Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Ευχή 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

καλημέρα κι από μενα κορίτσια!

εγώ θα το κάνω έτσι:

http://www.amazon.co.uk/dp/B0002C6EXI/ref=pe_30401_22482701_pe_vfe_t1

αν τα καταφέρουμε φυσικά!

γέλασα με τη μαμά σου και τη σοκοφρέτα jenny!

Πολύ όμορφα τα αυτοκολλητάκια τα είχα δεί κι εγώ...και πολύ καλή η τιμή που τα βρήκες...

Κι εγώ γέλασα πολύ με την μαμά μου (ακόμη γελάω) ειδικά όταν σκέφτομαι το ύφος της όταν μου απάντησε, σαν μικρό παιδάκι που το έπιασαν να κάνει σκανταλιά!


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα Ευακι !!!!καλως μας ηρθες και εδω...

θα τα δει η "γιατρος" μας και θα σου πει ..εγω ευτυχως δεν ειχα θεμα αλλα απο τις κοπελες εδω τις βλεπω ανεβασμενες τις τιμες ...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς όταν ξεκολλήσαμε την ταινία έφυγε το χρώμα σε κάποια σημεία που ήταν κάτω από την ταινία...δεν ξέρω άν έφταιγε η μπογιά η κάτι άλλο αλλά ήταν πολύ εκνευριστικό μετά που έπρεπε με ένα λεπτό πινελάκι να κάτσω και να ξαναβάψω τα σημεία που είχαν φύγει...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ευάκι! με το καλό να δεχτείς την μπεμπούλα σου!

Είναι λίγο ανεβασμένη η καμπύλη αλλά ίσως να σου ζητήσουν να κάνεις την καμπύλη των 100 γρ. Πάντως όπως είπε και η Joa η "γιατρός" της παρέας μας θα σου πεί πιό σίγουρα...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σοκολατόπιτα??? μμμμ!!!

πήρα μια χαρτοταινία από το καρφουρ για καμπύλες (υποτίθεται ειδική για βάψιμο), θα το προσέξω αυτό που λες. έχω και 2 πινελάκια, ένα λεπτό κι ένα πιο λεπτό. Για να δούμε! Εσείς ζωγραφίσατε τη γραμμή με μολύβι και μετά την καλύψατε με την ταινία?

Link to comment
Share on other sites

περάσαμε το πρώτο χρώμα (το πράσινο) στο περίπου, είχαμε βέβαια μια γραμμή με μολύβι σαν οδηγό αλλά μην γελιέσαι πάντα ξεφεύγεις λίγο κι αφού στέγνωσε καλά βάλαμε ταινία και βάψαμε το άλλο χρώμα...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω μαλλον την πατησα την Δευτερα που πηγα στην δουλεια και ζοριστηκα να πω την αληθεια....

για αυτο τελος δεν παω και να με παρακαλαει λεμε!

του το ειπα κιολας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κι από μενα κορίτσια!

εγώ θα το κάνω έτσι:

http://www.amazon.co.uk/dp/B0002C6EXI/ref=pe_30401_22482701_pe_vfe_t1

αν τα καταφέρουμε φυσικά!

γέλασα με τη μαμά σου και τη σοκοφρέτα jenny!

παρα πολυ ομορφο...μ' αρεσει πολυ δεν ειναι συνηθισμενο......;) για το διαχωριστικο να παρετε την ειδικη ταινια για ριγες για να ξεκολλαει σωστα οταν θα στεγνωσει το ενα χρωμα....;)

Ποτε ξεκινατε??


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

γλυκες κοπελες ειπατε παρουσαααααααααα......

σιγουρα ο γιατρος σου θα σε κατευθυνει καλυτερα...

οταν μια τιμη ειναι τσιμπημενη τοτε ξεκινας με διατροφη και μετρησεις ζαχαρου απο το δαχτυλακι για να μποσεσουν να δουν τι γινεται οταν τρως...συνηθως με τη διατροφη μπορεις να το ρυθμισεις ο γιατρος θα σου μιλησει πιο υπευθυνα.Η δικη σου ειναι λιγο τσιμπημενη οποτε μαλλον θα χρειαστει λιγη προσοχη στο τι θα τρως...ποτε θα μιλησεις με το γιατρο σου??


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

γλυκες κοπελες ειπατε παρουσαααααααααα......

σιγουρα ο γιατρος σου θα σε κατευθυνει καλυτερα...

οταν μια τιμη ειναι τσιμπημενη τοτε ξεκινας με διατροφη και μετρησεις ζαχαρου απο το δαχτυλακι για να μποσεσουν να δουν τι γινεται οταν τρως...συνηθως με τη διατροφη μπορεις να το ρυθμισεις ο γιατρος θα σου μιλησει πιο υπευθυνα.Η δικη σου ειναι λιγο τσιμπημενη οποτε μαλλον θα χρειαστει λιγη προσοχη στο τι θα τρως...ποτε θα μιλησεις με το γιατρο σου??

σημερα θα παω στο γυναικολογο.... ειμαι πολυ χαλια βρε κοριτσια.... γιατι εχω παθει και θρομβωση και κανω κι ενεσεις...... τι να πω ????


z4cfd52493ca14.gif.........
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια και τα νινάκια τους!

Χαίρομαι που είσαι καλά Μαράκι...μας ανησύχησες...

Καλή επιτυχία!Αλήθεια τα αγόρια σου έχουν προϋπηρεσία στο μπογιάτισμα?Πάντως να δώσετε προσοχή στην ταινία για τις λωρίδες γιατί τα χρώματα σπάνε :evil:

Άσε κι εγώ κάθε μέρα ζητάω και κάτι άλλο για την κλινική...σκέφτομαι να φτιάξω μια λίστα γέννας!!!

ναι ευτυχως εχουν προυπηρεσια και οι δυο ευτυχως....αλλιως δεν θα τολμουσαμε τις ριγες ειναι μανικι οσο να πεις,αλλα ο συζυγος ειναι γραφιστας οποτε θα τον εκμεταλευτω δεοντως!!!Thanks για τα tips....μας εχουν πει να παρουμε ταινια ειδικη για ριγες για να ξεκολαει ευκολα και να μη φευγει το χρωμα,το ιδιο εννοεις κι εσυ εεε???

ΛΙΣΤΑ .......δεν ειναι κακο.....καθολου κακο θα ελεγα....!


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

σημερα θα παω στο γυναικολογο.... ειμαι πολυ χαλια βρε κοριτσια.... γιατι εχω παθει και θρομβωση και κανω κι ενεσεις...... τι να πω ????

μη χανεις την υπομονη σου...σημασια εχει να ειναι καλα το μπεμπουλι σου.....οσο για τις ενεσεις κι εγω κανω προληπτικα οποτε μια χαρα εισαι.

Θα πας και στο γιατρο σου σημερα ....τελεια!


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...