Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Βγήκε η αμη και είναι στα πατώματα..2,40pmol/L..πως γίνεται μέσα σε 2,5 χρόνια να έπεσε από το 9 στο 2,40? Δεν ξέρω αν αξίζει να κάνω διέγερση..από βδομάδα θα κλείσω ραντεβού με το γιατρό να δούμε πως θα πορευτούμε..πάντως το ένα εμβρυακι που μου έμεινε,φοβάμαι να το βάλω,για κάποιο λόγο πιστεύω πως δεν θα πιάσει,οπότε προτιμώ να κάνω πρώτα ωοληψια-ες..Ήδη με τον άντρα μου κάνουμε εξετάσεις και μαζεύουμε τα δικαιολογητικα..Μεγάλο χαστούκι η ΑΜΗ,ειλικρινά τόσο χαμηλή δεν την περίμενα με τπτ...

      Καλημέρα!

      Εγώ στα 32 μου είχα ΑΜΗ 3,κάτι pmol/L και η fsh ήταν πάντα πάνω απο 12 κι είχε φτάσει και 26, στο τέλος που την κοιτούσα ήταν γύρω στο 18. 

      Κι έμεινα φυσιολογικά έγκυος στον 4ο μήνα προσπαθειών ενώ είχα αυτές τις χάλια εξετάσεις. Μην απογοητεύεσαι από το νούμερο της ΑΜΗ, δεν λέει κάτι.

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

Κοριτσακια μου χαθηκα λιγο λογω χρονου αλλα σας διαβαζα.. Λοιπον papakia30 με το καλο ο γαμος σου! Εχουμε ιδια πητ 26/8!! Αλλα εγω αυριο μπαινω στην 10η εβδομαδα! Αυχενικγ θα κανω στις 12/2. Κιλα δεν εχω παρει καθολου...αντε κατι γραμμαρια πηγαινοερχονται.. Απο 56,5 να παω 57 .. Μετα 56,8 κ τετοια... Αλλα ακομα δεν εχω καμια ορεξη για φαγητο. Τρωω συνεχεια λιγο λογω αναγουλων. Ελπιζω να τελειωσει ο μηνας κ να συνελθω! Εγω θα γεννησω η ρεα η ιασω.. Μαλλον ρεα με βλεπω. Επισης σχετικα με το φυλο επειδη εχω διδυμα μαλλον για ενα κ ενα με βλεπω...! Θα δουμε...

Νταξ...ζηλευω τρελά τα κιλά σου...!!!Εγω ηθελα να χασω καμια 10αρια και μετα να μεινω,αλλά...εκπληξηηηηη!!!72 εμεινα,72 ειμαι...αααααααααααααα μολις με πηρε ο γιατρος να πα τωρα νωριτερα!!!να παω τωρα,οχι το απογευμα!!!ααααααααααααα παω να δω το νινι μου!!!!!!!!!!!αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα (χοροπηδαωω)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Πωωω χαμός σήμερα!χαχα καλημέρα!

Chrysa σε ευχαριστώ μακάρι να παει καλά έχω πολλή αγωνία!κι εγώ τα νιώθω αυτά που λες ακόμα και τωρα και τέντωματα και σουβλιες και τράβηγματα μη σου πω τι γίνεται όταν φταρνιζομαι εκεί να δεις!διάβασα κόλπο αν λυγισεις πόδια πριν φταρνιστεις δε σε τραβά η μήτρα τόσο!

Papakia εύχομαι να μη χιονίσει και με το καλό να δείτε το νινακι σας σήμερα!

Impregnant σήμερα πάω σε λίγο θα αρχίσω να ετοιμαζομαι!

Κι εγώ προληπτικη αλλα ψηνομαι να κλείσω απο Ήρα με έκπτωση τέλος Φλεβάρη εξάλλου δίνεις 20% προκαταβολή αλλά αν θες κανεις εξόφληση κ τα παραλαμβάνεις ιουνιο-ιούλιο...είναι κρίμα αλλιώς γιατί σίγουρα δεν προλαβαινουμε τις εκπτώσεις του Ιουλίου αφού θέλουν και 1 μήνα και βαλε για να στα φέρουν!!!!!

