Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=46105

Εδώ είναι η σελίδα για τις ευχές που μου είχαν ανοίξει τότε τα κορίτσια μαζί με την εμπειρία του τοκετού μου και τα πρώτα του γενέθλια!!!Αντε τα διάβασα πάλι και με πήρα τα ζουμιά!!!!

Το διάβασα και συγκινήθηκα! Άντε ρε jimdin με το καλό και η κόρη σου. Όλα να πάνε καλά!!!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Σουζανα μου μπραβι σου κοριτσι μου για το υγιεστατο μωρακι!!!ελπιζω να ηρεμησεις και εσυ τωρα και ολες μας!!!

Καλησπερα κοιλουμπινες!!!!!

Ειναι σκ,ξεκουραστειτε και περαστε υπεροχα!!!!

Στρουμφακι μου μιλα με τον γιατρο,θα σε ξεαγχωσει σιγουρα,αλλα χρειαζεται και δικη σου ξεκουραση και ξαπλες και χαλαρα,παιδι μου μια χαρα θα σαι,σε καταλαβαινω απολυτα για το πως νιωθεις ,στο πα και χθες αλλα θα ειναι ολα μια χαρα....


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

βρε μην ανησυχείς!!!και γω κάνω πολλές συσπάσεις,και έχω και διδυμάκια,που οι πιθανότητες για πρόωρο τοκετό είναι διπλάσιες αλλά θα τα καταφέρουμε!!σιγά λίγο ξάπλα και τσουπ έφτασαν οι βδομάδες!!!:D

Ναι εχει1 δικιο. Θα περιμενω να δω τ θα μ πει κ η δικη μ γιατρός αν μ πει ξαπλα ξαπλα. Για τ ωρα ολα πιο χαλαρα κ βλέπουμε


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=46105

Εδώ είναι η σελίδα για τις ευχές που μου είχαν ανοίξει τότε τα κορίτσια μαζί με την εμπειρία του τοκετού μου και τα πρώτα του γενέθλια!!!Αντε τα διάβασα πάλι και με πήρα τα ζουμιά!!!!

Τ ωραια συντομα θα τ ξανα ζησεις!!


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σουζανα μου μπραβι σου κοριτσι μου για το υγιεστατο μωρακι!!!ελπιζω να ηρεμησεις και εσυ τωρα και ολες μας!!!

Καλησπερα κοιλουμπινες!!!!!

Ειναι σκ,ξεκουραστειτε και περαστε υπεροχα!!!!

Στρουμφακι μου μιλα με τον γιατρο,θα σε ξεαγχωσει σιγουρα,αλλα χρειαζεται και δικη σου ξεκουραση και ξαπλες και χαλαρα,παιδι μου μια χαρα θα σαι,σε καταλαβαινω απολυτα για το πως νιωθεις ,στο πα και χθες αλλα θα ειναι ολα μια χαρα....

Θα τ παρω τ δευτερα. Να δω αν θελει να με δει κ απο κοντα. Τ ειχες περασει κ εσυ;; καλα π μ δινετε κουραγιο. Ο αντρας μ χθες απο ολα αυτα κρατησε μονο οτι θα γεννησω ευκολα και φυσιολογικα. Κ λεω σκοπος ειναι να φτάσω μεχρι τ ωρα μ!. Πιστευω με τ χαπια θα φτιαξει η τουλαχιστον να μείνει σταθερο κ σύντομα πολυ περισσοτερη ξεκουραση


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=46105

Εδώ είναι η σελίδα για τις ευχές που μου είχαν ανοίξει τότε τα κορίτσια μαζί με την εμπειρία του τοκετού μου και τα πρώτα του γενέθλια!!!Αντε τα διάβασα πάλι και με πήρα τα ζουμιά!!!!

Συγκινήθηκα πολύ


ApRmp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κ εγω ξερω οτι περιδεση κανεις στη αρχη. Αυτος μ πε χαπια γαι να μην χρειαστει να κάνουμε. Η δουλεια ειναι δικη μας οπότε οσο μπορω χαλαρα θα πηγαινω. Θα δω τ θα μ πει κ η γιατρος μου. Ουφ. Απο τ αγχος μ σημερα κανω συσπασεις περισσότερες μ φαινεται.
ηρέμησε κοπελα μου οσο μπορεις, δεν ειναι κατι τοσο δυσκολο, ουτε τοσο σοβαρο. Θα σου δωσει η γιατρος οδηγιες και ολα θα πανε καλα. Προσπαθησε να συγκεντρωνεσε στα θετικα. Μπορει για καποιες απο εμας τα πραγματα να μην πανε ονειρικα καλα αλλα εξακολουθουμε να ζουμε το ονειρο μιας εγλυμοσυνης, λιγο διαφορετικα απο το ιδανικό.
Κορίτσια ευχαριστώ για την χτεσινή συμπαράσταση το μωρό είναι καλα και το βάρος του είναι 460γρ.
μπραβο κοροτσακι, ολα καλα για ολους μας λοιπον.

