Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημερα! Έκανα μια έρευνα σχετικά με τις βιταμίνες και κόντεψα να καραφλιασω! Και δεν έχω και περιθώρια,αρκετά μαλλιά έχασα με 16 μηνες θηλασμό 😛 Τελικά κατέληξα στις inofert για μένα και στις Wellman για τον άντρα μου. Παίρνουμε και έξτρα φιλισιν και mollers,τρώμε κάθε μέρα  φρουτα και σαλάτες,ε πιστεύω κάτι θα γίνει. Μακάρι να είχαμε παραπάνω λεφτά,να δοκιμάζαμε πιο ακριβές βιταμίνες,αλλά και αυτές κατι καλό θα κάνουν 🥰

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts

Χριστινα καλησπερα! Μηπως η μικρη σου δεν μπορει να "πιασει" το μπιμπερο. Στην ιδια ηλικια με την κορη σου προσπαθησα να δωσω χαμομηλι στον γιο μου κ δεν μπορουσε με τπτ να πιασει τη θηλη του μπιμπερο. Θυμααι εκεινη η μερα ηταν απο τις ελαχιστες που εκλαψε παρα πολυ. Μετα αγορασαμε ενα μπιμπερο στηριξης θηλασμου που εμοιαζε με στηθος κ οντως το επιανε. Βεβαια δεν χρειαστηκε γιατι ευτυχως εστρωσε το εντερο. Ασε που μολις πεσει λιγο χαμομηλι στο στομα κανει οτισιχαινεται.

τι μάρκα είναι αυτό το μπιμπερό???

Την πρώτη μέρα κατάφερε και το ήπιε... αλλά η αλήθεια είναι ότι ίσως να δυσκολεύεται


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τι μάρκα είναι αυτό το μπιμπερό???

Την πρώτη μέρα κατάφερε και το ήπιε... αλλά η αλήθεια είναι ότι ίσως να δυσκολεύεται

Σου εστειλα πμ μην μας κατηγορησουν κ για διαφημιση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Κοριτσακια!

Χαθηκα δυο μερες τωρα αλλα εμπλεξα με διαφορα...

Χριστινα μπορει οντως να του φταιει το μπιμπερο του μωρου και οχι μονο το ξενο αντι του μητρικου...Δεν ειχε μαθει σε μπιμπερο και ισως ξενιζεται!

Εγω της ειχα δωσει το αλμιρον Νο 2 , μετα τους 7μηνες που σταματησα θηλασμο και δεν ειχαμε κανενα θεμα...

Στεφανιανα πώς ειστε; το μωρο σας;

Αγορομαμυ απλα απαραδεκτος ο μικροβιολογος...και αναρωτιεμαι δεν υπαρχει τροπος να συνετιστει; Απο την αλλη ευχομαι να μην βγει αληθινος στην φιλη σου και μονο να τα εχει μπερδεψει....Εμαθε τα αποτελεσματα της τριτης χοριακης;

Ζωή κανατε βολτες σημερα;

Ριτσα εισαι καλυτερα σημερα; με το στομαχι σου;

Ngn ο μικρος σου μαθητης του αρεσει το καινουργιο περιβαλλον αλλα , σε καταλαβαινω ποσο σου λειπει!!!! ετσι και εγω, πολλες φορες , ενιωθα μια μελαγχολια που ειχα το παιδι σχολειο και οχι μαζι μου, ενω δεν εργαζομουν!

Μαρακι βορινο, ωραια φαινεται η συνταγη για τα πατατοπιτακια! Την αποθηκευσα και καποια στιγμη θα δοκιμαστει!!!

Η κορουλα σου πώς ειναι; Μακαρι να σου κοιμηθει και αποψε το ιδιο καλα!!! φτου φτου!!!

Θαλειτσα ο μικρουλης σου ;;; χθες συνεργαστηκε στον οφθαλμιατρο;

Εμεις, κοριτσια, σημερα πηγαμε το γλυκο μας στο σχολειο και εγινε ενα μικρο αλλα σπεσιαλ παρτυ! Το καταχαρηκε η ζουζουνα μου!!!


Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια τι κανετε??? ειστε ολες καλα???

Εμεις καλα, οοολη μερα βολτα, ξεπατωθηκαμε, γυρισαμε ολα τα μαρκετ και ολη τηξ αγορα παρε με τη φμ, οι δυο μας!!! Τωρα κανει νανι και εγω ειμαι κουρασμενη λιγο!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ δεν θα σχολιασω για τον μικροβιολογο, ο ανθρωπος φαινεται οτι εχει "χασει" την επαγγελματικη και τοσο σημαντικη του ιδιοτητα!!! Μακαρι η φιλη σου να τα παει ΥΠΕΡΟΧΑ ακομα και αν οντως η χοριακη δεν ειναι η αναμενομενη!!!

