Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια,

ευχομαι αύριο να ξημερώσει μια καλήτερη μέρα για όλες μας!

Τις τελευταίες μέρες δεν ήμουν και πολύ καλά αλλά θα προσπαθήσω να συνέλθω.

Η παρέα μας με βοηθάει λιγάκι.

Ο μικρός είναι γλύκας και κανει τρομερά πράγματα τελευταια!


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

ενα περασμα για μια καληνυχτα

ειμαι χειροτερα κ φοβαμαι μην κολλησω οσες δεν ειναι αρρωστες .....(ο γιωργης ευτυχως καπως καλυτερα)

νατασσα μου δεν ξερω τι γινεται με το θεμα δοντιων κ οδοντοβουρτσα......μαλλον θα πρεπει να ρωτησουμε των γιατρο κ η θενα ειπε οτι προς το παρον το δινει για να συνηθησει ............

θενακι μου περαστικα σας ............. ολοι κρεββατομενοι ε? κουραγιο μανα

νατασουλι τι εχεις εσυ ? με την δουλεια?σε πριζουν ?

ευχαριστω ολα τα κοριτσακια που ευχηθηκαν γι ατα μηνογενεθλια μας!!!!

αυριο εχουν γενεθλια της mpoumpous, της pasxalitsas κ της sue........... αχ αχ μεγαλωνουν τα ατιμα ...........αντε να δουμε τι μας ετοιμαζουν απο δω κ περα .............

αυριο θα παρω κ στην εταιρεια κ ο θεος βοηθος

maroyla to κομπρεσερακι σου καλα ειναι ?


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

μαιρύλα πολύ γέλασα με τη βαλίτσα του συζύγου!

ευχαριστώ για το ενδιαφερον

Να σου πω την αλήθεια, βρήκα και μια βράκα εντελώς παλιά και σκέφτηκα να του την πασάρω κι εκείνη, αλλά μετά... Άσε λέω. Αμαρτία είναι. Είμαι και καλή που να πάρει η ευχή! Τρομάρα μου... :lol:

Αααααααααααααα νέο : κουρεύτηκα! Εντελώς! Και άλλαξα και χρώμα!


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites

maroyla to κομπρεσερακι σου καλα ειναι ?

Περαστικά καλό μου και γρήγορα!

Το κομπρεσσεράκι φορτίζει τις μπαταρίες για να είναι σε θέση να με αποτελειώσει αύριο! Στόχος ένας και μοναδικός : η απόλυτη εξόντωση μου!


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites

νατασσα μο ευχομαι να ειναι κατι περαστικο κ να το περασετε οσο πιο ανωδυνα γινεται.

θυμαστε τελος νοεμβριου που ειχα ενα περιστατικο με την μανα μου κ την ετρεχα?

ε γιαγια μου απο τοτε τρομαξε κ παρατηρουμε οτι κατι δεν παει καλα κ την τρεχουμε για εγκεφαλογραφηματα κτλ........ ειναι πολυ ασχημο το ολο θεμα κ δεν σας εχω πει κατι ............. τεσπα.........

mary ! μεγιες το μαλλακι !!!!

αυριο που λετε θα τηλεφωνησω ετσι απλα να ευχηθω καλη χρονια κτλ κ να "κοψω κινηση " κ αντιδρασεις ............θελω να μιλησω βασικα μηπως αντι για 4ωρο πηγαινω 1 μερα λιγοτερο............αναλογα τα κεφια του θα δουμε τι θα πω


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


νατασσα μο ευχομαι να ειναι κατι περαστικο κ να το περασετε οσο πιο ανωδυνα γινεται.

θυμαστε τελος νοεμβριου που ειχα ενα περιστατικο με την μανα μου κ την ετρεχα?

ε γιαγια μου απο τοτε τρομαξε κ παρατηρουμε οτι κατι δεν παει καλα κ την τρεχουμε για εγκεφαλογραφηματα κτλ........ ειναι πολυ ασχημο το ολο θεμα κ δεν σας εχω πει κατι ............. τεσπα.........

mary ! μεγιες το μαλλακι !!!!

αυριο που λετε θα τηλεφωνησω ετσι απλα να ευχηθω καλη χρονια κτλ κ να "κοψω κινηση " κ αντιδρασεις ............θελω να μιλησω βασικα μηπως αντι για 4ωρο πηγαινω 1 μερα λιγοτερο............αναλογα τα κεφια του θα δουμε τι θα πω

Περαστικά στη γιαγιά!

Καλή επιτυχία αύριο! Κι επειδή με τη βάφτιση ήμασταν γουρλούδες, τι λέτε; Να κάνουμε μια συζητησούλα στα γρήγορα; :lol:


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites

Ritaki μου περστικούλια!!!! Ξεκουράσου κοπέλα μου γιατί μάλλον σε βρήκσν πολλά κι εσένα! Και πως γίνεται βρε κορίτσια όταν τυχαίνει κάτι να έρχονται κι άλλα μαζί ?'Ολα μαζί?!

Κοίτα να συνέρθεις γιατί έχουμε και τη βάφτιση ε?

Νατάσσα μου άντλησε δύναμη από το μπουμπουκάκι σου και όπως το είπες :αύριο ξημερώνει μια άλλη μέρα. Και θα είναι καλύτερη!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες μου παω να ξαπλωσω

ο μικρος εχει ταζαρε κ ειναι ευκαιρια!

α δεν σαςειπα ο αγγελος δεν με βοηθησε να ξεστολισω ειπε αυριο θα το κανει πο σχολαει νωρις. αλλη μια μερα με το δεντρο λοιπον

παααααααααααααααααααααω καληνχτα ΦΙΛΕΣ μου

περαστικα μας κ καλα κουραγια


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...