Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

ΕΙΔΑΜΕ ΧΕΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!ΕΧΩ ΞΕΦΥΓΕΙ Η ΜΑΝΑΑΑΑΑ!!!!

Αχ μπράβο!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

θέλω και εγώ!!!!!!!!!!!!!

``ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕΞΑΚΙΙΙΙΙΙΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ!!!Κινδυνος αποβολης ξεπεραστηκε...``

συγχαρητήρια ,μπράβο αλλά με προσοχή ε? ;) μην του δώσουμε να καταλάβει για όσο καιρό δεν κάναμε!!!!


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσιαααααααα ειμαι τοσο τρελαμενη!!!!Χαιρομαι που θα κανω ζουζουνιες με τον αντρουλι μου...Πωωωω τι ευτυχιααα....Σημερα οταν ειδα το νινι μας ενα σκέφτηκα..:Κοιτα τι γίνεται οταν κανεις σεξ και εισαι καψούρης..!!!Κοιτα ο ερωτας τι κάνει...!!!!Αχχχχ η εικονα του παιδιου μου δε φευγει απο το μυαλο μουυ!!!!Θα του τα φαω τα πατουσακια του οταν το δω πρωτη φορα!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

PAPAKIA η ωρα η καλη!!!!!!θρησκευτικο γαμο θα κανεις?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ να μην νοιωθεις καθολου ασχημα κ μενα το πρωτο μου παιδι ειναι κ η κουμπαρα μου μου εδωσε απειρα ρουχαλακια μεχρι 1 ετους!!!!!!!!!!!!!!

επισης μου δωσε καροτσι ολοκαινουριο η κορη της δεν εχει καθησει μεσα πανω απο 3 φορες!!!!!!!οποτε οτι σου δινουν καλοδεχουμενο!!!!!!!!!κρατα τα λεφτα σου για αλλα εξοδα!!!!!!!!!!εγω πηρα πολυ λιγα ρουχα στην αρχη κ ευτυχως γιατι ειχα κ εχω πολλα απ την κουμπαρα μου τα οποια δεν τα φοραν κ πολυ καιρο τα μωρακια γιατι μεγαλωνουν γρηγορα κ μενουν κ σαν καινουρια οποτε μην σκας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααααα ειμαι τοσο τρελαμενη!!!!Χαιρομαι που θα κανω ζουζουνιες με τον αντρουλι μου...Πωωωω τι ευτυχιααα....Σημερα οταν ειδα το νινι μας ενα σκέφτηκα..:Κοιτα τι γίνεται οταν κανεις σεξ και εισαι καψούρης..!!!Κοιτα ο ερωτας τι κάνει...!!!!Αχχχχ η εικονα του παιδιου μου δε φευγει απο το μυαλο μουυ!!!!Θα του τα φαω τα πατουσακια του οταν το δω πρωτη φορα!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

μπραβο μπραβο!!!!!!!!!!με το μαλακο οι ζουζουνιες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ θα το ερωτευτεις το παιδι σου πολυυυυυυυυυυυ

εγω παντως απ την ωρα που εμαθα οτι ειμαι εγκυος ανυπομονουσα να γεννησω!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ήρθα σπίτι πήγε πολυ καλά η αυχενική το μωράκι είναι πολύ καλά όλα φυσιολογικά καλα θα παθετε πλάκα όταν το δείτε πολύ λεπτομέρεια καμια σχέση με υπέρηχο μας το έδειξαν και σε 3d στο ρέα...

Απλα έχω σκάσει για άλλο θέμα

Μου βρήκε οτι έχω επιπωματικο πλακούντα και όσα εχω διαβάσει στο ίντερνετ είναι ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ!!!Αλλά ο γιατρός μου ηταν καθησυχαστικος μου είπε μονο νέα μην έχουμε επαφες να μη σκυβω να μη σηκώνω βαρη...εσείς τι λέτε;το έχετε ακούσει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια ήρθα σπίτι πήγε πολυ καλά η αυχενική το μωράκι είναι πολύ καλά όλα φυσιολογικά καλα θα παθετε πλάκα όταν το δείτε πολύ λεπτομέρεια καμια σχέση με υπέρηχο μας το έδειξαν και σε 3d στο ρέα...

