριτσάκι αλλά να μη το δεσμουμε!εγώ διαίσθηση έχω αγόρι...χαχαχα

Το δωμάτιο πάντως ανεξαρτήτως φύλου θέλω να το κάνω σε μπεζ ανοιχτό καφέ

Ξέρω είναι ξενερωτο αλλά μου αρέσουν πολύ αυτά τα βρεφικα δωμάτια σε τέτοιους τόνους θα βρω ενα λινκ να σας δώσω ιδέα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα μελλουσες μανουλιτσες τι κανετε??

αναστασακι μου πολυχρονη με υγεια κ του χρονου να το γιορτασετε 3μελης..

παπακι μου με συγκινησες θα γινεις μια πολυ γλυκια κ στοργικη μανουλα οπως ολες μας...εισαι στην 10η εβδομαδα??αχ θα χ@@@@ απο την χαρα μου αν δω χερακια κ πατουσακια...

σημερα ειναι μεγαλη μερα να ακουσουμε καρδουλα αχ μακαρι να πανε ολα καλα..ο αντρουλης μου φορτισε την ψηφιακη για να το ηχογραφησει :tongue::tongue:...

μαριλου μου μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα παρε πχ απο την want be mama..οραια τα παιδικα δωματια που μας εδειξες...με την αυχενικη σας ειπαν περιπου το φυλο του παιδιου??αν κ ειναι ακομα νωρις..

Link to comment
Share on other sites

Να μαι κι εγώ!!

ΠΗΤ 14/8 και την γιατρό μου κάθε φορά να μου λέει πως θα με σκοτώσει!!!

Σήμερα είμαι 11+4 και χτες πήγαμε να δούμε το μπεμπάκι μας!!

Κορίτσια είχε τα χέρια στο κεφάλι!! Αρακλαντάν το μωρό μου!

Που θέλουμε σαν τρελοί να είναι κοράκλα!!!

Την άλλη Δευτέρα 3/2 πάμε κ για αυχενική που η γιατρός μου, μου είπε πως θα είναι πολύ καλη!

Κορίτσια μου φυγε μεγάλο βάρος!! Χτες κοιμήθηκα τοοοοοοσο ήρεμη!

Ααααα σε 5 μέρες σταματάω κ τα ουτροτζεσταν!!! Μεγαααααλη χαρα!!


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites

anastasia...ελα να σε λιωσω λίγο....χρονια πολλάαα μανούλαααααααα!!!

you are living the miracle of God...

και όλες εμείς μαζί σου...!!!ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

http://www.youtube.com/watch?v=8Stf0dri0II

Καταρχήν σε ευχαριστώ πάρα πολυ και εσύ ότι επιθυμείς πάντα με υγεία!!!!!! χαίρομαι πολύ για τα utrogestan επιτέλους μπράβο!!!! όλα καλά απο δω και μπρος μανουλίτσα;););) θα δω το βιντεάκι σε λίγο (πολύ δουλειά για να λιώσω!!!!!) ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

Δείτε!τέτοια δωμάτια μου αρέσουν και είναι βολικά χρωματα και για το δεύτερο μωρά κι δεν ξαναγοραζεις κάποια πραγματα...

http://ideasbabyroom.com/tag/beige-nursery-ideas/

Marilou ειναι λογικό να κοιτάς ουδέτερα χρώματα όμως στα μωρακια τους αρέσουν τα έντονα και ζεστά χρώματα.... Εμείς είχαμε βαψει το σπίτι πριν παντρευτουμε οπότε δε ξέραμε τι χρώμα να κάνουμε το παιδικό κι τελικα καταλήξαμε σε μια διχρωμια ψιλό ουδέτερη: σωμον κάτω, φυστικι πανω και για να μη φαίνεται άσχημη η Ένωση μας έκανε μια γραμμή πάχους 5εκ μπλε με τεχνοτροπια, με νερά δηλ μέσα στο μπλε και στις άκρες αυτής της λωρίδας έκανε μικρές γραμμές με λεπτό πινελιές σε χρωμα ασήμι και χρυσό! Βγήκε πολυ ωραίο και. Μικρός απο νεογέννητο ένιωθε ευχαρίστηση οταν πήγαινε στο δωμάτιο του.


kZZ6p2.pngjhVgp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...