Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      εννοείται 

      θα μας περιορίσει λίγο το ποτέ θα γεννήσω;

      Όχι θα δουν τον πλακούντα αν έχει γεράσει θα δουν τις αρτηρίες εάν έχουν καλή ροή αυτά . Στην ουσία όλα είναι ελεγμένα απλά στο ντομπλερ τα επιβαιβαιωνει Κ ο εμβρυολογος 

η παρέα του parents !!!


FOP1

Recommended Posts

Κι εγώ έχω εκκρίσεις, άλλες μέρες περισσότερες, άλλες λιγότερες, αλλά σε φυσιολογικά επίπεδα. Αφού η μικροβιολόγος κάνει μια ειδική εξέταση στα ούρα και τα ελέγχει κάθε μήνα και για μύκητες και για τριχομονάδες και για διάφορα άλλα και είναι καθαρά, οπότε Φανούλα μην ανησυχείς.

Εγώ έχω ακόμη... Θα πάω στις 26 Φλεβάρη στο γιατρό, τη μέρα που θα κάνω και το ντόπλερ... Άλλες 3 βδομάδες δηλαδή για να δω τον μπεμπάκο μου...

Πάντως παιδιά, έχουν αρχίσει και με προδίδουν οι δυνάμεις μου... νιώθω ολοένα και περισσότερο κουρασμένη... Νομίζω ότι αν με άφηνες θα μπορούσα να κοιμάμαι και 24ωρο σερί....

Γενικά έχω ακούσει από πολλές κοπέλες που έχουν 2 παιδάκια ότι οι δεύτερες εγκυμοσύνες είναι πιο βαριές και δύσκολες και ότι φτάνεις στον 8ο και παρακαλάς να γεννήσεις!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι, το θέμα είναι ότι η μικρή είναι πολύύύύύύύύύύύύ απαιτητική κι ακόμα έντονα προσκολλημένη πάνω μου.... Αυτό σημαίνει ότι το πρωί δουλειά και μετά με το κοριτσάκι μου non-stop (πάλι καλά που ξεραίνεται νωρίς το βράδυ). Αλλά και ο άλλος... ο μαντράχαλος ώρες - ώρες μου τη δίνει.... Την Κυριακή ήμουν χάλια... πονούσα και άλλα ωραία. Είχε κανονίσει καφέ... δεν τον ανέβαλε :evil:. Βέβαια, το βράδυ μου έπλυνε τα πιάτα, αλλά όλη μέρα με είχε αφήσει μόνη μου... Χθες του το είπα ότι είναι απαράδεκτος, κακομαθημένος και ανώριμος.

Σήμερα το πρωί τον σήκωσα να πάει να φτιάξει γάλα... Γκρίνιαζε σαν 5άχρονο. Και τι μου λέει: "δηλαδή, γιατί έπρεπε να με ξυπνήσεις". Ε, ρε φίλε... βαρέθηκα 3 χρόνια να ξυπνάω μόνο εγώ... Αϊ στον κόρακα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το θέμα είναι ότι η μικρή είναι πολύύύύύύύύύύύύ απαιτητική κι ακόμα έντονα προσκολλημένη πάνω μου.... Αυτό σημαίνει ότι το πρωί δουλειά και μετά με το κοριτσάκι μου non-stop (πάλι καλά που ξεραίνεται νωρίς το βράδυ). Αλλά και ο άλλος... ο μαντράχαλος ώρες - ώρες μου τη δίνει.... Την Κυριακή ήμουν χάλια... πονούσα και άλλα ωραία. Είχε κανονίσει καφέ... δεν τον ανέβαλε :evil:. Βέβαια, το βράδυ μου έπλυνε τα πιάτα, αλλά όλη μέρα με είχε αφήσει μόνη μου... Χθες του το είπα ότι είναι απαράδεκτος, κακομαθημένος και ανώριμος.

Σήμερα το πρωί τον σήκωσα να πάει να φτιάξει γάλα... Γκρίνιαζε σαν 5άχρονο. Και τι μου λέει: "δηλαδή, γιατί έπρεπε να με ξυπνήσεις". Ε, ρε φίλε... βαρέθηκα 3 χρόνια να ξυπνάω μόνο εγώ... Αϊ στον κόρακα.

