Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Βγήκε η αμη και είναι στα πατώματα..2,40pmol/L..πως γίνεται μέσα σε 2,5 χρόνια να έπεσε από το 9 στο 2,40? Δεν ξέρω αν αξίζει να κάνω διέγερση..από βδομάδα θα κλείσω ραντεβού με το γιατρό να δούμε πως θα πορευτούμε..πάντως το ένα εμβρυακι που μου έμεινε,φοβάμαι να το βάλω,για κάποιο λόγο πιστεύω πως δεν θα πιάσει,οπότε προτιμώ να κάνω πρώτα ωοληψια-ες..Ήδη με τον άντρα μου κάνουμε εξετάσεις και μαζεύουμε τα δικαιολογητικα..Μεγάλο χαστούκι η ΑΜΗ,ειλικρινά τόσο χαμηλή δεν την περίμενα με τπτ...

      Καλημέρα!

      Εγώ στα 32 μου είχα ΑΜΗ 3,κάτι pmol/L και η fsh ήταν πάντα πάνω απο 12 κι είχε φτάσει και 26, στο τέλος που την κοιτούσα ήταν γύρω στο 18. 

      Κι έμεινα φυσιολογικά έγκυος στον 4ο μήνα προσπαθειών ενώ είχα αυτές τις χάλια εξετάσεις. Μην απογοητεύεσαι από το νούμερο της ΑΜΗ, δεν λέει κάτι.

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

καλημερα!

Βικυ μου τελεια τα νεα σας!! μπραβο παιδι μου!

να δεις που δεν θα το στερηθεις καθολου τον μπεμπη σου!

Τζενη τωρα τον εφαγες τον γαιδαρο στην ουρα θα κολλησεις βρε θηριο?!!

Ανετ παιδι μου σε βλεπω να γεννας σε κανα after!! χαχα!!

Εριαντανακι μου συμμαθητρια μου (κοριτσια μου με την Εριαντον πηγαιναμε μαζι σχολειο Λυκειο) αντε βαλε κανα βιντεακι απο τον γιο σου στο fb! θα τα πουμε σε καμμια συνομιλια ελπιζω συντομα...

γενεθλια θα κανετε εε????

α γεννησε μια φιλη μου απο το καφε Δεκεβρη σημερα θα παω να την δω!

χαχαχχα λες μαρακι?βρε δεν παω σε κλαμπ και μπουζουκια...σε σπιτια τη βγαζω για να μη κουραζομαι (ριχνω κατι ξαπλεεεεεεεες χαχαχα)

εσυ πως εισαι?πονας ακομα?

η εριαντον ειναι σουπερ κοριτσι, να φανταστεις το ειχε και προαισθημα για την εγκυμοσυνη μου χαχαχα

ευχες ευχες ευχες στη φιλεναδα σου μαρακι, να τους ζησει το μωρακι, γερο και καλοτυχο!!!

κοριτσια καλημερες σε μανουλες και κοιλουμπες-πλεον!!

τι κανετε??

αννετ,

με το καλο το σαφαρι των εξετασεων, ειναι ολες για καλο σκοπο κ θα σε φερνουν ενα βημα ολο και πιο κοντα στο νινακι σου!!

joa,

και εμενα τα κεφια ακροβατουν τον τελευταιο καιρο..

εχω ενα αγχος οτι δεν εχω οργανωθει αρκετα κ αντι να κινητοποιουμαι,

διαρκως αναβαλω πραγματα..

αυτα τα σελτεδακια θελω μερες να παω να τα παρω και ακομα δεν εχω παει...

επισης μου εχουν καθυστερησει τα επιπλα κ εχω καπως αγχωθει,

η αλλαξιερα λεει ειχε καποια ελλειψη κ ελπιζω να μη βρεθω προ εκπληξεως τελαυταια στιγμη...

κοριτσια να σας πω..

η παντα κ το "ντυσιμο" της καλαθουνας πλενονται??

