Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

Καλο μηνα κοριτσακια μου!!!! Εφτασε και ο δικος μας μήνας!!!!

Ωραια νεα απο γιατρους ακουω...

Kimonandi θα ξαναπας Δευτερα εξαιτιας των συσπασεων?

Rinui τα πηρε τα κιλα της η μπεμπουλα και μεχρι να βγει θα παρει και κατι παραπανω οποτε τελεια!

Ζiu περπατημα και σεξ ε?

SWEETANGEL το ακουσες το μυστικο για να γεννησεις??? Χαχαχα

Samina κι εμενα μου εχουν σπασει τα νευρα με αυτο ειχα τον πονο μου μην γεννησω ειχα και το χαβα του καθενα.

Ειχα μια πελατισσα οταν δουλευα που ειχε ξεκινησει απο τον 7ο ακομα να γεννησεις εσυ? Αντε καντο να τελειωνουμε.... τι ζορι τραβαει ο κοσμος?!

Ναι carnation!!!

Περπατημα και sex!!!

Οποτε, sweetangel που βιαζεσαι να γεννησεις για αρχη ορμα στον αντρουλη σου!!!!!

Και θα βγει κ το μωρουλινι!


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα Αυγουστομανουλες!

Εγω μεχρι να παω στο γιατρο ουτε περπατημα ουτε σεξ...

Αναστασια σου ρχεται ενας μπεμπαρος βλεπω!!!

Filh τι εγινες?

Καλο σκ κοριτσια μου και καλες βολτες και μπανια σε οσες τολμουν!!!


ro0Wp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Αυγουστομανουλες!

Εγω μεχρι να παω στο γιατρο ουτε περπατημα ουτε σεξ...

Αναστασια σου ρχεται ενας μπεμπαρος βλεπω!!!

Filh τι εγινες?

Καλο σκ κοριτσια μου και καλες βολτες και μπανια σε οσες τολμουν!!!

Carnation δεν σου επιτρεπει;;;

Εμενα με το που μπηκα στον 9ο μου ειπε αυτα τα δυο και να κανω και μια ασκηση καθε μερα για 20 λεπτα.

Και ενω η μικρη ηταν ψηλα και αλλου ντ αλλου, κατεβηκε κ πηρε θεση. Ακομη βεβαια δεν εχει εμπεδωθει. (Με το περπατημα και την ασκηση)

Καλο ΣΚσε ολες! Και με το καλο να ερθουν τα νεα μας ψυχακια.


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites

mother-and-child-art-300x336.jpg

christine_2.....ΠΗΤ 24/8~~~16/6 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙΑ

Papakia30......ΠΗΤ 26/8~~~24/6 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Kat21 ............ΠΗΤ 10/8~~~10/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

Marilouu........ΠΗΤ 8/8~~~18/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Ρέα)

Margi25..........ΠΗΤ 18/8~~~23/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

dafni81...........ΠΗΤ 5/8~~~26/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

iouliaa87.........ΠΗΤ 3/8~~~27/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Αγοροmummy... ΠΗΤ 8/8~~~29/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Latortura.........ΠΗΤ 26/8~~~30/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ(Ιασω / Ρέα)

Impregnant....ΠΗΤ 10/8~~~30/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Ρέα)

zizoulis..........ΠΗΤ 27/8~~~3/8 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Natalia90.............ΠΗΤ 3/8 ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Έλενα)

My girl.................ΠΗΤ 5/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Βιοκλινική)

Samina................ΠΗΤ 7/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Αττικό)

mj_lia.................ΠΗΤ 12/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

Kateriniw85........ΠΗΤ 13/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιπποκράτειο)

Ziu_zitsu.............ΠΗΤ 14/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Βιοκλινική)

MARIANI..............ΠΗΤ 15/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

filh......................ΠΗΤ 15/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Γαία)

rinoui..................ΠΗΤ 16/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Λητώ)

happy and crazy....ΠΗΤ 16/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

Carnation............ΠΗΤ 16/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Αττικό ; )

SWEETANGEL.......ΠΗΤ 17/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Μποδοσάκειο)

christine*............ΠΗΤ 17/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Martha86.............ΠΗΤ 20/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιπποκράτειο)

Linalien................ΠΗΤ 20/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

mousoudi..............ΠΗΤ 20/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

annisaki................ΠΗΤ 23/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Anastasiat28.........ΠΗΤ 24/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Μητέρα)

Maria93................ΠΗΤ 25/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

mariareti...............ΠΗΤ 27/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

tina26..................ΠΗΤ 27/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

Ampeligi................ΠΗΤ 29/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Λητώ)

Brilliant.................ΠΗΤ 29/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Βενιζέλειο)

Ioanna21..............ΠΗΤ 31/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Γένεσις)

kimonandi..............ΠΗΤ 31/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

Chrysa1982............ΠΗΤ 8/9 ΑΓΟΡΑΚI

Melissanthi.............ΠΗΤ 26/9 ΑΓΟΡΑΚΙ


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλό μήνα κ απο μένα!!!

