Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 23 minutes ago, Σποράκι said:

      Κορίτσια χρόνια πολλά!!! Χρόνια πολλά σε όσες είναι ήδη μανούλες, σε όσες θα είναι σύντομα και σε όλες εμάς που ακόμα προσπαθούμε και αργά ή γρήγορα θα γίνει! Μας αξίζει 🥰

      Χρόνια πολλά με υγεία !!! Να πραγματοποιηθούν όλα σου τα όνειρα και όλων τον γυναικών φυσικά !!!! Σύντομα να πετάς σε πελάγη ευτυχίας ! 

ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ


katni

Recommended Posts

Καλημέρα, ψάχνω παιδικό σταθμό στα Άνω Πατήσια. Έχω δει προς το παρόν το Πρώτο Βήμα και Τα Στρουμφάκια. Υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει στείλει πρόσφατα το παιδάκι της σε κάποιον από τους δύο; Θα με ενδιέφερε να ακούσω εντυπώσεις όπως και προτάσεις για κάποιον άλλον στην περιοχή. Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα, ψάχνω παιδικό σταθμό στα Άνω Πατήσια. Έχω δει προς το παρόν το Πρώτο Βήμα και Τα Στρουμφάκια. Υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει στείλει πρόσφατα το παιδάκι της σε κάποιον από τους δύο; Θα με ενδιέφερε να ακούσω εντυπώσεις όπως και προτάσεις για κάποιον άλλον στην περιοχή. Σας ευχαριστώ.

το γιουκαλι στον αγιο ελευθεριο κοντα στο σταθμο εχει πολυ καλη φημη οπως κ ο παιδικος της λεοντειου κατω απο τον σταθμο του αγιου ελευθεριου.οι τιμες γι αυτους ειναι γυρω στα 350 με 400.ρωτησε προσφατα γνωστος μου


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ το Σταθμό της Λεοντείου θα πάω να τον δω. Οι τιμές είναι περίπου οι ίδιες παντού 350-400Ε ζητάνε στην περιοχή. Αρκετά ακριβά γι'αυτό που προσφέρουν θεωρώ ειδικά όσον αφορά στις εγκαταστάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...