Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

τα 7 λεπτά είναι τραγικότερο από την φωτογραφία που δεν πήρες!!!αν ήταν έτσι να πας κούκλα μου καλά είναι δυνατόν 7 λεπτά σε ΄β?????έλεος ούτε 3Ε δεν έπρεπε να του δώσεις!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

τα 7 λεπτά είναι τραγικότερο από την φωτογραφία που δεν πήρες!!!αν ήταν έτσι να πας κούκλα μου καλά είναι δυνατόν 7 λεπτά σε ΄β?????έλεος ούτε 3Ε δεν έπρεπε να του δώσεις!!!!!!!

Σκεψου ουτε βαρος δε μου ειπε...Βγηκα και αφου πηρα τα χαρτια το ειδα!!!ΤΡΑΓΙΚΟΤΑΤΟ!!Αλλα οκ...ειπαμε..οπως και να χει το παιδι μου ειναι ενα τελειο μωρο....Πεταχτηκα πανω στο γυναικολογο μου και του την εδειξα...Ειπε θα με παρει τηλ...Τοτε θα του πω το παραπονο μου...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παπακι μου μπραβοοοοοοο! μπραβο και σε εσενα και στο παλικαρακι σου το ομορφο!!!! μαρηηηη θα πας παλι για β'επιπ??? μονο πες μη σου κανουν παλι κολπικο υπερηχο, καλο ειναι να το αποφυγεις!!!

rinoui μου εννοειται υπαρχουν εξαιρεσεις, το εγραψα αλλωστε, οπως ανεφερα οτι οταν δεν εχει βοηθεια η εργαζομενη μαμα εννοειται δεν εχει αλλη λυση! υπηρχαν και παιδακια στον παιδικο που δεν ηθελαν να φυγουν! αλλα ηταν ελαχιστες εξαιρεσεις...καλα εισαι εσυ???? το μπεμπακι????


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε μου έκανα κολπικό στη Β επιπέδου, είδαν πλακούντα-τράχηλο από κοιλιακό! Καλά κι εγώ ήμουν μέσα το πολύ 15 λεπτά, αλλά μας έδωσαν πολλές φωτογραφίες (τα 3/4 βέβαια ήταν κοιλιά, καρδιά και ακαταλαβίστικες εικόνες :tongue:)


u7ndlkkhjd9ns8bu.png
Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισα απο αυχενικη!!!!!!!Ολα τελειααααααααα!!!

Τελειος τραχηλος...τελειες μητριαιες...τελειο μωρο!!!!530 γραμμαρια...!!!!Το αντρακι μου!!!!!Τον αγαπωωωωωωωωωω!!!!

Αλλα δεν εμεινα ευχαριστημενη...Ουτε μια φωτογραφιααααα!!!

Χαιρομαι που το νινι μου ειναι καλα...αλλα δε δικαιουμαι κι εγω να χαρω λιγο μεσα σε ολα αυτα;;;;Μηπως ειμαι αχαριστη;;

Οπως και να χει..εκλεισα ξανα ραντεβου αλλου!!!

Κοριτσακι μου μπραβο!τετοια νεα να εχεις παντα!ειναι λιγο υπερβολη η 2η εξεταση,αλλα σε καταλαβαινω!εγω εχω dvd αλλα ο μπεμπης δεν επαιρνε ποζες,σκεψου και αυτη την περιπτωση!αχαριστη δεν εισαι αυτο ουτε να το λες ουτε να το σκεφτεσαι!

impregnant η γλυκοζη που χρειαζομαστε ειναι σκονη και την πσιρνουμε απο το φαρμακειο.


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παπακι μου μπραβοοοοοοο! μπραβο και σε εσενα και στο παλικαρακι σου το ομορφο!!!! μαρηηηη θα πας παλι για β'επιπ??? μονο πες μη σου κανουν παλι κολπικο υπερηχο, καλο ειναι να το αποφυγεις!!!

Μα δε μου εκανε κολπικο υπερηχο...!!Βασικα ο τραχηλος μου ηταν πολυ μικρος...θεοκλειστος...Ημουν σιγουρη εξ αρχης οτι δε θα χρειαστει να κανω...Ο τραχηλος μου ηταν στα 2 χιλιοστα απο τον 3ο μηνα....Αλλα εννοειται οτι θα πω να μη μου κανουν...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου μπραβο!τετοια νεα να εχεις παντα!ειναι λιγο υπερβολη η 2η εξεταση,αλλα σε καταλαβαινω!εγω εχω dvd αλλα ο μπεμπης δεν επαιρνε ποζες,σκεψου και αυτη την περιπτωση!αχαριστη δεν εισαι αυτο ουτε να το λες ουτε να το σκεφτεσαι!

