Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Καλημέρα/Καλησπέρα σε όλα τα κοριτσάκια!!!!!

Καλώς ήρθαν οι καινούργιες εγκυούλες τις παρέας!!!!

Είχα αρκετό καιρό να μπω διότι η ναυτία είχε παραγίνει τον τελευταίο καιρό και δεν μπορούσα ούτε να διαβάσω ούτε να γράψω.

Μιλάμε για πολύ ναυτία...αλλά μόνο ναυτία :shock: Ξεκινούσε από το πρωί και μέχρι που με έπαιρνε ο ύπνος χάλια! Βοηθάει πολύ το ανθρακούχο νερό, μόνο αυτό με ανακουφίζει.

Συγκεκριμένα εμείς παίρνουμε από τον βασιλόπουλο το ξινό νερό Φλώρινας το οποίο είναι φυσικό ανθρακούχο.

Την Πέμπτη θα πάμε στον γιατρό να ξαναδούμε το μικρούλη μας! Μου το πρότεινε ο γιατρός μου για να είμαι πιο ήρεμη διότι ένα άγχος μετά την παλλίνδρομη το έχω.

Ααα! πήρα και εγώ το πρώτο μου κιλάκι δυστυχώς όμως η διατροφή μου έχει αρκετές ελλείψεις λόγο ναυτίας...Εσείς μπορείτε και τρώτε από όλα???


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

....Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

DimRous 2/10/14

charma 6/10/14

Stavroula28 6/10/14

Κασσιόπη 6/10/14

antoniatr 10/10/14

vkk284 18/10/14

andria_80 15/10/2014

Νικολ1986 20/10/14

efib 22/10/14

edel84 26/10/14

ELLE 2010

Φιλένια

pharmacy

angel1990


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα/Καλησπέρα σε όλα τα κοριτσάκια!!!!!

Καλώς ήρθαν οι καινούργιες εγκυούλες τις παρέας!!!!

Είχα αρκετό καιρό να μπω διότι η ναυτία είχε παραγίνει τον τελευταίο καιρό και δεν μπορούσα ούτε να διαβάσω ούτε να γράψω.

Μιλάμε για πολύ ναυτία...αλλά μόνο ναυτία :shock: Ξεκινούσε από το πρωί και μέχρι που με έπαιρνε ο ύπνος χάλια! Βοηθάει πολύ το ανθρακούχο νερό, μόνο αυτό με ανακουφίζει.

Συγκεκριμένα εμείς παίρνουμε από τον βασιλόπουλο το ξινό νερό Φλώρινας το οποίο είναι φυσικό ανθρακούχο.

Την Πέμπτη θα πάμε στον γιατρό να ξαναδούμε το μικρούλη μας! Μου το πρότεινε ο γιατρός μου για να είμαι πιο ήρεμη διότι ένα άγχος μετά την παλλίνδρομη το έχω.

Ααα! πήρα και εγώ το πρώτο μου κιλάκι δυστυχώς όμως η διατροφή μου έχει αρκετές ελλείψεις λόγο ναυτίας...Εσείς μπορείτε και τρώτε από όλα???

Κασσιοπη μου συχνα γευματα κοριτσακι μου!!!

Εμενα με βοηθησαν πολυ και τα αγγουρια!! Δοκιμασε το!!

Δεν πρεπει να εχουμε αγχος καλο μου!! (ποια το λεει) Ολα θα πανε καλα!!! ΘΕτικη σκεψη και αισιοδοξια!!!!

Περιμενουμε νεακια απο τον ντοκ εε??

Το κιλακι μου το πηρα και εγω.. και με το παραπανω... ευτυχως μπορω να φαω τα παντα αλλα μεχρι το μεσημερι!! Το βραδυ δεν μπορω... μονο κρακερακια και αγγουρακια!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Οκτωβρομανουλες!!!!

Τι μου κανετε κοριτσακια μου???

Καλημερα charma μου!!!Ολα καλα...λιγες ανακατοσουρες...οχι τοσο ορεξη για φαι...αλλα ευτυχως οχι εμετους!!!Εσυ τι κανεις;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα charma μου!!!Ολα καλα...λιγες ανακατοσουρες...οχι τοσο ορεξη για φαι...αλλα ευτυχως οχι εμετους!!!Εσυ τι κανεις;;

Καλημερα Εφη!!! Ευτυχως κοριτσακι μου που δεν εχεις!! Μπραβο σου!! Συχνα γευματα εε??

