Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

η παρέα του parents !!!


FOP1

Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσια!πως ειμαστε?

lina μου συμφωνώ με τη Βασω,δεν πρεπει να μετράς μέρες.ξερεις πως πιάνεις εύκολα μωρακι οποτε πολύ σύντομα θα ακούσουμε ευχάριστα β:tongue:

Εγω σε τρεις μέρες μπαινω στον όγδοο!!!εχω βάλει πια εξι κιλάκια αλλα δυσκολεύομαι στον ύπνο ρε γαμωτο. Στριφογυρναω όλη την ωρα. Η μικρη τα δίνει εκεί μέσα. Τρελή κλωτσιά!!! Περιμένω πως κ πως να δω το μουτράκι της. Εδώ στα ξένα εχει τρομερό κρύο. Χιόνισε κιόλας προχθές κ ήταν όμορφα. Ξεκινήσαμε τωρα να αγοράζουμε τα απαραίτητα. Πρώτα το καθισματάκι αυτοκινήτου κ βάση isofix.μεθαυριο πάμε να κλείσουμε κ κούνια...και και και!!!!πολυ πράγμα ρε γαμωτο!μπανακια ριλαξ πάρκα ουφ!πολλα λεφτά φεύγουν. Στις 26 κάνουμε κ το Doppler.οι υπόλοιπες εγκυουλες?vtgian mamavassoyla mkcm mvkπως είστε?

Ααααααα το ξενέρωμα ειναι πως εχω πρόβλημα με το θυρεοειδή δυστυχώς κ ξεκίνησα τα γνωστά τ4.ελπιζω να ειναι της εγκυμοσυνης. Θα δείξει. :(

Γειά σας κορίτσια! Εγώ τρέχω και δε φτάνω με το διδακτορικό. Πάω καθημερινά γραφείο για να κλείσω τρύπες πριν τον τοκετό!

Fani83, θυρεοειδή ε? Εφόσον ελέγχεται πάλι καλά. Έτσι στα καλά καθούμενα? Δεν είχες ιστορικό? Δεν είχα ιδέα ότι υπάρχει και θυρεοειδής εγκυμοσύνης!

Εγώ διανύω την 29η εβδομάδα τώρα! Πέρα από πόνους στη μέση και το ισχυακο, που με ταλαιπωρεί τα βράδια, τα υπόλοιπα είναι οκ!

Όσο για τα ψώνια, τα έχω πάρει σχεδόν όλα από Αμερική, μου τα στέλνει η αδερφή μου. Από εδώ πήραμε μόνο το καρότσι και το κάθισμα αυτοκινήτου. Μένουν και άλλες λεπτομέρειες βέβαια. Έχουμε καιρό! Δεν ξέρω ακόμη που θα γεννήσω....

Οι υπόλοιπες εύχομαι να είστε τέλεια!

Φιλιά με τις καλύτερες ευχές για το νέο έτος! :wink::D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια! Εγώ τρέχω και δε φτάνω με το διδακτορικό. Πάω καθημερινά γραφείο για να κλείσω τρύπες πριν τον τοκετό!

Fani83, θυρεοειδή ε? Εφόσον ελέγχεται πάλι καλά. Έτσι στα καλά καθούμενα? Δεν είχες ιστορικό? Δεν είχα ιδέα ότι υπάρχει και θυρεοειδής εγκυμοσύνης!

Εγώ διανύω την 29η εβδομάδα τώρα! Πέρα από πόνους στη μέση και το ισχυακο, που με ταλαιπωρεί τα βράδια, τα υπόλοιπα είναι οκ!

Όσο για τα ψώνια, τα έχω πάρει σχεδόν όλα από Αμερική, μου τα στέλνει η αδερφή μου. Από εδώ πήραμε μόνο το καρότσι και το κάθισμα αυτοκινήτου. Μένουν και άλλες λεπτομέρειες βέβαια. Έχουμε καιρό! Δεν ξέρω ακόμη που θα γεννήσω....

Οι υπόλοιπες εύχομαι να είστε τέλεια!

