Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew said:

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

      Σου ευχόμαστε καλή επιτυχία !!!! 

      • Μου αρέσει 1

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts

Ναι, Ριτσα μου να εισαι και εσυ καλα!!!

Ναι την Τριτη θα παω για τεστ παπ και υπερηχο να δουμε που βρισκομαστε...

Ωραια Ηλιοβασιλεμα μου θα περιμενω νεα σου.....

Πες μου κανενα αλλο νεο σου φιλεναδα;;


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσακια μου γλυκα ηρθα!!! Τι κανετε??? ολες καλα??? δεν διαβασα ολα τα νεα, μονο πανω-πανω.

Εμεις καλα ειμαστε, εβαλα τη φμ για υπνο. Καλα ε η βεσπα ειναι τεραααατια και ροζ!!! :tongue::tongue::tongue:

ΡΙΤΣΑ ΜΟΥ ηρθες μαρηηηη?????? πως ειναι το νινις σου???

ΜΠΟΤΣΑΚΙ ΜΟΥ με το καλο να δουλεψετε το νεο σας πλυντηριο!!!

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ΜΟΥ ποτε εχεις γιατρο??? αντε οοα να ειναι τελεια!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου γλυκα ηρθα!!! Τι κανετε??? ολες καλα??? δεν διαβασα ολα τα νεα, μονο πανω-πανω.

Εμεις καλα ειμαστε, εβαλα τη φμ για υπνο. Καλα ε η βεσπα ειναι τεραααατια και ροζ!!! :tongue::tongue::tongue:

ΡΙΤΣΑ ΜΟΥ ηρθες μαρηηηη?????? πως ειναι το νινις σου???

ΜΠΟΤΣΑΚΙ ΜΟΥ με το καλο να δουλεψετε το νεο σας πλυντηριο!!!

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ΜΟΥ ποτε εχεις γιατρο??? αντε οοα να ειναι τελεια!!!!

Koalaki μουυυυ ηρθαααα.....παρουσααααα!!

Καλα ειμαι και εγω και το νινι.....

Εσυ τι κανεις μαναρακι μου;;

Η ΦΜ τι κανει;;Καλα ειναι;;


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλησπερα!!! τι κανετε??? εμεις καλα!! εφτιαξα ποπ κορν και σαβουριαζω! το πιο θρεπτικο σνακ για εγκυους, Ριτσααααα!

Συμπεθερα μου καλοριζικο το βεσπακι σας!! ξετρελαθηκε η νυφη? παντα χαρες να παιρνει η φουρτουνιτσα μας! αντε απο του χρονου θα μας ζητανε απο μονα τους τι θελουν!!

Ηλιοβασιλεμα μου τι κανετε? τελικα τι δωρακι πηρε με το φλουρι του σχολειου η μικρη??

Ιωαννακι καλησπερα! καλη αρχη με τις στερεες! ναι οπωσδηποτε νερακι μετα το στερεο γευμα! οσο για το βαψιμο στο πλυντηριο θα το κανω μαλλον οποτε δε θα εχω καποια επαφη με το χημικο..

Ριτσακι μου!!! ευτυχισμενη μου εγκυουλα που μας εκανες χαρουμενες!! για πες, θελω να μαθω την αντιδραση του συζυγου οταν του ειπες για τη χοριακη!!!!

Ελλη μου ουτε κι εγω θα εδινα ολα αυτα σε τοσο μωρο, το νερακι δε το βρισκω τοσο προβλημα αλλα οκ.. αν εχει αρχισει κρεμουλες 5 μηνων τοτε καλο ειναι κ λιγο νερακι. Οσο για το κεφαλακι μαρη κι εμεις τα ιδια λεγαμε σαν χαζογονεις, και η παιδιατρος που τον ειχε δει 6 ημερων τον εβαλε καθιστο και δεν επεφτε το κεφαλακι του και μας ειπε οτι αυτη η εικονα "μας ξεγελα" ναι μεν στεκεται αλλα ξαφνικα εκει που νομιζουμε οτι στεκεται ανετα μπορει να κρεμασει οποτε να μην εχουμε εμπιστοσυνη ουτε να τον αφηνουμε πολυ ετσι γιατι πιεζεται παρα πολυ το κεφαλακι του και τα νευρακια του αυχενα. οταν σταθει πραγματικα σε λιγο καιρο θα καταλαβεις τη διαφορα.


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα γκρίνια μπόλικη έχουμε και συνέχεια τρώμε.. Πάω τώρα να προσπαθήσω να τη βάλω για ύπνο..

Καλα Ζωητσα μου....καληνυχτα ....καλη ξεκουραση αν δεν ξανα μπεις...


