Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

η παρέα του parents !!!


FOP1

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είναι θετικόόόόόόόό. Έχω σποράκιιιιιιι!!!!

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! Στα λεγα εγώ;;;;

Συγαχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι και ένα ακόμα γερό μωράκι!!!!

Χάρηκα τρελά!!!

Άντε και στα δικά μας!;)


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είναι θετικόόόόόόόό. Έχω σποράκιιιιιιι!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!Μπράβο κοριτσακι μου!να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είναι θετικόόόόόόόό. Έχω σποράκιιιιιιι!!!!

Καλημέρα,μεσα απο την ψυχή μου σου ευχομαι μια εύκολη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!να προσεχείς κ φροντίζεις τον εαυτό σου..!!!


59760a646a.png
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας και ανταποδίδω στις εγκυούλες. Για τις υπόλοιπες εύχομαι όταν ξαναμπω το Σεπτέμβρη να έχουμε πολλά καλά νέα. Σας αφήνω τώρα και ανανεώνουμε το ραντεβού μας για 1/09 που θα επιστρέψω (νωρίτερα δε θα έχω ιντερνετ).

Φιλάκια πολλά πολλά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας και ανταποδίδω στις εγκυούλες. Για τις υπόλοιπες εύχομαι όταν ξαναμπω το Σεπτέμβρη να έχουμε πολλά καλά νέα. Σας αφήνω τώρα και ανανεώνουμε το ραντεβού μας για 1/09 που θα επιστρέψω (νωρίτερα δε θα έχω ιντερνετ).

Φιλάκια πολλά πολλά.

Να' σαι καλά! Να περάσεις τέλεια και να προσέχεις τα 2 μπεμπάκια σου!!

Θα μας λείψεις τόσο καιρό! Ελπίζω όταν γυρίσεις να έχω κι εγώ ευχάριστα και άλλες μαζί!!

Φιλάκια!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε τσουπρες !? Καλη σας μερα !! Ολες καλα ?!

Καλημέρα! Χαθήκαμε ρε κορίτσια!Αύγουστος,τι περιμένεις..από Σεπτέμβρη εδώ όμως όλες,ε! Εγκυούλες και μη! Εγώ είμαι διακοπές κι εδώ το ίντερνετ σεεεέρνεται!Γι' αυτό μπήκα από το κινητό μου τώρα.. Σας φιλώ όλες!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλησπέρα (σε όσες έχουν απομείνει!). Εγώ είμαι στην ησυχία του χωριού μου και δροσίζομαι!

Σχετικά με το άλλο, τώρα είμαι περίπου στη μέση του κύκλου μου και νομίζω ότι έχω ωορρηξία (χωρίς να είμαι σίγουρη). Γενικά είμαι στη φάση που ήταν πριν η mkcm.. δηλαδή μιχι-μιχι στο φουλ!!! Ελπίζω να ακολουθήσω τα χνάρια της! (Δεν) περιμένω στις 28 του μήνα. Άντε να δούμε!!!

Ελπίζω να περνάτε όλες τέλεια!!!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια, καλησπέρα (σε όσες έχουν απομείνει!). Εγώ είμαι στην ησυχία του χωριού μου και δροσίζομαι!

Σχετικά με το άλλο, τώρα είμαι περίπου στη μέση του κύκλου μου και νομίζω ότι έχω ωορρηξία (χωρίς να είμαι σίγουρη). Γενικά είμαι στη φάση που ήταν πριν η mkcm.. δηλαδή μιχι-μιχι στο φουλ!!! Ελπίζω να ακολουθήσω τα χνάρια της! (Δεν) περιμένω στις 28 του μήνα. Άντε να δούμε!!!

Ελπίζω να περνάτε όλες τέλεια!!!

Καλησπέρα κοπέλα μου!Τι ωραία που είστε στο χωριό!κάνετε αποσυμφόρηση!ότι πρέπει δηλαδη για το μαραθώνιο μιχι-μιχι!Μακάρι να είσαι το επόμενο θετικό της παρέας!στο εύχομαι ολόψυχα!

Αα κι εγώ 28 του μήνα είμαι αλλά την περιμένω κανονικά και μη σου πω με ανυπομονησία!αυτή κι άλλη μία και ξαναξεκινάμε προσπάθειες μετά την παλίνδρομη!


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοπέλα μου!Τι ωραία που είστε στο χωριό!κάνετε αποσυμφόρηση!ότι πρέπει δηλαδη για το μαραθώνιο μιχι-μιχι!Μακάρι να είσαι το επόμενο θετικό της παρέας!στο εύχομαι ολόψυχα!

Αα κι εγώ 28 του μήνα είμαι αλλά την περιμένω κανονικά και μη σου πω με ανυπομονησία!αυτή κι άλλη μία και ξαναξεκινάμε προσπάθειες μετά την παλίνδρομη!

Σ' ευχαριστώ πολύ!!! Μακάρι!

Θα περάσει ο καιρός και δε θα το καταλάβεις, θα δεις! Και μετά θα έρθει κι η ώρα να μας ανακοινώσεις το δικό σου θετικό!!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα επιτέλους το θέμα!

Mama-vasoula σε ευχαριστώ τόσο πολύ...

Είχα τόση ανάγκη να γράψω σήμερα..

Πριν ένα μήνα περίπου, έκανα για δεύτερη φορά τις ενέσεις ωορρηξίας..

Το ωάριο στην αριστερή σάλπιγγα, την καλή!

Είχα πολύ μεγάλη χαρά και πολλές πολλές ελπίδες... (Η σαλπιγγογραφία είχε βγει πολύ καλή...)

Στις αρχές Αυγούστου η ωορρηξία, και χτες, περίοδος...

