Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Δύναμη! 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

κοριτσαρες χελοουυυυυυυυ

εγω σημερα απτα αγρια χαραματα στους δρομους...πηγα για την καλλιεργια (σε 3 μερες θα ειναι ετοιμη) πηγα ικα (πληρωθηκα και πηρα το χαρτι της ΠΗΤ) μετα πηρα ενα ζευγαρι μποτουλες απιστευτες και ενα φουλαρι, μετα πηγα φαρμακειο (για ταινιες και βελονες) μετα χασαπη (μια τσαντα τιγκα...πως καταφερα και την σηκωσα μονο Ο Θεος ξερει) μετα συναντησα μια γειτονισσα (και δεν σταματαγε το στομα της να μαφησει να παω σπιτακι μου) και οταν τελος εφτασα σπιτι...ξαπλωσα στον καναπε και ταβλιαστηκα...σε 15 λεπτα ομως χτυπησε το κινητο (ηταν η μανουλα μου, παντα με μυριζεται οταν κοιμαμαι...ελεος ρε μανααααααα...βαλτη εισαι?)

αυταααααααααααααααααα, ζαλιστηκατε?εγω να δειτε χιχιχι

μαρακι χαιρομαι που εισαι καλα και μη ξαναπας στη δουλεια...τοχεις πει και μονη σου "κανεις δεν θα στο αναγνωρισει και ουτε θα σου πει ευχαριστω"

ευακι1975 καλως ορισες στην παρεα και με το καλο η μπεμπουλα σου!χμμμμμμ η αληθεια ειναι πως η καμπυλη σου ειναι καπως αλλα πιστευω πως θα το αντιμετωπισεις με διατροφη, να μην αγχωνεσαι γιατι η στεναχωρια, τα νευρα και το αγχος επιβαρυνει το σακχαρο (γιατρε μου, συμφωνεις? η λεω πατατες? χαχαχα)

βασδελακι μου,ιωαννα μου, χριστινακι, τζενακι, λιανα, μαρακι (φαγκρι),νικακι, ευακι και οποια αλλη ξεχναω να με συγχωρει...αιλχαιμερ σε συνδιασμο με κουραση...μη με μαλωσετε ναι?σας φιλω γλυκα γλυκα...χαδακια σε παιδακια και κοιλουμπιτσες!!!

bye bye παω να αγκαλιαστουμε με τον μορφεαααααααααααα...σουρχομαιιιιιιιιιιιιιιιι!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Eυα καλως ορισες και εδω!

Ανετ παιδι μου φουλ μερα εε?? μην μου πεις οτι την πληρωθηκες την αδεια τοκετου?

εγω πηγα σημερα αλλα τζιφος...ειχαν προβλημα με το συστημα και ετσι αυριο τα νεωτερα...

Link to comment
Share on other sites

παρα πολυ ομορφο...μ' αρεσει πολυ δεν ειναι συνηθισμενο......;) για το διαχωριστικο να παρετε την ειδικη ταινια για ριγες για να ξεκολλαει σωστα οταν θα στεγνωσει το ενα χρωμα....;)

Ποτε ξεκινατε??

ΝΙΚΑΚΙ κι εμένα μου άρεσε πολύ, γενικά για αγοράκι είναι πιο λίγες οι επιλογές κι αυτό είναι χαρούμενο και ξεφεύγει από τα κλασικά! Μάλλον Σάββατο ξεκινάμε, σιγά - σιγά!
κοριτσαρες χελοουυυυυυυυ

