Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

      Αυριο σε ποια μέρα θα είσαι? Καλύτερα να μην κάνεις  πριν την έβδομη πάντως

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα...αλλο ενα δυσκολο βραδυ:roll: με βηχα κ ορουσ θενα κ Ιασονα αν κ αυτοσ μονο μυτουλα εχει πιο πολυ.

ο γιωργησ καλυτερα ευτυχωσ ,περνουμε ολοι τα φαρμακα μασ μπασ κ το σαββατο ειμαστε καλυτερα κ σβισει τα κερακια ο γιωργακησ.

σημερα θα παω λιγο στο ικα κ μετα δουλεια.

σασ διαβασα κ τωρα δεν θυμαμαι πολλα:oops::oops:

ΜΑΡΥ με γεια το κουρεμα πωσ κ αυτη η αλλαγη τωρα?φταιει το ταξιδι του αντρα σου?:tongue:

νατασσακι πωσ εισαι σημερα?

fairy που εισαι η να πω που ειστε??

ρατακι περαστικα στη γιαγια ,τι δεν μασ ειπεσ?:roll:


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραα :):)

χθες τελικα ο τραχανας μας αρεσε πολυ αλλα αλεσμενος ... Τι να την κανω βρε Θένα που μια φορα ειπα να τη δοκιμασω κι εγω και τα εβγαλε ολα? Με το ψωμι no luck.Μας βλεπει καμια φορα που τρωμε και παιρνει κι αυτη στο χερι και δεν το βαζει στο στομα!!! Όλα τα αλλα τσουπ κατευθειαν στομα πανε, το ψωμί ΟΧΙ!

Αααααααααααααα νέο : κουρεύτηκα! Εντελώς! Και άλλαξα και χρώμα!

Μεγεια!!!! Αντε τωρα να πιουμε καφεδακι να σε δουμε να παιρνουμε ιδέες :D:D. Κι εγω ειχα σκοπο να τα κανω κοντο καρε και μαυρα αλλα με προλαβε μια φίλη και τα έκανε ΑΚΡΙΒΩΣ ετσι (χωρις να το εχουμε συζητησει) και μετα ψιλοξενέρωσα και το αφησα για πιο μετα. Εχω σκασει όμως, τα αλλαζα συχνα τα μαλλια και τωρα εχω ενα χρονο να τα πειραξω. Μηπως να πεταξω μια ραστα?:tongue::tongue:

Για πες οταν λες εντελως τι εννοεις?? Και τι χρωμα τα εκανες??

Κατα τα αλλα η μικρη εγινε αλλο παιδι οταν ηρθε χθες ο μπαμπας....

ΦΙλακια ηρθε το boss :tongue::tongue:


tt17d185.aspx

tt17d186.aspx

Link to comment
Share on other sites

πολλες πολλες καλημερες!!!

ναι σημερα γινομαστε 8 μηνων!!!

απιστευτο μου φαινεται κι εμενα....

πηγαμε και παιδιατρο...

κοριτσια διαψευστε με αλλα πρεπει να ειμαστε το πιο μικροσκοπικο Μαγιοπαιδο...:D

68 cm και 7,700kg...

σας διαβασα πολυ πολυ βιαστικα...

χαρουμενα μηνογενεθλια σε ολα τα μωρακια των προηγουμενων ημερων..

κι εμεις στο αλμα ειμαστε και ο βραδυνος υπνος ειναι δραμα..τον παιρνω και στο κρεβατι μας καποιες φορες γιατι κοιμαμαι ορθια και φοβαμαι πως θα συνηθισει...

απο δοντι τιποτα ακομα...

3xmama ελπιζω ολα να ειναι καλυτερα...το ψυχολογικο ειναι μεγαλη υποθεση...κι εγω καπως ειμαι τελευταια...

Αννικο κοριτσακι μου να σας ζησει η ανηψουλα!!!

θενακι να σου ζησει ο γιος!!!