Εδώ είμαι κ εγώ!!!! Zizoulis να σου ζησει.....!!!

Αχ sweetangel δεν ήσουν η επόμενη.....για να δουμε τώρα!

Πως είστε?

Εγώ χθες το απόγευμα είχα πολλά πονακια κ συσπάσεις κάποια στιγμη λέω μάλλον ήρθε η ωρα, αλλά οσο περνούσε η ωρα δεν ηταν όλα τόσο δυνατά.... Κ μετα ηρέμησαν κ κοιμήθηκα! Αχ θέλω να ερθει....

Το βράδυ ονειρευτηκα οτι γέννησα πολύ εύκολα κ φυσιολογικά...ουφ!!!

Φιλάκια πολλά κορίτσια!!


nvRCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!Zizoulis να σου ζήσει ο μπέμπης!Καλότυχος να είναι πάντα!Μια μερα πριν από εμένα ΠΗΤ...και όπως φαντάζεσαι με έκανες να ονειροπολήσω για τα καλά...

Filh και εγώ είχα πονάκια χθες και μάλιστα αρκετά έντονα ανα 15λεπτο για καμια ώρα...Είχε προηγηθεί όμως ξεπάτωμα..Όλο έξω ήμασταν με τον άντρα μου, οπότε λέω μπορεί να είναι και από αυτό...και τελικά ήταν, γιατί μετά ηρέμησα και κοιμήθηκα!Σνιφφφφφφ......Καλή Κυριακή να έχουμε!


4ebfbca4f9.png
Link to comment
Share on other sites

Mariareti ,η αλήθεια είναι οτι κ εγώ Κουράστηκα λίγο αυτές τις μέρες....εγώ εκανα καθε 10 λεπτα κ μετα κάθε 7... Αλλά επειδή δεν δυναμωναν λέω μάλλον όχι!

Ξέχασα να γράψω οτι Συμφωνώ απόλυτα με το ποοοοοσο πολύ εκνευριστικο είναι το ακόμα δε γεννήσες? Κ πότε θα γεννήσεις ουφ! Λες κ πρεπει να γέννησω οποτε βολευει τον καθένα .... Κ απο την αλλη λέω είναι φυσιολογικό να με ενοχλεί μέχρι κ αυτό τόσο πολύ???


nvRCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια zizoulis να σου ζησει . Οποτε μπορειτε οσες γεννησαν να μας λετε τα νεα σας και οντως να τα λεμε και μετα αφου εχουμε τα ζουζούνια μας.

Filh οντως δεν ημουν η επομενη δεν πειράζει.. χθες και εγω ειχα πονακια ολη μέρα αλλα ακαθοριστες ωρες.. καθε βράδυ παω για περπατημα και κάνω βαθια καθισματα μπας και... να ρωτησω filh το καροτσι το επλυνες εγω το καθαρισα με μωρομαντηλο και το αφησα εξω να αεριστει βασικα μονο την καλαθουνα εκανα θα την εχω στο νοσοκομειο εσυ??


KDeIp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κορίτσια zizoulis να σου ζησει . Οποτε μπορειτε οσες γεννησαν να μας λετε τα νεα σας και οντως να τα λεμε και μετα αφου εχουμε τα ζουζούνια μας.

Filh οντως δεν ημουν η επομενη δεν πειράζει.. χθες και εγω ειχα πονακια ολη μέρα αλλα ακαθοριστες ωρες.. καθε βράδυ παω για περπατημα και κάνω βαθια καθισματα μπας και... να ρωτησω filh το καροτσι το επλυνες εγω το καθαρισα με μωρομαντηλο και το αφησα εξω να αεριστει βασικα μονο την καλαθουνα εκανα θα την εχω στο νοσοκομειο εσυ??