εγω σημερα απτα αγρια χαραματα στους δρομους...πηγα για την καλλιεργια (σε 3 μερες θα ειναι ετοιμη) πηγα ικα (πληρωθηκα και πηρα το χαρτι της ΠΗΤ) μετα πηρα ενα ζευγαρι μποτουλες απιστευτες και ενα φουλαρι, μετα πηγα φαρμακειο (για ταινιες και βελονες) μετα χασαπη (μια τσαντα τιγκα...πως καταφερα και την σηκωσα μονο Ο Θεος ξερει) μετα συναντησα μια γειτονισσα (και δεν σταματαγε το στομα της να μαφησει να παω σπιτακι μου) και οταν τελος εφτασα σπιτι...ξαπλωσα στον καναπε και ταβλιαστηκα...σε 15 λεπτα ομως χτυπησε το κινητο (ηταν η μανουλα μου, παντα με μυριζεται οταν κοιμαμαι...ελεος ρε μανααααααα...βαλτη εισαι?)

αυταααααααααααααααααα, ζαλιστηκατε?εγω να δειτε χιχιχι

μαρακι χαιρομαι που εισαι καλα και μη ξαναπας στη δουλεια...τοχεις πει και μονη σου "κανεις δεν θα στο αναγνωρισει και ουτε θα σου πει ευχαριστω"

ευακι1975 καλως ορισες στην παρεα και με το καλο η μπεμπουλα σου!χμμμμμμ η αληθεια ειναι πως η καμπυλη σου ειναι καπως αλλα πιστευω πως θα το αντιμετωπισεις με διατροφη, να μην αγχωνεσαι γιατι η στεναχωρια, τα νευρα και το αγχος επιβαρυνει το σακχαρο (γιατρε μου, συμφωνεις? η λεω πατατες? χαχαχα)

βασδελακι μου,ιωαννα μου, χριστινακι, τζενακι, λιανα, μαρακι (φαγκρι),νικακι, ευακι και οποια αλλη ξεχναω να με συγχωρει...αιλχαιμερ σε συνδιασμο με κουραση...μη με μαλωσετε ναι?σας φιλω γλυκα γλυκα...χαδακια σε παιδακια και κοιλουμπιτσες!!!

bye bye παω να αγκαλιαστουμε με τον μορφεαααααααααααα...σουρχομαιιιιιιιιιιιιιιιι!

annette όντως πολύ γεμάτη η μέρα σου! Εμένα μου είπαν από το ΙΚΑ Χαλανδρίου να πάω για την ΠΗΤ προς το τέλος του 7ου, όχι νωρίτερα. οπότε θα πάρω από βδομάδα τη βεβαίωση απο το γιατρό καί θα κλεισω ραντεβού τέλος Νοεμβρίου.

Να ρωτήσω κάτι κορίτσια, έχετε δει τα πόδια σας να μεγαλώνουν τώρα με την εγκυμοσύνη? θέλω να παραγγείλω κάτι μπότες αλλά φοβάμαι μη μεγαλώσει το πόδι, όπως διάβασα αλλού. προς το παρόν δεν βλεπω καμιά διαφορά, φοράω τα περσινά μου, και μπότες και γόβες και τα πάντα, χωρίς πρόβλημα. αλλά διστάζω να πάρω καινούρια παπούτσια

Link to comment
Share on other sites

Χριστινα στην πρωτη εγκυμοσυνη προς το τελος μου πρηστηκαν τα ποδια και δεν μου εμπαιναν οι μποτες και αυτο μου κρατησε μεχρι και ενα τριμηνο μετα που γεννησα ....νομιζω τελος 8ου αρχες ενατου εβγαλα την βερα μου , μεχρι στιγμης που πλησιαζω να μπω στον 8ο δεν εχω βγαλει την βερα και φοραω κανονικα τα παπουτσακια μου ..

Εγω για την ΠΗΤ πηγα προχθες ..πρεπει να πας σε κεντρο μανας και παιδιου το ξερεις αυτο ε ??εγω παντως εξυπηρετηθηκα πολυ καλα στο κεντρο μανας και παιδιου ν.ερυθραιας..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νικάκι υπάρχει ειδική ταινία για ρίγες?πρώτη φορά το ακούω...γιατί και στο leroy που ρώτησα μου είπαν να χρησιμοποιήσω την κλασσική χαρτοταινία...