Οι υπολοιπες κοπελουδες καλα ειναι???


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα Κοριτσακια!

Χαθηκα δυο μερες τωρα αλλα εμπλεξα με διαφορα...

Χριστινα μπορει οντως να του φταιει το μπιμπερο του μωρου και οχι μονο το ξενο αντι του μητρικου...Δεν ειχε μαθει σε μπιμπερο και ισως ξενιζεται!

Εγω της ειχα δωσει το αλμιρον Νο 2 , μετα τους 7μηνες που σταματησα θηλασμο και δεν ειχαμε κανενα θεμα...

Στεφανιανα πώς ειστε; το μωρο σας;

Αγορομαμυ απλα απαραδεκτος ο μικροβιολογος...και αναρωτιεμαι δεν υπαρχει τροπος να συνετιστει; Απο την αλλη ευχομαι να μην βγει αληθινος στην φιλη σου και μονο να τα εχει μπερδεψει....Εμαθε τα αποτελεσματα της τριτης χοριακης;

Ζωή κανατε βολτες σημερα;

Ριτσα εισαι καλυτερα σημερα; με το στομαχι σου;

Ngn ο μικρος σου μαθητης του αρεσει το καινουργιο περιβαλλον αλλα , σε καταλαβαινω ποσο σου λειπει!!!! ετσι και εγω, πολλες φορες , ενιωθα μια μελαγχολια που ειχα το παιδι σχολειο και οχι μαζι μου, ενω δεν εργαζομουν!

Μαρακι βορινο, ωραια φαινεται η συνταγη για τα πατατοπιτακια! Την αποθηκευσα και καποια στιγμη θα δοκιμαστει!!!

Η κορουλα σου πώς ειναι; Μακαρι να σου κοιμηθει και αποψε το ιδιο καλα!!! φτου φτου!!!

Θαλειτσα ο μικρουλης σου ;;; χθες συνεργαστηκε στον οφθαλμιατρο;

Εμεις, κοριτσια, σημερα πηγαμε το γλυκο μας στο σχολειο και εγινε ενα μικρο αλλα σπεσιαλ παρτυ! Το καταχαρηκε η ζουζουνα μου!!!

μαρακι μου ναι ευτυχως συνεργαστηκε...οσο μπορουσε τουλ;χιστον για την ηλικια του.

αγορομμαμη μου τι να πω!!!!μακαρι να πανε ολα καλα!!!

κοαλακι μου μια χαρα βολτα...κ εμεις πηγαμε ειχε πολυ ωραια μερα!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια μου!Τι κάνετε? Εμείς καλά!Τελικα,επλυνα και το μπαλκόνι σήμερα!Έπειτα όταν ξύπνησε η μικρή,κατεβηκαμε στην πιλοτη, και περπατησαμε, παιξαμε! Μισή ωρα την επιανα απο τα χερακια και περπατούσε! Εμείς μένουμε εξω απο την πόλη,μπροστά απο το σπίτι έχει χωράφια, και είναι ανοιχτά!

Το μεσημέρι ήρθαν τα πεθερικά μου,εγώ πήγα αισθητικό για φρύδια και αποτρίχωση!Είχα μηνες να ποαω!Η γυναίκα που λέγαμε!!!!

ΖΩΗ ΜΟΥ,περασατε καλά στη βόλτα σας?Ελπίζω να τελειωσεις με τις δουλειές!

ΑΓΟΡΟΜΑΜΜΥ ΜΟΥ,μουδιασα διαβάζοντας το μήνυμα σου!Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Περιμένουμε νέα σου, οταν μάθεις! Όσο για τον μικροβιολόγο, μάλλον ξέχασε, όπως και πολλοί άλλοι όμοιοι του,τον όρκο που έδωσαν!Αλλά ποιος δίνει βαση στα λόγια, σωστα?:evil:

ΡΙΤΣΑ ΜΟΥ,φουσκωσες μωρέ ματια μου?Τελικά είσαι 17 εβδομάδων? Το τικερακι σου λέει 15!

