Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλέ ξέχασα να σας πω! Θα πάμε baby swimming! Πήραμε και μαγιώ-πάνα! Κοιτάξτε:

dw_badge_template2_new?&$badge2size=1%2C0&$hidetext2=1&$badge1size=1%2C0&$product=MothercareASE%2Flx7585_1&$dw_clothingbrowse_mc$

καλα τι τελειο!!!!!καλησπερα

Ναι σε παιδοοφθαλμιατρο τον πηγα.

Εγω κοριτσια οι δυο πρωτες περιοδοι δεν ποναγα αλλα ειχα αρκετο αιμα.μετα ομως ποναω οπως ποναγα κ πριν.με ποσταν ειμαι για 3-4 μερες κ συνολο μου κραταει 7.

αγορομμαμημου καλησπερα!!!τι εγινε τελικα με την φιλη σου???


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θαλειτσα!! ολα καλα με τη φιλη μου, τα εχω γραψει κ παραπανω!!

Ζωη τι τελειο και σεξουλιαρικο το μαγιουδακι σας!!!! δεν το σκεφτομαι καθολου να κανω καταγγελια, ειμαι λιγο δειλη σε αυτα! τουλαχιστον οταν μου ειχε κανει το λαθος εμενα το πηρε χαμπαρι κ βρηκε το τηλ μου κ μου ζητησε συγγνωμη.. οχι οτι διορθωνει την κατασταση μια συγγνωμη.. τη φιλη μου την εβγαλε τρελη εχθες οτι ειχε καταλαβει λαθος ενω αποκλειεται, αφου ειχαν κανει ολοκληρη συζητηση για το νουμερο.. τελος παντων. τωρα βγαινει στη συνταξη και θα ησυχασουμε μια κ καλη!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Καταννοητό το γιατί δε θες να κάνεις καταγγελία, κυρίως άμα βγαίνει και στη σύνταξη τώρα!

Κι εμένα μου άρεσε το μαγιουδάκι μας, χαχα! Συμπεθέρα, θα κάνει θραύση η νύφη, αλλά θα δείξουμε χαρακτήρα!


p8P6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καταννοητό το γιατί δε θες να κάνεις καταγγελία, κυρίως άμα βγαίνει και στη σύνταξη τώρα!

Κι εμένα μου άρεσε το μαγιουδάκι μας, χαχα! Συμπεθέρα, θα κάνει θραύση η νύφη, αλλά θα δείξουμε χαρακτήρα!

ναι ναι θα ειναι υπεροχη!!!!! να την πας στη Χαλκιδικη που ειναι κοσμοπολιτικα να καψει καρδιες!! αλλα τη θελω κυρρρρια κατα τ'αλλα γιατι ο γαμπρος ειναι μανιατης και δε τα σηκωνει αυτα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:χαχαχαα! αμα ριξει βλεμα πανω σε αντρα θα χαλασουμε το προξενιο! αντε σας αφηνουμε να κοιταζετε τον μπαμπακα σας και μεχρι εκει!!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι θα ειναι υπεροχη!!!!! να την πας στη Χαλκιδικη που ειναι κοσμοπολιτικα να καψει καρδιες!! αλλα τη θελω κυρρρρια κατα τ'αλλα γιατι ο γαμπρος ειναι μανιατης και δε τα σηκωνει αυτα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:χαχαχαα! αμα ριξει βλεμα πανω σε αντρα θα χαλασουμε το προξενιο! αντε σας αφηνουμε να κοιταζετε τον μπαμπακα σας και μεχρι εκει!!!!

Α εννοείται! Το καλοκαίρι στην παραλία θα πάρουμε και ασορτί κουβαδάκι, χαχαχα! Καλέ είμαστε καλά κορίτσια εμείς, δεν το χαλάμε το προξενιό! Κι ο γαμπρός όμως φρόνιμα, ε; Είπαμε, καλά κορίτσια αλλά μην το ξεφτιλίσουμε κιόλας!


p8P6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Α εννοείται! Το καλοκαίρι στην παραλία θα πάρουμε και ασορτί κουβαδάκι, χαχαχα! Καλέ είμαστε καλά κορίτσια εμείς, δεν το χαλάμε το προξενιό! Κι ο γαμπρός όμως φρόνιμα, ε; Είπαμε, καλά κορίτσια αλλά μην το ξεφτιλίσουμε κιόλας!

οχι θα το τιμαει το στεφανι του ο γαμπρος, γι'αυτο μην αμφιβαλλεις καθολου :tongue::tongue::tongue: καλε το καλοκαιρι θα παιζετε με κουβαδακια κλπ, θα ξετρελαθει η μπουμπουκα!!! κι εγω ανυπομονω για το καλοκαιρι, θα φοραμε μπρατσακια φετος!!!!!!!!!! εγω βεβαια δεν θα κανω μπανια αλλα χαλαλι!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Έτσι τον θέλω το γαμπρό! Μπράβο!! Μπρατσάκια, ε; Α ρε Μητσάρα! Πέρσι έκανε μπάνια, ε; Εσύ καθόλου δε θα μπεις; Ούτε στην αρχή του καλοκαιριού; Εγώ πάντως όλο το καλοκαίρι έκανα κανονικά (βέβαια ήμουν β τρίμηνο).


p8P6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Έτσι τον θέλω το γαμπρό! Μπράβο!! Μπρατσάκια, ε; Α ρε Μητσάρα! Πέρσι έκανε μπάνια, ε; Εσύ καθόλου δε θα μπεις; Ούτε στην αρχή του καλοκαιριού; Εγώ πάντως όλο το καλοκαίρι έκανα κανονικά (βέβαια ήμουν β τρίμηνο).

