Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 είπε:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      • Μου αρέσει 1

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts

Μποτσακι αυτο που λεει η Μαυ με τις θηλες εχει λογικη...Εγω καποια στιγμη μεγαλυτερη που δεν υπηρχαν πια θηλες καταλληλες για παραπανω ροη, με αποστειρωμενη βελονα, εκανα τρυπουλα στην θηλη και ειχα μεγαλυτερη ροη.

Μαρη, δεν κρατηθηκες και καπνιζεις;;;; :tongue: τον θηλασμο τον εκοψες εντελως ή του δινεις και απο σενα;

Ενταξει, παντως βλεπω και εγκυες που καπνιζουν....και αυτο το θεωρω πιο ασχημο απο το να εχεις ηδη γεννησει το μωρο και να κανεις ενα - δυο τσιγαρα....

Μεγεια και το πλυντηριο!!!!!!!!!!

Mαρηηηηηηηηηηηηηη δεν θηλαζω,σταματησε το γαλα στις 15 μερες!

Και τωρα με ολο αυτο με το παιδι αγχωθηκα και στεναχωρηθηκα που τον βλεπω ετσι και κανω 2 την μερα εξω απο το σπιτι με αλλα ρουχα πλυσιμο δοντια κτλ.

Μαρη λες να φταιει η θηλη που μου πνιγεται κατι φορες?


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΡΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ του χρονου τετοιο καιρο θα εχεις μωροοοοοοοοοο!!!!!!!!!!

ΝΑΙ!!!!Koalaki μου τετοιο καιρο θα το εχουμε στην αγκαλιτσα μας....αχ!!

Εσυ μαναρακι μου τι μου κανεις;;

Πες μαρηηηη κανεναααα νεοοο;;


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

ναι να μου κανει κοιλιακο υπερηχο οχι τιποτ'αλλο γιατι με τον κολπικο πρεπει να μην εχω τριχα στο ποδι και τωρα που ξεκινησα αποτριχωση πρεπει καποιες μερες να μενω με τριχα χαχαχαχα:tongue::tongue::tongue: μολις παρατηρησα οτι εχουμε το ιδιο τικερακι συμπεθερα!!!! ουτε σχεδιασμενο να το ειχα να εχει το ζευγος ιδιο τικερακι!

Α ανωτερα βια??? εεε κοιλιακο θα σου κανει. Εισαι στην 11η...


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Μποτσακιιιιιιιι! εδω εισαι μαρη!!! με 'γεια το πλυντηριο!!!! κι εμας ετσι εκανε το προηγουμενο, θυμασαι που τα λεγαμε?? χααχαχα!!! το καινουργιο ειναι σουπερ!!!

Ρε κοριτσια να ρωτησω γιατι δεν πολυθυμαμαι, περιπου σε αυτη την εβδομαδα που ειμαι ανεβαινει η μητρα προς τα πανω? γιατι αρχισα να νιωθω μουδιασματακια απο το πρωι και χαιρομαι!!!

Ευχαριστωωωωωωωω!!11111Θα ευχαριστηθω πλυσιμο η γυναικα!!!!

Ανεβαινει μαρη η μητρα σιγα σιγα τωρα!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μια χαρα, οποτε εχεις την επιλογη και του ιδιωτικου και του δημοσιου. που η αληθεια ειναι οτι για το αρεταιειο εχω ακουσει τοσο καλα πραγματα που δε νομιζω οτι αξιζει να δωσεις τοσα λεφτα στο ρεα!

Οτι μου πει ο Γιατρουλης μου....γιατι χαρη σ'αυτον ζω αυτο το θαυμα...αυτην την στιγμη!!


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ!!!!Koalaki μου τετοιο καιρο θα το εχουμε στην αγκαλιτσα μας....αχ!!

Εσυ μαναρακι μου τι μου κανεις;;

Πες μαρηηηη κανεναααα νεοοο;;

Εκανα μια λιστα και ησουν η τελευταια, τωρα ομως πηρες προαγωγη με το μπεμπε. Θα καταλαβεις οταν την δεις!!! Γινομαι κουραστικη αλλα σας την υποσχεθηκα. Ααααατιμη στο τσακ με προλαβες με τα χσρμοσυνα!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Mαρηηηηηηηηηηηηηη δεν θηλαζω,σταματησε το γαλα στις 15 μερες!

Και τωρα με ολο αυτο με το παιδι αγχωθηκα και στεναχωρηθηκα που τον βλεπω ετσι και κανω 2 την μερα εξω απο το σπιτι με αλλα ρουχα πλυσιμο δοντια κτλ.

Μαρη λες να φταιει η θηλη που μου πνιγεται κατι φορες?

Δεν το θυμομουν οτι σου κοπηκε εντελως το γαλα. Οποτε οκ, αφου βγαινεις και εξω και παίρνεις ολες τις προφυλαξεις, μια χαρα σε βρισκω!