Μια χαρουλα ειμαι!! Ευτυχως ειμαι καλυτερα αυτην την εβδομαδα.. το μονο καινουριο ειναι οτι νυσταζω πολυ το πρωι στη δουλεια!!!! Με τις ανακατωσουρες παω πολυ καλυτερα!!! Νομιζω εχω βρει το κουμπι τους!!!:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Εφη!!! Ευτυχως κοριτσακι μου που δεν εχεις!! Μπραβο σου!! Συχνα γευματα εε??

Μια χαρουλα ειμαι!! Ευτυχως ειμαι καλυτερα αυτην την εβδομαδα.. το μονο καινουριο ειναι οτι νυσταζω πολυ το πρωι στη δουλεια!!!! Με τις ανακατωσουρες παω πολυ καλυτερα!!! Νομιζω εχω βρει το κουμπι τους!!!:D:D

Ωραιααα..καλα ειμαστε,ευτυχως!!!Ξερεις ποτε σταματανε ολα αυτα τα συμπτωματα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


....Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

DimRous 2/10/14

charma 6/10/14

Stavroula28 6/10/14

Κασσιόπη 6/10/14

Φιλενια 8/10/14

antoniatr 10/10/14

vkk284 18/10/14

ellen 2010 18/10/14

andria_80 15/10/2014

Νικολ1986 20/10/14

efib 22/10/14

edel84 26/10/14

pharmacy

angel1990

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από εμένα, αυτές τις μέρες είμαι λίγο χάλια από παλινδρόμηση, εμετούς και ναυτία, αλλά το παλεύω όσο μπορώ, το ανθρακούχο νερό να είναι καλά.

έφη τα συμπτώματα μπορεί να σταματήσουν στον τον 3ο μήνα, αλλά μπορεί να κρατήσουν μέχρι και τον 6ο, μπορεί και 7ο.

Αντωνία το 2009 που τα πράγματα ήταν και καλύτερα είχα πάρει από το ικα (αν θυμάμαι καλά) περίπου στα 15 ευρώ, τώρα τι ισχύει δεν γνωρίζω. εγώ έχω ραντεβού στις 21/03 για αυχενική.

όποια μένει δυτική αττική και δεν εργάζεται πρωί στις 19/03 έχει συνάντηση ο σύνδεσμος θηλασμού και θα πάω, αν είναι ας μου πει να αναγνωριστούμε :)

Θέλετε να σας αναρτήσω το πρόγραμμα συναντήσεων του συνδέσμου θηλασμού Ελλάδος για να αρχίσετε να πηγαίνετε όσες ενδιαφέρεστε να ενημερωθείτε για το θηλασμό;;


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!

Εύχομαι να μου είστε όλες καλά!!

Σήμερα πήγαμε στον γιατρό, όλα πάνε μια χαρά με το μικρούλι μας, μεγαλώσαμε!!! Είδαμε και το κεφαλάκι του και μία σκια που ο γιατρός μου μου είπε πως είναι το χεράκι, ακούσαμε και την καρδιά του πεντακάθαρη και πολύ δυνατή, έπαθα πλάκα κορίτσια...:D

Εμένα pap-a κάνει ο γιατρός μου και κλείσαμε για 27/3!

Εως τότε πολύ αγωνία και πολύ ναυτία!!!

φιλακια!


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!

Εύχομαι να μου είστε όλες καλά!!

Σήμερα πήγαμε στον γιατρό, όλα πάνε μια χαρά με το μικρούλι μας, μεγαλώσαμε!!! Είδαμε και το κεφαλάκι του και μία σκια που ο γιατρός μου μου είπε πως είναι το χεράκι, ακούσαμε και την καρδιά του πεντακάθαρη και πολύ δυνατή, έπαθα πλάκα κορίτσια...:D

Εμένα pap-a κάνει ο γιατρός μου και κλείσαμε για 27/3!

Εως τότε πολύ αγωνία και πολύ ναυτία!!!

φιλακια!

ουπσσ sorry, αυχενικη διαφάνεια ήθελα να πω ;)


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...