Μονο κούνια θα πάρω εννοείται και μονο τα Ήρα εμπιστευομαι σε αυτό το θέμα ουτε ικεα ουτε ίντερνετ

Τώρα για παντα κουνουπιερα σεντόνια κλπ το spitishop.gr έχει οικονομικά σετάκια!

Link to comment
Share on other sites

Και σε οσες θα σας δώσουν πράγματακια είστε πολύ τυχερες!!!!

Εγώ δυστυχώς έχω πεσει μαζί με πολλές δευτερες εγκυμοσύνες και στο σοι και στην παρέα και φυσικα τα κρατάνε για το δεύτερο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!εγώ είμαι αυπνη λόγω της μικρής!οι πρωτομανουλες κοιμηθείτε κ ξεκουραστειτε!!!είναι η τελευταία σας ευκαιρία!!!βλέπω συζητάτε για αγορές!!Εγώ έχω κούνια ικεα!βέβαια δεν έχει κοιμηθεί ποτέ!α ελπίσουμε να κοιμηθεί το δεύτερο!Κ να ξέρετε όσες θηλάσετε!!!θα κοιμάστε αγκαλίτσα με τα νινακια σας!!!


6KuQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νταξ...ζηλευω τρελά τα κιλά σου...!!!Εγω ηθελα να χασω καμια 10αρια και μετα να μεινω,αλλά...εκπληξηηηηη!!!72 εμεινα,72 ειμαι...αααααααααααααα μολις με πηρε ο γιατρος να πα τωρα νωριτερα!!!να παω τωρα,οχι το απογευμα!!!ααααααααααααα παω να δω το νινι μου!!!!!!!!!!!αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα (χοροπηδαωω)

Κορίτσια μην αγχώνεστε εσείς που έχετε λίγα κιλά!! Ευχαριστηθείτε την εγκυμοσύνη χωρίς υπερβολές πάντα και τα κιλά τα σκέφτεστε αφού γεννήσετε! Αφήστε εμένα που είμαι στα 3 ψηφία :(:shock::!: να ανησυχώ πολύ για τα κιλά μου! Όσο για τις εκπτώσεις και εγώ ξύνομαι αλλά το πολύ πολύ κανένα φαρμάκι ίσα να μου φύγει η γκαιλα! Ήδη άρχισαν να μου λένε εγώ θα σου δώσω αυτό , εγώ αυτό γιαυτό και γω τα γράφω από τώρα και ξέρω πάνω κάτω τι θα μου λείπει..


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

OXI XIONIIIIIIIIII!!!OXIIIIIIIIIIII!!!Ρε κοριτσια...15 Φλεβαρη παντρευομαι πανω Μακεδονία...δε θελω χιόνι!!!Προσευχηθειτε μαζί μου!!!Καλέ μου Θεούλη ριξε οσο θες απο τις 16 και μετά!!!!

Δικιο εχει η πεθερά σου...Κι εγω τα ενιωθα αυτα...και καλως το δεχτηκες το φουσκωματακι σου!!!! :-)

καλημερα και καλη εβδομαδα..ευχομαι την μερα του γαμου σου ναναι ηλιολουστη η ωρα η καλη...και με το καλο να δειτε το μωρακι σας...αχ αυριο θα το δω κ γω μακαρι να πανε ολα καλα..

τι οραια μιλατε για παιδικα δωματια αναστασια μην αισθανεσαι ασχημα κ γω οτι μπορω να γλιτωσω κ δεν τα χρειαζονται οι φιλες μου καλοδεχουμενα αρκει να ειναι σε καλη κατασταση..και εγω ελεγα στο πρωτο μου παιδι τα θελω ολα καινουρια αλλα δυστυχως μονο ο συζυγος δουλευει και ειμαστε πολυ στριμωγμενα..