Χαχαχα άντρες κοριτσάρα!παντως βοηθάει όσο μπορει. Άλλοι δεν κάνουν τιποτα. Εμενα ίσως επειδη ειναι κ η πρωτη εγκυμοσυνη ειναι στα πόδια μου δεν εχω παράπονο. Η αλήθεια ειναι πως δεν το περίμενα γιατι γενικα ήταν πολύ καλομαθημένος απο τη μανούλα του...με γυναικα να του καθαρίζει να του πλένει κ τέτοια. Όμως καθε μερα μ μαγειρεύει ( του αρέσει βέβαια) βγάζει τα σκυλια κ γενικα κανει οτι του ζητήσω. Ελπιζω κ οταν έρθει η μικρη να συνεχίσει ετσι. Βέβαια κ εγω δεν εκμεταλλεύομαι την κατάσταση μου. Αυτά που μπορω τα κανω μόνη μου. Μόνο σε περίπτωση που όντως κάτι ειναι πέραν των δυνάμεων μ ζητάω βοήθεια.

Αύριο κλείνω την 37 κ μπαίνουμε στην 38η!περασε ο καιρος!φοβαμαι!!!:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι... Πάντως εμένα έχω να πω ότι έκανε περισσότερα στο σπίτι όταν ήμασταν εργένηδες και άτεκνοι παρά μετά.... :rolleyes: Μάλλον ήθελε να με τυλίξει...

Μη φοβάσαι ρε χαζή... Όλα καλά θα πάνε... Ε, σιγά - σιγά έτοιμάσου... Εγώ τη μικρή τη γέννησα στις 38 + 5. Αλλά δεν είχα κανέναν φόβο, άγχος, κλπ. Ήμουν τελείως ζεν... Χε,χε,χε,χε.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου εδώ γύρω είμαι και εγώ, σας διαβάζω ανελλιπώς και ας μη σχολιάζω.

Φανούλα, φτάνει η μεγάλη στιγμή που θα δούμε τα μπεμπάκια μας από κοντά! Μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα πάνε. Είδα ότι βρήκατε και τη σειρά σας στη νέα χώρα, όλα καλά! Από τα ονόματα που έβαλες, το Θάλεια είναι από τα αγαπημένα μου!

Οι υπόλοιπες βλέπω ότι φουσκώνετε απροβλημάτιστα, όλα καλά λοιπόν!

Στα δικά μου, εμείς διαλέξαμε το Ελένη για τη μπέμπα, είναι όνομα που υπάρχει και στις 2 οικογένειες αλλά όχι των γιαγιάδων. Είναι πιο πολύ συμβολικό καθώς τυχαίνει και όλες οι Ελένες των σογιών μας να είναι πολύ δυνατοί χαρακτήρες, ικανές να κάνουν τα πάντα για αυτούς που αγαπούν. Μέχρι στιγμής έχω πάρει 10 κιλά, η μπέμπα είναι 3200γρ και αυτή την Παρασκευή (μεθαύριο δηλαδή :shock: ) μπαίνουμε προγραμματισμένα για καισαρική γιατί η κυρία έχει στρώσει κ*λ* και δε θέλει να γυρίσει με το κεφάλι κάτω για να βγει. Έχει δηλαδή ισχιακή προβολή και ειδικά για πρωτότοκη, αυτό αποτελεί την απόλυτη ένδειξη για κ.τ. Στην αρχή στεναχωρήθηκα, ήθελα φ.τ. έκανα και αυτά τα καταπληκτικά μαθήματα ανώδυνου τοκετού στο Έλενα (όσες προλαβαίνετε μη τα χάσετε, οι μισές κοπέλες που ήταν στα μαθήματα ήταν από ιδιωτικά μαιευτήρια, είναι 4 ημέρες συνεχόμενες από 2 ώρες) που σε φτιάχνουν απίστευτα για φ.τ. αλλά φευ! Η μπέμπα έχει άλλη γνώμη. Από την άλλη βέβαια, θα πάω κυρία έχοντας προετοιμαστεί πλήρως :D Ελπίζω να έχω normal ανάρρωση μόνο.