ευχαριστω may μου,

κανε μια τσα και παρε τα σελτεδακια θα κανεις και βολτουλα επ ευκαιριας, να φυγει η βαρεμαρα...αμα θες ερχομαι κι εγω...πωπωωωωωω τι γυριστρω εχω γινει χαχαχα

γιατι δεν παιρνεις τηλ για τα επιπλα, αν δεν πιεσεις λιγο θα ειναι στο φλου...για σηκωσε το τηλ σε παρακαλω, τουλαχιστον να σου πουν ποτε θα τα εχεις

η παντα πλενεται, λογικα και το ντυσιμο της καλαθουνας...

εγω λεω να βαλω σημερα τα του καροτσιου...αλλα θα τα βγαλω καμια φωτο μη ξεχασω που ηταν το καθενα και ψαχνομαι μετα...ειπαμε εγκεφαλικα κυτταρα γιοκ χαχαχα


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

εγω ολα τα επλυνα κοριτσια στο πλυσιμο στο χερι στους 30 βαθμους ομως οταν τα ειχα παρει καινουργια πχ το καροτσι δεν το ειχα πλυνει.

μαυ μου μην ανυσηχεις για τα επιπλα εχεις καιρο ακομη να στα φερουν αλλα πιεσε τους λιγο!

καλα σημερα ειδα εναν μπεμπη !!! αχ κοριτσια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να σας πω..

η παντα κ το "ντυσιμο" της καλαθουνας πλενονται??

Κανονικότατα το πάντα! Τώρα για την καλαθούνα να σου πω....αν αποσπάται το ύφασμα, άνετα!

Φιλιά σε όλες!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μπουμπούκες και μπουμπούκοι!Τα παιδάκια μου είναι στη μαμά μου, γιατί μ' έσκασαν τη χολή όλη μέρα και τα έστειλα πακέτο να κοιμηθούν εκεί, γιατί... :mad::mad::mad: Αύριο περιμένω τον κουμπάρο μου με την κοπελιά του κι έτσι έφτιαξα μιλφέιγ(σε λίγο θα το δοκιμάσω, θα φάω και για όλες σας, άλλο που δε θέλω!), τυρόπιτα και το χοιρινό με μανιτάρια, πράσο και ρύζι αύριο.Μιαμ μιαμ , ελπίζω να το πετύχω κι αυτή τη φορά!Ο αντρούλης ξεπόρτισε, αλλά δε με πειράζει, θα κάνω ένα μπάνιο και μετά διάβασμα μάλλον.Τι καλύτερο για ένα βράδυ ηρεμίας χωρίς μπάνια, γάλατα κ.λ.π. κ.λ.π.Νικάκι, δεν έχω ιδέα από Αθήνα λέμε!!!Και να φανταστείς είχα περάσει εκεί, αλλά πήρα αμέσως μετααγραφή, οπότε μη με δυσκολεύετε...;););););)Καλά ε, το σκεφτόμουν χθες άμα βρεθούμε 5 άτομα έγκυοι σαν να βγαίνουμε από τα μαθήματα ανώδυνου θα είμαστε, χαχα, 5 κοιλάρες στη σειρά (εγώ με το Νικάκι μπροστά λόγω ύψους, χαχα!).Βικάκι, σούπερ τα μπεμπονέα σου, μπράβο σου και μπράβο του.:D:D:D:D:D:D


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σου Μαρακι μου μαγειρισσα!! μιαμ μιαμ!

οσο για τα παιδια μια χαρα το εκανες κοπελα μου!!

εγω εδω σπιτι ξυπνησα στις 6 και κατι σιδερωσα λιγο η μαμα επαιζε με την Εφη και τωρα χαλαρααααα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mια χαρά κι εσύ, σου χρειάζεται και λίγο ρηλάξ μετά από τόση τυράννια που πέρασες, χαχα!Πάω να κάνω μπάνιο και μετά να δοκιμάσω πίτα και μιλφέιγ, όχι ότι είμαι λιχούδα, αλλά να δω αν έγιναν καλά...Ε τι, να τους δηλητηριάσω αύριο τους χριστιανούς, δεν κάνει...;) Καλό βράδυ, ελπίζω να κοιμηθώ κι εγώ σήμερα γιατί χτες...


