Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Nima21 είπε:

      Μολις διαβασα το μήνυμα σου ότι ψαχνεις και πραγματικα θυμώνω και στεναχωριέμαι ρε γμτ.. εγω φαντασου είχα ανοιξει την τελευταια γκοναλ για λιγες μοναδες και εκλαιγα την ενεση που θα πηγαινε απατη.. και ρωτουσα εδω επαρχία που μενω αν υπάρχει κοπελα που θα τη χρειαστει.. ευτυχως βρεθηκε μια κοπελα, οριακα ηταν μετα το άνοιγμα αλλα της ειπα να μιλήσει με τους γιατρους της πριν τη χρησιμοποιησει. . Ειναι τεραστιο κριμα να πετιεται  πανακριβο υλικο ενω αλλες γυναίκες το χρειαζονται.. ρωτα και σε φαρμακεια αν γνωριζουν καποια κοπελα που της περισσσευει .. εγω ετσι κατάφερα να τη δωσω γιατι μενω σε επαρχια

      Έτσι ακριβώς. Διαβάζω κ γω και απαντώ σε άλλες κοπέλες γιατί μου περίσσεψαν 600 απ' την τελευταία gonal, μην πάει χαμένη. Θέλω να βοηθήσω οποία κοπέλα μπορεί να χρειαστεί gonal πριν πάει χαμένη. 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Τζεννακι κλαψς κλαψς μονο εγω δεν μπορω να δω το δωματιο......

σου 'στειλα αιτηση φιλιας μπας και το δω κι εγω....!;)

Λογικά τώρα θα μπορείς να δείς το άλμπουμ...περιμένω να μου πείς την γνώμη σου...

Εμεις το Σ/Κ ξεκιναμε το βαψιμο...ειμαι πολυ περιεργη να δω πως θα βγει τελικα.....

Τελικά κατέληξε τι χρώμα θα το κάνεις?Θα κάνεις και ρίγες???

Αυτό για τα γλυκά μου το λένε και μένα αλλά εκνευρίζομαι πάρα πολύ γιατί το ξέρω ότι δεν είναι αλήθεια :evil::evil::evil: Πάντως έχω παραγγείλει από τον σύζυγο όταν θα γεννήσω να πάει να μου φέρει ένα οικογενειακό προφιτερόλ από γνωστό ζαχαροπλαστείο!!! και γενικότερα με όσους μιλάω τους λέω ότι άν θέλουν να έρθουν επισκεπτήριο στην κλινική να φέρνουν και κάτι γλυκό αλλιώς θα τρώνε πόρτα :tongue::tongue:


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Με άγχωσες λίγο τώρα με το σάκχαρο,αλλά ό,τι είναι να γίνει θα φανεί:(:(Πάω για διάβασμα, γιατί είμαι κομμάτια, τώρα τελείωσα τη μαγειρική, καληνύχτα τσούπρες...


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά σας είπα? Γέλασα πολύ με την μαμά μου χτές που είδα με την άκρη του ματιού μου μια σοκοφρέτα κρυμμένη στην τσάντα της κι όταν τη ρώτησα μου είπε ότι την πήρε από το σπίτι της και περίμενε να πέσω για ύπνο το βράδυ για να την φάει και να μη με στεναχωρήσει :lol::lol::lol: Α ρε έρμη μάνα τι τραβάς κι εσύ...τελικά μόνο η μανούλα μου με καταλαβαίνει...

A, ρε μανούλα!!!:P

Εγώ πάλι έχω πάθει ανοσία...σήμερα τσακίζανε κάτι γλυκά του κουταλιού μπροστά μου και δεν ίδρωνε το αυτι μου....:P Παρ' όλο που το κυδώνι και το βερίκοκο είναι τα αγαπημένα μου!!!

Λοιπόν η Μαρία μου απάντησε στο μήνυμα, είναι καλά, απλά λίγο κουρασμένη!

Μαράκι μου, σε σκέφτομαι....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

διαβαζα διαβαζα...!

πολυ χαιρομαι που τ αμωρακια σας ειναι ολα καλα!

JENNY τι δωματιο σουπερ ειναι αυτο! ψηφιζω μονοχρωμη κουρτινα σε παλ αποχρωση...