Με τις δουλειές πήρα απόφαση ότι δε θα σκάσω κιόλας, έχω βρει μία γυναίκα που έρχεται για 4 ώρες κάθε εβδομάδα, είναι απίστευτα γρήγορη (είναι και το σπίτι μικρό βέβαια) και κάνει τα πάντα. Μόνο με σίδερο και άπλωμα ασχολούμαι, αλλά άμα βρω τα δύσκολα θα τον χώσω τον άντρα μου :rolleyes:

Φιλάκια πολλά σε όλες, να προσέχετε τις κοιλίτσες σας και θα τα ξαναπούμε με τη μπέμπα αγκαλιά :D


A81Mp3.pngk1NRp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχα άντρες κοριτσάρα!παντως βοηθάει όσο μπορει. Άλλοι δεν κάνουν τιποτα. Εμενα ίσως επειδη ειναι κ η πρωτη εγκυμοσυνη ειναι στα πόδια μου δεν εχω παράπονο. Η αλήθεια ειναι πως δεν το περίμενα γιατι γενικα ήταν πολύ καλομαθημένος απο τη μανούλα του...με γυναικα να του καθαρίζει να του πλένει κ τέτοια. Όμως καθε μερα μ μαγειρεύει ( του αρέσει βέβαια) βγάζει τα σκυλια κ γενικα κανει οτι του ζητήσω. Ελπιζω κ οταν έρθει η μικρη να συνεχίσει ετσι. Βέβαια κ εγω δεν εκμεταλλεύομαι την κατάσταση μου. Αυτά που μπορω τα κανω μόνη μου. Μόνο σε περίπτωση που όντως κάτι ειναι πέραν των δυνάμεων μ ζητάω βοήθεια.

Αύριο κλείνω την 37 κ μπαίνουμε στην 38η!περασε ο καιρος!φοβαμαι!!!:mrgreen:

Να μη φοβάσαι καθόλου!!! Τα καλύτερα έρχονται! Εγώ ανυπομονώ να το αγκαλιάσω και το δεύτερο νινί μου και μου φαίνεται πολύς ο καιρός!!! (είμαι στην 28η ακόμα!) :mad:


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου εδώ γύρω είμαι και εγώ, σας διαβάζω ανελλιπώς και ας μη σχολιάζω.

Φανούλα, φτάνει η μεγάλη στιγμή που θα δούμε τα μπεμπάκια μας από κοντά! Μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα πάνε. Είδα ότι βρήκατε και τη σειρά σας στη νέα χώρα, όλα καλά! Από τα ονόματα που έβαλες, το Θάλεια είναι από τα αγαπημένα μου!

Οι υπόλοιπες βλέπω ότι φουσκώνετε απροβλημάτιστα, όλα καλά λοιπόν!

Στα δικά μου, εμείς διαλέξαμε το Ελένη για τη μπέμπα, είναι όνομα που υπάρχει και στις 2 οικογένειες αλλά όχι των γιαγιάδων. Είναι πιο πολύ συμβολικό καθώς τυχαίνει και όλες οι Ελένες των σογιών μας να είναι πολύ δυνατοί χαρακτήρες, ικανές να κάνουν τα πάντα για αυτούς που αγαπούν. Μέχρι στιγμής έχω πάρει 10 κιλά, η μπέμπα είναι 3200γρ και αυτή την Παρασκευή (μεθαύριο δηλαδή :shock: ) μπαίνουμε προγραμματισμένα για καισαρική γιατί η κυρία έχει στρώσει κ*λ* και δε θέλει να γυρίσει με το κεφάλι κάτω για να βγει. Έχει δηλαδή ισχιακή προβολή και ειδικά για πρωτότοκη, αυτό αποτελεί την απόλυτη ένδειξη για κ.τ. Στην αρχή στεναχωρήθηκα, ήθελα φ.τ. έκανα και αυτά τα καταπληκτικά μαθήματα ανώδυνου τοκετού στο Έλενα (όσες προλαβαίνετε μη τα χάσετε, οι μισές κοπέλες που ήταν στα μαθήματα ήταν από ιδιωτικά μαιευτήρια, είναι 4 ημέρες συνεχόμενες από 2 ώρες) που σε φτιάχνουν απίστευτα για φ.τ. αλλά φευ! Η μπέμπα έχει άλλη γνώμη. Από την άλλη βέβαια, θα πάω κυρία έχοντας προετοιμαστεί πλήρως :D Ελπίζω να έχω normal ανάρρωση μόνο.