ουτε στην πρωτη εγκυμοσυνη εκανα γιατι ειχα συσπασεις απο νωρις και μου ειχε πει ο γιατρος να κανω μπανια οταν θα εχουν ζεστανει πολυ τα νερα.. οταν ζεσταιναν ομως εμπαινα στο μηνα μου πλεον... επισης επρεπε η θαλασσα να ειναι καθαρη αλλα ποιος μου το εγγυαται?? εχω και τον γιατρο 3,5 ωρες μακρυα και δεν ηθελα να ρισκαρω.. ο ιδιος ελεγε πως ειναι πολυ καλη γυμναστικη για την εγκυο αλλα ειπα υπομονη ενα καλοκαιρι! πηγαινα με το μαγιουδακι μου, καθομουν κατω απο την ομπρελα, επαιρνα τα φρουτακια μου μαζι και στις πολλες ζεστες πηγαινα στη ντουζιερα της παραλιας και βρεχομουν χαχαχα!! φετος μια απο τα ιδια μονο που το πρωι θα πηγαινουμε τον μικρο για μπανιο που του αρεσει πολυ και τις μερες που θα δουλευει ο αντρας μου θα τον πηγαινω με τους γονεις μου μιας και ο χαζοπαππους του τρελαινεται να πλατσουριζει με τον εγγονο του..


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ουτε στην πρωτη εγκυμοσυνη εκανα γιατι ειχα συσπασεις απο νωρις και μου ειχε πει ο γιατρος να κανω μπανια οταν θα εχουν ζεστανει πολυ τα νερα.. οταν ζεσταιναν ομως εμπαινα στο μηνα μου πλεον... επισης επρεπε η θαλασσα να ειναι καθαρη αλλα ποιος μου το εγγυαται?? εχω και τον γιατρο 3,5 ωρες μακρυα και δεν ηθελα να ρισκαρω.. ο ιδιος ελεγε πως ειναι πολυ καλη γυμναστικη για την εγκυο αλλα ειπα υπομονη ενα καλοκαιρι! πηγαινα με το μαγιουδακι μου, καθομουν κατω απο την ομπρελα, επαιρνα τα φρουτακια μου μαζι και στις πολλες ζεστες πηγαινα στη ντουζιερα της παραλιας και βρεχομουν χαχαχα!! φετος μια απο τα ιδια μονο που το πρωι θα πηγαινουμε τον μικρο για μπανιο που του αρεσει πολυ και τις μερες που θα δουλευει ο αντρας μου θα τον πηγαινω με τους γονεις μου μιας και ο χαζοπαππους του τρελαινεται να πλατσουριζει με τον εγγονο του..

Αφού είχες συσπάσεις, ναι, λογικό.. Πάντως καλοκαίρι με την κοιλούμπα δύσκολο πρέπει να είναι.. Όσο για τη θάλασσα, κι εγώ μόνο Χαλκιδική κολυμπούσα κι έξω από την Καβάλα. Λένε ότι αν έχει αχινούς είναι καθαρά, οπότε βουρ στους αχινούς :tongue:

Κοριτσάκια, πάω να φάω. Καλό μεσημέρι!


p8P6p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλε περασε η ωρα, μαζευω τα μπογαλακια μου... παω να φαω και θα παμε βολτα στην παραλια μετα το φαγητο μιας και ο μικρος κοιμηθηκε νωρις λογω του εμβολιου..μολις ξυπνησε και θα ειναι ολο ενεργεια!!! ο μικρος τρεξιμο, ο μπαμπας windsurf κ εγω περπατημα!! καλο μεσημεριιιιιιι! φιλακια!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!

Πώς είστε; Κοιμούνται τα παιδάκια σας;

Εμεις πηγαμε ποδηλαταδα η καθεμια με το δικο της ποδηλατο το απογευμα και γυρισαμε, μπανακι, φαγητακι και τσουπ υπνο απο τις 8!!!!!!!

Τρίτο βραδυ συνεχομενο που κοιμαται το παιδακι μου τοσο νωρις...


Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!

Πώς είστε; Κοιμούνται τα παιδάκια σας;

Εμεις πηγαμε ποδηλαταδα η καθεμια με το δικο της ποδηλατο το απογευμα και γυρισαμε, μπανακι, φαγητακι και τσουπ υπνο απο τις 8!!!!!!!

Τρίτο βραδυ συνεχομενο που κοιμαται το παιδακι μου τοσο νωρις...

Βολτα με ποδηλατα ε;; Κουραστηκε το κοριτσακι! Πηγαινετε καπου συγκεκριμενα για ποδηλατο(παρκο,αλσοσ) ή εχει ποδηλατοδρομους;

Κ ο δικος μου μολις κοιμηθηκε! Ολη τη μερα κανα δυο 10λεπτα κοιμηθηκε! Πολυ σαλιο κ το χερακι συνεχεια στο στομα! Κ γκρινιτσα φυσικα! Αφου ετοιμαζομουν να του δωσω ντεπον αν συνεχιζοταν το ζορι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...