ΝGN ΜΟΥ,φυσικά θα σου λείπει,μα όπως ανεφερες, ξέροντας πως περνάει καλά,είναι χαρουμενος και φυσικά περιποιημένος και ακμαιοτατος, τοτε είσαι πιο ήρεμη!Μου αρέσει η τακτική της σημείωσης απο τη μεριά των δασκάλων! Του βάζεις και φαγητο?

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ,τι κάνετε? Καταρχήν, θέλεις ν'αποθηλασεις λόγω επιστροφής στη δουλεια?

Οι συμβουλες που σου έδωσαν τα κορίτσια είναι πολύ σωστές! Αλλά, κάποια στιγμη θα πεινασει και θα φαει! Θα καταλάβει οτι κάτι αλλάζει και πρεπει να το συνηθίσει! Εγώ δίνω υποαλλεργικο, λόγω δυσανεξιας στη λακτόζη!

ΘΆΛΕΙΑ ΜΟΥ,ποτε κάνατε τεστ αλλεργίας? Με αιμοληψια? Γιατί στο χρονο θα κάνουμε και μεις!

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ΜΟΥ,ΚΟΑΛΑΚΙ,,ΣΤΕΦΑΝΙΑΝΑείστε καλά?


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια μου!Τι κάνετε? Εμείς καλά!Τελικα,επλυνα και το μπαλκόνι σήμερα!Έπειτα όταν ξύπνησε η μικρή,κατεβηκαμε στην πιλοτη, και περπατησαμε, παιξαμε! Μισή ωρα την επιανα απο τα χερακια και περπατούσε! Εμείς μένουμε εξω απο την πόλη,μπροστά απο το σπίτι έχει χωράφια, και είναι ανοιχτά!

Το μεσημέρι ήρθαν τα πεθερικά μου,εγώ πήγα αισθητικό για φρύδια και αποτρίχωση!Είχα μηνες να ποαω!Η γυναίκα που λέγαμε!!!!

ΖΩΗ ΜΟΥ,περασατε καλά στη βόλτα σας?Ελπίζω να τελειωσεις με τις δουλειές!

ΑΓΟΡΟΜΑΜΜΥ ΜΟΥ,μουδιασα διαβάζοντας το μήνυμα σου!Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Περιμένουμε νέα σου, οταν μάθεις! Όσο για τον μικροβιολόγο, μάλλον ξέχασε, όπως και πολλοί άλλοι όμοιοι του,τον όρκο που έδωσαν!Αλλά ποιος δίνει βαση στα λόγια, σωστα?:evil:

ΡΙΤΣΑ ΜΟΥ,φουσκωσες μωρέ ματια μου?Τελικά είσαι 17 εβδομάδων? Το τικερακι σου λέει 15!

ΝGN ΜΟΥ,φυσικά θα σου λείπει,μα όπως ανεφερες, ξέροντας πως περνάει καλά,είναι χαρουμενος και φυσικά περιποιημένος και ακμαιοτατος, τοτε είσαι πιο ήρεμη!Μου αρέσει η τακτική της σημείωσης απο τη μεριά των δασκάλων! Του βάζεις και φαγητο?

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ,τι κάνετε? Καταρχήν, θέλεις ν'αποθηλασεις λόγω επιστροφής στη δουλεια?

Οι συμβουλες που σου έδωσαν τα κορίτσια είναι πολύ σωστές! Αλλά, κάποια στιγμη θα πεινασει και θα φαει! Θα καταλάβει οτι κάτι αλλάζει και πρεπει να το συνηθίσει! Εγώ δίνω υποαλλεργικο, λόγω δυσανεξιας στη λακτόζη!

ΘΆΛΕΙΑ ΜΟΥ,ποτε κάνατε τεστ αλλεργίας? Με αιμοληψια? Γιατί στο χρονο θα κάνουμε και μεις!

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ΜΟΥ,ΚΟΑΛΑΚΙ,,ΣΤΕΦΑΝΙΑΝΑείστε καλά?

Γεια σου Μαρακι μου καλα ειμαι ....εσυ???

Ναι ειμαι 17 εβδομαδων...τελεικα..θα το αλλαξω!!

Η Δημητρουλα σου καλα???


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!! τι κανετε?? εμεις καλα! ξυπνησαμε πολυ χαρουμενοι και λυπαμαι που πρεπει να τον παω για εμβολιο τον μικρο.. ειμαι στη δουλεια και σε καμια ωριτσα θα πεταχτω να τον παω για εμβολιο! Η φιλη μου ολα καλαααααααααα!!!!!!! βεβαια θα παει και σε αλλο μικροβιολογο σημερα για να εχει το κεφαλι της ησυχο! η χοριακη της ειναι τεραααστα με βαση αυτα που περιμεναν που σημαινει οτι μαλλον εχει διδυμακια μη σας πω και τριδυμακια! βεβαια κραταμε και μια πισινη γιατι ειπαμε ο μικροβιολογος ειναι περιπτωσαρα! οπως και να 'χει λιγες μοναδες πανω, λιγες μοναδες κατω ειναι πολυ καλα.

