Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

Να σου ζησει La tortura γρήγορα ήρθε το μικρο σου με το που μπηκες στον μηνα σου!! αντε το επομενο που θα γεννηθει κορίτσακι μαζευτηκαν πολλα αγορακια!!:-D

Filh κοντα ειμαστε 2 μερες μετα απο σενα εχω ΠΗΤ . Αχ τι θα κάνουμε με την ζεστη εμείς είμαστε και σε στούντιο αρα θα δυσκολευτω πολυ για πολλα!! Αύριο παω γιατρο αντε να δούμε τι θα μας πει, με τρελαναν και ολοι ποτε γεννας αντε και τετοια (επειδη φοβομασταν στον 8 ). οι ορμόνες μουυυυ !!! :o Χαχαχαχα


KDeIp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα σε όλες...!!!

Sweetangel μια μέρα διάφορα έχουμε..!!. Σήμερα είμαι 37+6, δεν ξέρω γιατί το τικερακι με γράφει 38... Έχω ΠΗΤ, 15-08! Καλά κ εγώ με τις συσπάσεις τόσο καιρό ακριβως τα ίδια μου λένε! Μα καλά θα ποτε θα γεννήσεις?? Ουφ κ παλι ουφ! Δεν μας φτανει η ζέστη κ η κοιλιά!! Θα τη βρείτε την άκρη κ με το σπίτι!dont worry.... Περιμένουμε καλά νέα απο γιατρό.... Φιλια πολλά!!!


nvRCp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια! και εγώ ΠΗΤ 16/8 έχω! όλες κοντά κοντά!

Να σε ρωτησω filh το ένιωσες όταν το μωρό εμπεδώθηκε? εγώ νιώθω κάποιους πόνους αρκετά χαμηλά σαν το κεφάλι να προσπαθει να ανοιξει δρόμο, αλλα δεν ειναι καθημερινος πονος ουτε συνεχομενος.


RArep3.png?mjfpyDPm
Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια ομορφες!

Latortura να σου ζησει το αγορακι σου και καλη λοχεια!

Sweetangel μαρτυριο η ζεστη! Οσο για τον χωρο σου θα βρεις πως και τι θα σε βολεψει μολις ερθει ο μπεμπης. Περιμενουμε καλα νεα απο γιατρο...

Filh Rinui κι εγω 16/8 μην χαθουμε μετα την γεννα (οσο γινεται) να λεμε και τοτε τις αποριες μας και τοτε θα ειναι πιο πολλες.

Κοριτσια εβλεπα στον υπνο μου εφιαλτες στην αρχη αλλα πριν ξυπνησω εβλεπα τον μπεμπη μου οτι τον θηλαζα... τι ευτυχια!


ro0Wp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια! και εγώ ΠΗΤ 16/8 έχω! όλες κοντά κοντά!

Να σε ρωτησω filh το ένιωσες όταν το μωρό εμπεδώθηκε? εγώ νιώθω κάποιους πόνους αρκετά χαμηλά σαν το κεφάλι να προσπαθει να ανοιξει δρόμο, αλλα δεν ειναι καθημερινος πονος ουτε συνεχομενος.

Καλημέρα ...!!!

Να σου πω την αλήθεια δεν το κατάλαβα ποτε έγινε! Είχα έτσι πονακια κ εγω χαμηλα στα μπροστινά κόκκαλα της λεκάνης... Αλλα που κ που! Ρώτησα το γιατρο την τριτη που είχα παει αν εμπεδωθηκε... Κ μου λέει ναι όπως ακριβώς θα έπρεπε σαν πρωτοτοκη που είσαι..


nvRCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερουδια ομορφες!

Latortura να σου ζησει το αγορακι σου και καλη λοχεια!

Sweetangel μαρτυριο η ζεστη! Οσο για τον χωρο σου θα βρεις πως και τι θα σε βολεψει μολις ερθει ο μπεμπης. Περιμενουμε καλα νεα απο γιατρο...

Filh Rinui κι εγω 16/8 μην χαθουμε μετα την γεννα (οσο γινεται) να λεμε και τοτε τις αποριες μας και τοτε θα ειναι πιο πολλες.

Κοριτσια εβλεπα στον υπνο μου εφιαλτες στην αρχη αλλα πριν ξυπνησω εβλεπα τον μπεμπη μου οτι τον θηλαζα... τι ευτυχια!

Καλημέρα carnation !!

Εμένα σταμάτησαν τα πολλα όνειρα που έβλεπα στον 7ο κ 8ο μήνα! Αφού τώρα όλο 2ωρα κ 3ωρα κοιμάμαι...