ΝΙΚΑΚΙ κι εμένα μου άρεσε πολύ, γενικά για αγοράκι είναι πιο λίγες οι επιλογές κι αυτό είναι χαρούμενο και ξεφεύγει από τα κλασικά! Μάλλον Σάββατο ξεκινάμε, σιγά - σιγά!

annette όντως πολύ γεμάτη η μέρα σου! Εμένα μου είπαν από το ΙΚΑ Χαλανδρίου να πάω για την ΠΗΤ προς το τέλος του 7ου, όχι νωρίτερα. οπότε θα πάρω από βδομάδα τη βεβαίωση απο το γιατρό καί θα κλεισω ραντεβού τέλος Νοεμβρίου.

Να ρωτήσω κάτι κορίτσια, έχετε δει τα πόδια σας να μεγαλώνουν τώρα με την εγκυμοσύνη? θέλω να παραγγείλω κάτι μπότες αλλά φοβάμαι μη μεγαλώσει το πόδι, όπως διάβασα αλλού. προς το παρόν δεν βλεπω καμιά διαφορά, φοράω τα περσινά μου, και μπότες και γόβες και τα πάντα, χωρίς πρόβλημα. αλλά διστάζω να πάρω καινούρια παπούτσια

Έχει εδώ και δυό βδομάδες περίπου που δεν μπορώ να βάλω τα παπούτσια μου :evil: φοράω κάτι παλιά αθλητικά που είχα ξεχειλωμένα (ακόμη κι αυτά βέβαια με στενεύουν ελαφρώς) για καθημερινά και τα υπόλοιπα τα φοράω μόνο άν είναι να μην περπατήσω πολύ (με πολύ ζόρι)...Το ζόρι με εμένα είναι ότι φορούσα 41 νούμερο παπούτσι και τώρα σίγουρα έχω πάει τουλάχιστον 42 :mrgreen:


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χριστινα στην πρωτη εγκυμοσυνη προς το τελος μου πρηστηκαν τα ποδια και δεν μου εμπαιναν οι μποτες και αυτο μου κρατησε μεχρι και ενα τριμηνο μετα που γεννησα ....νομιζω τελος 8ου αρχες ενατου εβγαλα την βερα μου , μεχρι στιγμης που πλησιαζω να μπω στον 8ο δεν εχω βγαλει την βερα και φοραω κανονικα τα παπουτσακια μου ..

Εγω για την ΠΗΤ πηγα προχθες ..πρεπει να πας σε κεντρο μανας και παιδιου το ξερεις αυτο ε ??εγω παντως εξυπηρετηθηκα πολυ καλα στο κεντρο μανας και παιδιου ν.ερυθραιας..

Αύριο λέω να πάω να πληρωθώ...φαντάζομαι ότι δεν χρειάζεται τίποτα άλλο πέρα από το χαρτί εεε????

Μήπως ξέρετε τι γίνεται με το δώρο Χριστουγέννων?Τι θα πάρουμε από το ΙΚΑ και πότε?


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χριστινα στην πρωτη εγκυμοσυνη προς το τελος μου πρηστηκαν τα ποδια και δεν μου εμπαιναν οι μποτες και αυτο μου κρατησε μεχρι και ενα τριμηνο μετα που γεννησα ....νομιζω τελος 8ου αρχες ενατου εβγαλα την βερα μου , μεχρι στιγμης που πλησιαζω να μπω στον 8ο δεν εχω βγαλει την βερα και φοραω κανονικα τα παπουτσακια μου ..

Εγω για την ΠΗΤ πηγα προχθες ..πρεπει να πας σε κεντρο μανας και παιδιου το ξερεις αυτο ε ??εγω παντως εξυπηρετηθηκα πολυ καλα στο κεντρο μανας και παιδιου ν.ερυθραιας..

