Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Recommended Posts

καλημερα μανουλες!!!ειμαι και εγω μια νεα μαμα που προσπαθω να μεγαλωσω το μπεμπακι μου!εχω τελειωσει τει αισθητικης και αναλαμβανω κατοικον περιποιησεις,μανικιουρ πεντικιουρ κ.α. με πολυ οικονομικες τιμες.Μενω νικαια αλλα εχω μεταφορικο μεσο.Οποια ενδιαφερεται ας επικοινωνησει!ευχαριστω!


:tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας

θα είναι καλό,

να δημοσιεύσετε λιγα περισσότερα στοιχεία όσον αφορά την εμπειρία σας (πόσα έτη, σε ποιές δραστηριότητες,προυπηρεσία σε άλλη εταιρεία)

αλλά και την εκπαίδευσή σας (αυτοδίδακτη,απόφοιτη σχολής) ή επιπλέον προσόντα (εξειδικεύσεις, σεμινάρια, βραβεία, διακρίσεις,)

όπως και φωτογραφίες

έτσι ώστε να διευκολύνετε τους αναγνώστες στην επιλογή τους να έρθουν σε επαφή μαζί σας.

ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...