Εννοείτε να μη χαθουμε μετα! Διάβασα λίγο κ τις μανούλες ιουνιου όλες συνεχίζουν κ μιλάνε κ μοιράζονται τώρα τις δυσκολίες για τις αύπνιες κ για το θήλασμο ! Ελπίζω κ εμείς να τα λέμε μετα....


nvRCp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!πως ειστε κοριτσια;εγω σημερα νιωθω αδυναμη και εχω μια ζαλαδα.το μεσημερι εχω γιατρο!

μη σας αγχωνουν βρε οι αλλοι,απολαυστε τις τελευταιες μερες!οσο για τον υπνο κοιμαμαι σερι,με ενα διαλειμα 5λεπτο για την ενεση.


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!πως ειστε κοριτσια;εγω σημερα νιωθω αδυναμη και εχω μια ζαλαδα.το μεσημερι εχω γιατρο!

μη σας αγχωνουν βρε οι αλλοι,απολαυστε τις τελευταιες μερες!οσο για τον υπνο κοιμαμαι σερι,με ενα διαλειμα 5λεπτο για την ενεση.

Πόσο τυχερή είσαι που κοιμάσαι... Εγω μετα απο 5-6 μέρες αύπνιες ίσως κοιμηθώ ένα βράδυ κανονικα...! Όλα καλα να πανε στο γιατρο!! Περιμένουμε νέα... Φιλιά!!


nvRCp3.png
Link to comment
Share on other sites

mother-and-child-art-300x336.jpg

christine_2.....ΠΗΤ 24/8~~~16/6 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙΑ

Papakia30......ΠΗΤ 26/8~~~24/6 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Kat21 ............ΠΗΤ 10/8~~~10/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

Marilouu........ΠΗΤ 8/8~~~18/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Ρέα)

Margi25..........ΠΗΤ 18/8~~~23/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

dafni81...........ΠΗΤ 5/8~~~26/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

iouliaa87.........ΠΗΤ 3/8~~~27/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Αγοροmummy... ΠΗΤ 8/8~~~29/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Latortura.........ΠΗΤ 26/8~~~30/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ(Ιασω / Ρέα)

Impregnant....ΠΗΤ 10/8~~~30/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Ρέα)

Natalia90.............ΠΗΤ 3/8 ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Έλενα)

My girl.................ΠΗΤ 5/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Βιοκλινική)

Samina................ΠΗΤ 7/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Αττικό)

mj_lia.................ΠΗΤ 12/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

Kateriniw85........ΠΗΤ 13/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιπποκράτειο)

Ziu_zitsu.............ΠΗΤ 14/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Βιοκλινική)

MARIANI..............ΠΗΤ 15/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

filh......................ΠΗΤ 15/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Γαία)

rinoui..................ΠΗΤ 16/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Λητώ)

happy and crazy....ΠΗΤ 16/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

Carnation............ΠΗΤ 16/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Αττικό ; )

SWEETANGEL.......ΠΗΤ 17/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Μποδοσάκειο)

christine*............ΠΗΤ 17/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Martha86.............ΠΗΤ 20/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιπποκράτειο)

Linalien................ΠΗΤ 20/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

mousoudi..............ΠΗΤ 20/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

annisaki................ΠΗΤ 23/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Anastasiat28.........ΠΗΤ 24/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Μητέρα)

Maria93................ΠΗΤ 25/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

mariareti...............ΠΗΤ 27/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

tina26..................ΠΗΤ 27/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

zizoulis.................ΠΗΤ 27/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

Ampeligi................ΠΗΤ 29/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Λητώ)

Brilliant.................ΠΗΤ 29/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Βενιζέλειο)

Ioanna21..............ΠΗΤ 31/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Γένεσις)

kimonandi..............ΠΗΤ 31/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

Chrysa1982............ΠΗΤ 8/9 ΑΓΟΡΑΚI

Melissanthi.............ΠΗΤ 26/9 ΑΓΟΡΑΚΙ


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Impregnant να σου ζησει!!!! Νατο και το κοριτσακι!!!!

Kimonandi μπορει να ειναι απο την ζεστη η ζαλαδα η απο αναιμια αν σου εχει πεσει ο σιδηρος. Οπως και να εχει αφοτ σημερα εχεις γιατρο θα ρωτησεις περιμενουμε τα καλα σου νεα... μπηκες και στο μηνα σου!

Ασ κοιμηθουμε τωρα οσο μπορουμε γιατι μετα....


ro0Wp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το ειπα η δεν το ειπα το επομενο να ειναι κορίτσι ε?? Να σου ζησειI mpregnant περιμένουμε νεα σας!! Λοιπον η επομενη να είμαι εγω χαχα!!

