Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

      Εγώ έχω απόκλιση μισή με μια ώρα. Πως πηγε η επαναληπτική σας?

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλα σημερα το παιδακι μου κ της ελενης ............................ εγινε 8 μηνων !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελενη μου να τους χαιρομαστε τους παιδαραδες μας!!!!!!!!!!

naya κρατα γερα .......! μαλλον στο ματιασαμε το ομορφο κοριτσακι σου !

sue δικιο εχει η mary μας εισαι παραδειγμα για ολες μας! ,πραβο κοριτσαρα μου ολα να συνεχισεις να πηγαινουν τοσο καλα κ ακομα καλυτερα αν γινεται ! κ παρε κ κανενα σκορδο καλου κακου ......φιλια στην κοιλιτσα

κουμπαρουλα ισα που γρατζουναει το ας πουμε δοντι δεν φαινεται καν ........κ δεν ξερω σε τοσο μικρα βουρτσιζουν τα δοντια?κ αν ακομα ειναι 2 η 3 ? δεν ξερω :roll::roll::roll:


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ο αγγελος εφυγε για δουλεια αφου πρωτα μου υποσχεθηκε οτι το βραδυ θα ξεστολισουμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

ο μικρος απτις 9 ειναι ξυπνιος κ λυσσαει μα τι νευρα ειναι αυτα που εχει ?ελεος σε λιγο αν ηρεμησει θα φαει μεσημεριανο κ ελπιζω να κοιμηθει `............. συνηθως κοιμαται το μεσημερι αλλα μεχρι να το κανει μου εχει βγαλει το λαδι


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Από που να αρχίσω δεν ξέρω.

Sue χαίρομαι παρα πολύ που είναι όλα καλά και θα συμφωνήσω με τη Mary μας ότι είσαι υπόδειγμα όχι απλά εγκύου αλλά και θετικού ανθρώπου! You are the best!!!;)

Ritaki και Ελένη να σας ζήσουν τα αγοράκια σας!

Ritaki όλα καλά με το πόδι ε? Να προσέχεις και όσο για το δέντρο δεν πειράζει και εγώ την Τετάρτη μόλις ήρθα το ξεστόλισα -και μετά με πήρε η ίωση από κάτω..Εσύ να είσαι καλά ! Ο Γιώργος σου πως είναι με τις μυξούλες? Με το ρουφηχτήρι κάθεται? Εμένα η Μελίνα ουρλιάζει !

Αλλά ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι ? Εμάς ξαφνικά αυτό το μαραφέτι θαρρείς και πήρε μια γεύση μπλιαχ! Έτυχε σε καμιά αυτό ή μόνο σε εμάς?

Mary τι έπαθες αγάπη μου! Έπαθα πλάκα μόλις το διάβασα! Κοίτα τι μπορεί να πάθει κανείς στα καλά καθούμενα... Ανάψτε ένα κερί κοπέλα μου και να μου φιλήσεις το Νικήτα σου! ; Όσο για τα ιατρικά θα ακολουθήσω καταρχήν αυτά που μου είπε η γυναικολόγος (κάτι σαν χημειοπροφύλαξη) και μετά θα δούμε αν επιμένει θα πάω σε ουρολόγο και βλέπουμε - αν δε βρουν τίποτα μπορεί να ισχύει αυτό που λες , δεν ξέρω...Σ' ευχαριστώ πάντως για τις συμβουλές κι ανυπομονώ να τα ξαναπούμε από κοντά!

Fairy να σου ζήσει ο Γιωργάκης! Πως πήγε η βάφτιση? Έκλαιγε? Με το αεροπλάνο είχατε καθόλου πρόβλημα( εννοώ αν τον πειράζει καθόλου- γιατί εμάς τώρα στην επιστροφή πρέπει να την πόνεσαν πάρα πολύ τα αυτιά της από την πίεση και τελευταία 1/2 ώρα πριν την προσγείωση πλάνταξε στο κλάμα και νόμιζες ότι θα σκάσει η κακομοίρα.Αφού τώρα δεν ξέρω τι θα κάνω το Πάσχα , μπορεί να κατέβουμε με το αυτοκίνητο για να το αποφύγουμε όλο αυτό- αν και από ότι μας είπε και η παιδιάτρος πρέπει να έφταιγε και το γεγονός ότι ήταν "αρπαγμένη" η μικρή!

Georgina μου σε νιώθω κοπέλα μου γιατί έτσι αισθάνομαι κι εγώ εδώ στη Γερμανία - μετράω ανάποδα!

Link to comment
Share on other sites

οντως η fairy μας κ ο γιωργος της χαθηκαν , το ιδιο κ η pasxlitsa κ η andith με την παπαρουνα της ..............που ειστε μανουλες????