Με τις δουλειές πήρα απόφαση ότι δε θα σκάσω κιόλας, έχω βρει μία γυναίκα που έρχεται για 4 ώρες κάθε εβδομάδα, είναι απίστευτα γρήγορη (είναι και το σπίτι μικρό βέβαια) και κάνει τα πάντα. Μόνο με σίδερο και άπλωμα ασχολούμαι, αλλά άμα βρω τα δύσκολα θα τον χώσω τον άντρα μου :rolleyes:

Φιλάκια πολλά σε όλες, να προσέχετε τις κοιλίτσες σας και θα τα ξαναπούμε με τη μπέμπα αγκαλιά :D

Έλα ρεεεεεεεεεεεεεε! Συγκινήθηκα πολύ τώρα... Θα έχεις τη μπεμπούλα σου αγκαλιά μεθαύριο! Δεν το πιστεύω! Θα είσαι η πρώτη που θα μας πεις την εμπειρία σου (εκτός απροόπτου βέβαια γιατί έχουμε και τη Φανή που περιμένει!)..

Αφού δε θέλει η κυρία να γυρίσει δεν έχετε άλλη λύση. Καλά κάνεις και το βλέπεις θετικά! Εξάλλου το αποτέλεσμα μετράει!! Κι εγώ τόσο τη γέννησα, 3.210! Είναι πολύ καλό βάρος.. ούτε να μη μπορείς να το πιάσεις, ούτε και τεράστιο να μη χορταίνει με τίποτα!

Αχ πραγματικά σου εύχομαι τα καλύτερα! Να πάνε όλα τέλεια, να έχεις πολύ γρήγορη ανάρρωση και να ευχαριστηθείς με όλο σου το είναι αυτή τη μοναδική στιγμή!!! Περιμένουμε νέα!!!!!! Φιλάκια πολλά!!!!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια έχω αρχίσει και νιώθω λίγες τύψεις (προκαταβολικά!) και για τα 2 μου τα παιδάκια! Για τη μεγάλη μου επειδή θέλοντας και μη κάπως θα την παραμελήσω στην αρχή (με το θηλασμό κλπ).. και για τη μικρή γιατί ακόμα και στο μαιευτήριο ποτέ δε θα είμαι 100% εκεί μαζί της, γιατί είμαι σίγουρη ότι πάντα ο νους μου θα τρέχει και στην άλλη κορούλα μου.. Ειλικρινά στενοχωριέμαι και δε μπορώ να το διαχειριστώ! Ίσως είμαι υπερευαίσθητη λόγω εγκυμοσύνης..


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου εδώ γύρω είμαι και εγώ, σας διαβάζω ανελλιπώς και ας μη σχολιάζω.

Φανούλα, φτάνει η μεγάλη στιγμή που θα δούμε τα μπεμπάκια μας από κοντά! Μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα πάνε. Είδα ότι βρήκατε και τη σειρά σας στη νέα χώρα, όλα καλά! Από τα ονόματα που έβαλες, το Θάλεια είναι από τα αγαπημένα μου!

Οι υπόλοιπες βλέπω ότι φουσκώνετε απροβλημάτιστα, όλα καλά λοιπόν!

Στα δικά μου, εμείς διαλέξαμε το Ελένη για τη μπέμπα, είναι όνομα που υπάρχει και στις 2 οικογένειες αλλά όχι των γιαγιάδων. Είναι πιο πολύ συμβολικό καθώς τυχαίνει και όλες οι Ελένες των σογιών μας να είναι πολύ δυνατοί χαρακτήρες, ικανές να κάνουν τα πάντα για αυτούς που αγαπούν. Μέχρι στιγμής έχω πάρει 10 κιλά, η μπέμπα είναι 3200γρ και αυτή την Παρασκευή (μεθαύριο δηλαδή :shock: ) μπαίνουμε προγραμματισμένα για καισαρική γιατί η κυρία έχει στρώσει κ*λ* και δε θέλει να γυρίσει με το κεφάλι κάτω για να βγει. Έχει δηλαδή ισχιακή προβολή και ειδικά για πρωτότοκη, αυτό αποτελεί την απόλυτη ένδειξη για κ.τ. Στην αρχή στεναχωρήθηκα, ήθελα φ.τ. έκανα και αυτά τα καταπληκτικά μαθήματα ανώδυνου τοκετού στο Έλενα (όσες προλαβαίνετε μη τα χάσετε, οι μισές κοπέλες που ήταν στα μαθήματα ήταν από ιδιωτικά μαιευτήρια, είναι 4 ημέρες συνεχόμενες από 2 ώρες) που σε φτιάχνουν απίστευτα για φ.τ. αλλά φευ! Η μπέμπα έχει άλλη γνώμη. Από την άλλη βέβαια, θα πάω κυρία έχοντας προετοιμαστεί πλήρως :D Ελπίζω να έχω normal ανάρρωση μόνο.