as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=46105

Εδώ είναι η σελίδα για τις ευχές που μου είχαν ανοίξει τότε τα κορίτσια μαζί με την εμπειρία του τοκετού μου και τα πρώτα του γενέθλια!!!Αντε τα διάβασα πάλι και με πήρα τα ζουμιά!!!!

καλησπέρα κορίτσια!!!

jimdim, πολύ ωραία η εμπειρία που μοιράστηκες...ελπίζω και το δικό μας παρεακι να είναι έτσι και καλύτερο!!!:)

suzana, συγχαρητήρια....άντε με το καλό!!!

Αυτές ήμασταν κορίτσια για τη β'επιπέδου; Tέλος; ω, ρε τώρα ποιός μας πιάνει στα ψώνιαααααα :D:D:D


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια του Μαρτίου καλημέρα σε όλες!!!!Τι κάνετε??

Μπράβο στην Fysalida ,DiMrous και stroumf για τα μωράκια τους!!!πάει και αυτό λοιπόν το άγχος!!!Susana μόνο εσένα περιμένουμε σήμερα και έκλεισε και αυτός ο κύκλος για την παρέα μας!!

Stroumf μην ανησυχείς για τον τράχηλο,με ξεκούραση και προγεστερόνη όλα καλά θα πάνε!!

Εγώ πάλι κορίτσια ξυρίζομαι με ιχνηλασία,αφού δεν βλέπω τίποτα άμα νιώσω τρίχα περνάω το ξυράφι απο κει,τώρα πότε θα πάρω και κάνω δάχτυλο παραμάζεμα δεν ξέρω!!!!χιχιχιχχι

ιχνηλασία;;;;:tongue::tongue::tongue:


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια φουσκωτά!!!

Δε μπήκα νωρίτερα γιατί μόλις ξύπνησα, ξεκίνησα δουλειές (άλλαξα σεντόνια, 3 πλυντήρια, έπλυνα τα χθεσινά πιάτα και σκεύη, είχα κι επισκέπτη...καφέδες,κλπ. και τώρα μαγειρεύω)

Τι λέγαμε για ξεκούραση; Αυτό!!! :)

Τελειώσαμε όλες με τη β' επιπέδου και τα αποτελέσματα για όλες μας είναι καλά. Μην αγχωνόμαστε τώρα με τις υπο-περιπτώσεις. Σκεφτείτε ότι και οι γιατροί πρέπει να είναι καλυμμένοι και να μας προστατεύουν από οτιδήποτε "μπορεί" να μας συμβεί. Τα φαρμακάκια μας λοιπόν και ακολουθούμε πιστά τις οδηγίες τους.

Τώρα για τον καλλωπισμό μας... κι εγώ είμαι στο έλεος του "ότι πιάσει". Το θέμα είναι ότι με πιάνει και φαγούρα και δε μπορώ άλλο έτσι. Σκέφτομαι να ζητήσω τη βοήθεια αυτουνού που με κατάντησε έτσι να μη βλέπω τι γίνεται εκεί κάτω. :P


WWM7p2.pngqDKSp2.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Φουσκες ουυυυ ουυυυυυ

Susana συγχαρητηριαααααα !! Ειδες?? τελευταια κ καλυτερηηηη !!! Μια χαρα το μωρακι !!! Συγχαρητηρια κ παλι !!

Kellitsa χαχαχα κ εγω το σκεφτομαι !!! Κ δεν φανταζεσαι τι εκπληξη μου κανε απο την πεοηγουμενη εβδομαδα που μπορουσα σ αυτη που με πιασε τυφλα λογω παχουλοκομψης γκαστροκοιλιας !!!!

Λοιπον κορες πηγα σε μια φιλη κ το τι φορμακι μου δωσε δεν λεγετε !!!! Μια σακουλα ποτε δεν σε ξεχνω (jumbo) !!

Μια ωραιοτατη καλαθουνα κ ενα παρκο !! Οποτε αρχιζω να το σκεφτομαι για το τριλοτζι που λεγαμε !!


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...