Πηφα στον γιατρο στο νοσοκομείο περίμενα 2ωρες για να ακουσει την καρδιά και να μέτρηση την πίεση ΕΛΕΟΣ !! Του ειπα για τα πονακια και λεει δεν ηταν πονους γεννας αυτοι δεν σταματανε χαιρω πολυ αν ηταν θα ειχα γεννησει μεχρι τωρα.... ουτε δαχτυλικη εξεταση μου εκανε για να δουνε τον τραχηλο κτλ. Μου λέει δεν θελω να σε πειραξω τωρα γκρρρρ . Αμα δεν πας στον εξωτερικο να πληρωσεις θα εισαι στην αγνοια. Αυτο καταλαβα


KDeIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι μίκρυνε ... Ενω σε όλη την εγκυμοσύνη ηταν 2,8 απο την 34 μέχρι την 36 χωρίς χάπια utrogestan αλλά ξεκουραση πήγε 2,4, κ μετά με περπάτημα μέσα σε μια βδομάδα πήγε 1 εκ.! Κ σε αυτήν την εβδομαδα εμπεδωθηκε κιόλας; το μωρο....

Αρχίζω περπάτημα από σήμερα κιόλας!Βέβαια παίζει λένε ρόλο και η υφή του τραχήλου...το κατα πόσο μαλακός είναι, που αυτό δεν το ξέρω...

Impregnant να σου ζήσει η μπεμπούλα...Μα καλά, ποιά το μελέταγε οτι το επόμενο θα είναι κοριτσάκι???


4ebfbca4f9.png
Link to comment
Share on other sites

Το ειπα η δεν το ειπα το επομενο να ειναι κορίτσι ε?? Να σου ζησειI mpregnant περιμένουμε νεα σας!! Λοιπον η επομενη να είμαι εγω χαχα!!

Πηφα στον γιατρο στο νοσοκομείο περίμενα 2ωρες για να ακουσει την καρδιά και να μέτρηση την πίεση ΕΛΕΟΣ !! Του ειπα για τα πονακια και λεει δεν ηταν πονους γεννας αυτοι δεν σταματανε χαιρω πολυ αν ηταν θα ειχα γεννησει μεχρι τωρα.... ουτε δαχτυλικη εξεταση μου εκανε για να δουνε τον τραχηλο κτλ. Μου λέει δεν θελω να σε πειραξω τωρα γκρρρρ . Αμα δεν πας στον εξωτερικο να πληρωσεις θα εισαι στην αγνοια. Αυτο καταλαβα

Sweetangel έτσι και εμένα...Δεν μου έκανε δαχτυλική.Βέβαια εσύ είσαι και πιο προχωρημένη εβδομάδα...Ωστε εσύ είπες οτι το επόμενο θα είναι κορίτσι εεε???Μ' ανατριχιάζεις...Κάνε και μια πρόβλεψη για μενα....


4ebfbca4f9.png
Link to comment
Share on other sites

Να την και η μπουμπούκα! Να σου ζήσει Impregnant! Έτσι να λιγοστεύει η λίστα!

Sweet angel υπάρχουν γιατροι που δεν κανουν δακτυλική εξεταση πριν τις 40 βδομαδες ή και καθόλου. Δεν ειναι δείγμα αμέλειας...Ειναι τί νοοτροπίας ειναι ο καθε γυναικολόγος..

Χθες έριξα πολύ περπάτημα το βραδάκι...λέω να το κάνω καθημερινά τώρα που μπήκα 39 εβδομάδων....Τη Δευτέρα ραντεβου με γιατρό...

Kilomandi εγω χθες ήμουν χάλια πιστεύω λόγω καιρού, με τη βραδυνη βολτούλα ξελαμπικαρισα όμως...

Filh κοιμήσου όσο μπορείς γιατι μετά δύσκολα....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Sweetangel θελεις να εισαι η επομενη εε? Χαχαχα α

Θα πας και στον ιδιωτικο γιατρο τωρα?

Samina Mariareti πως πατε για περπατημα με τετοια ζεστη?

Εχω να βγω απο το σπιτι 2 μερες... ειδικα χτες η ατμοσφαιρα απο την υγρασια ηταν αποπνικτικη.... ποτε θα τελειωσει η ζεστη... δεν την αντεχω ουτε πριν μεινω εγκυος...

δεν θελω να γεννησω με καυσωνα δεν μπορω να λειτουργησω...

Γκρινιαξα κι ησυχασα...


ro0Wp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...