.

Ηθελα εστω ΜΙΑ φωτογραφια του...!!!:cry:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

να του το πεις παπάκι μου!!!!!αν είναι δυνατόν άκου να δεις ρε φίλε......αυτό που με εξοργίζει πάρα πολύ είναι ότι σε μια τέτοια περίσταση δεν σε υπολογίζουν καθόλου και σε εκμεταλεύονται!!το μόνο που σε νοιάζει είναι να είναι καλά το μωρό και ρίχνεις νερό στο κρασί σου γιατί υπό άλλες συνθήκες θα γινόταν τρελλή φασαρία!!!!!πόσα θες μάγκα??130Ε πάρε 130 φάσκελα και πολύ σου είναι αλλά πατάνε στην αγωνία μας....αισχος(συγνώμη αλλά παρασύρθηκα θυμήθηκα και τα δικά μου που από τις 11 μπήκαμε μέσα2.30επειδή έβαζαν μέσα γνωστά ζευγάρια των γιατρών χωρίς σειρά και έκανε μπαμ):evil::evil::evil::evil::evil::evil:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχετε αναμνήσεις πριν τα 4 σας χρόνια??? Εγώ θυμάμαι μόνο κάτι σκόρπιες εικόνες, μετά τα 4 θυμάμαι πολύ καλά!

Καλέ papakia ξέρεις πόσες Photος θα έχεις μετά :)

δεν θυμάμαι την κάθε μου μέρα, αλλά κάποια πράγματα που μου είχαν κάνει εντύπωση. βλ. το παράπονο που είχα που όλα τα παιδιά κοιμόντουσαν και εγώ στριφογύριζα στο κρεβατάκι μου... θυμάμαι και τα κρεβατάκια που ήταν και 2όροφα! ωραίες εικόνες!

Το παιδακι μου μια χαρα καθοταν!!!Ο γιατρος με ξεπεταξε!!!!Ποιο προσωπακι;;;Τιποτα δεν εχω εκτος απο το κεφαλι και τα ποδιααα!!Ουτε που προσπαθησε!!!Μεσα σε 7 λεπτα ημουν εξω!!Στο γιατρο μου θα του το πω οτι το θεωρω απαραδεκτο να δινω 130 ευρω,να εξεταζομαι μονο 7 λεπτα και να φευγω και χωρις ουτε μια φωτογραφια!!!Και ναι θα δωσω αλλα 130 γιατι μεσα σε ολες αυτες τις αγωνιες θελω να εχω και εγω τουλαχιστον μια φωτογραφια το μωρο μου να το βλεπω και να χαιρομαι...Να παιρνω δυναμη!!!Ειμαι υπερβολικη;;;

απαράδεκτος ο τύπος! Β' επιπέδου και έκανε μόνο 7 λεπτά?!?! καλά θα κάνεις να πας και αλλού! να ασχοληθούν μαζί σας...

rinoui μου εννοειται υπαρχουν εξαιρεσεις, το εγραψα αλλωστε, οπως ανεφερα οτι οταν δεν εχει βοηθεια η εργαζομενη μαμα εννοειται δεν εχει αλλη λυση! υπηρχαν και παιδακια στον παιδικο που δεν ηθελαν να φυγουν! αλλα ηταν ελαχιστες εξαιρεσεις...καλα εισαι εσυ???? το μπεμπακι????

εγώ ειλικρινά δεν θυμάμαι να κλαίνε παιδάκια... όλο παιχνίδι ήμασταν, σιγά μην κλάιγαμε κιόλας!

το θέμα είναι να πετύχεις καλό παιδικό/βρεφονηπιακό σταθμό! έχω φίλη που εργάζεται σε ιδιωτικούς και φαντάζομαι θα με καθοδηγήσει αφού τους ξέρει όλους της περιοχής που είμαστε.