η fairy εχει αρχισει κανονικα δουλιτσα αν δεν εκανω λαθος, ετσι ειχε πει οταν ειχε μπει κ μαλλον τρεχει το κοριτσι μας


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3xmama οχι ο γιωργος χτυπιεται με το που δει το σωλινακι...........αλλα τι να κανουμε το παλευουμε ........ φυσιολογικο ορο καθεται να του βαλω τον απλο ομως.....αυτον με το θαλασσινο αλατι που μας προτεινε η παιδιατρος μας δεν τον θελει με τιποτα ουρλιαζει .

το καλο ειναι πως οταν τον παρουμε αγκαλια σταματαει αμεσως ........ ταλαιπωρια ειναι κ για αυτα αλλα αφου δεν μπορουν να φυσιξουνε μονα της μυτουλας τους τι ν ακανουμε?παλι καλα που υπαρχουν κ αυτα

κ δεν εχω παρατηρησει να μυριζει αλλα αλλαζουμε συνεχεια ανταλλακτικα κ το ιδιο το σωληνακι το εχουμε αλλαξει κ αυτο αρκετες φορες


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

xronia sas pollaaaaaa ritaki k eleni na xereste ta manarakia sas:-D

naya isos pernai kamia iosi k emena etsi akrivos kani k ta piga simera sto ika ,o Giorgos exi akroastika k o Iasonas exi to ena ayti kokkino k telika k oi dio adiviosi:( k ispnoes k ena allo xapi o giorgos,tora gia ton Iasona na po tin alithia tha to apofigo na toy tin doso an do oti den kleei simera den tha tin doso giati den moy ipe oti ine kati poli sovaro:roll: tespa tha do ti tha kano.

tou voyrtsizo ta dontakia xoris odontokrema apla gia na sinithisi tin idea tis voyrtsas ....toy tin dino k ligo k pezi....tin masoulaei:mrgreen:

sue eftixos exoyme k mia esiodoksi k kalotixi edo mesa:mrgreen: k etsi na soy pane panta ola ....deksia;)


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

θενακι περαστικα κ στα δυο αγορια σου ........ η δαναη, εσυ κ ο μπαμπας σας καλα ε?????

πωπω χαμος ολοι αρρωστοι ............κ εγω χειροτερα κ εμεις εδω εχουμε κ τις απεργιες κ των φαρμακειων ........... αχ αχ

οταν ευκαιρησεις κουμπαρα θελω την βοηθεια για ν αφτιαξω το κιν ναμπαινω στο καφε απτην δουλεια (1 μηνας εμεινε..........)


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου αν ρωτησετε τον αντρα μου και τους γονεις μου θα σας πουν οτι ειμαι πολυ απαισιοδοξη...Αυτοι ειναι οι πιο κοντινοι μου και σε αυτους θα γκρινιαξω πιο ευκολα...Στις παρεες μου και στις συναναστροφες μου μου βγαινει πιο αισιοδοξη διαθεση...Η λεω οτι βλεπω θετικα τα πραγματα για να το πιστεψω κι εγω!! Προσπαθω να το παλευω γενικως και να αισιοδοξω! Ελπιζω να ειναι μεταδοτικο!!!

Θενα μου περαστικα σας!!!! Αν δεν ειναι χαλια ο μικρος μην του δινεις αντιβιωση...

Ριτα κι Ελενη χαρουμενα μηνογενεθλια!!!!

Σας φιλω γλυκα!!!!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Thena μου περαστικά σας! Περάσατε όμορφα στη Θεσσαλονίκη ε?

Douar μου να σας ζήσει ο Γιάννης! Φοβερή η φώτο σας! Πανέμορφη οικογένεια! Περιμένουμε να ανεβάσεις κι άλλες από τον φωτογράφο! Και γλεντζές από ότι μας είπες ο Γιάννης ε? Πες μας τώρα που τα έχεις φρέσκα θέλει όντως τρελλή προετοιμασία η βάφτιση, όσο απλή και να θες να την κάνεις?

Και εμείς λέμε να την κάνουμε τη βάφτιση ή 2η ή 3η μέρα του Πάσχα για να προλάβουμε να μας κάνει η νουνά μετά και το μπανάκι κτλ πριν φύγουμε.

Ααα! Δεν σας είπα! Αλλάξαμε νουνούς και είμαι πολύ χαρούμενη γιατί είναι πολύ καλή μου φίλη η μέλλουσα νουνά της Μελίνας!:tongue: Πήγαμε και ρίξαμε μια ματιά και για βαφτιστικά ρουχαλάκια για να ξέρει περίπου τι θέλουμε κι εμείς και μάλλον θα τα ψωνίσει μόνη της ή θα κατέβω κάποια στιγμή τσακ μπαμ κι εγώ να τα κλείσουμε μαζί αν βρει κάτι και δεν είναι σίγουρη.

