Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 39 λεπτά , Kiddo είπε:

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

      Με το καλό η αυχενική σας να είναι όλα καλά!!

      Να μην σε αγχωνει, τα συμπτώματα υποχωρούν μπαίνοντας στο δεύτερο τρίμηνο είναι απόλυτα φυσιολογικό! Τη προγεστερόνη σιγά σιγά θα στην σταματήσει τελείως γιατί πλέον αναλαμβάνει ο πλακούντας τα μωράκια.. μη σε φοβίζει, δεν είναι από αυτό! Τα συμπτώματα σχετίζονται με την χοριακη η οποία πλέον μειώνεται και σταθεροποιείται όπου και θα συνεχίσει στα ίδια επίπεδα στην υπόλοιπη διάρκεια της κύησης.. εξού και η υποχώρηση των έντονων συμπτωμάτων..!

      Για το οτιδήποτε όμως και αν σε ανησυχεί να μην διστάζεις να στέλνεις στον γιατρό σου, δουλειά του είναι και εσύ πρέπει να νοιώθεις ασφάλεια με ότι διαφορετικό και αν αισθάνεσαι ιδίως με διδυμακια..!

      Σε ευχαριστώ πολύ! 

      πρίν από 7 λεπτά , anast. είπε:

      Τα συμπτώματα συνήθως έρχονται και φεύγουν και κάποια στιγμή σταματούν..Εμένα για παράδειγμα από την 10η εβδομάδα είχαν σταματήσει. 

      Σ ευχαριστώ πολύ!!

      • Μου αρέσει 2

η παρέα του parents !!!


FOP1

Recommended Posts

Καλή χρονιά κορίτσια και καλή λευτεριά!!! Πόσο χαίρομαι που σας σκέφτομαι εγκυούλες να ετοιμάζετε τα δωμάτια των μικρών σας αγγέλων.

Μακάρι να μπορούσα να ζήσω και εγώ αυτή την ευτυχία. Αντίθετα αυτές τις μέρες με έχει πάρει κάπως από κάτω γιατί σκέφτομαι ότι και εγώ θα είχα φουσκωμένη κοιλίτσα αν δεν είχε παλλινδρομήσει, θα είχα τον άντρα μου, το σπίτι μου κ ένα μωρό να περιμένω. Ή αν δεν ήταν αυτός έτσι όπως είναι θα είχα ίσως μείνει πάλι έγκυος ή θα ελπίζαμε σε κάτι τέτοιο. Όμως τι να κάνουμε έτσι τα φέρνει η ζωή και τώρα ούτε τη δυνατότητα να κάνω μωράκι που τόσο θέλω έχω. Όλα πήγαν στο μέλλον. Αν βρω κάποιον να με αγαπά πραγματικά.... που πλέον αυτό θεωρώ ότι είναι πολύ βαριά κουβέντα και απίθανο να συμβεί μετά τα όσα έζησα. Ευτυχώς έχω το σκυλάκι μου τη Μόκα μου να μου κρατά συντροφιά όταν με πέρνουν τα κλάματα.

Ας μη σας βαραίνω το κλίμα όμως. Εύχομαι να είστε όλες καλά και να υποδεχτήτε τα μωράκια σας με πολύ αγάπη!!! Δώστε τους κ ένα φιλάκι από εμένα... τα αγαπώ πολύ και ας μη τα ξέρω, κ ας μη ξέρω ούτε εσάς. Ξέρω ότι θέλατε πολύ να τα φέρετε στο κόσμο, με πολύ αγάπη, και εσείς και οι σύντροφοί σας και αυτό είναι το σημαντικό.