Μπορεις να δοκιμασεις ετσι οπως σου λεω εγω...με βελονα που θα καψεις σε φωτια στο γκαζακι, να ανοιξεις λιγο παραπανω την τρυπα της θηλης που εχεις ηδη; και αποστειρωσε την μετα εννοειται. δοκιμασε με αυτη την "πειραγμενη" θηλη να δεις....αλλα να εχεις και μια αλλη για να την αλλαξεις αν δεις οτι δεν του κανει...

Θα του δινεις γαλα με το μπιμπερο και την θηλη την ανοιγμενη πιο διστακτικα και αν δεις οτι δεν εχει θεμα ο μπεμπης,συνεχισε!

Αντε και θα περασουν και οι κολικοι...


Link to comment
Share on other sites

ναι να μου κανει κοιλιακο υπερηχο οχι τιποτ'αλλο γιατι με τον κολπικο πρεπει να μην εχω τριχα στο ποδι και τωρα που ξεκινησα αποτριχωση πρεπει καποιες μερες να μενω με τριχα χαχαχαχα:tongue::tongue::tongue: μολις παρατηρησα οτι εχουμε το ιδιο τικερακι συμπεθερα!!!! ουτε σχεδιασμενο να το ειχα να εχει το ζευγος ιδιο τικερακι!

Αγορομαμμυ μου ποσο εβδομαδων εισαι;;

Εμενα μου ειπε 6 εβδομαδων.....:lol::lol:.


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγορομαμμυ μου ποσο εβδομαδων εισαι;;

Εμενα μου ειπε 6 εβδομαδων.....:lol::lol:.

εγω ειμαι 10 Ριτσα μου! εχουμε 4 εβδομ διαφορα περιπου, θα σου δινει ΠΗΤ λογικα γυρω στις 25 Αυγουστου ο γιατρος! Παντως αν αποφασισετε ΡΕΑ εκει γεννησα και θα ξαναγεννησω, μια χαρα ηταν. Απλα και για το Αρεταιειο εχω ακουσει πολυ καλα, μακαρι να ειχα κι εγω την επιλογη και σε δημοσιο αλλα ο γιατρος μου ειναι μονο εκει.


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Εκανα μια λιστα και ησουν η τελευταια, τωρα ομως πηρες προαγωγη με το μπεμπε. Θα καταλαβεις οταν την δεις!!! Γινομαι κουραστικη αλλα σας την υποσχεθηκα. Ααααατιμη στο τσακ με προλαβες με τα χσρμοσυνα!!!!

Ναι ειδες Koalaki μου στο τσακκκκ εεεεε;;;

Αχ!! ωραια που πηρα προαγωγη στη λιστα σου!!!

Koalakiiiiii μουυυυ ξεκηνισε η Νικολουληηηηη!!


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

Ναι ειδες Koalaki μου στο τσακκκκ εεεεε;;;

Αχ!! ωραια που πηρα προαγωγη στη λιστα σου!!!

Koalakiiiiii μουυυυ ξεκηνισε η Νικολουληηηηη!!

Ναι τη βλεπω!!! Κοψανε και βασιλοπιτα!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι 10 Ριτσα μου! εχουμε 4 εβδομ διαφορα περιπου, θα σου δινει ΠΗΤ λογικα γυρω στις 25 Αυγουστου ο γιατρος! Παντως αν αποφασισετε ΡΕΑ εκει γεννησα και θα ξαναγεννησω, μια χαρα ηταν. Απλα και για το Αρεταιειο εχω ακουσει πολυ καλα, μακαρι να ειχα κι εγω την επιλογη και σε δημοσιο αλλα ο γιατρος μου ειναι μονο εκει.

Α!! δεν εχουμε μεγαλη διαφορα Αγγορομαμμυ μου.....Δηλαδη Παρθενος θα ειναι....Χααα!!χααα!! την πατησε ο αντρουλης μου...πω!! πω!! θα εχει δυο παρθενους...Χιιι!!Χιιι!!


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι 10 Ριτσα μου! εχουμε 4 εβδομ διαφορα περιπου, θα σου δινει ΠΗΤ λογικα γυρω στις 25 Αυγουστου ο γιατρος! Παντως αν αποφασισετε ΡΕΑ εκει γεννησα και θα ξαναγεννησω, μια χαρα ηταν. Απλα και για το Αρεταιειο εχω ακουσει πολυ καλα, μακαρι να ειχα κι εγω την επιλογη και σε δημοσιο αλλα ο γιατρος μου ειναι μονο εκει.

Τωρα που το λες εγω ειχα πητ 15αυγουστο αλλα γεννησα 27 ιουλιου. Οποτε εγγ τη φμ την "επιασα" λιγο πιο πριν απο τη ριτσα. 17 νοεμβρη ειχα επαφη εκεινο το μηνα, λες να εκανα γκαφα και να πληρωνω μια ζωη??? :tongue::tongue::tongue:


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...