κατάλαβα, οπότε είναι μάλλον νωρίς καόμη, γι' αυτό δνε έχω πρηστεί. Ξέρω για το κέντρο μάνας και παιδιού, το έμαθα αφού μου έκλεισαν λάθος ραντεβού στα πολυιατρεία του ικα κα ιπήγα τζάμπα ως εκεί! τουλάχιστον έμαθα τι χαρτιά θέλουν κι έτσι θα πάω προετοιμασμενη τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας ομορφες εγγυουλες!!!

Ευακι καλως ορισες...Με το καλο να ερθει η μπεμπουλα στη ζωη σου

και να σε γεμισει χαρα!

Για τις ταινιες κοριτσια,εμεις πηραμε χαρτοταινια απο εκει που πηραμε και τα χρωματα..Δεν καναμε καθετες ριγες αλλα μια γραμμη στη μεση περιπου του δωματιου..Ειχαμε κανει τη γραμμη με μολυβι και βαλαμε την ταινια λιγο πιο πανω ωστε να σβηστει μετα η γραμμη..Βγηκε πολυ τελεια και δεν ειχαμε κανενα προβλημα με τα χρωματα..

ΜαριαΕφη προσεχε και μην κουραζεσαι...Αστους να κουρευονται στη δουλεια..

Εσυ να 'σαι καλα και το μικρουλακι μεσα σου...

Αννετ εισαι η χαρα της ζωης αυτοπροσωπος μου φαινεται...Καθε που διαβαζω μηνυμα σου χαμογελαω!!Εισαι τοσο ευδιαθετη και μου προκαλεις αγαλιαση!!Να σαι καλα :D

Οσο για παππουτσια ειμαι οκ εγω ακομα!Η βερα οπως με πιασει!Μια μου κανει μια οχι!Μαλλον αναλογα τον καιρο :tongue:

Το μωρακι μου χθες βραδυ με ταραξε στις κλοτσιες στα πλευρα δεξια και με διπλωσε απο πονο!!Ο αντρας μου κατατρομαξε!Νομιζε οτι θα γεννησω!!:tongue:


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Νικάκι υπάρχει ειδική ταινία για ρίγες?πρώτη φορά το ακούω...γιατί και στο leroy που ρώτησα μου είπαν να χρησιμοποιήσω την κλασσική χαρτοταινία...

Έχει εδώ και δυό βδομάδες περίπου που δεν μπορώ να βάλω τα παπούτσια μου :evil: φοράω κάτι παλιά αθλητικά που είχα ξεχειλωμένα (ακόμη κι αυτά βέβαια με στενεύουν ελαφρώς) για καθημερινά και τα υπόλοιπα τα φοράω μόνο άν είναι να μην περπατήσω πολύ (με πολύ ζόρι)...Το ζόρι με εμένα είναι ότι φορούσα 41 νούμερο παπούτσι και τώρα σίγουρα έχω πάει τουλάχιστον 42 :mrgreen:

υπάρχει στο καρφουρ ταινια για ευθείες γραμμές και ταινια για καμπύλες. να σου πω κι εγώ δεν το ήξερα, τυχαία τις ειδα.

τώρα διαβασα αυτό που εγραψες για τα παπούτσια, μάλλον δεν παίρνω τίποτα καινούριο για ΄φετος το χειμώνα! εκτός κι αν χρειαστώ μεγαλύτερα!΄δεν βρίσκεις κανένα άνετο ζευγάρι στο φαρμακείο σε 42 νούμερο? κρίμα να στριμώχνονται τα πόδια!

Link to comment
Share on other sites

ναι μου ειπαν οτι ειναι μια μπλε ταινια και οτι ειναι για γραμμες...τωρα δεν ξερω...θα παμε σε λιγο για τα χρωματα στο πρακτικερ και θα δουμε!

Τζενη εσυ απο το leroy τα πηρατε τα χρωματα???εχει καλες τιμες??


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...