και περαστικα σας.....

Κορίτσια μου λιώνω........ ο Γιάνναρος μόλις έκανε τα πρώτα του βήματα μπουσουλώντας... :) :) :) ακόμα είναι πολύ άγαρμπος και πάει λίγο πλαγιαστά σα κάβουρας χαχαχα αλλά πωπώ μεγαλώνει τόσο μα τόσο γρήγορα!!!!!!

douar μπραβο στον Γιαννακο!!!

εμενα ακομα τιποτις....

Μαιρουλα μου πολυ πολυ στενοχωρηθηκα...ευτυχως ολα καλα!!!

καλα,το σκηνικο με την βαλιτσα,πολυ γελιο!!!:P

με γεια και το μαλλι!!!

mpoumpouka κουραγιο...εγω πιστευω ειναι φαση προσαρμογης...

ξεκινησε τοτε που του αλλαξατε κρεβατι ολο αυτο???

ριτακι κι εγω εχω ψωνισει καποια για του χρονου (αλλαξα και πολλα της βαφτισης και τα πηρα για τοτε αλλα θα θελω κι αλλα οταν δω τα καινουρια...

οσο για την ωρα της βαφτισης καλυτερα γυρω στις 12 με 12¨30

αυτο θα το κρινεις εσυ αναλογα με το προγραμμα του Γιωργη...

τι ωρα τρωει περιπου,τι ωρα κοιμαται κτλ..

εμας δεν μας εδωσε περιθωριο να διαλεξουμε ωρα η εκκλησια και ο μικρος νυσταζε..ε,δεν σας λεω τι εγινε....:(

α,και μην στενοχωριεσαι για το δεντρο...ντρεπομαι που το λεω αλλα κι εμεις ακομα στολισμενο το εχουμε...το σκ θα φυγει!

Ελενη καλη αρχη με την δουλεια...η πρωτη εβδομαδα προσαρμογης ειναι δυσκολη...μετα λογικα θα συνηθισεις και εσυ και ο μικρος....

sue εμας δεν μας ειπε για αντιγριπικο και ουτε θα το εκανα αν μου ελεγε...ψαξτο λιγακι...νομιζω δεν ειναι απαραιτητο...

φιλακια στο σπορακι σας!

φιλακια και στις υπολοιπες μανουλες!!!!


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια όμορφη καλημέρα και από μένα.

pasxalitsa να σας ζήσει!

ούτε εμείς μπουσουλάμε μόνο κάτι σαν βήματα με τον ππουδάκο του έκανε εχθές που πιανόταν από το αυτοκινητάκι-περπατούρα που έχει. Η μάνα μου μου είπε πως και εγώ δεν μπουσούλαγα. περπάταγα με τον ΄ποπό και κατέβαινα τις σκάλες στ σπίτι της γιαγιάς μου που μέναμε τότε.

σας φιλώ και θα πρόσπαθήσω να ξαναμπώ.


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αρρωστουλες μανουλες!!!!!Να ειναι περαστικα γρηγορα!!!

Και οσες ειναι down ψυχολογικα, ανεβειτε!!! Η ζωη εχει και τα ασχημα αλλα θυμομαστε μονο τα καλα!!!

Εγω σημερα θυμαμαι οτι τετοια ωρα πριν 8 μηνες εκανα τις πρωτες προσπαθειες να θηλασω το μικρο μου!!!! Τι περιεργο και ομορφο συναισθημα εκεινο...

Να μας ζησουν τα παιδακια μας!!! Να ειναι ολα γερα και να μας χαριζουν ομορφες εικονες!

Ριτακι απ'οτι εβλεπα χτες στις ειδησεις ο Πειραιας ειναι ακομη στολισμενος χριστουγεννιατικα!!!! Οποτε δικαιολογεισαι και καταλαβαινουμε για ποιο λογο δεν εχεις ξεστολισει ακομη!!!!!:tongue:

Πασχαλιτσα μηπως μενεις κι εσυ Πειραια???:tongue:

Σημερα εκτος απο το μικρο αντρακι μου, γιορταζει και το μεγαλο!!Ειναι Ευθυμιος και ειναι η ονομαστικη του γιορτη!!Του εφτιαξα γλυκο εχτες!