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ δε θα το κάνω αυτό το μπάνιο... Εμ τι νόμιζες και για μένα περνάει ο καιρός, 69 μερούλες μείνανε μάτια μου γλυκά....Να σου πω δεν τα παρατάς όλα να χτυπήσεις κι εσύ μια Αθήνα σε 2 σαβκα?Καλά θα ήταν ε??Οι συνάδελφοι του Γιώργου απορούν καλά στον 8ο και θα έρθει Αθήνα η Μαρία?Πού να καταλάβουν ότι το ταξίδι δεν είναι τίποτα μπροστά στο να έχεις τα τυραννοσαυράκια σπίτι όλη μέρα σαβκο!!!Άντρες παιδί μου, άντρες!!Και στο κάτω κάτω και κάτι να πάθω, λέμε τώρα, στην Αθήνα θα είμαι δε θα είμαι στην Κολοπετινίτσα (παρεπιπτόντως, έχω πάει Κολοπετινίτσα, είναι στο Νομό Φωκίδας όπου είχα διοριστεί).


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες!Τι κανετε?

Κοριτσια ουτε εμενα δε μου λεει οσο και να πιεζω ουτε καν τα ακριβη κιλα του μπεμπη..Μονο οτι ειμαστε μεγαλυτεροι κι μας μετραει για μια βδομαδα συν!!

Αμα βγαλετε ακρη πειτε μου και μενα!!! :tongue:

Βικυ ο μπεμπης ειναι μπεμπαρος πλεον!!Τι καλα!!!

Αννετε 7.5 εισαι δηλαδη διανυεις τον 8 μηνα κυησης... :)

Οπως λεμε για τα γεννεθλεια μας για να καταλαβεις...

πχ. ειμαι στα 27(δυανιω τα 27)..αλλα στην ουσια εκλεισα τα 26 και ειμαι 26+

Μακαρι να σου εδωσα να καταλαβεις!!

Εμεις με το σπιτι μονο τα ρεγουλαρισματα στα ντουλαπια κουζινας και στις ντουλαπες

και μια γυψοσανιδα πανω απο τα πρωτα εμειναν και μετα επιτελους μετακομιση!!!

Αντε να μπουμε μεσα να ηρεμησω γιατι πλεον αντι να κοιμηθω βλεπω παντου

χρωματα, γκρεμισματα και λαθη!!

Ακουσατε ακουσατε!!Θα μασταν τελειωμενοι...αλλα αν εχετε το Θεο σας!!

Μας βαλαν αναποδα τον παγκο!!Τον βλεπει ο αντρας μου κι εγινε πανικος!!

Το πισω μερος μπροστα!!!χαχαχα

Ξυλωμα και αλλαγμα εννοειται!!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αννετε 7.5 εισαι δηλαδη διανυεις τον 8 μηνα κυησης... :)

Οπως λεμε για τα γεννεθλεια μας για να καταλαβεις...

πχ. ειμαι στα 27(δυανιω τα 27)..αλλα στην ουσια εκλεισα τα 26 και ειμαι 26+

Μακαρι να σου εδωσα να καταλαβεις!!

Τώρα που το ξανασκέφτηκα, δίκαιο έχεις!

Αννέτ, ακούς;:P 7,5 είμαστε μανάρι μου!!!! Γράψε λάθος...:tongue::tongue::tongue: Διάγουμε ήδη τον 8 και για την ακρίβεια τον τελειώνουμε σε κάτι λιγότερο από 2 βδομάδες!!! Και τότε θα μπούμε στον μήνα μας!!!

Κορίτσια, μόλις γυρίσαμε από το θέατρο κόρονετ όπου παίζεται μια εκπληκτική-κατά τη γνώμη μου-παράσταση!!! Το CAVEMAN με τον Βλαδ. Κυριακίδη!!! Είναι εκπληκτικός ο άνθρωπος...μόνος του 2 ώρες πάνω στην σκηνή...δίνει ρέστα....

Η παράσταση έχει να κάνει με τις διαφορές ανδρών-γυναικών...πολύ γέλιο, φοβερές αλήθειες...:lol:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλα τα κορτσούδια και τις κοιλούμπες τους!