Καλή χρονιά!!:D

Καλη χρονια κ μια νέα αρχη σου εύχομαι!!το σκυλάκι σου πως ειναι???:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mvk μην αγχωνεσαι ολα καλα θα ειναι αφού το παρακολουθείτε. ολες στην εγκυμοσυνη λιγο πολύ κάτι βγάζουμε. Απλα αυτο που μ εχει πει ο γιατρος μ ειναι πως αν οποιαδήποτε στιγμή νιώσω περίεργα κ διαφορετικά Απ οτι συνήθως δεν χάνω τιποτα να παω στο νοσοκομείο κ ας με πουν κ υπερβολική. Εγω κοριτσάκια μπαινω στην 35η εβδομαδα. Νομιζω η vtgian ειναι οριακά λιγο πριν απο εμενα. Χθες πήγα στο γιατρό κ η μικρη πήρε κ θέση οποτε ηρέμησα κ με αυτο...τωρα απλα τις τρώω άσχημα στα πλευρά. Ουφ φτάνει ο καιρος!!!εσεις σε ποια εβδομαδα είστε??μακια!

Πωπω! Απίστευτο! Μπαίνεις στο μήνα σου όπου να' ναι! Τα έχεις όλα έτοιμα;;

Εγώ ακόμα στην 25η είμαι, έχω καιρό και δεν περνάει ο άτιμος!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ακούσει ότι συμβαίνει αλλά δεν ξέρω τι σημαίνει ακριβώς. Αφού το παρακολουθούν πάντως δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος ανησυχίας. Σε ποια βδομάδα είσαι;

Ποια γεννάει πρώτη;;; Η Φανή νομίζω;

Διανύω την 31η. Αύριο έχω ξανά ραντεβού! Εσείς κορίτσια πως πάτε!?

Link to comment
Share on other sites

mvk μην αγχωνεσαι ολα καλα θα ειναι αφού το παρακολουθείτε. ολες στην εγκυμοσυνη λιγο πολύ κάτι βγάζουμε. Απλα αυτο που μ εχει πει ο γιατρος μ ειναι πως αν οποιαδήποτε στιγμή νιώσω περίεργα κ διαφορετικά Απ οτι συνήθως δεν χάνω τιποτα να παω στο νοσοκομείο κ ας με πουν κ υπερβολική. Εγω κοριτσάκια μπαινω στην 35η εβδομαδα. Νομιζω η vtgian ειναι οριακά λιγο πριν απο εμενα. Χθες πήγα στο γιατρό κ η μικρη πήρε κ θέση οποτε ηρέμησα κ με αυτο...τωρα απλα τις τρώω άσχημα στα πλευρά. Ουφ φτάνει ο καιρος!!!εσεις σε ποια εβδομαδα είστε??μακια!

Πωπωωωω, κοντεύειιιι!! Με το καλόοοο!! Ναι, το παρακολουθούμε! Είδομεν! Το θέμα είναι ότι ενώ είχα υψηλή πίεση δεν καταλάβαινα τπτ. Πήραμε πιεσόμετρο κ μετράω 2 φορές τη μερα την πίεση!

Μπισγουλάκι μην ακούω ηττοπάθειες! Όλα θα πάνε ΤΕΛΕΙΑ!! Καλύτερο πράγμα, δεδομένου ότι ο άνθρωπος αυτός δεν ήταν για σένα, δε θα μπορούσε να σου συμβεί!! Τα καλύτερα έρχονταιιιιι!! Σε φιλώωωω!! <3

Link to comment
Share on other sites

mvk μην αγχωνεσαι ολα καλα θα ειναι αφού το παρακολουθείτε. ολες στην εγκυμοσυνη λιγο πολύ κάτι βγάζουμε. Απλα αυτο που μ εχει πει ο γιατρος μ ειναι πως αν οποιαδήποτε στιγμή νιώσω περίεργα κ διαφορετικά Απ οτι συνήθως δεν χάνω τιποτα να παω στο νοσοκομείο κ ας με πουν κ υπερβολική. Εγω κοριτσάκια μπαινω στην 35η εβδομαδα. Νομιζω η vtgian ειναι οριακά λιγο πριν απο εμενα. Χθες πήγα στο γιατρό κ η μικρη πήρε κ θέση οποτε ηρέμησα κ με αυτο...τωρα απλα τις τρώω άσχημα στα πλευρά. Ουφ φτάνει ο καιρος!!!εσεις σε ποια εβδομαδα είστε??μακια!

