Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!


Recommended Posts

Nα σας ζήσουν τα τρυφερούδια σας κοριτσάρες μου και στις υπόλοιπες που περιμένετε, με το καλό και με έναν πόνοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αντε κοριτσακια,με το καλο κ μ εναν πονο...

κι οσες γεννησατε ηδη,να σας ζησουν...

αντε...να παιρνουμε κι εμεις σειρα......


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

μπουμπου μου να σου ζησει ο παιδαρος κ με το καλο οι υπολοιπες

4.100 αγοραρος πω πω τι να πω φτου φτου!!κοριτσακι μου


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οεοοοοο!!

οι αγχωτικοπαρλιακες του καφε β τρίμηνο και αγχος αρχιζουμε και..γενναμε!

εως τώρα γεννησε η Marsolan mas, η Νεφελη μας χτές, η mpoympou μασ όπου να ναι, η ζωζα μεσα στο σκ μαξιμουμ, η rosebaby Μασ γεννησε, το ίδιο και η fairy μας..

γενικά... γεννάμε!

υγ. Εγώ δεν ξερω ακόμη ποτε... δεν νιωθω ψυχολογικά έτοιμη ακόμη και δεν έχω τσεκάρει και τους πλανητικους χάρτες για να διαλέξω ευοιωνη πλανητηική ημερομηνία η αγγελοκρουσμένη! οχοχοχοχοχοχοχοχοχοχοχοχοχοοχοχοχοχοχοχοχοχχο

καλα,σαν το κοκκαλη ιδια γελας. Αγχοπαρλιαρωτικη μου,μου εχει καρφωθει μια απορια να μου λυσεις. Γιατι γραφετε στο β τριμηνο? Αμα γεννησετε με το καλο ακομα εκει θα γραφετε? Αμα χρονισουν τα μωρακια με το καλο,πανε φανταροι τα αγορακια κ τα κοριτσια γινουν μανουλες θα αλλαξετε τριμηνο στο καφε? Λοιπον,για το αλλο που ρωτας να συμβουλευτεις εναν αστρολογο. Καλο ειναι να τον εχεις μαζι ανα πασα στιγμη. Να κανονισει να γεννησεις την ιδανικη στιγμη ωστε ο ωροσκοπος του μωρου να ταιριαζει με τον δικο σου! Ευχομαι καλη σαραντιση και να ζησουν τα μωρακια σε οσες γεννησαν και ναχουν ευκολο τοκετο οι ετοιμογεννες! Μπουμπουκα,τι μωρο εβγαλες!!! Να σου ζησει!!!Φιλακια...

ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

καλε γεννησε η μπουμπου????να σου ζησει κοριτσαρα μου, να τον δεις οπως επιθυμεις!!!!επειδη εχω μεινει πολυ, μα πολυ πισω, να σας ζησουν τα μωρακια σας και με το καλο οι ετοιμογεννες!!!!!


BDPcp3.pngUvJVp3.pngEBX2p3.png
Link to comment
Share on other sites

Mπουμπουκα μου γλυκια να σου ζησει ο μπεμπαρος!!!!!!!!!!Να ειναι παντα χαμογελαστος και καλοτυχος και να τον δεις οπως εσυ επιθυμεις!!!

430879r88elc0afn.jpg

Και για τα υπολοιπα κοριτσια που απομειναν στο καφε με ενα πονο τους ευχομαι να αντικρυσουν τα μωρακια τους!!!!

705190mbhcoc7b0b.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ, ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!

ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΤΕ!!!

Αντε με το καλο και οι υπολοιπες!!! Να εχουν μια ευκολη γεννα και να κρατησουν συντομα τα μωρακια τους!

Link to comment
Share on other sites

Γεννησε η μπουμπου??? Γεννησε το κοριτσακι μας???

Κουκλιτσα μου να σου ζησει ο μπεμπαρος, να ειναι παντα γερος γερος γερος και να σας χαριζει μονο χαμογελα! Να ειστε γεροι και να τον καμαρωνετε παντα!!! Καλη ανατροφη και καλο σαραντισμο να εχεις!!!

Περιμενουμε λεπτομερειες γεννας!!!:P:p:p

(ναι, ξερω αγορι ειναι το μωρο, ομως ξερω και την αγαπη της μαμας στο ροζ χρωμα!!!)

Link to comment
Share on other sites

Και στις υπολοιπες μανουλες, να ζησουν τα μωρακια σας παντα γερα και τυχερα και εσεις να ειστε γερες να τα καμαρωνετε!!! Σε οσες περιμενουν, με το καλο, με εναν πονο (ή με οσους χρειαστει) να υποδεχτειτε ενα γερο γερο μωρο...

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αυτο σημαινει οτι πλησιαζει η σειρα μου?πω πω!!!!πως περασε ετσι ο καιρος?μαρααααααα!!!!!γενναμε λεμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τωρα εγω πρεπει να πω οτι ειμαι ψυχολογικα ετοιμη?:rolleyes:.αντε να δουμε.οσες γεννησαν να σας ζησουν.για εμας τις υπολοιπες......με το καλοοοοοοο!!!!!!αγχωθικα τωρα:confused:


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...