Φιλιά με τις καλύτερες ευχές για το νέο έτος! :wink::D

Καλώς την!! Ναι δυστυχώς μου προέκυψε υποθυρεοειδισμός.Ειναι πολύ σύνηθες στην εγκυμοσυνη αλλα υπάρχει κ πιθανότητα να συνεχιστεί κ μετα. Η αλήθεια ειναι πως στεναχωρέθηκα αλλα τι να κάνουμε. Ιστορικό οικογενειακό υπάρχει ,δηλαδή η μητέρα μου εχει το ίδιο αλλα το εμφάνισε πολύ μεγαλύτερη.εντάξει δεν ειναι κάτι φοβερό απλα καλύτερα θα ήταν να μην το ειχα!!:mrgreen:

Κι εγω κυρίως απο ιντερνετ αγοράζω γιατι εδώ δεν εχω μεγάλα έξοδα μεταφοράς.εκτος απο το καρότσι κ την κουνά της που θα τα παραγγείλω απο εδώ. Τωρα θελω να βάψουμε το δωματιάκι της...εγω ειμαι στην 32η καναμε κ ντοπλερ-υπερηχο 3ου τριμήνου κ ολα τέλεια απλα πρεπει να πάρει θέση σιγά σιγά.

Ο γιατρος σου ειναι κ σε δημόσιο κ σε ιδιωτικό?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες! Σήμερα κάναμε τη β' επιπέδου και πήγαν ευτυχώς όλα τέλεια! Το δεύτερο κοριτσάκι μας μεγαλώνει φυσιολογικά. Και ήταν και καλό κορίτσι γιατί δε μας ταλαιπώρησε καθόλου! Τελειώσαμε πολύ γρήγορα.. Έκανα και τις συγκρίσεις με της κόρης μου και η μόνη διαφορά είναι ότι είχα οπίσθιο πλακούντα ενλω τώρα έχω πυθμενικό. Δεν έχω ιδέα τι σημαίνει αυτό αλλά μου είπε ότι είναι πολύ καλός.

Εύχομαι σε όλες σας γερά μωράκια και καλά Χριστούγεννα!!!

Μπράβο κούκλα!!!! Με το καλο η μικρούλα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς την!! Ναι δυστυχώς μου προέκυψε υποθυρεοειδισμός.Ειναι πολύ σύνηθες στην εγκυμοσυνη αλλα υπάρχει κ πιθανότητα να συνεχιστεί κ μετα. Η αλήθεια ειναι πως στεναχωρέθηκα αλλα τι να κάνουμε. Ιστορικό οικογενειακό υπάρχει ,δηλαδή η μητέρα μου εχει το ίδιο αλλα το εμφάνισε πολύ μεγαλύτερη.εντάξει δεν ειναι κάτι φοβερό απλα καλύτερα θα ήταν να μην το ειχα!!:mrgreen:

Κι εγω κυρίως απο ιντερνετ αγοράζω γιατι εδώ δεν εχω μεγάλα έξοδα μεταφοράς.εκτος απο το καρότσι κ την κουνά της που θα τα παραγγείλω απο εδώ. Τωρα θελω να βάψουμε το δωματιάκι της...εγω ειμαι στην 32η καναμε κ ντοπλερ-υπερηχο 3ου τριμήνου κ ολα τέλεια απλα πρεπει να πάρει θέση σιγά σιγά.

Ο γιατρος σου ειναι κ σε δημόσιο κ σε ιδιωτικό?

Καλή δύναμη να σου ευχηθώ, αφού πλησιάζει η μέρα!! :D :D

Η γιατρός μου μόνο σε ιδιωτικές πηγαίνει. Με ανησυχει ακόμη σε ποια κλινική θα πάω. Δεν έχω αποφασίσει! Όσο για το ντόπλερ, ο γιατρός που έκανα την αυχενική και τον β' επιπέδου μου είπε ότι δε χρειάζεται να κάνω ντόπλερ... κάθε γιατρός κ γνώμη όμως, οπότε....

Το τεστ για β-αιμολυτικό στρεπτόκοκκο το έχετε κάνει!? Ή το κάνουν αργότερα!?

Link to comment
Share on other sites

Καλή δύναμη να σου ευχηθώ, αφού πλησιάζει η μέρα!! :D :D

Η γιατρός μου μόνο σε ιδιωτικές πηγαίνει. Με ανησυχει ακόμη σε ποια κλινική θα πάω. Δεν έχω αποφασίσει! Όσο για το ντόπλερ, ο γιατρός που έκανα την αυχενική και τον β' επιπέδου μου είπε ότι δε χρειάζεται να κάνω ντόπλερ... κάθε γιατρός κ γνώμη όμως, οπότε....

Το τεστ για β-αιμολυτικό στρεπτόκοκκο το έχετε κάνει!? Ή το κάνουν αργότερα!?

Επιτέλους βρήκα γιατρό που δεν κάνει ντόπλερ! Σε όποιον λέω ότι ο γιατρός μου μού είπε ότι δε χρειάζεται και είναι πεταμένα λεφτά με κοιτάνε σαν ούφο!!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επιτέλους βρήκα γιατρό που δεν κάνει ντόπλερ! Σε όποιον λέω ότι ο γιατρός μου μού είπε ότι δε χρειάζεται και είναι πεταμένα λεφτά με κοιτάνε σαν ούφο!!