καλά είμαστε! :D τρώμε και μεγαλώνουμε! χαχα


RArep3.png?mjfpyDPm
Link to comment
Share on other sites

Θεωρω βεβαια οτι φταιει και ο γιατρο μου που αργησε...Αν δεν ειχε αργησει και ηταν μεσα δε νομιω να τον αφηνε ουτε τοσο λιγο να κανει,ουτε να μη μου δωσει τπτ...Γιατι ξερει,οτι ξερω!!!Εκεινη τη στιγμη ομως δε μιλησα γιατι ημουν τοσο χαρουμενη που ηταν καλα...ημουν τοσο χαρουμενη που ο δεικτης για προεκλαμψια ειναι ενθαρρυντικος...που πηγα κατευθειαν στο γιατρο μου χωρις να κοιταξω καν τι μου εδωσε ο αλλος...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


απορώ πως μέσα σε τόση λίγη ώρα κατάφερε να κάνει όλες τις μετρήσεις! τραγικός τύπος!

ΥΓ: και εμένα κολπικό μου κάναν για τον τράχηλο... ευτυχώς κάποια το είχε αναφέρει και ήμουν προετοιμασμένη!


RArep3.png?mjfpyDPm
Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισα απο αυχενικη!!!!!!!Ολα τελειααααααααα!!!

Τελειος τραχηλος...τελειες μητριαιες...τελειο μωρο!!!!530 γραμμαρια...!!!!Το αντρακι μου!!!!!Τον αγαπωωωωωωωωωω!!!!

Αλλα δεν εμεινα ευχαριστημενη...Ουτε μια φωτογραφιααααα!!!

Χαιρομαι που το νινι μου ειναι καλα...αλλα δε δικαιουμαι κι εγω να χαρω λιγο μεσα σε ολα αυτα;;;;Μηπως ειμαι αχαριστη;;

Οπως και να χει..εκλεισα ξανα ραντεβου αλλου!!!

μπραβο κουκλιτσα μου!!απο β επιπεδου να υποθεσω....δεν ξαναεκανες αυχενικη.... :)

κι εγω οταν ημουν ιασω λεω στο γιατρο μου..αφου ειμαι εδω που ειμαι γιατι να μην κανω τη β επιπεδου εδω? και μου λεει κατηγορηματικα.. οχι εδω... αυτο μονο σαν σχολιο.

σχετικα με τους παιδικους...εγω πηγα βρεφικο 3 μηνων γιατι η μανουλα μου επρεπε να παει για δουλεια κ δεν ειχε κανεναν στην αθηνα να με κρατησει. πιστευω οτι εγκληματιστηκα σε τετοια περιβαλλοντα , κοινωνικοποιηθηκα, δεν φοβαμαι τη σκια μου, και ο μονος λογος που δεν θα το εκανα στο παιδι μου ειναι ο οικονομικος τωρα .... καλα δε λεω απο 3 μηνων να στειλεις το παιδι σου αν εχεις βοηθεια απο αλλου αλλα δεν νομιζω οτι πρεπει να το σκεφτομαστε τοσο για τα 2 ετη....


com]uiFTp2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε μου έκανα κολπικό στη Β επιπέδου, είδαν πλακούντα-τράχηλο από κοιλιακό! Καλά κι εγώ ήμουν μέσα το πολύ 15 λεπτά, αλλά μας έδωσαν πολλές φωτογραφίες (τα 3/4 βέβαια ήταν κοιλιά, καρδιά και ακαταλαβίστικες εικόνες :tongue:)

Ουτε εγω έκανα κολπικο!

Μαλλον επειδή ειναι το δευτερο ενώ εχω κοιτάξει πολλες φορές τις ενδείξεις - τους αριθμούς, δεν εχω ξανά κοιτάξει τις φωτογραφιες πέρα απο την πρωτη στιγμη.

Πολυ μεγαλη δεν ηταν σε διαρκεια η εξεταση (οχι βέβαια 7 λεπτά) αλλα μου τα εξήγησε ολα και μου τα έδειξε στην οθόνη, ακομα και πράγματα που δεν ηταν για την εξεταση οπως οτι ειχε μπουνιτσες τα χέρια, οτι σαν κατι να μασαγε κλπ. Βέβαια μου ειπε οτι επειδή ειμαι αδύνατη (τα 8,5+ κιλα δεν την πτόησαν) μπορει κσι βλέπει με μεγαλη ευκολια!


EGd5p3.png

vYCpp2.png

Link to comment
Share on other sites

παπακι μου αληθεια δε σου εδωσε ουτε μια φωτο??? εγω ελεγα αφου δε δινουν dvd τουλαχιστον θα εδιναν κανεναν υπερηχο σε χαρτι! και μονο 7 λεπτα ε?? σε ποιον εκλεισες να κανεις την αλλη β'επιπ?


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...