Σας φιλω γλυκα!!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλεναδες μου γλυκεςχαρουμενα μηνογενεθλια στους παλικαρους της mpoumpous της sue κ της pasxalitsas μας !!!!!!!

εδω αρρωστη κ γω .............ο βηχας κ η καταρροη καλα κρατει .........

τηλεφωνησα στην εταιρεια οπως σας ειπα αλλα δεν ηταν εκει ο δ.πωλησεων κ δεν θελω να παρω στο κινητο (δεν ειναι δα κτοσο επειγον) αυταααααααααααα


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

sue να το χαιρεσαι το στεφανι σου !!!

παντα να σε προσεχει να σε αγαπαει να σε στηριζει κ φυσικα μαζι να καμαρωνετε την ομορφη οικογενεια σας!

χοχο ειδες ο πειραιας μας ? ειναι λαρτζ δεν το νοιαζουν τα εξοδα .....

σα δεν ντρεπονται

καλε κοριτσια εσας ειναι ανοιχτα τα φαρμακεια ????


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

sue να το χαιρεσαι το στεφανι σου !!!

παντα να σε προσεχει να σε αγαπαει να σε στηριζει κ φυσικα μαζι να καμαρωνετε την ομορφη οικογενεια σας!

χοχο ειδες ο πειραιας μας ? ειναι λαρτζ δεν το νοιαζουν τα εξοδα .....

σα δεν ντρεπονται

καλε κοριτσια εσας ειναι ανοιχτα τα φαρμακεια ????

Ευχαριστώ πολυ κοριτσακι μου για τις γλυκες ευχες σου!!!

Κι εσυ να γινεις καλα γρηγορα και να χαιρεσαι το παιδακι σου!

Στην Αττικη παντου ειναι κλειστα, δεν ξερω για την υπολοιπη Ελλαδα, να μας πουν οι βορειες! Παντως εγω προμηθευτηκα απο προχθες τα απαραιτητα για το μωρο.Για εσας τις αρρωστουλες ειναι δυσκολα που μπορει να χρειαστειτε φαρμακα...Κι απο οτι ακουσα στα εφημερευοντα εχει τεραστιες ουρες...


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


naya μου εγω τον τραχανα τον πατησα ελαχιστα με το πηρουνι κ μετα εβαλα το αλεσμενο κρεας στο πιατακι κ ολα καλα............ μια χαρα το εφαγε .............εχτες κ σημερα εχουμε χυλοπιτες με κοτοπουλο ......... προσπαθησα ν ατο πατησω με το πηρουνι αλλα δεν ξερω δεν γινοταν κ ετσι το εβαλα στο μουλτι κ ισα ισα το εκανα μια στροφη . παλι μια χαρ το εφαγε κ μαλιστα του αρεσε κ παααααααααααααρα πολυ !

αυτο που λεει η θενα το βρισκω σωστο ............ εχω φιλη που την κορη της δεν την επαιρναν σε ιδιωτικο σταθμο(3 χρονων) γιατι ολα τα ηθελε αλεσμενα .........κ της ειπαν ας μαθει να τρωει κανονικα κ ενα του χρονου. τραβηγμανο η οχι δεν ξερω αλλα πρεπει σιγα σιγα να συνηθιζουν αλλα παντα με πολυ προσοχη

ψωμι ουτε εμας του αρεσει κ μπισκοτακια κ τετοια δεν του δινω ....... μνο 1-2 φορες που εχω φτιαξει εγω μονη