Με τις δουλειές πήρα απόφαση ότι δε θα σκάσω κιόλας, έχω βρει μία γυναίκα που έρχεται για 4 ώρες κάθε εβδομάδα, είναι απίστευτα γρήγορη (είναι και το σπίτι μικρό βέβαια) και κάνει τα πάντα. Μόνο με σίδερο και άπλωμα ασχολούμαι, αλλά άμα βρω τα δύσκολα θα τον χώσω τον άντρα μου :rolleyes:

Φιλάκια πολλά σε όλες, να προσέχετε τις κοιλίτσες σας και θα τα ξαναπούμε με τη μπέμπα αγκαλιά :D

Έρχεται το πρωτο μας μωρακι στην παρέα αύριο λοιπον!!!!Ολα να πανε τέλεια σου εύχομαι. Κάποιες φορές δυστυχως η καισαρική ειναι απαραίτητη...αφού η μικρη δεν παίρνει θέση αναγκαστικά πας προς τα εκεί. Εδώ αν δεν πάρει θέση σου κάνουν κάτι πιέσεις στην κοιλια αλλα πονάει παρά πολύ κ δεν το προτείνουν ολοι οι γιατροί. Δεν θα το εκανα ουτε εγω.

Αύριο θα εχεις την κορούλα σας αγκαλιά!!!τελεια!!ουτε πολλα κιλα πήρες!μπραβο!

Εμάς η μικρη μας ειναι 2850 κ την υπολογίζουμε να γεννηθεί 3300.ακομα δεν εχω καταλάβει τιποτα. Φοβάμαι ως θα περάσω τις 40 ρε γαμωτο. Δεν εχω ουτε συσπάσεις ουτε πόνους ουτε δυσφορία ουτε τιποτα. Ειναι σαν να ειμαι στον έβδομο. Λιγο η μεση πονάει κ κατουριεμαι ασταμάτητα. Ουφ θελω να βγει πριν τις 40!! Περπατάω καθε μερα μια ωρα τουλαχιστον ανεβοκατεβαίνω σκάλες κανω δουλειές. Σημερα έτριβα τη μπανιέρα στα τέσσερα χαχαχα κ τιποτα. Βεβαια ο γιατρος ιδανικά θέλει να κλείσω κ τις 39 αλλα εγω δεν κρατιέμαι!ανυπομωνω να την κρατήσω.

:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια έχω αρχίσει και νιώθω λίγες τύψεις (προκαταβολικά!) και για τα 2 μου τα παιδάκια! Για τη μεγάλη μου επειδή θέλοντας και μη κάπως θα την παραμελήσω στην αρχή (με το θηλασμό κλπ).. και για τη μικρή γιατί ακόμα και στο μαιευτήριο ποτέ δε θα είμαι 100% εκεί μαζί της, γιατί είμαι σίγουρη ότι πάντα ο νους μου θα τρέχει και στην άλλη κορούλα μου.. Ειλικρινά στενοχωριέμαι και δε μπορώ να το διαχειριστώ! Ίσως είμαι υπερευαίσθητη λόγω εγκυμοσύνης..

Βασούλα μου μη γελάσεις αλλα εγω εχω αγχος τι θα γινει με τα σκυλια μ οταν θα ειμαι στο μαιευτήριο δεν θα εχεις εσυ για το παιδι σου!!!:rolleyes:

Μια χαρα θα εισαι κ με τα δυο παιδάκια σας!λιγη βοήθεια απο γιαγιάδες κ τον άντρα σου κ θα εισαι ήρεμη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ, παιδιά μου... καταρχήν με το καλό να έρθει σήμερα το πρώτο μας μωράκι................!!!!!!!!!!!!!!!!

