Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

χειρουργειο αγλαια κυριακου


Recommended Posts

γεια σας! ειμαι νεο μελος και εχω δυο παιδακια, ενα κοριτσακι 3,5 χρονων και ενα αγορακι που κλεινει τον ιουλιο τα 2. πριν λιγες μερες ειχαμε μια ιωση και πρηστηκε ο ενας ορχις του, ο παιδιατρος με εστειλε σε παιδοχειρουργο στο παιδων ο οποιος μας εκλεισε χειρουργειο για τις 12 ιουνιου γιατι ειναι κυστη σπερματικου τονου(κατι σαν υδροκηλη)και πρεπει να βγει.εχει καποιος εμπειρια απο χειρουργειο στο αγλαια κυριακου, η μηπως γνωριζετε τον χειρουργο?ονομαζεται Πράπας.


:-P:tongue::rolleyes:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω θα έπαιρνα μία δεύετρη γνωμη και από δευτερο παιδοχειρουργο(φυσικά δεν γνωρίζω ποσο επείγον είναι το δικό σας θέμα). Τον συγκεκριμένο δεν τον ξέρω,εμας μας χειρουργησε στο παρελθόν ο Δόξας εκεί,αλλα και ο Νίκας στο αγ.Σοφία.

Link to comment
Share on other sites

πηρα δευτερη και τριτη γνωμη, ολοι ειπαν χειρουργειο,ρουτινας βεβαια αλλα ανησυχω πολυ!ευχαριστω για τις απαντησεις, η διαδικασια του χειρουργειου πως ηταν για οσους εχουν κανει στο παιδων?


:-P:tongue::rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Διαδικασια ρουτινας απο την στιγμη που το παιδι δεν ειναι μωρο να χρειαστει να κουβαλας πολλα πραγματα.το μονο που ειναι λιγο ζορι ειναι που δεν πρεπει να τον ταισεις το πρωι μεχρι το χειρουργειο,ελπιζω να ειστε απο τα πρωτα ωστε να μην περιμενετε πολυ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 χρόνια μετά...

Καλησπέρα, 

Διάβασα διάφορες αναρτήσεις κ έπεσα στο θέμα για τον παιδοχειρουργο Κο Νικα. Μήπως εχει καποια μανούλα το κινητό του; 

Εχει κ μενα υδροκηλη ο γιος μου κ θα ήθελα μια γνώμη κ απο αυτόν πριν προχωρήσουμε σε επέμβαση.

 

Επισης μήπως γνωρίζει καμια τον Κο Διονύση στο παιδων Αγλαΐα; η τον Κο Σπυρακο στο Έλενα; 

Σας ευχαριστώ πολύ! 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια? Να κάνω μια ερώτηση? Ξέρεις κάποια να μου απαντήσει πόσα δικαιούμαι επίδομα κυοφορίας? 56 μέρες πριν και 63 μετά?? Παίρνω βασικό μισθό.  

Link to comment
Share on other sites

On 23/8/2020 at 7:18 ΜΜ, zamia είπε:

Καλησπέρα, 

Διάβασα διάφορες αναρτήσεις κ έπεσα στο θέμα για τον παιδοχειρουργο Κο Νικα. Μήπως εχει καποια μανούλα το κινητό του; 

Εχει κ μενα υδροκηλη ο γιος μου κ θα ήθελα μια γνώμη κ απο αυτόν πριν προχωρήσουμε σε επέμβαση.

 

Επισης μήπως γνωρίζει καμια τον Κο Διονύση στο παιδων Αγλαΐα; η τον Κο Σπυρακο στο Έλενα; 

Σας ευχαριστώ πολύ! 

Ο κος Νικας εχει συνταξιοδοτηθει πλεον και συνεργαζεται μονο με ιδιωτικο νοσοκομειο. Ο κυριος Διονυσης ειναι πολυ καλος. Τον κο Σπυρακο δυστυχως δεν τον γνωριζω!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On ‎9‎/‎9‎/‎2020 at 12:48 ΠΜ, CMES είπε:

Ο κος Νικας εχει συνταξιοδοτηθει πλεον και συνεργαζεται μονο με ιδιωτικο νοσοκομειο. Ο κυριος Διονυσης ειναι πολυ καλος. Τον κο Σπυρακο δυστυχως δεν τον γνωριζω!

A δε το ήξερα...Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απαντησή σου!έχεις κάποιον γνωστό που έχει χειρουργήσει ο κ.Διονύσης;

On ‎5‎/‎9‎/‎2020 at 5:50 ΜΜ, Αντα1993 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια? Να κάνω μια ερώτηση? Ξέρεις κάποια να μου απαντήσει πόσα δικαιούμαι επίδομα κυοφορίας? 56 μέρες πριν και 63 μετά?? Παίρνω βασικό μισθό.  

Αντα1993,Πάνω κάτω είναι ο μηνιαίος μισθό σου.1,5 του μηναίου μισθού τις 56 ημερες κ 2μισθοι +κάτι ψηλά τις 63ημέρες

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...