Εγώ όταν τον ρώτησα για το επόμενο ραντεβού, αναφερόμενη στο ντοπλερ, μου είπε ότι η εγκυμοσύνη προχωράει φυσιολογικά από όλες τις απόψεις και δεν το έκρινε απαραίτητο. Η γυναικολόγος μου συμφώνησε, εκτός αν στην πορεία κάτι γίνει και χρειαστεί να κάνω!

Link to comment
Share on other sites

Καλή δύναμη να σου ευχηθώ, αφού πλησιάζει η μέρα!! :D :D

Η γιατρός μου μόνο σε ιδιωτικές πηγαίνει. Με ανησυχει ακόμη σε ποια κλινική θα πάω. Δεν έχω αποφασίσει! Όσο για το ντόπλερ, ο γιατρός που έκανα την αυχενική και τον β' επιπέδου μου είπε ότι δε χρειάζεται να κάνω ντόπλερ... κάθε γιατρός κ γνώμη όμως, οπότε....

Το τεστ για β-αιμολυτικό στρεπτόκοκκο το έχετε κάνει!? Ή το κάνουν αργότερα!?

Πωωωω έγραφα ενα τεράστιο μήνυμα κ μολις πάτησα καταχώρηση με πέταξε έξω!!!!τα νεύρα μου.λοιπον πάμε πάλι απο την αρχη!

Εγω αυτο που εκανα εδώ ειναι ο υπερηχος τρίτου τριμήνου όπου ο γιατρος βλέπει αν το εμβρυο τρέφεται σωστά,τη γήρανση του πλακούντα,το αμνιακό υγρό κ ξανακάνει τις γνωστές βασικές μετρήσεις.για να το κάνουν εδώ ειναι σιγουρα απαραίτητο γιατι δεν ειναι απατεώνες κ άσε που δεν πλήρωσα κ ευρώ. Το καλύπτει η ασφάλεια. Τωρα ο κάθε γιατρος εχει το πρωτόκολλο του.;)

Στρεπτοκοκκο θα κανω αλλα δεν θυμάμαι ποτε...:roll:

Μαιευτήρια Ληττω νιετ!!!χωρις πάρκινγκ κ λιγο κρυοκωλο...σοβαροί λόγοι χαχαχαχα

Μητέρα νιετ!!πολυκλινικη πια!εσυ θα γεννάς κ στον αλλο όροφο θα εχει καρκινοπαθείς.δεν το λέω κακοπροαίρετα αλλα θες αυτή η μερα να ειναι χαρούμενη κ όσο μπορεις απόφυγε τη μαυρίλα.

Γαία πάλι χωρις πάρκινγκ κ σε δυσκολο σημείο.

ΡΕΑ δεν εχω παει.....

Ιασώ δαγκωτό!!ξενοδοχειο!!αγαπω...εχει κ φανταστικό εστιατόριο απο κάτω κ το Γκόλντεν δίπλα σε περίπτωση που κάτι εχεις ξεχάσει!στελνεις τον άντρα κ ξεμπερδεψες κ απαιτείς κ Κανα δωράκι....

Σε έπεισα????χαχαχα

Ps εχει σημασία τωρα πέραν της πλάκας ποιο βρίσκεται πιο κοντά σου.

Κοριτσια αγχώθηκα τωρα με τα μαιευτήρια!!!ααααα!

Επίσης αν έχετε Facebook και θέλετε ας ανταλλάξουμε σε πμ στοιχεία...

Φιλακιαααα

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλες εύχομαι!!!

Ευτυχισμένο το 2015 με υγεία, ευτυχία, όμορφες και ήρεμες στιγμές και πάνω απ' όλα γερά ζουμπουρλούδικα μωράκια!!!

Α! Και να μας χαίρονται vtgian!!! ;)


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλες εύχομαι!!!

Ευτυχισμένο το 2015 με υγεία, ευτυχία, όμορφες και ήρεμες στιγμές και πάνω απ' όλα γερά ζουμπουρλούδικα μωράκια!!!

Α! Και να μας χαίρονται vtgian!!! ;)

Καλη χρονια κοριτσάκια. Με το καλο τα μωράκια μας!

Να σας χαίρονται αυτοί που σας αγαπάνε Βασουλες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πωωωω έγραφα ενα τεράστιο μήνυμα κ μολις πάτησα καταχώρηση με πέταξε έξω!!!!τα νεύρα μου.λοιπον πάμε πάλι απο την αρχη!