Α, ξέχασα να πω ότι πριν 2 εβδομάδες που πήγα γιατρό είχε πάρει θέση. Μου είπε ότι είναι η ιδανική. Αλλά επειδή είναι νωρίς μπορεί να ξαναλλάξει... Θα δω άυριο που είναι, γιατί από τα χτυπήματα κ τις κινήσεις καταλαβαίνω ότι έχει αλλάξει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πωπω! Απίστευτο! Μπαίνεις στο μήνα σου όπου να' ναι! Τα έχεις όλα έτοιμα;;

Εγώ ακόμα στην 25η είμαι, έχω καιρό και δεν περνάει ο άτιμος!

Τιποτα δεν εχω έτοιμο!!!!! Αααααααα!!! Τωρα θα βάψουμε το δωμάτιο κ σε μια εβδομαδα έρχεται η κούνια. Ντουλάπα κ αλαξιερα πήρα καθισματάκι αυτοκινήτου μπανιέρα κ ρουχαλάκια. Θα παω να παρω κ ενα ριλαξ κ βλέπουμε. Ναι μπαινω στο μήνα μου κ αγχώνομαι!!χαχαχα. Ο καιρος περνάει πολύ γρήγορα θα δεις!!!! Εγω ειλικρινά δεν εχω πάρει χαμπάρι,βέβαια μεσολάβησε κ η μετακόμιση οποτε έτρεχα. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Α, ξέχασα να πω ότι πριν 2 εβδομάδες που πήγα γιατρό είχε πάρει θέση. Μου είπε ότι είναι η ιδανική. Αλλά επειδή είναι νωρίς μπορεί να ξαναλλάξει... Θα δω άυριο που είναι, γιατί από τα χτυπήματα κ τις κινήσεις καταλαβαίνω ότι έχει αλλάξει!

Αντε κ εσυ πλησιάζεις!!!! Ολα καλα!!!!σουπερ αν εχει πάρει κ ήδη θέση.ρε κοριτσια σε λιγο καιρο θα εχουμε μωρά!!!χαχαχα θα μου λείψει να ειμαι εγκυος...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια και απο εμενα. καλη χρονια να εχουμε και με ενα πονο στις εγκυουλες!! εγω κοριτσια επιτελους καταφερα να κανω την σπερματεγχυση τον νοεμβριο μετα απο πολλες αναποδιες στο ορμονικο συστημα ....δυστιχως δεν πετυχε... τον δεκεμβριο που θα ξαναεκανα δεν μεγαλωνε παλι το ωοθυλακιο οσο θα επρεπε και το ενδομητριο λεπτο. κακος κυκλος ειπε ο γιατρος παλι. τωρα εχω καθυστερηση δυο μερες. εκανα τεστ για να αποκλεισουμε το ενδεχομενο εγκυμοσυνης, αλλα εγκυμοσυνη δεν ειναι. περιττο να σας πω οτι χριστουγεννα και πρωτοχρονια ημουν αρρωστη, ο αντρας μου επαθε οσφυαλγια, και τωρα η καθυστερηση! τι να πω; εχουμε φαει μεγαλη μουτζα! πηρα τον γιατρο να του πω τι συμβαινει, και θα παω την πεμπτη να με δει. τι εχουν παθει οι ορμονες μου δεν ξερω... θα παω να κανω και γενικες εξετασεις, και ορμονικες... τι να πω ρε κοριτσια...να φυγει αυτος ο μηνας γιατι εχω φρικαρει τελειως!! πολλα φιλια στις κοιλιτσες σας!!

Link to comment
Share on other sites

Σου απάντησα Φανούλα!

Είναι πολύ καλό που έχει πάρει θέση. Κι εμένα είχε πάρει θέση λίγο πριν μπω στο μήνα μου και εκεί έμεινε όλο το μήνα! Και τελικά όλα πήγαν μια χαρά.