Απλα έχω σκάσει για άλλο θέμα

Μου βρήκε οτι έχω επιπωματικο πλακούντα και όσα εχω διαβάσει στο ίντερνετ είναι ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ!!!Αλλά ο γιατρός μου ηταν καθησυχαστικος μου είπε μονο νέα μην έχουμε επαφες να μη σκυβω να μη σηκώνω βαρη...εσείς τι λέτε;το έχετε ακούσει;

Συγνωμη που μπαινω σφηνα!

Αλλα επειδη ειχα επιπωματικο πλακουντα μεχρι και την 18η εβδομαδα να σου πω οτι αυτα που σου ειπε ο γιατρος σου ισχυουν...Οχι σεξ οχι βαρη οχι σκυψιματα!!!

Μην στεναχωριεσαι θα ανεβει ο πλακουντας θελει δεν θελει...Θα τον παρασυρει η μητρα και το μωρο καθως θα μεγαλωνει η κυηση...

Εμενα πλεον ειναι πλαγιος οπισθιος δεξιος...Με λιγα λογια παω για φυσιολογικο τοκετο πρωτα ο Θεος!!!!

Καλη συνεχεια στις εγκυμοσυνες σας!


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που μπαινω σφηνα!

Αλλα επειδη ειχα επιπωματικο πλακουντα μεχρι και την 18η εβδομαδα να σου πω οτι αυτα που σου ειπε ο γιατρος σου ισχυουν...Οχι σεξ οχι βαρη οχι σκυψιματα!!!

Μην στεναχωριεσαι θα ανεβει ο πλακουντας θελει δεν θελει...Θα τον παρασυρει η μητρα και το μωρο καθως θα μεγαλωνει η κυηση...

Εμενα πλεον ειναι πλαγιος οπισθιος δεξιος...Με λιγα λογια παω για φυσιολογικο τοκετο πρωτα ο Θεος!!!!

Καλη συνεχεια στις εγκυμοσυνες σας!

Χίλια ευχαριστώ για την απάντηση!

Απλα οτι έχω διαβάσει στο ίντερνετ με έχει κατατρομάξει και για μια στιγμη σκέφτηκα μα γιατί δε μου είπε ο γιατρός μου οτι είναι τοοόσο σοβαρό;;;ελπίζω να ναι αυτός ο λογος δηλαδή να θέλει να δει την εξέλιξη και αν θα ανέβει...πάντως προσέχω!δεν κάνω δουλειές μονο μαγείρεμα ...να σαι καλά σε ευχαριστώ και παλι!

Και με το καλό να ερθει το μωρά κι σου στο εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ήρθα σπίτι πήγε πολυ καλά η αυχενική το μωράκι είναι πολύ καλά όλα φυσιολογικά καλα θα παθετε πλάκα όταν το δείτε πολύ λεπτομέρεια καμια σχέση με υπέρηχο μας το έδειξαν και σε 3d στο ρέα...

Απλα έχω σκάσει για άλλο θέμα

Μου βρήκε οτι έχω επιπωματικο πλακούντα και όσα εχω διαβάσει στο ίντερνετ είναι ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ!!!Αλλά ο γιατρός μου ηταν καθησυχαστικος μου είπε μονο νέα μην έχουμε επαφες να μη σκυβω να μη σηκώνω βαρη...εσείς τι λέτε;το έχετε ακούσει;

καλημερα !!!!!!!!!!!!!!!!!μην στεναχωριεσαι οπως σου ειπε ο γιατρος σου θελει ξεκουραση οχι σεξ οχι βαρη κ ολα θα παν καλα!!!!!!!!


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες τις εγκυούλες και σε όλα τα κορίτσια που μπαίνουν και μας βοηθάνε με τις συμβουλές τους!!!!

marilouu μου αφού ο γιατρός σου είναι καθυσηχαστικός ηρέμησε και ακολούθησε τις συμβουλές του. αχ αυτό το ίντερνετ απο τη μία κάνει τόσο καλό (ενημερωνόμαστε, φιλίες κλπ) απο την άλλη όμως μας τρομάζει με το παραμικρό!!!!!!

σας φιλώ γιατί έχω πολύ δουλειά. θα μπαίνω να σας διαβάζω!!!!!!!!