Εγω αυτο που εκανα εδώ ειναι ο υπερηχος τρίτου τριμήνου όπου ο γιατρος βλέπει αν το εμβρυο τρέφεται σωστά,τη γήρανση του πλακούντα,το αμνιακό υγρό κ ξανακάνει τις γνωστές βασικές μετρήσεις.για να το κάνουν εδώ ειναι σιγουρα απαραίτητο γιατι δεν ειναι απατεώνες κ άσε που δεν πλήρωσα κ ευρώ. Το καλύπτει η ασφάλεια. Τωρα ο κάθε γιατρος εχει το πρωτόκολλο του.;)

Στρεπτοκοκκο θα κανω αλλα δεν θυμάμαι ποτε...:roll:

Μαιευτήρια Ληττω νιετ!!!χωρις πάρκινγκ κ λιγο κρυοκωλο...σοβαροί λόγοι χαχαχαχα

Μητέρα νιετ!!πολυκλινικη πια!εσυ θα γεννάς κ στον αλλο όροφο θα εχει καρκινοπαθείς.δεν το λέω κακοπροαίρετα αλλα θες αυτή η μερα να ειναι χαρούμενη κ όσο μπορεις απόφυγε τη μαυρίλα.

Γαία πάλι χωρις πάρκινγκ κ σε δυσκολο σημείο.

ΡΕΑ δεν εχω παει.....

Ιασώ δαγκωτό!!ξενοδοχειο!!αγαπω...εχει κ φανταστικό εστιατόριο απο κάτω κ το Γκόλντεν δίπλα σε περίπτωση που κάτι εχεις ξεχάσει!στελνεις τον άντρα κ ξεμπερδεψες κ απαιτείς κ Κανα δωράκι....

Σε έπεισα????χαχαχα

Ps εχει σημασία τωρα πέραν της πλάκας ποιο βρίσκεται πιο κοντά σου.

Κοριτσια αγχώθηκα τωρα με τα μαιευτήρια!!!ααααα!

Επίσης αν έχετε Facebook και θέλετε ας ανταλλάξουμε σε πμ στοιχεία...

Φιλακιαααα

Καλή χρονιά και από εμένα κορίτσια! Καλή λευτεριά στις έγκυες και σύντομο φούσκωμα σε όσες το επιθυμούν!

Το ανέφερα αυτό για τον γ' επιπέδου γιατί δεν είναι λίγοι οι γιατροί που σε βάζουν σε περιττές διαδικασίες χωρίς λόγο! ;)

Πήγα πριν 1 εβδομάδα στη γιατρό και με είδε πρησμένη και με υψηλή πίεση. Έκανα λεύκωμα και ουρικό οξύ ούρων 24ώρου και βγήκαν και τα δύο στο πάνω όριο των φυσιολογικών τιμών... θα το παρακολουθουμε μου είπε. Είχε καμία σας αντίστοιχη εμπειρία...?

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά κορίτσια και καλή λευτεριά!!! Πόσο χαίρομαι που σας σκέφτομαι εγκυούλες να ετοιμάζετε τα δωμάτια των μικρών σας αγγέλων.

Μακάρι να μπορούσα να ζήσω και εγώ αυτή την ευτυχία. Αντίθετα αυτές τις μέρες με έχει πάρει κάπως από κάτω γιατί σκέφτομαι ότι και εγώ θα είχα φουσκωμένη κοιλίτσα αν δεν είχε παλλινδρομήσει, θα είχα τον άντρα μου, το σπίτι μου κ ένα μωρό να περιμένω. Ή αν δεν ήταν αυτός έτσι όπως είναι θα είχα ίσως μείνει πάλι έγκυος ή θα ελπίζαμε σε κάτι τέτοιο. Όμως τι να κάνουμε έτσι τα φέρνει η ζωή και τώρα ούτε τη δυνατότητα να κάνω μωράκι που τόσο θέλω έχω. Όλα πήγαν στο μέλλον. Αν βρω κάποιον να με αγαπά πραγματικά.... που πλέον αυτό θεωρώ ότι είναι πολύ βαριά κουβέντα και απίθανο να συμβεί μετά τα όσα έζησα. Ευτυχώς έχω το σκυλάκι μου τη Μόκα μου να μου κρατά συντροφιά όταν με πέρνουν τα κλάματα.

Ας μη σας βαραίνω το κλίμα όμως. Εύχομαι να είστε όλες καλά και να υποδεχτήτε τα μωράκια σας με πολύ αγάπη!!! Δώστε τους κ ένα φιλάκι από εμένα... τα αγαπώ πολύ και ας μη τα ξέρω, κ ας μη ξέρω ούτε εσάς. Ξέρω ότι θέλατε πολύ να τα φέρετε στο κόσμο, με πολύ αγάπη, και εσείς και οι σύντροφοί σας και αυτό είναι το σημαντικό.