Εμείς είμαστε καλά προσπαθούμε να συνηθίσουμε το τρύπημα...σήμερα ήταν η 4η δόση και την ένιωσα ακριβώς όπως την πρώτη φορά...δε νομίζω ότι θα καταφέρω να συνηθίσω...το καλό είναι ότι οι μετρήσεις μου είναι καταπληκτικές!

Βίκυ μου πολύ ευχάριστα τα νέα από τον γιατρό!Το ανθρωπάκι σου έχει γίνει 2,5 κιλά!!!!

Το Caveman το έχω δεί δύο φορές για να καταλάβεις πόσο πολύ μου άρεσε...την πρώτη με το Γεράσιμο Γεννατά και την δεύτερη με τον Κυριακίδη...ο Γεννατάς ήταν πολύ καλύτερος...αλλά γενικά η παράσταση είναι εκπληκτική είχα πολύ καιρό να γελάσω έτσι...

Εγώ πάντως από το καρότσι-καλαθούνα-κάθισμα αυτοκινήτου ότι έβγαινε το έπλυνα στο πλυντήριο στο πρόγραμμα για πλύσιμο στο χέρι, αυτά που δεν έβγαιναν τα πέρασα με ένα σφουγγάρι βουτηγμένο σε νεράκι με λίγο αρκάδι άν και μπορώ να πώ ότι τα του καροτσιού ήταν πολύ καθαρά και δεν μύριζαν καινουργίλα...

Καλώς την liana άντε κάνε λίγη υπομονή λίγο έμεινε!καλά πως είναι δυνατόν να μη δούν ότι ο πάγκος είναι ανάποδα?Τυφλός ήτανε ο μάστορας?

Mariaefi να της ζήσει της φίλης σου ο μπέμπης!άντε λίγο ακόμη μας έμεινε...είμαστε στην τελική ευθεία!!!!

Fangri μου χωράει πέμπτος στο τραπέζι?????:D Με έπιασε μια λιγούρα πρωινιάτικα άλλο πράγμα....τα σάλια μου τρέξανε...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

ax μακαρι να μπορουσα να ερθω ρε κοριτσια αλλα απαγορευονται τα ταξιδια απο τον γιατρο εδω και πολυυυυ καιρο!!

καλα βρε αναποδος ο παγκος!! ο τυφλος μαραγκος!!

τζενη υπομονη ποσες μερες μεινανε!!

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά κι εσύ, σου χρειάζεται και λίγο ρηλάξ μετά από τόση τυράννια που πέρασες, χαχα!Πάω να κάνω μπάνιο και μετά να δοκιμάσω πίτα και μιλφέιγ, όχι ότι είμαι λιχούδα, αλλά να δω αν έγιναν καλά...Ε τι, να τους δηλητηριάσω αύριο τους χριστιανούς, δεν κάνει...;) Καλό βράδυ, ελπίζω να κοιμηθώ κι εγώ σήμερα γιατί χτες...

μαρακι μουυυυυυ, επειδη εγω ειμαι λιχουδα φαε απο δυο κομματια για μενα οκ?χαχαχα

ελπιζω να ξεκουραστηκες και να κοιμηθηκες σαν πουλακι!!!

Καλησπερα μανουλες!Τι κανετε?

Κοριτσια ουτε εμενα δε μου λεει οσο και να πιεζω ουτε καν τα ακριβη κιλα του μπεμπη..Μονο οτι ειμαστε μεγαλυτεροι κι μας μετραει για μια βδομαδα συν!!

Αμα βγαλετε ακρη πειτε μου και μενα!!! :tongue:

Βικυ ο μπεμπης ειναι μπεμπαρος πλεον!!Τι καλα!!!

Αννετε 7.5 εισαι δηλαδη διανυεις τον 8 μηνα κυησης... :)

Οπως λεμε για τα γεννεθλεια μας για να καταλαβεις...

πχ. ειμαι στα 27(δυανιω τα 27)..αλλα στην ουσια εκλεισα τα 26 και ειμαι 26+

Μακαρι να σου εδωσα να καταλαβεις!!

Εμεις με το σπιτι μονο τα ρεγουλαρισματα στα ντουλαπια κουζινας και στις ντουλαπες

και μια γυψοσανιδα πανω απο τα πρωτα εμειναν και μετα επιτελους μετακομιση!!!

