Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Aυτο για το φύλο και τους παλμούς είναι 50-50.

Υπήρχαν αγόρια με 168 και κορίτσια με 140. Ρώτησα και το γιατρό μου απάντησε μην πιστεύεις τέτοιες χαζομάρες.. :P

ενώ την εφαρμογή του κινητού τη βρίσκει αξιόπιστη;;; άσχετο αλλά έριξα μια ματιά στα H&M για ρούχα εγκυμοσύνης (γιατί το Μάρτη θα ψωνίσω το κάτι τις μου μιας και εδώ ότι βρω είναι πανάκριβο) και βρήκα κάτι ωραία κομματάκια μαζί με αυτά που έχω από την προηγούμενη κάτι θα τη παλέψω.

Αλήθεια σε πιο μαιευτήριο είναι ο γιατρός σας;; Μη βρεθούμε να γεννοβολάμε παρέα. Εμένα με βλέπω για Γαία. Για πείτε να το βάλουμε δίπλα στη ΠΗΤ


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Οτι κάνω το κάνω για πλάκα.. Δεν με ενδιαφέρει καθόλου το φύλο μόνο να είναι γερό. Πιστεύω ότι όλα τα μωρά έχουν τη χάρη τους ανεξαρτήτως φύλου..

ναι μωρέ αντωνία πλάκα κάνουμε που ζούμε στο 1940 που αν έκανε κορίτσι η γυναίκα δεν της μίλαγε ο άντρας της. Γερά να είναι και το κάθε ένα παιδάκι έχει τις χάρες του. Και εγώ που έχω ένα κοριτσάκι αν μου έλεγες διάλεξε δεν θα μπορούσα, παιδί θέλουμε να κάνουμε, γερά να είναι και τίποτα άλλο. Μη μου παρεξήγησε :tongue:


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Eγώ και ο άντρας μου πάντα θέλαμε κοριτσάκι. Πριν 2 μήνες χάσαμε τον αδερφό του στα 22 του από καρκίνο και λέμε ότι και αγόρι να είναι θα χαρούμε γιατί θα έχουμε πάλι ένα Νικόλα στην οικογένεια.. Είχα τάξει ότι θα το βάφτιζε ο Νίκος και θα του έδινε το όνομα του αν γινόταν καλά. Δυστυχώς δεν έγινε καλά αλλά το όνομα του θα το δώσω ότι φύλο και να είναι το παιδί..


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια!!Τι κανετε?Εγω εχω τοσο αγωνια για αυριο!!!Θα ειναι ολα καλα?Θα ακουσουμε καρδουλα....εχω ακουσει διαφορα κ φοβαμαι!!Τι να πω...δεν βλεπω την ωρα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!Τι κανετε?Εγω εχω τοσο αγωνια για αυριο!!!Θα ειναι ολα καλα?Θα ακουσουμε καρδουλα....εχω ακουσει διαφορα κ φοβαμαι!!Τι να πω...δεν βλεπω την ωρα!!

Εφη μου ολα θα ειναι υπεροχα αυριο!!! ετοιμασου για τον μαγικο ηχοοο!!!!

Τι ωρα εχεις ραντεβου;; Θα περιμενουμε νεακιαα εεε!!!:D:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εφη μου ολα θα ειναι υπεροχα αυριο!!! ετοιμασου για τον μαγικο ηχοοο!!!!

Τι ωρα εχεις ραντεβου;; Θα περιμενουμε νεακιαα εεε!!!:D:D:D:D

Μακαρι!!!Δεν εχω ραντεβου,θα παω μετα τις 8:30 γιατι δουλευω πιο πριν!!Εννοειτε οτι θα σας ενημερωσω!!! :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!!! Εχθές το απόγευμα πήγαμε στο γιατρό και ακούσαμε ΤΙΚ ΤΑΚ ΤΙΚ ΤΑΚ....!!!!! Αχ ήταν υπέροχος ήχος! Όλά ήταν πολύ καλά είχαμε 119 παλμούς! Είμαστε τέράστιο μώρο... 3,5 χιλιοστά!!! Σ' ένα μήνα θα ξαναπάμε. Το μώρό είναι 6W. Αυτό με τους χτύπους της καρδιάς από πότε το υπολογίζεις βρε κορίτσια? Γιατί κοιτούσα τον υπέρηχο της κορούλας μου πριν 3 χρόνια 5W & 5D και είχε 98 χτύπους! Μήπως μέχρι να μεγαλώσει λίγο το παιδάκι έχει λιγότερους χτύπους? (Μπορεί να λέω και βλακία!):D

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!!! Εχθές το απόγευμα πήγαμε στο γιατρό και ακούσαμε ΤΙΚ ΤΑΚ ΤΙΚ ΤΑΚ....!!!!! Αχ ήταν υπέροχος ήχος! Όλά ήταν πολύ καλά είχαμε 119 παλμούς! Είμαστε τέράστιο μώρο... 3,5 χιλιοστά!!! Σ' ένα μήνα θα ξαναπάμε. Το μώρό είναι 6W. Αυτό με τους χτύπους της καρδιάς από πότε το υπολογίζεις βρε κορίτσια? Γιατί κοιτούσα τον υπέρηχο της κορούλας μου πριν 3 χρόνια 5W & 5D και είχε 98 χτύπους! Μήπως μέχρι να μεγαλώσει λίγο το παιδάκι έχει λιγότερους χτύπους? (Μπορεί να λέω και βλακία!):D

πολλή ωραία τα νέα σας, πόσο είναι η μεγάλη σου;; αυτό με τους χτύπους είναι στην αυχενική διαφάνεια.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

πολλή ωραία τα νέα σας, πόσο είναι η μεγάλη σου;; αυτό με τους χτύπους είναι στην αυχενική διαφάνεια.

Η κορούλα μου είναι 3 ετών και 3 μηνών. 17/11/2010 γεννήσαμε. Φιλάκια κορίτσια!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!!! Εχθές το απόγευμα πήγαμε στο γιατρό και ακούσαμε ΤΙΚ ΤΑΚ ΤΙΚ ΤΑΚ....!!!!! Αχ ήταν υπέροχος ήχος! Όλά ήταν πολύ καλά είχαμε 119 παλμούς! Είμαστε τέράστιο μώρο... 3,5 χιλιοστά!!! Σ' ένα μήνα θα ξαναπάμε. Το μώρό είναι 6W. Αυτό με τους χτύπους της καρδιάς από πότε το υπολογίζεις βρε κορίτσια? Γιατί κοιτούσα τον υπέρηχο της κορούλας μου πριν 3 χρόνια 5W & 5D και είχε 98 χτύπους! Μήπως μέχρι να μεγαλώσει λίγο το παιδάκι έχει λιγότερους χτύπους? (Μπορεί να λέω και βλακία!):D

Μπραβο Ελλεν μου!!! Τελεια νεακιαααα!!!!

Οι χτυποι αυξανονται αλλα δεν ξερω σε ποια εβδομαδα σταθεροποιουνται!! Νομιζω οτι εχει δικαιο η Ντιμ στην αυχενικη!!!

Στην κορουλα σου το ειπατε??

Φιλακια!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...