να έχετε μια υπέροχη μέρα


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

Ioannaki kai anastasia σας ευχαριστώ η αλήθεια είναι οτι ψυχολογικα πέρασα ενα άσχημο βράδυ ...ξυπναγα με το παραμικρό και σκεφτόμουν τα ίδια και τα ίδια...μου έχει κολλήσει κ η λεξη που διάβασα γιατί ο επιπωματικος θεωρειται και ο χειρότερος τύπος...μακάρι να ανέβει δεν αντεχω άλλο απο την αρχή της εγκυμοσύνης παντα έχω κάτι να αγχωνομαι ευτυχώς θα δω τον γιατρό σε 3 εβδομαδες αλλά μου είπε αν ψυχολογικά με βοηθά να πάω και νωρίτερα...τουλαχιστον είναι καλός άνθρωπος δε χρεώνει έξτρα επισκέψεις και στην αυχενική ενω θα μπορούσε να μην είχε ερθει κ απλα να του πάω τα αποτελεσματα ήρθε για να ναι και αυτός μαζί μας...παντα με εμψυχώνει και το εκτιμώ πολύ δεν ξέρω αν θα ταιριαζα με κάποιον άλλον γιατρό πχ που τα λεει κοφτά και δεν εξηγεί...πιστεύω δεν έδωσε βαση στο θέμα του πλακούντα γιατί είναι πιθανό να ανέβει!!!προσευχηθειτε κορίτσια να ανέβει...τι να πω :-(

Συγνώμη αν σας εριξα πρωι πρωι...

Καλημέρα να έχετε όλες!

ΥΓ: papakia30 πολύ χαρηκα !!!!!τρελάθηκα εκεί που εγραφες για τα πατουσακια!!! Τέτοια θετικά να διαβάζω!!! Να σαι καλά!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


marilouu Μην αγχώνεσαι, αφού σου είπαν να προσέξεις 3 πράγματα, αν τα προσέξεις δεν έχεις λόγο να φοβάσαι, στο χέρι σου είναι! Εγώ πιστεύω (με όσα τρελά έχω ακούσει!) ότι η πλειοψηφία των γυναικών στην εγκυμοσύνη κάτι παθαίνουν με ένα περίεργο επιστημονικό όνομα, αλλά στο τέλος όλα πάνε καλά και γεννάνε υγιέστατα στρουμπουλούδικα μωράκια! Εύχομαι να ανέβει γρήγοραααααα και να ηρεμήσεις!!!

Αααχ την Πέμπτη είναι η αυχενική κι έχω κι εγώ αγωνία... Εμένα το καινούριο μου σύμπτωμα είναι ότι αν κοιμηθώ στο πλάι (που έτσι κοιμάμαι μια ζωή) και βάλω το χέρι κάτω από το μαξιλάρι το πρωί σηκώνομαι και παίρνει τουλάχιστον κανά μισάωρο να ξεμουδιάσει το χέρι μου! Τι να πω, χτες κοιμήθηκα ανάσκελα και καθόλου μούδιασμα! Ε ρε τι με περιμένει όταν θα έχω κοιλιά τούρλα???


u7ndlkkhjd9ns8bu.png
Link to comment
Share on other sites

Ioannaki kai anastasia σας ευχαριστώ η αλήθεια είναι οτι ψυχολογικα πέρασα ενα άσχημο βράδυ ...ξυπναγα με το παραμικρό και σκεφτόμουν τα ίδια και τα ίδια...μου έχει κολλήσει κ η λεξη που διάβασα γιατί ο επιπωματικος θεωρειται και ο χειρότερος τύπος...μακάρι να ανέβει δεν αντεχω άλλο απο την αρχή της εγκυμοσύνης παντα έχω κάτι να αγχωνομαι ευτυχώς θα δω τον γιατρό σε 3 εβδομαδες αλλά μου είπε αν ψυχολογικά με βοηθά να πάω και νωρίτερα...τουλαχιστον είναι καλός άνθρωπος δε χρεώνει έξτρα επισκέψεις και στην αυχενική ενω θα μπορούσε να μην είχε ερθει κ απλα να του πάω τα αποτελεσματα ήρθε για να ναι και αυτός μαζί μας...παντα με εμψυχώνει και το εκτιμώ πολύ δεν ξέρω αν θα ταιριαζα με κάποιον άλλον γιατρό πχ που τα λεει κοφτά και δεν εξηγεί...πιστεύω δεν έδωσε βαση στο θέμα του πλακούντα γιατί είναι πιθανό να ανέβει!!!προσευχηθειτε κορίτσια να ανέβει...τι να πω :-(

Συγνώμη αν σας εριξα πρωι πρωι...