Βικακυ στολισατε βρε? μπραβο εμεις μετα τις 26 που εχει γενεθλια ο μπαμπας μας ειναι στανταρ καθε χρονο!

JOA περαστικα! ελπιζω να ειναι καλυτερα!

μαρακι μου αδειουχα εε?!! αντε κοπελα μου να χαλαρωσεις!!

εγω ημουν με πονακια εντονα και ετσι ξαπλα στο γιατρο θα παω την αλλη Παρασκευη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα

Αννετακι σουπερ ο μπεμπαρος...καλα αποτελεσματα στις ουρολογικες εξετασεις...

Απο οτι διαβαζω ολες ειστε καλα και ετοιμαζετε δωματια...εμεις το Σαββατο πιστευω θα καταληξουμε σε κουρτινα και να ξεκινησουμε να κολλαμε αυτοκολητα και καρδακια..

ο μικρουλης μου ειναι καλυτερα , εχει λιγο βηχα ακομη αλλα ειναι καλυτερα και εχει παιδικο σήμερα...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερααα Μαρακι χαιρομαι που εισαι καλα,τελικα βρε παιδι μου πρεπει να ξεκουραζεσαιιιιιιιιιι,πρεπει να το παρεις αποφαση...!Με το καλο να πας στο γιατρο σου να δεις το kinderaki σου....

τι εχει το μενου για σημερα??


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

Joa ειμαστε ολες στον πυρετο της προετοιμασιας των δωματιων για τα ζουζουνακια μας......

εμεις αποψε θα παμε να παρουμε τα χρωματα...κ ειμαι τρισευτυχισμενη:P το Σαβατο οι μαστορες πιανουνε δουλεια δηλαδη ο αντρουλης μου και ο αδερφος μου.Κι εγω θα βλεπω μου φαινεται απιστευτο.....!

Τζεννη το δωματιο ειναι φοβεεεεερο μ' αρεσουν παρα πολυ τα χρωματα που ειναι ετσι εντονα ειναι τελειο....!τωρα την κουρτινα θα την βαλεις αναλογα με το αποτελεσμα που θελεις ...αν θελεις να ειναι κατι εντονο δεν θα βαλεις αχρωμη αν ομως θελεις να το κανεις λιγο πιο παλ θα βαλεις μια ουδετερη.....εγω να σου πω επειδη μ' αρεσουν τα εντονα θα εβαζα κατι σε λαχανι ανοιχτο.....

Εμεις λεμε τον ενα τοιχο τελικα να κανουμε με ριγες απο 4 χρωματα ροζ ανοιχτο ,κοραλι,λαχανι και μωβ ανοιχτο με ασσυμετρες λωριδες...για να δουμε τι θα βγει...!κ τους υπολοιπους τοιχους να τους κανουμε με κατι ανοιχτοχρωμο μαλλον κουφετι κ εκει να μπουν αυτοκολλητα....αν πανε ολα καλα θα βαλω φωτο....χαχαχαχα

Καλα για το μαιευτηριο δεν το συζητω οι παραγγελιες βροχηηηηηηηη εκτος απο τα γλυκα θελω κι ενα φραπε γλυκο να ευχαριστηθω η γυναικα........


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

αααα.... ναι σημερα μου ηρθαν οι καρποι πλυσιματος τα soap nuts κι εχω βαλει το πρωτο πλυντηριακι,για να δουμε!

Βικυ αυτο το λαδακι με εχει σωσει νομιζω.....thank you,thank you.......:D

Σημερα θα παρω τηλεφωνο τη δημοσια τραπεζα για πληροφοριες γιατι με τον εξαντα και με αλλες πηγες δεν θα προτιμησω τελικα τις ιδιωτικες....


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχα ρε νικακι υπομονη...τι εμειναν 100 μερες???και μετα θα μπορεις να φας ολα τα ζαχαροπλαστεια..

ετσι ετσι ,τετοια να ακουωωωωωωω...ολα μια ιδεα ειναι τελικα;)

θα το ρωτησω και θα σου πω....


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κι από μενα κορίτσια!