Καλή χρονιά!!:D

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά και από εμένα κορίτσια! Καλή λευτεριά στις έγκυες και σύντομο φούσκωμα σε όσες το επιθυμούν!

Το ανέφερα αυτό για τον γ' επιπέδου γιατί δεν είναι λίγοι οι γιατροί που σε βάζουν σε περιττές διαδικασίες χωρίς λόγο! ;)

Πήγα πριν 1 εβδομάδα στη γιατρό και με είδε πρησμένη και με υψηλή πίεση. Έκανα λεύκωμα και ουρικό οξύ ούρων 24ώρου και βγήκαν και τα δύο στο πάνω όριο των φυσιολογικών τιμών... θα το παρακολουθουμε μου είπε. Είχε καμία σας αντίστοιχη εμπειρία...?

Το έχω ακούσει ότι συμβαίνει αλλά δεν ξέρω τι σημαίνει ακριβώς. Αφού το παρακολουθούν πάντως δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος ανησυχίας. Σε ποια βδομάδα είσαι;

Ποια γεννάει πρώτη;;; Η Φανή νομίζω;


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά κορίτσια και καλή λευτεριά!!! Πόσο χαίρομαι που σας σκέφτομαι εγκυούλες να ετοιμάζετε τα δωμάτια των μικρών σας αγγέλων.

Μακάρι να μπορούσα να ζήσω και εγώ αυτή την ευτυχία. Αντίθετα αυτές τις μέρες με έχει πάρει κάπως από κάτω γιατί σκέφτομαι ότι και εγώ θα είχα φουσκωμένη κοιλίτσα αν δεν είχε παλλινδρομήσει, θα είχα τον άντρα μου, το σπίτι μου κ ένα μωρό να περιμένω. Ή αν δεν ήταν αυτός έτσι όπως είναι θα είχα ίσως μείνει πάλι έγκυος ή θα ελπίζαμε σε κάτι τέτοιο. Όμως τι να κάνουμε έτσι τα φέρνει η ζωή και τώρα ούτε τη δυνατότητα να κάνω μωράκι που τόσο θέλω έχω. Όλα πήγαν στο μέλλον. Αν βρω κάποιον να με αγαπά πραγματικά.... που πλέον αυτό θεωρώ ότι είναι πολύ βαριά κουβέντα και απίθανο να συμβεί μετά τα όσα έζησα. Ευτυχώς έχω το σκυλάκι μου τη Μόκα μου να μου κρατά συντροφιά όταν με πέρνουν τα κλάματα.

Ας μη σας βαραίνω το κλίμα όμως. Εύχομαι να είστε όλες καλά και να υποδεχτήτε τα μωράκια σας με πολύ αγάπη!!! Δώστε τους κ ένα φιλάκι από εμένα... τα αγαπώ πολύ και ας μη τα ξέρω, κ ας μη ξέρω ούτε εσάς. Ξέρω ότι θέλατε πολύ να τα φέρετε στο κόσμο, με πολύ αγάπη, και εσείς και οι σύντροφοί σας και αυτό είναι το σημαντικό.

Καλή χρονιά!!:D

Ελπίζω Μπισγουλάκι μου το 2015 να είναι η τυχερή σου χρονιά!!! Να σου φέρει ό,τι έχεις ονειρευτεί κι έχεις επιθυμήσει πιο πολύ! Και θα φουσκώσει και η δική σου κοιλίτσα και θα αγαπήσουμε κι εμείς το δικό σου μωράκι σα δικό μας!!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

mvk μην αγχωνεσαι ολα καλα θα ειναι αφού το παρακολουθείτε. ολες στην εγκυμοσυνη λιγο πολύ κάτι βγάζουμε. Απλα αυτο που μ εχει πει ο γιατρος μ ειναι πως αν οποιαδήποτε στιγμή νιώσω περίεργα κ διαφορετικά Απ οτι συνήθως δεν χάνω τιποτα να παω στο νοσοκομείο κ ας με πουν κ υπερβολική. Εγω κοριτσάκια μπαινω στην 35η εβδομαδα. Νομιζω η vtgian ειναι οριακά λιγο πριν απο εμενα. Χθες πήγα στο γιατρό κ η μικρη πήρε κ θέση οποτε ηρέμησα κ με αυτο...τωρα απλα τις τρώω άσχημα στα πλευρά. Ουφ φτάνει ο καιρος!!!εσεις σε ποια εβδομαδα είστε??μακια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...