Sweetangel όχι δεν έκανα τίποτα με το καρότσι ! Κ μια φίλη μου που γέννησε Οκτώβρη μου είπε μόνο με μωρομαντηλο το έκανε... Εγω απλα το εχω στήσει κ το εχω βγάλει στον ήλιο στο μπαλκόνι 2 φορές ... Θα το κάνω κ με μωρομαντηλο... Το πορτ μπεμπε μόνο το εσωτερικό ίσα ίσα που ξέπλυνα.. Θα το έχεις εννοείς όλες τις μέρες στο νοσοκομείο; Κ εγω με το πορτ μπεμπε θα το βγάλω απο το νοσοκομείο...

Στο σεμινάριο που είχα παει μας έλεγαν ειδικα τη στογμη που έχουμε σύσπαση να κάνουμε βαθιά καθίσματα κ τα κουνηματα με τη λεκάνη... Εκείνη τη στιγμή βοηθάει πιο πολυ!

Να ρωτήσω κάτι άλλο; Δε ξέρω αν το έχετε ξανα συζητήσει ... Θα έχετε rooming in ? εγω έλεγα όχι γιατι θα είμαι κ σε τρικλινο κ θα ειναι αλλα 2 μωρακια υποχρεωτικά κ δε ξέρω αν θα μπορέσω να ξεκουραστώ έστω λίγο.... Αλλα στο σεμινάριο θηλασμου κ γενικα όπου δοαβαζω λένε ότι κάνει πολυ καλο στο μωρο κ να ξεκινήσει καλύτερα ο θηλασμος αν έχεις το μωρο απο την αρχή συνέχεια μαζι σου....


nvRCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!μη βιαζεστε καλεεε τα μωρα μας ξερουν ποτε πρεπει να βγουν!εγω μιλαω στον μπεμπη και του λεω να μη βιαστει για να παρει λιγο βαρος ακομα!

Εχω βαρυνει,περπαταει σαν παπια!πονακια δεν εχω!γιατι θα παρετε το μωρο με πορτ μπεμπε και οχι με καθισμα αυτοκινητου;

Zizoulis να σου ζησει!γερος και τυχερος να ειναι στη ζωη του!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στα κοριτσια

Zizoulis συγχαρητηρια να σου ζησει το αγορακι σου!

Ziu δεν τον εχω δει τον γιατρο ακομα και θελω πρωτα να τον ρωτησω για το περπατημα.

δεν νομιζω οτι θα μου πει οχι αλλα οπως και η Kimonandi θελω να παρω οσο περισσοτερο απο τον μηνα μου μηπως παρει κανα γραμμαριο ο μπεμπακος μου.

Filh επειδη γενναω πρωτα ο Θεος σε δημοσιο οποτε εχω αναγκαστικα rooming in...

Εμενα τα συμπτωματα αντι να αυξανονται μαλλον μειωνονται...τι παραξενο ειναι αυτο!

Κατα τ αλλα ξανα ζεστη...παω να ξανακανω μπανιο...


ro0Wp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στα κοριτσια

Zizoulis συγχαρητηρια να σου ζησει το αγορακι σου!

Ziu δεν τον εχω δει τον γιατρο ακομα και θελω πρωτα να τον ρωτησω για το περπατημα.

δεν νομιζω οτι θα μου πει οχι αλλα οπως και η Kimonandi θελω να παρω οσο περισσοτερο απο τον μηνα μου μηπως παρει κανα γραμμαριο ο μπεμπακος μου.

Filh επειδη γενναω πρωτα ο Θεος σε δημοσιο οποτε εχω αναγκαστικα rooming in...

Εμενα τα συμπτωματα αντι να αυξανονται μαλλον μειωνονται...τι παραξενο ειναι αυτο!

Κατα τ αλλα ξανα ζεστη...παω να ξανακανω μπανιο...

Ωραία οποτε δεν εχεις κ το δίλημμα για το rooming in......! Κ εγώ πολλές φορες είχα 2-3 μέρες απόλυτη ηρεμία ούτε συσπάσεις ουτε τίποτα!! Αλλά μετα επιστρέφουν όλα κ λίγο παραπανω! Κ εγώ μόλις πρωτομπηκα στο μήνα μοιυ έλεγα ας βαρύνει λίγο ακόμα.... Τώρα όμως θέλω να ερθει!! Τέτοια ανυπομονησία δεν περίμενα να την έχω..... !


nvRCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...