Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 minute ago, Lila ki said:

      Εγώ δεν ξέρω απο χοριακες αλλά όπως λέμε τα κορίτσια μας ενδιαφέρει ο διπλασιασμός …. Και θεωρώ είναι μια χαρά η χοριακη σου !!! Με το καλό τη Κυριακή ! Μπράβο κοπέλα μου ! Να πάνε όλα καλα !

       

      18 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σας ευχαριστώ πολύ ❤️ Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ η όχι,γιατί και ο γιατρός μου είπε ότι είναι λίγο χαμηλή..Ελπίζω να διπλασιαστεί...

      Θα διπλασιαστεί θα δεις . Δ κερω έτσι νιώθω μέσα μ …

      4 minutes ago, Lila ki said:

       

      Θα διπλασιαστεί θα δεις . Δ κερω έτσι νιώθω μέσα μ …

      Για αυτό σου έβγαιναν τόσο άχνα τα τεστ …όλα καλα θα πάνε … πίστεψε το…. 

      • Ευχή 1

ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΕΝΑ!!!


Recommended Posts

Αν και πέρασαν ήδη 2 μέρες(τώρα ξεμπέρδεψα από τις επανατοποθετήσεις των επίπλων κ.τ.λ) θέλω να σας πω ένα παραμύθι...

Ένα παραμύθι που είχε αρχή ένα χρόνο πριν.....στις 18/1/2010!!

Ναι τότε που αντίκρισα τον αγαπημένο μας ΜΙΚΡΟ ΠΡΙΓΚΙΠΑ!!!

Έκανε την εμφάνιση του πάλι,στις 18/1/2010 στις 14:17 και από τότε πήρε μαζί του εμένα και τον μπαμπούλη του και περιπλανιόμασταν στον πλανήτη 1...

Μικρέ μου Πρίγκιπα η στιγμή που σε αντίκρισα θα μείνει αποτυπωμένη στη μνήμη μου για πάντα...Η μυρωδιά σου είναι ακόμη στη μύτη μου(πιστεύω δε θα φύγει ποτέ),η φωνούλα σου που σταμάτησε όταν σε πήρα αγκαλίτσα και σε έβαλα στο στήθος ηχεί στα αυτιά μου!!!

Και από εκείνη την στιγμή βιώνουμε καταστάσεις μοναδικές.....

Ποιά μανούλα θα ξεχάσει την μυρωδιά,το πρώτο άκουσμα και την όψη του κάθε παιδιού της όσα παιδάκια και να κάνει?

Είμαστε πολύ ευτυχισμένοι που είσαι στη ζωή μας....

Μας ταξίδεψε στον πλανήτη 1 και είδαμε,κάναμε,κλάψαμε,γελάσαμε,χορέψαμε,τραγουδήσαμε και γενικά περάσαμε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!

Το πιο σημαντικό?Μας έφτιαξε σαν ανθρώπους....Πλέον (νομίζω)γίναμε πρώτα υπέροχοι γονείς και καλύτεροι άνθρωποι...

Αυτός δεν είναι ο προορισμός του Μικρού Πρίγκιπα?

Μας άλλαξες,μας καλυτέρευσες μας έκανες τόσο υπομονετικούς....

Αλλά και εμείς Μικρέ μου Πρίγκιπα σου δώσαμε το καλύτερο.....

Σου ανοίγουμε πάντα την αγκαλιά μας για ανακούφιση,παρηγοριά,θαλπωρή και εγώ η μανούλα σου,σου προτρέπω πάντα τα στήθη μου για να σε μεγαλώσω....

Σε ευχαριστούμε Μικρέ μας Πρίγκιπα που ήρθες στη ζωή μας και θα σε ακολουθήσουμε πιστά στους επόμενους πλανήτες που σίγουρα μας περιμένουν γλυκές περιπέτειες...

Σε ευχαριστούμε που μας δίδαξες να γίνουμε καλύτεροι άνθρωποι.....

Να είσαι πάντα γερός και ευτυχισμένος...

Πάντα στη ζωή σου να περιτριγυρίζεσαι από ανθρώπους που νοιάζονται και σε αγαπάνε...

Πάντα στη ζωή σου να είσαι τόσο χαρούμενος όσο και την ημέρα των πρώτων γενεθλίων σου!!!!

Πάντα στη ζωή σου να κάνεις τους ανθρώπους χαρούμενους και ευτυχισμένους όπως κάνεις εδώ και 1 χρόνο εμάς!!!!

Μα πάνω από όλα πάντα στη ζωή σου να υπάρχει αυτή η φλόγα στα μάτια σου που σε συντροφεύει από την στιγμή της γέννησής σου!!!

Μανούλες συγνώμη αν σας κούρασα ,απλά ήθελα να μοιραστώ μαζί σας κάποιες σκέψεις...

Να χαίρεστε όλες τα παιδάκια σας και σε όσες τα περιμένουν με το καλό...

Φυσικά δε θα ξεχάσω και τις φιλενάδες μου που περιμένουν να αποκτήσουν ένα θαυματάκι,τους εύχομαι γρήγορα να ακούσουν τα ευχάριστα!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στεγια μου πολυχρονος ο μικρος σου πριγκηπας,να σου ζησει κουκλα μου.Να ειναι παντα γερος κι ευτυχισμενος και να σας γεμιζει,ευχομαι καθε χρονο να περνατε και καλυτερα και να ζειτε μοναδικες στιγμες!!!!


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

στελλιτσα ευχομαι ο μικρος πριγκιπας να σας φερει ακομα μεγαλυτερες χαρες στην ζωη σας!να ειναι παντα ευτυχισμενος και τυχερος στην ζωη του και να ειστε υπερηφανοι για το καμαρι σας!!!!να σας ζησει!!!!

happy images?q=tbn:ANd9GcT0FapG7ldI1Gz3M9jGLRi0_lWbqZQqoArwHP7B0w8Py-VNJWHGmA birthday


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...