Ριτάκι δεν έρχεσαι να τα βαφτίσουμε παρέα ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


xainti Χρόνια σου πολλά!Fairy κι εσύ να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!

Mpoumpou , κουράγιο κοπέλα μου. Ξέρω ότι όσο και να στο λέμε βέβαια δεν σε ανακουφίζει ιδιαίτερα αλλά εύχομαι να το ξεπεράσει γρήγορα ο μικρός ταρζανάκος σου το στάδιο αυτό και να ηρεμήσεις . Συγχαρητήρια για την πρώτη σας λεξούλα! Οι παλιές λέγανε ότι αν πει πρώτα μπαμπά το επόμενο παιδί θα είναι αγόρι και αντίστοιχα αν πει μαμά κορίτσι . Όσο για τον αντρούλη σου ... ξανά κουράγιο!

Marsolan ,Irene, andith πως είναι oi κουκλίτσες σας?

Naya είναι καλύτερα η μικρούλα?Περαστικά σας!

Link to comment
Share on other sites

Na sas zhsoun rita k eleni!

Thena mou perastikoulia sta mikroulia! Les na thn pathsame ki emeis?

Sue aytes tis meres gia ti thetiki skepsi ena tha sou pw: dwse kai swse! Kai nai einai metadotiki!:-)

Egw molis katafera na kanw to koritsaki mou xeirotera :( h diathesi tis htan xalia alla eipa mpas k faei k koimhthei. K ontws oxi mono efage olo to kotopoulo alla hthele ki allo! Me evlepe me to koutali k anoige to stoma. K epeidh molis eixa kanei traxana eipa na tis dwsw ligo xwris na to alesw(den ta thelei katholou ta kommatakia)

E dialegw na mhn exei h koutalia mesa megala kommatia k tis dinw k ksetrelathike!mono pou ston triti koutalia mallon kapoio kommati tis fanike megalo k prospathise na to bgalei, to kseperase omws k sthn epomeni proseksa ti tis edwsa alla ... Prospathontas pali kati na bgalei ekane ena ksegyrismeno meto!akoma k apo th myth ths ebgaine!

Den ths eftane ths khmenhs h talaipwria ths, thn ksekana teleiws... Twra ths edwsa gala k koimithike (edw k 15 lepta)

Akyro ksypnhse bye


tt17d185.aspx

tt17d186.aspx

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!

Χαρουμενα μηνογεννεθλια Γιωργη, να τα χαιρομαστε Ριτακι.Ποτε περασαν 8 μηνες;;;;;

Ευχαριστω για τις ευχες xainti, 3xmama,thena, sue, naya, Να χαιρομαστε τα μαιοπαιδακια μας!!!!

Περαστικα στα αρρωστα μωρακια και μανουλες.

Λιγο περιεργη μερα σημερα, κατι ψωνια το πρωι, δουλεια το μεσημερι(4 ωρες), επεσα με τα μουτρα στο μπουμπουκι μου το απογευμα(εχει και γκρινια)αισθανομαι λιγο καπως......


P6jGp3.png?33zfA7k2

TZcSp3.png?gfJ9ZCG8

Link to comment
Share on other sites

xalia xalia poli xalia koritsia ego dld ime xirotera apo ta pedia:confused: eglipsa ligi antiviosi apo toy Iasona poli pikra:confused: arxisa k ego ta dika moy ispneomena giati katalaveno sto stithos i anasa mou xalia:( k to mpoykoma me nevriazi mono me to otrivin fevgi gia liges ores alla meta ksana.....

naya pedepse to me ta komatakia giati argotera θα εχεισ προβλημα ,πολλεσ γνωστεσ μου εχουν μεγαλα παιδια κ ακομα τα αλεθουν ,εγω το εχω κοψει το αλεσμα εδω κ μερεσ πεδευτικε στην αρχη αλλα τωρα κανει πωσ μασαει εχει πολυ πλακα:mrgreen: ,για αρχει θα τρωει λιγοτερο αλλα δεν πιραζει μολισ παρει φορα θα τρωει καλα;)

μιασ φιλισ μου ο μικροσ ειναι 6 χρονον κ τα αλεθει ακομα κ τη φακη γιατι τωρα εμαθε το στομαχι του κ δεν δεχεται κομματια κ κανει εμετο:roll: ,αρχισε με ψωμι κ μπισκοτακια ;)

αυτα παω να την πεσω κ εγω κ να βαλω κ λιγο vichs ,αυριο δουλεια:cool:


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...