Τελικά χριστινάκι τι αυτοκόλλητα πήρες?και τι χρώμα αποφάσισες να κάνεις του τοίχους?

εγώ θα το κάνω έτσι:

http://www.amazon.co.uk/dp/B0002C6EXI/ref=pe_30401_22482701_pe_vfe_t1

αν τα καταφέρουμε φυσικά!

γέλασα με τη μαμά σου και τη σοκοφρέτα jenny!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια ! ευχομαι σε ολες μας με το καλο να κρατησουμε τα μωρακια μας αγκαλια ! ειμαι 27 εβδομαδων και περιμενω κοριτσακι !!!

θα ηθελα να ρωτησω οποιο κοριτσι ξερει να με βοηθησει...

εκανα την καμπυλη ζαχαρου και τα αποτελεσματα ειναι :

γλυκοζη 75γρ.

χρονος 0΄ 94

χρονος 60΄ 180

χρονος 120΄ 155

ειναι ανεβασμενο ετσι ε???


z4cfd52493ca14.gif.........
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια και τα νινάκια τους!

καλημερα!

διαβαζα διαβαζα...!

πολυ χαιρομαι που τ αμωρακια σας ειναι ολα καλα!

JENNY τι δωματιο σουπερ ειναι αυτο! ψηφιζω μονοχρωμη κουρτινα σε παλ αποχρωση...

Βικακυ στολισατε βρε? μπραβο εμεις μετα τις 26 που εχει γενεθλια ο μπαμπας μας ειναι στανταρ καθε χρονο!

JOA περαστικα! ελπιζω να ειναι καλυτερα!

μαρακι μου αδειουχα εε?!! αντε κοπελα μου να χαλαρωσεις!!

εγω ημουν με πονακια εντονα και ετσι ξαπλα στο γιατρο θα παω την αλλη Παρασκευη.

Χαίρομαι που είσαι καλά Μαράκι...μας ανησύχησες...

Joa ειμαστε ολες στον πυρετο της προετοιμασιας των δωματιων για τα ζουζουνακια μας......

εμεις αποψε θα παμε να παρουμε τα χρωματα...κ ειμαι τρισευτυχισμενη:P το Σαβατο οι μαστορες πιανουνε δουλεια δηλαδη ο αντρουλης μου και ο αδερφος μου.Κι εγω θα βλεπω μου φαινεται απιστευτο.....!

Τζεννη το δωματιο ειναι φοβεεεεερο μ' αρεσουν παρα πολυ τα χρωματα που ειναι ετσι εντονα ειναι τελειο....!τωρα την κουρτινα θα την βαλεις αναλογα με το αποτελεσμα που θελεις ...αν θελεις να ειναι κατι εντονο δεν θα βαλεις αχρωμη αν ομως θελεις να το κανεις λιγο πιο παλ θα βαλεις μια ουδετερη.....εγω να σου πω επειδη μ' αρεσουν τα εντονα θα εβαζα κατι σε λαχανι ανοιχτο.....

Εμεις λεμε τον ενα τοιχο τελικα να κανουμε με ριγες απο 4 χρωματα ροζ ανοιχτο ,κοραλι,λαχανι και μωβ ανοιχτο με ασσυμετρες λωριδες...για να δουμε τι θα βγει...!κ τους υπολοιπους τοιχους να τους κανουμε με κατι ανοιχτοχρωμο μαλλον κουφετι κ εκει να μπουν αυτοκολλητα....αν πανε ολα καλα θα βαλω φωτο....χαχαχαχα

Καλα για το μαιευτηριο δεν το συζητω οι παραγγελιες βροχηηηηηηηη εκτος απο τα γλυκα θελω κι ενα φραπε γλυκο να ευχαριστηθω η γυναικα........

Καλή επιτυχία!Αλήθεια τα αγόρια σου έχουν προϋπηρεσία στο μπογιάτισμα?Πάντως να δώσετε προσοχή στην ταινία για τις λωρίδες γιατί τα χρώματα σπάνε :evil:

Άσε κι εγώ κάθε μέρα ζητάω και κάτι άλλο για την κλινική...σκέφτομαι να φτιάξω μια λίστα γέννας!!!


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...