Αντε να μπουμε μεσα να ηρεμησω γιατι πλεον αντι να κοιμηθω βλεπω παντου

χρωματα, γκρεμισματα και λαθη!!

Ακουσατε ακουσατε!!Θα μασταν τελειωμενοι...αλλα αν εχετε το Θεο σας!!

Μας βαλαν αναποδα τον παγκο!!Τον βλεπει ο αντρας μου κι εγινε πανικος!!

Το πισω μερος μπροστα!!!χαχαχα

Ξυλωμα και αλλαγμα εννοειται!!

αναποδα?μα να μην κανουν μια δουλεια σωστη...και δεν εκαναν αμεσα την διορθωση?

βαλτε φωνηηηηη...

μα εχετε προσεξει πως ειμαι ετοιμη για καβγα?χαχαχα στο τελος θα νομιζεται πως ειμαι καμια σκυλα γαβ γαβ χαχαχχα

Τώρα που το ξανασκέφτηκα, δίκαιο έχεις!

Αννέτ, ακούς;:P 7,5 είμαστε μανάρι μου!!!! Γράψε λάθος...:tongue::tongue::tongue: Διάγουμε ήδη τον 8 και για την ακρίβεια τον τελειώνουμε σε κάτι λιγότερο από 2 βδομάδες!!! Και τότε θα μπούμε στον μήνα μας!!!

Κορίτσια, μόλις γυρίσαμε από το θέατρο κόρονετ όπου παίζεται μια εκπληκτική-κατά τη γνώμη μου-παράσταση!!! Το CAVEMAN με τον Βλαδ. Κυριακίδη!!!Είναι εκπληκτικός ο άνθρωπος...μόνος του 2 ώρες πάνω στην σκηνή...δίνει ρέστα....

Η παράσταση έχει να κάνει με τις διαφορές ανδρών-γυναικών...πολύ γέλιο, φοβερές αλήθειες...:lol:

αρα θα ειμαστε 8 μηνων σε 2 βδομαδουλες...μα γιατιιιιιιιι??????

εγω θελω 9 γινεται?

και μολις μπουμε στον μηνα μας ειναι σχεδον ετοιμα τα νινια μας για την αγκαλιτσα μας ετσι?

αλλα θα ειναι 8μηνητικα...τι μπερδεμα κι αυτο...

χαιρομαι που ξεσκασες και περασες ομορφα!!!παντα τετοια φιλεναδα!!!

Καλημέρα σε όλα τα κορτσούδια και τις κοιλούμπες τους!

Εμείς είμαστε καλά προσπαθούμε να συνηθίσουμε το τρύπημα...σήμερα ήταν η 4η δόση και την ένιωσα ακριβώς όπως την πρώτη φορά...δε νομίζω ότι θα καταφέρω να συνηθίσω...το καλό είναι ότι οι μετρήσεις μου είναι καταπληκτικές!

Βίκυ μου πολύ ευχάριστα τα νέα από τον γιατρό!Το ανθρωπάκι σου έχει γίνει 2,5 κιλά!!!!

Το Caveman το έχω δεί δύο φορές για να καταλάβεις πόσο πολύ μου άρεσε...την πρώτη με το Γεράσιμο Γεννατά και την δεύτερη με τον Κυριακίδη...ο Γεννατάς ήταν πολύ καλύτερος...αλλά γενικά η παράσταση είναι εκπληκτική είχα πολύ καιρό να γελάσω έτσι...

Εγώ πάντως από το καρότσι-καλαθούνα-κάθισμα αυτοκινήτου ότι έβγαινε το έπλυνα στο πλυντήριο στο πρόγραμμα για πλύσιμο στο χέρι, αυτά που δεν έβγαιναν τα πέρασα με ένα σφουγγάρι βουτηγμένο σε νεράκι με λίγο αρκάδι άν και μπορώ να πώ ότι τα του καροτσιού ήταν πολύ καθαρά και δεν μύριζαν καινουργίλα...