Κι εγώ παιδιά είμαι μέσα στη στενοχώρια... Δεν έχω αφήσει τη μικρή μου ποτέ για βράδυ... Πάντα ήμουν εκεί όταν κοιμόταν και όταν ξυπνούσε... πραγματικά δεν ξέρω νομίζω ότι θα τρελαθώ στο νοσοκομείο. Αν ο μπέμπης δεν ανεβάσει ίκτερο κι εγώ είμαι οκ σκέφτομαι ακόμη και να υπογράψω για να φύγω νωρίτερα.... Αχ, το κοριτσάκι μου το γλυκουλινάκι μου μωρέ.....

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα mckm! Είμαστε κι οι 2 φουλ κολλημένες στις κορούλες μας! Σε βλέπω βέβαια σε λίγο καιρό να μιλάς σαν τρελή για το γιο σου!!!

Φανή μου, ευτυχώς δεν έχω παράπονο.. και ο άντρας μου με βοηθάει και η μαμά μου που μένει πολύ κοντά ό,τι χρειαστώ έρχεται! Δόξα τω Θεώ!

Αχ κορίτσια το πιστεύετε ότι τώρα η vtgian μάλλον κρατάει αγκαλιά το μωράκι της;;;;;; Μακάρι να πήγαν όλα καλά και να μην πονάει πολύ!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

vtgian, να σου ζήσει....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπες γρήγορα να μας πεις τα νέα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άντε Φανή, και στα δικά σου... Φτάνει η ώρα σου.... (Αν δεν έχεις γεννήσει ήδη βέβαια....)!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρε, Βασούλα, δεν ξέρω... έχω την εντύπωση ότι είμαι κοριτσομάνα, ρε συ... Δεν ξέρω γιατί έχω ήδη πλάσει ένα σενάριο στο κεφάλι μου όπου ο άντρας μου θα τρέχει με το γιο στα γήπεδα κι εγώ με την μπουμπούκα μου στα θέατρα... Αλλά μάλλον θα μάθω την αλήθεια σε λίγο καιρό όταν πια ο μπέμπης θα είναι στην καθημερινότητά μας.....

Πάντως η μικρή τώρα τελευταία έχει αρχίσει να αλλάζει συμπεριφορά... Είναι αρκετά νευρική και απαιτητική. Δεν ξέρω... της ηλικίας, αρχίζει να ζηλεύει...

Link to comment
Share on other sites

vtgian, να σου ζήσει....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπες γρήγορα να μας πεις τα νέα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άντε Φανή, και στα δικά σου... Φτάνει η ώρα σου.... (Αν δεν έχεις γεννήσει ήδη βέβαια....)!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρε, Βασούλα, δεν ξέρω... έχω την εντύπωση ότι είμαι κοριτσομάνα, ρε συ... Δεν ξέρω γιατί έχω ήδη πλάσει ένα σενάριο στο κεφάλι μου όπου ο άντρας μου θα τρέχει με το γιο στα γήπεδα κι εγώ με την μπουμπούκα μου στα θέατρα... Αλλά μάλλον θα μάθω την αλήθεια σε λίγο καιρό όταν πια ο μπέμπης θα είναι στην καθημερινότητά μας.....

Πάντως η μικρή τώρα τελευταία έχει αρχίσει να αλλάζει συμπεριφορά... Είναι αρκετά νευρική και απαιτητική. Δεν ξέρω... της ηλικίας, αρχίζει να ζηλεύει...

Θα το δεις αυτό.. Πάντως εγώ βλέπω όλες τις κοπέλες γύρω μου που έχουν ένα κι ένα να είναι τρελαμένες με το γιο κι ας μην το παραδέχονται ανοιχτά!

Κοίτα, η αλήθεια είναι ότι τα παιδιά περνάνε φάσεις.. Δεν είναι και καλόν σημάδι βέβαια που στο έβγαλε τώρα αυτό. Ίσως σου βγάλει ζηλίτσα με το μπέμπη. Μην ξεχάσεις, πρέπει να πάρουμε ένα δώρο στις κόρες μας ότι τάχα το έφερε το μωρό!!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...