Μαρακι βορινο τι καλα που πηγες αισθητικο!!! εγω εκανα αποτριχωση με κερι ολο το χειμωνα και τωρα κανω καθε δεκα μερες silk epil στα ποδια και κυριολεκτηκα σωθηκα! διαφορετικα χρειαομαι ξυρισμα καθε μερα και παλι φαινονται χαλια τα ποδια μου λογω ξυραφιου και επειδη ειμαι μελαχροινη.. τωρα ομως καμια σχεση! η Δημητρουλα σου κανει προπονησουλα? μπραβο το βλασταρακι σου το ομορφο!

Ηλιοβασιλεμα περασατε ομορφα στο παρτακι του σχολειου??? μπραβο σας, και του χρονου!!!

Χριστινακι τι βασανο αυτο με το ταϊσμα! εγω απο ενος μηνα περιπου του εδωσα γαλα δικο μου με το μπιμπερο και δεν ειχαμε θεμα, θα πω τη μαρκα γιατι αλλωστε την εχω αναφερει ξανα, ειναι της chicco. Εσενα βεβαια ειναι πιο μεγαλη η μπεμπα και εχει μαθει με το στηθος, υπομονη, στο τελος ολα τα μωρακια τα καταφεραν! απο κει και περα εχω ακουσει και για της medela τις θηλες που προσομοιαζουν με το στηθος, Μια καλη προσπαθεια ειναι να προσπαθησει να της δωσει καποιος αλλος να φαει απο το μπιμπερο χωρις να βλεπει εσενα ομως. γιατι τα μωρακια οταν βλεπουν τη μαμα θεωρουν πως μονο εκεινη ειναι το γαλατακι τους! οποτε βαλε τον αντρα σου να το προσπαθησει χωρις να βρισκεσαι στον ιδιο χωρο και κατα προτιμηση να μη σε εχει δει για αρκετη ωρα!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!

Όλες καλά???

Εμένα φίλες μου μάλλον θα μου έρθει περίοδος!!!!!! :evil::evil::evil::evil:

Παρόλο που θηλάζω ακόμα. Στον γιο μου μου είχαν έρθει όταν ήταν 9 μηνών τώρα όμως πολύ νωρίς. Δεν πειράζει, αυτό είναι το λιγότερο!!!!!!

Βαριέμαι σήμερα να κάνω δουλειές. Έχω κάτσει και χαλαρώνω (τεμπελιάζω κοινώς θα έλεγα).

Τι θα φάτε σήμερα???? Εμείς γίγαντες.

ΑΓΟΡΟΜΑΜΜΥ πολύ χάρηκα με την φίλη σου!!!!!!! Καλά όσο για τον μικροβιολόγο δεν σχολιάζω καν.

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ τι κάνει η μικρή σου μαθήτρια????

ΚΟΑΛΑΚΙ ξεπατωθήκατε χθες??? Θα χάρηκε όμως η φμ φαντάζομαι!!!

ΡΙΤΣΑΚΙ ακόμα σε ταλαιπωρεί το στομάχι σου???

ΘΑΛΕΙΑ μπράβο για τις εξετάσεις σας. Είναι ήσυχος ο μικρός????

ΖΟΙ κοιμάσαι καθόλου ή μπα????

ΧΡΙΣΤΙΝΑ το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ και με τα 2 μου παιδιά. Νομίζω οτι φταίει το μπιμπερό που δεν ξέρουν να το πιάσουν και όχι το γάλα. Πριν λίγες μέρες που είχα αφήσει στην μαμά μου γάλα για την μικρή δεν το ήπιε ΜΕ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! Αναγκαστηκε και της το έδωσε με το κουταλάκι!!!!!!!! 3 ώρες έκανε αλλά το ήπιε!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ σήμερα σε περιμένει δύσκολη μέρα εεεεεε???? Πωπω κουράγιο κοπέλα μου!!!!!!

ΣΤΕΦΑΝΙΑΝΑ εσένα το κάνει το μπουμπούκι σου????