Αχ κι εμένα θα μου λείψει να είμαι έγκυος ό,τι κι αν περνάω, ειδικά εφόσον έχω πέι ότι δε θα κάνω τρίτο! Νομίζω ότι όταν γεννήσω θα με πάρει λίγο από κάτω. Και στην κόρη μου στενοχωριόμουν που ένιωθα την κοιλίτσα μου άδεια, αλλά τουλάχιστον ήξερα ότι Θεού θέλοντος θα κάνω κι άλλο παιδάκι!..

Άντε βάψε να ξεμυρίσει το δωμάτιο! Αν και φαντάζομαι τον πρώτο καιρό θα την έχεις δίπλα σου, ε;

Μου φαίνεται απίστευτο! Κάποια στιγμή θα χαθείς για λίγο και μετά θα μας στείλεις "Κορίτσια, γέννησα και είμαι σπίτι τρισευτυχισμένη με το μωράκι μου!!!"! Και μετά θα συζητάμε για θηλασμούς, ξενύχτια κλπ!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια και απο εμενα. καλη χρονια να εχουμε και με ενα πονο στις εγκυουλες!! εγω κοριτσια επιτελους καταφερα να κανω την σπερματεγχυση τον νοεμβριο μετα απο πολλες αναποδιες στο ορμονικο συστημα ....δυστιχως δεν πετυχε... τον δεκεμβριο που θα ξαναεκανα δεν μεγαλωνε παλι το ωοθυλακιο οσο θα επρεπε και το ενδομητριο λεπτο. κακος κυκλος ειπε ο γιατρος παλι. τωρα εχω καθυστερηση δυο μερες. εκανα τεστ για να αποκλεισουμε το ενδεχομενο εγκυμοσυνης, αλλα εγκυμοσυνη δεν ειναι. περιττο να σας πω οτι χριστουγεννα και πρωτοχρονια ημουν αρρωστη, ο αντρας μου επαθε οσφυαλγια, και τωρα η καθυστερηση! τι να πω; εχουμε φαει μεγαλη μουτζα! πηρα τον γιατρο να του πω τι συμβαινει, και θα παω την πεμπτη να με δει. τι εχουν παθει οι ορμονες μου δεν ξερω... θα παω να κανω και γενικες εξετασεις, και ορμονικες... τι να πω ρε κοριτσια...να φυγει αυτος ο μηνας γιατι εχω φρικαρει τελειως!! πολλα φιλια στις κοιλιτσες σας!!

Καλή χρονιά κορίτσι μου! Και εύχομαι να πάει καλύτερα από ό,τι σας μπήκε (ειδικά στα θέματα υγείας) και να σας φέρει ένα μωράκι που τόσο πολύ λαχταράτε!

Κάνε ό,τι εξετάσεις σου πει ο γιατρός να ρυθμίσεις τα ορμονικά σου και μετά όλα θα πάνε καλά! ;)


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Η vtgian πού χάθηκε; Έχει καμιά νέα της;

mckm εσύ όλα καλά; Πώς πας; Σε ποια βδομάδα είσαι; Πρέπει να με περνάς περίπου 4 βδομάδες ε; Μεγάλωσε η κοιλίτσα σου; Από κιλάκια πώς πας;


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες μου τι κανετε ??? χρονια πολλα με υγεια κ ευτυχια κ με το καλο τα μωρακια μας !!!

Μαμα βασουλα χαρηκα πολυ με τα νεα σου κ στεναχωρεθηκα που παιδευεσαι με εμετους ακομα αλλα μπροστα στο θαυματακι που θα χουμε μια ζωη τι ειναι λιγη ταλαιπωρια ???

Vtgian αν θυμαμαι καλα Φλεβαρη γεννας ?? με το καλο κοριτσι πλησιαζει ο καιρος μας !!!

Fani τελειωνεις κ εσυ ! Χαθηκαμε βρε κοριτσια κ πολυ στεναχωρεθηκα που δεν μπορουσα να μπω, μετακομισαμε κ οπως καταλαβαινετε ισα ισα τα mail κ πολυ ηταν !!!