Καλώς την liana άντε κάνε λίγη υπομονή λίγο έμεινε!καλά πως είναι δυνατόν να μη δούν ότι ο πάγκος είναι ανάποδα?Τυφλός ήτανε ο μάστορας?

Mariaefi να της ζήσει της φίλης σου ο μπέμπης!άντε λίγο ακόμη μας έμεινε...είμαστε στην τελική ευθεία!!!!

Fangri μου χωράει πέμπτος στο τραπέζι?????:D Με έπιασε μια λιγούρα πρωινιάτικα άλλο πράγμα....τα σάλια μου τρέξανε...

τζενακι, και να μη συνηθησεις 8 μερουλες εμειναν, δεν βαριεσαι...τοσα περασες...πες πως σε τσιμπαει κουνουπακι...ξερω δεν ειναι το ιδιο αλλα το αποτελεσμα μετραει!

χαδακια στην γυριστρουλα σου!

ax μακαρι να μπορουσα να ερθω ρε κοριτσια αλλα απαγορευονται τα ταξιδια απο τον γιατρο εδω και πολυυυυ καιρο!!

καλα βρε αναποδος ο παγκος!! ο τυφλος μαραγκος!!

τζενη υπομονη ποσες μερες μεινανε!!

μακαρι δεν λες τιποτα κοπελα μου, θα ηταν σουπερ να συναντιομασταν ΟΛΕΣ μαζι!!!

κοριτσια μια ομορφη κυριακη να εχουμε, σας φιλω εσας και τα κοιλουμπακια σας!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

αυτο το πινακακι το βρηκα στο παλιο παρεντς

1ος μήνας: 1η, 2η, 3η, 4η βδομάδα

2ος μήνας: 5η, 6η, 7η, 8η βδομάδα

3ος μήνας: 9η, 10η, 11η, 12η, 13η βδομάδα (εδώ έχουμε μία παραπάνω!)

4ος μήνας: 14η, 15η, 16η, 17η βδομάδα

5ος μήνας: 18η, 19η, 20η, 21η βδομάδα

6ος μήνας: 22η, 23η, 24η, 25η, 26η βδομάδα (και εδώ έχουμε μία παραπάνω!)

7ος μήνας: 27η, 28η, 29η, 30η βδομάδα

8ος μήνας: 31η, 32η, 33η, 34η, 35η βδομάδα (και εδώ έχουμε μία παραπάνω!)

90ς μήνας: 36η, 37η, 38η, 39η, 40η βδομάδα (και εδώ έχουμε μία παραπάνω!)


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσαρες μου!!

τωρα καταφερα και μπηκα!ηταν ο αντρας μου τοση ωρα καθισμενος στο pc.

μολις ανεβηκε στο σπιτι να κανει καποια τελευταια μερεμετια!!

Αν ειμαστε με τα καλα μας,ναι!!Ο παγκος(τον ειχαμε παραγγειλει τετραγωνο ασπρο μπροστα.και γι αυτο το λογο ειχαμε πληρωσει συν 100 ερω κιολας)

και μας εβαλε το πισω μερος που ειχε κολλιμενη μια ταινια γκρι!!!

Εχω τρελα μας ειπε με τα ινοξ και νομιζα οτι ετσι ηταν σωστο!!Ετσι το θελατε κι εσεις!!!Ελεος...Εννοειται οτι την μεθεπομενη ηρθε με καινουριο παγκο και τον εγκατεστησε αλλα ολα αυτα λιγο ως πολη σε πανε πισω..

Αννετε κι εγω ειχα μπερδευτει ετσι με τους μηνες και αναρωτιομουν γιατι λεμε οτι γενναμε στους 9 αφου ειμαστε 8 και κατι αλλα μετα το δεχτηκα οπως ειναι γιατι κουραζα αδικα το μυαλουδακι μου!!!χαχαχα!!τεμπελα!!! :tongue:

Αχ ζηλευω που θα βρεθητε ολες μαζι!!Πιειτε καμια γουλιτσα και εις υγειαν μου!! :)

Τζενη υπομονη...Η ουριτσα εμεινε!!Σε λιγο θα κρατας το μπεμπουλακι αγκαλια και δε θα θυμασαι τιποτα!!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...