Καλημέρα να έχετε όλες!

ΥΓ: papakia30 πολύ χαρηκα !!!!!τρελάθηκα εκεί που εγραφες για τα πατουσακια!!! Τέτοια θετικά να διαβάζω!!! Να σαι καλά!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Καλημέρα :P.. Εγώ δεν ξέρω καν τι είναι αυτο :?: αλλα όπως είπαν και τα κορίτσια αφού ο γιατρός είναι ήρεμος καλα θα κάνεις να είσαι και εσύ ψύχραιμη όσο μπορείς για σένα αλλά κυριος για το μωρουδέλη που έχεις στην κοιλίτσα σου και δεν του αξίζει να αγχώνεται μαζί σου :tongue:.. Και εννοείτε να πας νωρίτερα να το ξαναδείς αν αυτο σε ηρεμεί, πήγαινε και μία φορά την εβδομάδα ποιον θα ενοχλήσεις?? Εγω τον πρώτο μήνα που το έμαθα για την εγκυμοσύνη πήγαινα κάθε εβδομάδα χωρίς λόγω έτσι απλά (είμαι λίγο γκαου πιου :rolleyes: το ξερω) και έπρηζα τον γιατρό αλλά τι να κάνουμε σίγουρα έχει δει και χειρότερα :cool:!


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όοοοοοοολες τις μανούλες και σε οοοοοοοοοολα τα νινάκια στις κοιλίτσες μας!!!!

έχω ξυπνήσει εδώ και δύο ώρες, κοιτάω και πέρνω ιδέες για παιδικά δωμάτια οχι έπιπλα αλλά χρώματα ζωγραφιές αυτοκόλλητα τέτοια... Να δω πως θα αποφασίσω μέχρι το καλοκαίρι που θα βάψουμε αφου τα θέλω όλα!


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

marilou μη μου πεφτεις...!!!Μη μου αγχωνεσαι...!!!!Ο Θεος μας ευλογησε με το θαύμα της ζωης...Να σου πω και ενα μυστικο;;;Ελα να σου πω στο αυτακι...Ο Θεος τις αγαπάει τρελάααααααα τις μανούλες!!!Και εισαι ηδη μανούλα....:D:D:D

Χθες ο γιατρος με εβαλε να υπογραψω ενα χαρτι που λεει οτι γνωριζω ολους τους κινδυνους λογω της ΧΝΑ μου για το νινι και εμενα...Το τελευταιο ελεγε οτι γνωριζω οτι μπορει να πεθανω ακαριαια...Το υπεγραψα και ουτε που με ενοιαξε...Ρεεεε ο Θεος με εκανε μανουλα την 23η μερα...Με ευλογησε με εναν υπομονετικο και γεματο αγαπη ανθρωπο...Μου εδειξε τα πατουσακια του...και θα πεθανω;;;χεχεχεχε Δε θα το χασω αυτο με τίποτα στον κόσμο!!!!!!!!!!!!!

mariloy μου θελουμε να γινουμε μανουλες και θα γινουμε!!!ΤΕΛΟΣ!!!!!:D:D:D

ΑΚΟΥΣ;;;Μην κανεις καμια ζαβολιααααααααα


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε ολες τις μανούλες λοιπον...Τι κάνετε σημερα μανούλια μου;;;;:tongue:

Δε θυμαμαι ποια με ρωτησε...ναι θρησκευτικο θα κανω...με τρελα και κορδελαααααααααααα!!Οπως τον γουσταρα παντα!!Μονο 2 ειναι οι διαφορες..Παντα ηθελα καλοκαιρι και θα γινει χειμωνα....Αλλα η μεγαλη πληγη ειναι αλλη κοριτσια...Δε θα φορεσω τακουναρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κλαψ κλαψ

ΠΑΝΕ ΤΑ ΓΟΒΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!:( Ο αντρας μου τα εχει παρει ολα και τα εχει ανεβασει ψηλα σε μια ντουλάπα...τερμα ταβανι..του λεω τωρα αυτο γιατι το εκανες;;Γιατι μου λεει εισαι τρελη και σε φοβαμαι...!!!!!αααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ακουτεεεεεεε;;;;;;;;;Μας χωριζουνεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...