Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΟΝΕΙΡΑ


chryssa77

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες σας! δεν ήξερα που αλλού να γράψω για αυτό το θέμα,οπότε το έβαλα εδώ.Λοιπόν τα πράγματα έχουν ως εξής.Τον τελευταίο μήνα έχω δει 3 όνειρα που νομίζω πως μοιάζουν μεταξύ τους.Την πρώτη φορά,είδα πως έκανα 2 τεστ εγκυμοσύνης και μου έδειξαν αχνά θετικά και τα 2.Θα είναι σκέφτηκα από την επιθυμία μου να μείνω έγκυος.Στο δεύτερο όνειρο μετά από κάποιες ημέρες,είδα πως ήμουν έγκυος και είχα και κάποια αιμορραγία.Πάλι το απέδωσα στην επιθυμία μου για εγκυμοσύνη.Χθες το βράδυ,είδα στο όνειρό μου πως ήμουν σε κάποιο σπίτι (μάλλον στο δικό μου) και ήρθε μια γυναίκα όμορφη μελαχρινή με μακριά μαλλιά (η οποία έμοιαζε με μια φίλη που είχα στο λύκειο -χωρίς όμως να είμαι σίγουρη πως ήταν αυτή) και κρατούσε στην αγκαλιά της ένα πολύ όμορφο μωρό μελαχρινό,κοριτσάκι νομίζω (δεν ήταν όμως δικό της).Ήταν χαμογελαστή και πολύ ήρεμη και κάτι μου είπε το οποίο δεν θυμάμαι και έκανε κίνηση να μου δώσει το μωρό στην αγκαλιά μου.Άπλωσα τα χέρια μου να το πάρω και εκεί πρέπει να ξύπνησα.Πάντως και τα τρία όνειρα που είδα δεν ήταν ούτε αγχωτικά ούτε τρομακτικά ούτε τίποτα τέτοιο.Ειδικά στο χθεσινοβραδυνό ένιωθα πολύ ήρεμη και πολύ όμορφα.Αυτά.Ξέρει καμιά σας να μου πει τί μπορεί να σημαίνουν?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες σας! δεν ήξερα που αλλού να γράψω για αυτό το θέμα,οπότε το έβαλα εδώ.Λοιπόν τα πράγματα έχουν ως εξής.Τον τελευταίο μήνα έχω δει 3 όνειρα που νομίζω πως μοιάζουν μεταξύ τους.Την πρώτη φορά,είδα πως έκανα 2 τεστ εγκυμοσύνης και μου έδειξαν αχνά θετικά και τα 2.Θα είναι σκέφτηκα από την επιθυμία μου να μείνω έγκυος.Στο δεύτερο όνειρο μετά από κάποιες ημέρες,είδα πως ήμουν έγκυος και είχα και κάποια αιμορραγία.Πάλι το απέδωσα στην επιθυμία μου για εγκυμοσύνη.Χθες το βράδυ,είδα στο όνειρό μου πως ήμουν σε κάποιο σπίτι (μάλλον στο δικό μου) και ήρθε μια γυναίκα όμορφη μελαχρινή με μακριά μαλλιά (η οποία έμοιαζε με μια φίλη που είχα στο λύκειο -χωρίς όμως να είμαι σίγουρη πως ήταν αυτή) και κρατούσε στην αγκαλιά της ένα πολύ όμορφο μωρό μελαχρινό,κοριτσάκι νομίζω (δεν ήταν όμως δικό της).Ήταν χαμογελαστή και πολύ ήρεμη και κάτι μου είπε το οποίο δεν θυμάμαι και έκανε κίνηση να μου δώσει το μωρό στην αγκαλιά μου.Άπλωσα τα χέρια μου να το πάρω και εκεί πρέπει να ξύπνησα.Πάντως και τα τρία όνειρα που είδα δεν ήταν ούτε αγχωτικά ούτε τρομακτικά ούτε τίποτα τέτοιο.Ειδικά στο χθεσινοβραδυνό ένιωθα πολύ ήρεμη και πολύ όμορφα.Αυτά.Ξέρει καμιά σας να μου πει τί μπορεί να σημαίνουν?

Καλησπέρα

Τα ονειρα φτιαχνονται απο τις σκέψεις μας, ειναι τετοια η δυνατοτητα του εγκεφαλου που τα σεναρια του δεν τα φτανει κανεις.

Υπαρχουν ομως κ τα προφητικα ονειρα τα οποια πιστευω τα φτιαχνει λιγο η θετικη

σκεψη κ λιγο ο Θεος ισως για να μετριασει το στρες.

Απο την δικια μου εμπειρία οσο περιμενα για την χοριακη εβλεπα ονειρα ετσι ηρεμα

οπως το λες που μου λεγανε "εισαι εγκυος"

Ευχομαι σύντομα να παρεις τα νεα που ποθείς, οπως το ονειρευτηκες.:D


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...