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια για πολύ οικονομικά από πάνες μέχρι ότι θες είναι και αυτό το site από Βουλγαρία το οποίο έχω 2 φίλες που έχουν πάρει τα πάντα από εκεί και είναι πολύ ευχαριστημένες. http://www.bambino.bg/index.php?language=en

Έχει τα πολύ φτηνά (ψιλομάπα) και έχει σε νορμάλ τιμές και καλή ποιότητα.

Επίσης βρήκα ένα μαγαζί που έχει όλες τις απομιμήσεις από όλες τις μεγάλες εταιρίες καροτσιών. Τα φτιάχνουν αυτοί και είναι σαν τα κανονικά. Πήρε μια φίλη καρότσι τύπου peg perego το οποίο της βγήκε μισή τιμή από το αυθεντικό.


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα και καλη εβδομαδα..ευχομαι την μερα του γαμου σου ναναι ηλιολουστη η ωρα η καλη...και με το καλο να δειτε το μωρακι σας...αχ αυριο θα το δω κ γω μακαρι να πανε ολα καλα..

τι οραια μιλατε για παιδικα δωματια αναστασια μην αισθανεσαι ασχημα κ γω οτι μπορω να γλιτωσω κ δεν τα χρειαζονται οι φιλες μου καλοδεχουμενα αρκει να ειναι σε καλη κατασταση..και εγω ελεγα στο πρωτο μου παιδι τα θελω ολα καινουρια αλλα δυστυχως μονο ο συζυγος δουλευει και ειμαστε πολυ στριμωγμενα..

Αχ Χρύσα μου όντως νιώθω πολύ καλύτερα που και άλλες κοπέλες στο πρώτο τους παιδάκι θα έχουν μεταχειρισμένα (διότι ένιωθα πολύ γαιδούρα)!!!!!!! όλοι στην ίδια κατάσταση είμαστε (καλύτερα να έχουμε να τους προσφέρουμε όσο περισσότερα μπορούμε παρά να κοιτάμε μόνο αν είναι πρώτο χέρι κλπ). εννοείται να είναι σε καλή κατάσταση. πότε θα πας στο γιατρό για καρδούλα?:P:p:p:p:p:p

papakia30 τι έγινε?

μπράβο martha86 μας , ευχαριστούμε για τις πληροφορίες έτσι ότι μαθαίνουμε βουρ να το λέμε για τα Αυγουστιάτικα μωράκια.


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧ ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΠΟΛΥ!!!

Αχχχ τι να σας πωωωω!!Είμαι ξετρελαμένη!!!Ο γιατρός ειπε :εχουμε ενα τέλειο μωρό!!!Ακουσατε κοριτσια;;;Τελειο!!!!!:D:D:D:D:D:D

170 παλμους....Το αστέρι μου....Το φως μου...!!!!

17/2 αυχενική...ΑΑΑΑ και επειδη μου εκανε λιγο 3d ειπε οτι ηδη εχει παρει μια πολυ μικρη ιδα του τι θα δουμε στην αυχενικη...Πιστευω οτι θα εχουμε μια υπέροχη αυχενικη...Ακουσατε;;;;;;;;;;;ΥΠΕΡΟΧΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗΗΗΗΗΗ!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ!!!!ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕΞΑΚΙΙΙΙΙΙΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ!!!Κινδυνος αποβολης ξεπεραστηκε...

ΣΕΞ ΣΕΞ ΣΕΞ ΣΕΞ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:!::!::!::!:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΔΑΜΕ ΧΕΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!ΕΧΩ ΞΕΦΥΓΕΙ Η ΜΑΝΑΑΑΑΑ!!!!

Ετσι ειναι το φυσικό να ξεφευγουμε! Αχ βρε κορίτσια αν και 2ο περιμένω και εγω θελω να έρθει η Πέμπτη να δώ τι γινεται πως πάμε...


kZZ6p2.pngjhVgp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...