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλησπέρα!!! Τί κάνετε;;

Εμείς εδώ, πάμε πολύ καλύτερα με το φαγητό, γιατί είχα τη φαινή ιδέα να πάρω μεγαλύτερες θηλές!!! Κορίτσια μιλάμε για ΜΕΓΑΛΗ αλλαγή! Το παιδί κουραζόταν πολύ!!! Πήρα αυτες με μία τρυπα, και δυο σταγόνες ροή και βρήκα την υγειά μου!! Ειμαι χαρούμενη!! Αμα λυθεί κ το θέμα με τα κακά, δε θέλω τίποτε άλλο..

ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ μου, όπως σου ειπαν τα κορίτσια για το τσιγάρο.... Υπομονή!! Η φαγανούλα μια χαρά ε;; Καλό σαραντισμό εύχομαι!! Εμείς θα φερουμε παπά στο σπίτι την άλλη βδομάδα γιατί δεν κάνει να βγούμε!

ΜΠΟΤΣΑΚΙ, ταίζε τον Χρηστάρα όσο μπορεις μπας κ του περάσουν οι κολικοί!!!! Αλλιώς δε μας βλέπω καλά!!!!

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ, περαστικούλια!!! Η Αγγελικούλα μας να εχει μια πολύ τυχερή χρονιά φέτος!! Φαντάζομαι τη χαρά της με το φλουρί!!

ΡΙΤΣΑΚΙ πόσο χαίρομαι που είσαι χαρούμενη!!! Αντε να ρθεί η 23 του μηπνα να δείτε πάλι το σποράκι σας!!

Μαρή συμπεθέρα!!! Δόντι η μικρά;;; Θα μας τρελάνει τελείως αυτή!!

ΕΛΛΗ μου, νομίζω ο δικός σου θα παρει το βραβείο!! Στήριξη από νεογέννητο, φοβερό!!!

ΙΩΑΝΝΑ μου, την ευχαριστήθηκε η μπέμπα την κρεμούλα της;;; Τι καλά!!! Νομίζω δε χρειαζεται να δωσεις κατι μετά, καλά το σκεφτηκες πάντως το χαμομήλι!!

ΜΑΡΑΚΙ ΒΟΡΙΝΟ τί κάνεις γλυκιά μου;; Η Δημητρούλα μας κοιμάται;;

NGN μου, μακαρι η κορη σου να παρει αυτες τις ματαρες!! Κούκλα θα είναι!! Ωραια η γυμναστική στο σπίτι... Να δω και γω ποτε θα αξιωθώ!!

Αυτα για την ωρα!! Τα λέμε μετά πάλι!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγορομαμυ μου καλησπερα!

Μου εφερε μεσα σε χαρτι σαν φακελο το φλουρι της και εγραφε πανω η δασκαλα: η τυχερη της χρονιας 2014!

Και για δωρακι ειχε ενα βιβλιο με επαγγελματα για την ηλικια της. Μου το εφερε στο σπιτι με χαρα.


Link to comment
Share on other sites

Αγορομαμυ μου καλησπερα!

Μου εφερε μεσα σε χαρτι σαν φακελο το φλουρι της και εγραφε πανω η δασκαλα: η τυχερη της χρονιας 2014!

Και για δωρακι ειχε ενα βιβλιο με επαγγελματα για την ηλικια της. Μου το εφερε στο σπιτι με χαρα.

μπραβο το κοριτσακι μας!!!! μικρες αθωες ψυχουλες που χαιρονται με απλα πραγματακια!!!

Μay μου καλησπερα!!! μπραβο σας που ειδατε βελτιωση με το μπιμπερο! αφου πινει πιο ανετα και δεν πνιγεται σημαινει πως ηταν η καταλληλη στιγμη! η μεγαλη σου τι κανει??


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγορομαμυ μου καλησπερα!

Μου εφερε μεσα σε χαρτι σαν φακελο το φλουρι της και εγραφε πανω η δασκαλα: η τυχερη της χρονιας 2014!

Και για δωρακι ειχε ενα βιβλιο με επαγγελματα για την ηλικια της. Μου το εφερε στο σπιτι με χαρα.

Αχ ναι καλε ξεχασα να ευχηθωωωωω, παντα να ειναι καλοτυχο και γεροοοοο το παιδακι σου!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Koalaki μουυυυ ηρθαααα.....παρουσααααα!!

Καλα ειμαι και εγω και το νινι.....

Εσυ τι κανεις μαναρακι μου;;

Η ΦΜ τι κανει;;Καλα ειναι;;

ΡΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ του χρονου τετοιο καιρο θα εχεις μωροοοοοοοοοο!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...