Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

η παρέα του parents !!!


FOP1

Recommended Posts

γιατί το λες αυτό? σταματησαν τα συμπτώματα??πόνο στο στήθος έχεις?? εγώ αυτό θυμάμαι πιο εντονα...και ελπίζω να μου ξανασυμβεί συντομα :P:p:p

Πέρα από λίγη ναυτία το πρωί δεν έχω κάτι άλλο. Όχι, το στήθος μου δεν πονάει, αλλά ούτε στην πρώτη μου θυμάμαι να με πονούσε ούτε είχε πρηστεί. Σήμερα όλη μέρα νόμιζα ότι μου ερχόταν περίοδος και πήγαινα στην τουαλέτα αλλά τίποτα! Μάλλον θα μου έρθει μέχρι το πρωί. Αν όχι, θα κάνω το τεστ να τελειώνουμε..

Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πέρα από λίγη ναυτία το πρωί δεν έχω κάτι άλλο. Όχι, το στήθος μου δεν πονάει, αλλά ούτε στην πρώτη μου θυμάμαι να με πονούσε ούτε είχε πρηστεί. Σήμερα όλη μέρα νόμιζα ότι μου ερχόταν περίοδος και πήγαινα στην τουαλέτα αλλά τίποτα! Μάλλον θα μου έρθει μέχρι το πρωί. Αν όχι, θα κάνω το τεστ να τελειώνουμε..

Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!

ευχομαι να είσαι εγκυούλα όπως τόσο θες!!!:P:p:pπεριμένουμε αποτελέσματα απο τεστ :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ευχομαι να είσαι εγκυούλα όπως τόσο θες!!!:P:p:pπεριμένουμε αποτελέσματα απο τεστ :D:D:D

Η ευχή σου έπιασε!

Είναι θετικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοό!!!!!!

Ειλικρινά δεν το πιστεύω! Έχω ένα μικρό σποράκι που θα γίνει αδερφάκι του μωρού μου! Είμαι τόοοοσο ευτυχισμένη!

Ελπίζω να είναι όλα καλά.. Θα πάρω το γιατρό μετά να μου πει πότε να πάω.

Εύχομαι σύντομα και στα δικά σας οι μη εγκυούλες!!!

Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Η ευχή σου έπιασε!

Είναι θετικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοό!!!!!!

Ειλικρινά δεν το πιστεύω! Έχω ένα μικρό σποράκι που θα γίνει αδερφάκι του μωρού μου! Είμαι τόοοοσο ευτυχισμένη!

Ελπίζω να είναι όλα καλά.. Θα πάρω το γιατρό μετά να μου πει πότε να πάω.

Εύχομαι σύντομα και στα δικά σας οι μη εγκυούλες!!!

Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη!

Μπράβο, μπράβο, μπράβο! Τι χαρά! :D:D:D Ότι καλύτερο σου εύχομαι συνονόματη, μία τελειόμηνη και εύκολη εγκυμοσύνη. Και τώρα, no άγχος! Καλό φαί και ύπνο (όσο μπορείς το τελευταίο).

Εμείς είδαμε χθες τη μπεμπούλα μας και άρχισα να συγκινούμαι από λίγο λίγο. Το βράδυ δε με έπιανε ο ύπνος από τον ενθουσιασμό!


A81Mp3.pngk1NRp2.png
Link to comment
Share on other sites

Η ευχή σου έπιασε!

Είναι θετικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοό!!!!!!

Ειλικρινά δεν το πιστεύω! Έχω ένα μικρό σποράκι που θα γίνει αδερφάκι του μωρού μου! Είμαι τόοοοσο ευτυχισμένη!

Ελπίζω να είναι όλα καλά.. Θα πάρω το γιατρό μετά να μου πει πότε να πάω.

Εύχομαι σύντομα και στα δικά σας οι μη εγκυούλες!!!

Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοπέλα μου!να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοπέλα μου!να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Ευχαριστώ πολύ πολύ! Και στα δικά σου σύντομα!!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο, μπράβο, μπράβο! Τι χαρά! :D:D:D Ότι καλύτερο σου εύχομαι συνονόματη, μία τελειόμηνη και εύκολη εγκυμοσύνη. Και τώρα, no άγχος! Καλό φαί και ύπνο (όσο μπορείς το τελευταίο).

Εμείς είδαμε χθες τη μπεμπούλα μας και άρχισα να συγκινούμαι από λίγο λίγο. Το βράδυ δε με έπιανε ο ύπνος από τον ενθουσιασμό!

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ συνονόματη!!!

Σε ποια βδομάδα είσαι; Πότε έχεις Π.Η.Τ.;

Αυτός ο ενθουσιασμός είναι πραγματικά τεράστιος, σε νιώθω! Ζήστον χωρίς περιορισμούς!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ συνονόματη!!!

Σε ποια βδομάδα είσαι; Πότε έχεις Π.Η.Τ.;

Αυτός ο ενθουσιασμός είναι πραγματικά τεράστιος, σε νιώθω! Ζήστον χωρίς περιορισμούς!

15w+1d, ΠΗΤ 19 Φεβρουαρίου μέχρι στιγμής αλλά αν γινόταν στις 14/2 ❤ ❤ ❤ που είναι του Αγίου Βαλεντίνου αλλά και τα γενέθλια του πατέρα μου, θα ήταν πραγματικά καταπληκτικό!