Εντωμεταξύ, έγινε ένα σκηνικό με μία "φίλη" ας πούμε... κι έμαθα ότι είναι έγκυος! Μια που το σκέφτηκε, μια που έγινε! Δεν πρόλαβε καν να το σκεφτεί δηλαδή..

Και κάπου εκεί με έπιασε ένα μεγάλο παράπονο, ένα "γιατί"..

Πρώτη φορά βλέπω τον εαυτό μου να πέφτει τόσο χαμηλά..

Ποτέ δε μπήκα στη διαδικασία να συγκρίνω τη ζωή μου με κάποιου άλλου..

Τώρα νιώθω πραγματικά όλα αυτά που διάβαζα εδώ και δεν πίστευα...

Νομίζω ότι κάπου έχασα το δρόμο..

Αλλά, ειλικρινά ρε κορίτσια, δε μπορώ να συγκρατήσω τα δάκρυά μου και το θυμό μου... δεν ξέρω πια τι να κάνω...

Έφτασα σε σημείο να πω "τέρμα" η προσπάθεια, τέρμα οι ενέσεις, τέρμα το άγχος, τέρμα το σεξ...

Δεν πήρα χαμπάρι πώς έφτασα μέσα σε μόλις οχτώ μήνες προσπαθειών, να έχω τόσο άγχος γι' αυτό..

Ξέρω, θα μου πεις "χαλάρωσε" αλλά δε χαλαρώνει το ρημάδι το μυαλό.. και το δάκρυ δε σταματά.. ευτυχώς που δεν είναι εδώ ο άντρας μου..

Πείτε μου κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα επιτέλους το θέμα!

Mama-vasoula σε ευχαριστώ τόσο πολύ...

Είχα τόση ανάγκη να γράψω σήμερα..

Πριν ένα μήνα περίπου, έκανα για δεύτερη φορά τις ενέσεις ωορρηξίας..

Το ωάριο στην αριστερή σάλπιγγα, την καλή!

Είχα πολύ μεγάλη χαρά και πολλές πολλές ελπίδες... (Η σαλπιγγογραφία είχε βγει πολύ καλή...)

Στις αρχές Αυγούστου η ωορρηξία, και χτες, περίοδος...

Εντωμεταξύ, έγινε ένα σκηνικό με μία "φίλη" ας πούμε... κι έμαθα ότι είναι έγκυος! Μια που το σκέφτηκε, μια που έγινε! Δεν πρόλαβε καν να το σκεφτεί δηλαδή..

Και κάπου εκεί με έπιασε ένα μεγάλο παράπονο, ένα "γιατί"..

Πρώτη φορά βλέπω τον εαυτό μου να πέφτει τόσο χαμηλά..

Ποτέ δε μπήκα στη διαδικασία να συγκρίνω τη ζωή μου με κάποιου άλλου..

Τώρα νιώθω πραγματικά όλα αυτά που διάβαζα εδώ και δεν πίστευα...

Νομίζω ότι κάπου έχασα το δρόμο..

Αλλά, ειλικρινά ρε κορίτσια, δε μπορώ να συγκρατήσω τα δάκρυά μου και το θυμό μου... δεν ξέρω πια τι να κάνω...

Έφτασα σε σημείο να πω "τέρμα" η προσπάθεια, τέρμα οι ενέσεις, τέρμα το άγχος, τέρμα το σεξ...

Δεν πήρα χαμπάρι πώς έφτασα μέσα σε μόλις οχτώ μήνες προσπαθειών, να έχω τόσο άγχος γι' αυτό..

Ξέρω, θα μου πεις "χαλάρωσε" αλλά δε χαλαρώνει το ρημάδι το μυαλό.. και το δάκρυ δε σταματά.. ευτυχώς που δεν είναι εδώ ο άντρας μου..

Πείτε μου κάτι...

Αλεξία μου, καταρχάς καλώς ήρθες ξανά στην παρέα μας!

Κατά δεύτερον, πραγματικά λυπάμαι που δεν έχεις ακόμα αποκτήσει αυτό που τόσο επιθυμείς. Ξέρω ότι δε σε παρηγορεί αυτό αυτή τη στιγμή γιατί είσαι φορτισμένη, αλλά πολλά ζευγάρια προσπαθούν πολύ περισσότερο από 8 μήνες και τα καταφέρνουν! Λένε ότι όσο το σκέφτεσαι και αγχώνεσαι τόσο δεν έρχεται.. και όταν χαλαρώνεις και λες "ε άι στο καλό πια!", τότε έρχεται!

Ξέρω ότι δε μπορείς απλά να πατήσεις ένα κουμπί και να ηρεμήσεις αλλά νομίζω ότι η ψυχολογία είναι το πιο σημαντικό (εφόσον φυσικά δεν υπάρχει άλλο πρόβλημα)! Μη νομίζεις, τα λέω για να τα ακούω κι εγώ, γιατί κι εμένα μου έχει γίνει εμμονή!

Όσο για τό άλλο που λες ότι πέφτεις χαμηλά που συγκρίνεις τη ζωή σου με των άλλων, κι αυτό ανθρώπινο είναι! Δεν είναι ούτε κακία ούτε μικροπρέπεια! Φαντάσου εγώ μόλις βλέπω έγκυο ή νεογέννητο με πιάνουν τα κλάματα! Αψυχολόγητο τελείως..

Εν κατακλείδι, σου εύχομαι όλα να σου πηγαίνουν καλά σε όλους τους τομείς, γιατί δεν εξαρτώνται όλα στη ζωή από αυτό.. Πάνω απ' όλα να είσαι καλά εσύ κι ο άντρας σου.. Και όλα τ' άλλα θα έρθουν, να είσαι σίγουρη!!

Σε φιλώ..


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...