Mckm κοβεται το sex and the city ??? Δν κοβεταιιιιιιι !!

Μvk ιπαρακολουθηση φουλ μην το αφησεις !!! Οταν ολα ειναι υπο ελεγχο δεν υπαρχει προβλημα !!!!

Μπισγουλακι καινουργια χρονια καινουργιοι στοχοι κ καινουργιες γνωριμιες !!! Ολα γινονται για καποιο λογο ατκει να χεις τα μαυια σου ανοιχτα !!!!

Lina χαιρομαι που εχετε ξεκινησει τις προσπαθειες !! Μην αγχωνεσαι κ μετρας μερες, εγκυος μπορεις να μεινεις απολαυσε λοιπον το σεξακι με τον αντρα σου κ ολα τα αλλα θα ερθουν :)

Voula μετα απο προσπαθεια η λαχταρα ειναι μεγαλυτερη !!!! Τοσα χρονια προσπαθειων κ εγω κ ακομα δεν το πιστευουμε ! Ξερεις ο Θεος ποτε θα το στειλει ! Μην χανεις την ελπιδα κ την πιστη σου !

Εγω το κοριτσακι μου κ ο μπαμπας μας ειμαστε καλα κ χεσμενοι απ την χαρα μας !! Μετακομισαμε με την βοηθεια φιλων συγγενων κλπ !!! Η εγκυμοσυνη εξελισεται φουλ ομαλα !! Αισιως 29 εβδομαδες κ προχωραμε δοξα τον Θεο χωρις προβληματα !

Θα προσπαθησω να μπαινω πιο συχνα να τα λεμε , αν δεν τα καταφερω ευχομαι με το καλο να γεννηθουν τα μωρακια γερα κ υγιη !!! Φιλακια πολλα πολλα !!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες μου τι κανετε ??? χρονια πολλα με υγεια κ ευτυχια κ με το καλο τα μωρακια μας !!!

Μαμα βασουλα χαρηκα πολυ με τα νεα σου κ στεναχωρεθηκα που παιδευεσαι με εμετους ακομα αλλα μπροστα στο θαυματακι που θα χουμε μια ζωη τι ειναι λιγη ταλαιπωρια ???

Vtgian αν θυμαμαι καλα Φλεβαρη γεννας ?? με το καλο κοριτσι πλησιαζει ο καιρος μας !!!

Fani τελειωνεις κ εσυ ! Χαθηκαμε βρε κοριτσια κ πολυ στεναχωρεθηκα που δεν μπορουσα να μπω, μετακομισαμε κ οπως καταλαβαινετε ισα ισα τα mail κ πολυ ηταν !!!

Mckm κοβεται το sex and the city ??? Δν κοβεταιιιιιιι !!

Μvk ιπαρακολουθηση φουλ μην το αφησεις !!! Οταν ολα ειναι υπο ελεγχο δεν υπαρχει προβλημα !!!!

Μπισγουλακι καινουργια χρονια καινουργιοι στοχοι κ καινουργιες γνωριμιες !!! Ολα γινονται για καποιο λογο ατκει να χεις τα μαυια σου ανοιχτα !!!!

Lina χαιρομαι που εχετε ξεκινησει τις προσπαθειες !! Μην αγχωνεσαι κ μετρας μερες, εγκυος μπορεις να μεινεις απολαυσε λοιπον το σεξακι με τον αντρα σου κ ολα τα αλλα θα ερθουν :)

Voula μετα απο προσπαθεια η λαχταρα ειναι μεγαλυτερη !!!! Τοσα χρονια προσπαθειων κ εγω κ ακομα δεν το πιστευουμε ! Ξερεις ο Θεος ποτε θα το στειλει ! Μην χανεις την ελπιδα κ την πιστη σου !