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ngn καλημερα!!!! ωχ ερχεται η περιοδος??? τι να κανεις, καποια στιγμη θα ερχοταν.. εμενα ηρθε 20 μερες μετα τον αποθηλασμο! εμεις θα φαμε ρεβυθια.. φασολαδα ηθελα να κανω που αρεσει πολυ στον αντρα μου, αλλα τα ρεβυθια τα τρωει με μεγαααλη χαρα ο γιος μου, οποτε νικησε ο γιος!!!! χαχα, εταξα στον αντρα μου φασολαδα για την επομενη Τεταρτη!!! σε λιγο που θα πιασουν οι ζεστες δε θα φτιαχνω τοσο πολυ οσπρια κατσαρολας οποτε ας τα χορτασουμε τωρα.. ο μαθητης σου μια χαρα ε?? φτου φτου το αγορακι σου!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!

NGN ΜΟΥ σήμερα ρεπαρεις; Καλα κανεις!!!

Νιωθεις να ερχεται περιοδος; Καλη αρχή λοιπον , αν σου ερθει τελικά...

Αγορομαμυ ειμαι πολυ περιεργη να μαθουμε για τον πρωτο υπερηχο της φιλης σου!!!!! Μακαρι να πανε ολα καλα!!!!!!!

Και να σου πω την αληθεια, καλυτερα να κανετε τον κοπο να πεταγεστε σε διπλανη πολη για μικροβιολογο παρα να εχετε την αμφιβολια του σωστου αποτελεσματος...Ξερω ειναι κοπος και υπερβολικο να εχετε μικροβιολογικο και να πηγαινετε σε αλλη πολη, αλλα και αυτο με τα συνεχομενα λαθη του ειναι πολυ βαρυ!

Ριτσα καλα αποτελεσματα στις σημερινες σου εξετασεις!!!

Μαρακι βορινο πότε ξαναεχεις ρεπο;

Εγω δουλιτσες....τιναξα τα χαλια μου, ξεσκονιζω και ολα τα συναφη...Αλλα μαγειρεμα ακομη δεν εκανα...

Αααα χθες η μικρη μου κοιμηθηκε απο τις 8 παρα το βραδυ , σερι μεχρι το πωι, χωρις βραδυνο ουτε καν γαλα...Και ξυπνησε το πρωι κλαψουριζοντας που δεν εφαγε βραδυνο!:rolleyes:


Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Ηλιοβασιλεμα!! ναι οπωσδηποτε πρεπει να πηγαινουμε αλλου.. εγω απο τοτε που μου εκαναν λαθος δενε χω ξαναπαει, παω σε διπλανη πολη ή στην Αθηνα κανω εξετασεις οποτε παω για τον γιατρο. Και η φιλη μου σε αλλη πολη κανει εξετασεις κανονικα αλλα αυτη τη φορα εκανε εδω επειδη δεν ηθελε να κουραστει με το αυτοκινητο λογω της καταστασης της. Δεν πηγε να κανει αλλου χοριακη σημερα γιατι ξυπνησε χαλια με μπουκωμα και τετοια.. και της ειπε ο γιατρος δεν πειραζει, η χθεσινη χοριακη της ταυτιζεται με την προηγουμενη οποτε να μην τα μεπρδεψει και να κανει υπομονη τωρα μεχρι να κανει υπερηχο! κοιμηθηκε ξερο το κοριτσακι σου??? καλα εκανε, χρειαζονται ξεκουραση τα παιδακια, περισσοτερο και απο εμας! εγω εχω ξεμυαλιστει με αυτο τον ομορφο καιρο!!! θελω να παω βοοοοολτες!!! για την ωρα πηγαμε για εμβολιο κ επεστρεψα στη δουλεια!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ είδα ροζ στο χαρτί το πρωί οπότε δεν τη γλιτώνω. Άσε που με ενοχλεί και λίγο η κοιλιά μου οπότε δεν έχω καμία διάθεση για πολλά πολλά! Δεν πειράζει. Και αύριο μέρα είναι!!!!

Η μικρή σου ξεράθηκε χθες???? Και μένα το ίδιο. Τους εξαντλούνε στους παιδικούς.

ΑΓΟΡΟΑΜΜΥ μ'αρέσουν και μένα τα ρεβύθια πολύ. Μάλλον την άλλη Τετάρτη θα φτιάξω. Τώρα με την νηστεία δεν ξέρουμε τι να φάμε κάθε μέρα. Όλο τα ίδια και τα ίδια κάνουμε. Αλλά δεν πειράζει, για λίγο καιρό είναι. Τον πήγες για εμβόλιο????


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...