Πραγματικά πολύ χαίρομαι όταν μία κοπέλα από το φόρουμ τα καταφέρνει, μιλάμε τόσο καιρό, με τα άγχη μας, τις αγωνίες μας, που σας νιώθω σαν δικούς μου ανθρώπους! Όλα καλά να πάνε κορίτσι μου, στο λέω με όλη μου την καρδιά :D


A81Mp3.pngk1NRp2.png
Link to comment
Share on other sites

15w+1d, ΠΗΤ 19 Φεβρουαρίου μέχρι στιγμής αλλά αν γινόταν στις 14/2 ❤ ❤ ❤ που είναι του Αγίου Βαλεντίνου αλλά και τα γενέθλια του πατέρα μου, θα ήταν πραγματικά καταπληκτικό!

Πραγματικά πολύ χαίρομαι όταν μία κοπέλα από το φόρουμ τα καταφέρνει, μιλάμε τόσο καιρό, με τα άγχη μας, τις αγωνίες μας, που σας νιώθω σαν δικούς μου ανθρώπους! Όλα καλά να πάνε κορίτσι μου, στο λέω με όλη μου την καρδιά :D

Έχεις δίκιο, είμαστε σαν μία οικογένεια εδώ πια!

Και του πεθερού μου τα γενέθλια είναι τότε! Στο εύχομαι να γεννήσεις τότε αφού το θέλεις τόσο! Αν και δεν είναι δύσκολο γιατί μπορείς να μπεις λίγο νωρίτερα με τεχνητούς. Έτσι κι αλλιώς οι πιο πολλές έτσι γεννάνε πλέον. Εγώ που πήγα μια βδομάδα πριν στο γιατρό μου είπε "διάλεξε όποια μέρα θέλεις μέχρι την Π.Η.Τ. σου" κι εγώ διάλεξα την τελευταία μήπως της δώσω χρόνο να βγει μόνη της!

Αυχενική διαφάνεια έχεις κάνει; Όχι ακόμα ε;


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έχεις δίκιο, είμαστε σαν μία οικογένεια εδώ πια!

Και του πεθερού μου τα γενέθλια είναι τότε! Στο εύχομαι να γεννήσεις τότε αφού το θέλεις τόσο! Αν και δεν είναι δύσκολο γιατί μπορείς να μπεις λίγο νωρίτερα με τεχνητούς. Έτσι κι αλλιώς οι πιο πολλές έτσι γεννάνε πλέον. Εγώ που πήγα μια βδομάδα πριν στο γιατρό μου είπε "διάλεξε όποια μέρα θέλεις μέχρι την Π.Η.Τ. σου" κι εγώ διάλεξα την τελευταία μήπως της δώσω χρόνο να βγει μόνη της!

Αυχενική διαφάνεια έχεις κάνει; Όχι ακόμα ε;

Αυχενική κάναμε στη 12η εβδομάδα. Πιθανότητες 1/5000 για Down, άψογες για την ηλικία μας (36+49). 70% κοριτσάκι αλλά χθες που το ξαναείδαμε ο γιατρός σχεδόν μου το σιγούρεψε. Και για β' επιπέδου στον ίδιο θα πάω γιατί είναι καταπληκτικός, σου εξηγεί αναλυτικότατα τα πάντα, τρομερά φιλικός και ευγενικός (μας ζήτησε να του μιλάμε στον ενικό). Στο ραντεβού του τυπικός (αν κάτι δεν ανέχομαι, είναι να περιμένω με τις ώρες). Πάντως χθες συγκινήθηκα που την είδα τη μπεμπούλα να τρίβει τα ματάκια της :rolleyes:


A81Mp3.pngk1NRp2.png
Link to comment
Share on other sites

Η ευχή σου έπιασε!

Είναι θετικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοό!!!!!!

Ειλικρινά δεν το πιστεύω! Έχω ένα μικρό σποράκι που θα γίνει αδερφάκι του μωρού μου! Είμαι τόοοοσο ευτυχισμένη!

Ελπίζω να είναι όλα καλά.. Θα πάρω το γιατρό μετά να μου πει πότε να πάω.

Εύχομαι σύντομα και στα δικά σας οι μη εγκυούλες!!!

Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑ!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΖΑΧΑΡΗ!!!ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΥΓΚΗΝΗΘΗΚΑ!!!:P:p
Link to comment
Share on other sites

Αυχενική κάναμε στη 12η εβδομάδα. Πιθανότητες 1/5000 για Down, άψογες για την ηλικία μας (36+49). 70% κοριτσάκι αλλά χθες που το ξαναείδαμε ο γιατρός σχεδόν μου το σιγούρεψε. Και για β' επιπέδου στον ίδιο θα πάω γιατί είναι καταπληκτικός, σου εξηγεί αναλυτικότατα τα πάντα, τρομερά φιλικός και ευγενικός (μας ζήτησε να του μιλάμε στον ενικό). Στο ραντεβού του τυπικός (αν κάτι δεν ανέχομαι, είναι να περιμένω με τις ώρες). Πάντως χθες συγκινήθηκα που την είδα τη μπεμπούλα να τρίβει τα ματάκια της :rolleyes:

Μια χαρά βρε, όλα τέλεια!!! Μπράβο σου! Τότε γιατί συγκρατείς τη χαρά σου; Η αυχενική διαφάνεια είναι πολύ σημανιτκή εξέταση! Αφού βγήκε καλή το μωράκι σου είναι σούπερ!!! Θα κρατάς μια τέλεια κουκλίτσα στην αγκαλιά σου σε ούτε σε 6 μήνες!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑ!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΖΑΧΑΡΗ!!!ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΥΓΚΗΝΗΘΗΚΑ!!!:P:p

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ γλυκιά μου κοπέλα!!! Να είσαι καλά!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...