Εγω το κοριτσακι μου κ ο μπαμπας μας ειμαστε καλα κ χεσμενοι απ την χαρα μας !! Μετακομισαμε με την βοηθεια φιλων συγγενων κλπ !!! Η εγκυμοσυνη εξελισεται φουλ ομαλα !! Αισιως 29 εβδομαδες κ προχωραμε δοξα τον Θεο χωρις προβληματα !

Θα προσπαθησω να μπαινω πιο συχνα να τα λεμε , αν δεν τα καταφερω ευχομαι με το καλο να γεννηθουν τα μωρακια γερα κ υγιη !!! Φιλακια πολλα πολλα !!!!

Καλώς ήρθες και πάλι!!! Καλή χρονιά να έχεις με υγεία, αγάπη και ένα γερό γλυκό μωράκι στην αγκαλιά σου!!!

Πλάκα έχεις, μας πήρες σβάρνα όλες!

Χαίρομαι που προχωράει καλά η εγκυμοσύνη σου! Κοντεύεις κι εσύ! Πρέπει να είσαι λίγο πριν τη mckm! Ελπίζω να τακτοποιηθήκατε και στο καινούριο σας σπιτάκι! Να μπαίνεις κάπου κάπου να μας λες τα νέα σου! Φιλάκια!!!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες μου τι κανετε ??? χρονια πολλα με υγεια κ ευτυχια κ με το καλο τα μωρακια μας !!!

Μαμα βασουλα χαρηκα πολυ με τα νεα σου κ στεναχωρεθηκα που παιδευεσαι με εμετους ακομα αλλα μπροστα στο θαυματακι που θα χουμε μια ζωη τι ειναι λιγη ταλαιπωρια ???

Vtgian αν θυμαμαι καλα Φλεβαρη γεννας ?? με το καλο κοριτσι πλησιαζει ο καιρος μας !!!

Fani τελειωνεις κ εσυ ! Χαθηκαμε βρε κοριτσια κ πολυ στεναχωρεθηκα που δεν μπορουσα να μπω, μετακομισαμε κ οπως καταλαβαινετε ισα ισα τα mail κ πολυ ηταν !!!

Mckm κοβεται το sex and the city ??? Δν κοβεταιιιιιιι !!

Μvk ιπαρακολουθηση φουλ μην το αφησεις !!! Οταν ολα ειναι υπο ελεγχο δεν υπαρχει προβλημα !!!!

Μπισγουλακι καινουργια χρονια καινουργιοι στοχοι κ καινουργιες γνωριμιες !!! Ολα γινονται για καποιο λογο ατκει να χεις τα μαυια σου ανοιχτα !!!!

Lina χαιρομαι που εχετε ξεκινησει τις προσπαθειες !! Μην αγχωνεσαι κ μετρας μερες, εγκυος μπορεις να μεινεις απολαυσε λοιπον το σεξακι με τον αντρα σου κ ολα τα αλλα θα ερθουν :)

Voula μετα απο προσπαθεια η λαχταρα ειναι μεγαλυτερη !!!! Τοσα χρονια προσπαθειων κ εγω κ ακομα δεν το πιστευουμε ! Ξερεις ο Θεος ποτε θα το στειλει ! Μην χανεις την ελπιδα κ την πιστη σου !

Εγω το κοριτσακι μου κ ο μπαμπας μας ειμαστε καλα κ χεσμενοι απ την χαρα μας !! Μετακομισαμε με την βοηθεια φιλων συγγενων κλπ !!! Η εγκυμοσυνη εξελισεται φουλ ομαλα !! Αισιως 29 εβδομαδες κ προχωραμε δοξα τον Θεο χωρις προβληματα !

Θα προσπαθησω να μπαινω πιο συχνα να τα λεμε , αν δεν τα καταφερω ευχομαι με το καλο να γεννηθουν τα μωρακια γερα κ υγιη !!! Φιλακια πολλα πολλα !!!!

Με το καλό να σου έρθουν όλα!!

Ναι, το παρακολουθώ!! :)

Καλή χρονιά και ευχαριστώ για τις ευχές σου! :):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...