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

ΜΠΑ Κ ΕΔΩ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ ,ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΥ ΔΙΑΟΛΟΥ ΤΗ ΜΑΝΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΘΕ 2 ΩΡΕΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ Κ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΣ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ Κ ΣΕ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΟ:roll::evil:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ SUE ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ:tongue::tongue:

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΕΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΛΑ:-D

NAYA ΑΣ ΤΗΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΝΥΣΤΙΚΗ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΦΑΕΙ ΟΛΑ ΟΛΟΚΛΥΡΑ ΜΕΤΑ:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΝΑΤΑΣΣΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΟΥΣΟΥΛΑΜΕ ΑΛΛΑ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΟ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΦΥΣΙΚΑ;) ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΜΠΕΝΕΟΥΝ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ Κ ΠΑΙΖΟΥΝ Κ ΑΥΤΟΣ ΚΑΘΕΤΑΙ Κ ΓΕΛΑΕΙ:mrgreen:


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

emeis exoume kai perpatoura kai strata alla i giatros mas eipe na apofeugoume ti strata oso mporoume (stin arxi eipe oxi meta kana misaoro ti mera )

to psomi tou aresei polu alla i giatros eipe oxi akoma gia na min tou kolisei sto laimo kai pnigei.

emeis stin arxi eixame xekinisei patimena me to pirouni alla fonaze o mpampas mas min pnigoume k tetoia kal arxisame na alethoume. an thelei na faei taa troei opos kai na einai. to provlima einai me auta pou de thelei na faei.


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

pasxalitsa να σας ζήσει!

natassoula ευχαριστω για τις ευχες!

εμας μας ειπε να του ξεκινησω και ψωμακι με τυρακι....

Πασχαλιτσα μηπως μενεις κι εσυ Πειραια???:tongue:

Σημερα εκτος απο το μικρο αντρακι μου, γιορταζει και το μεγαλο!!Ειναι Ευθυμιος και ειναι η ονομαστικη του γιορτη!!Του εφτιαξα γλυκο εχτες!

Σας φιλω γλυκα!!

suedaki αν εμενα πειραια θα ειχα δικαιολογια....αχ! ;)

να χαιρεσαι τους 2 αντρες σου!!!!!!!!!!!!!

καλημερα φιλεναδες μου γλυκεςχαρουμενα μηνογενεθλια στους παλικαρους της mpoumpous της sue κ της pasxalitsas μας !!!!!!!

ριτακι ευχαριστουμε για τις ευχες!

περαστικα...κι εγω με καταρροη ειμαι...και ο μικρος...εδω και 1 εβδομαδα

ευτυχως δεν κανει ευκολα πυρετο...

εμεις γιατι δεν εχουμε next κοντα μας,ε??? γιατι???

με γεια τα ρουχαλακια....

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΕΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΛΑ:-D

θενακι ο αντρουλης της sue γιορταζει....

mpoumpou kai sue να χαιρομαστε τα μικρα μας αντρακια!!!

fairoyla σε περιμενουμε!!!

νεκταρια αν μας διαβαζεις ελπιζω να εισαι καλα κι εσυ και η μικρη σου!!!


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

Sue, pasxalitsa kai mpoumpou να χαιρεστε τα καμαρια σας!!!

Sue πολυχρονος ο αντρουλης σου, να ειναι γερος και να σας προσεχει!!!!

Θενα περαστικα σας, ριτακι μη στεναχωριεσαι για το δεντρο, δεν εγινε και τιποτα και περαστικα στη γιαγια σου.

Εγω 5 γυρισα απο τη δουλεια και το μπουμπουκι μολις ειχε κοιμηθει και ειμαι τουμπανοοοοοο, τον λυπαμαι ομως να τον ξυπνησω, θα περιμενω κανα μισαωρο ακομη και βλεπω.....

Εχω αποσυντονιστει τελειως, αλλα που θα μου παει θα βρω τους ρυθμους μου....


P6jGp3.png?33zfA7k2

TZcSp3.png?gfJ9ZCG8

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...