Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

βοήθεια


euagg

Recommended Posts

σας διαβάζω εδώ κ πολύ καιρό κ ειπα να ζητήσω βοήθεια..έχω πρόβλημα με το όνομα του μωρού(κοριτσάκι)..ο ανδρας μου θέλει κλασικά της μαμάς του αλλά το απαιτεί κ το ζητά με ασχήμο τρόπο κ έτσι πείσμωσα κ δεν θέλω.απο τι κατάλαβα φοβάται να ενημερώσει την μανούλα του οτι παίζει να μην ακουστεί το όνομα της..άρα φαντάζομαι μουρμουρα που ακούει.αυτός απο την μεριά του δεν θέλει να βάλει των πατεράδων μας που είναι κ ίδιο κ θα τελειώνουμε μαυτά τα χαζά!!!!!!! έτσι για να σταματήσει όλο αυτή η γκρίνια κ η ψυχοφθόρα κατάσταση είπα να καταλήξω στα 2 ονόματα μαμάδων μας..έλα όμως που δεν βρίσκω υποκοριστικό κ εκεί θέλω την πολυτιμη βοήθεια σας!!!!!! τα ονοματα ειναι γεωργια (πεθερας) κ ελισάβετ(μαμας)..ευχαριστώ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

bre koritsia boh8eia..tipoa den sas erxetai????? 8a skasw..prepei epitelous na baftisw to paidi!!!! xaxaxa

Λοιπον! Θα πω και εγω! Πως τη φωναζετε τωρα? Μπεμπα? Γιατι και εγω θα βαλω 2 ονοματα στο παιδι μου ( ενα της αρεσκειας μου, το αλλο της πεθερας μου τιμιτικα) αλλα τον φωναζω απο τοτε που γεννηθηκε με το ονομα της αρεσκειας μου! ..... Αν την λες Ελισσαβετ και πεισεις και τον αντρα σου να την λεει ετσι μεχρι να καταλαβαινει και να ανταποκρινεται στο ονομα της ( καταλαβα οτι το ελισσαβετ σ αρεσει) και πες οτι πιο μετα για να μην μπερδευεται το μωρο θα την λετε και γεωργια και θα δειξει μονη της πιο της αρεσει οσο μεγαλωνει.... Μεχρι να γινει αυτο βεβαια το παιδι θα μαθει οτι το λενε Ελισσαβετ και ολοι θα συνηθισουν να την λενε ετσι... :D Αλλα αν παρεις απο το Ελισσαβετ το Σα και απο το Γεωργια το Για θα μπορουσες να την πεις Σαγια! :confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalhmera..euxaristw polu,pou apanthses..den prokeitai na dextei o andras mou na thn fwnazw me ths mhteras mou..8elei kati na bgainei k apo ta duo..egw na pw thn alh8eia 8elw twn pateradwn mas pou einai koino k 8a teleiwnw me ola auta alla o andras mou fobatai akoma k na to pei sthn mama tou,pou na apofasisoume na thn onomasoume kai etsi..auth bebaia mprosta mou einai oti 8elete gero na einai alla kserei ti gio megalwse k poso 8elei ths mamas tou.na pw thn alh8eia 8a thn ebaza gewrgia k 8a thn fwnaza zeta alla kapoia stigmh meta apo suzhthsh me thn mama tou o andras mou to zhthse toso apaithtika k toso egwistika pou peismwsa k eipa oxi mono tou me tipota..

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...