Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

Μανούλες Απριλίου 2015


olympia_st

Recommended Posts

Καλημέρα. Βλέπω τα πρώτα γεννητούρια άρχισαν!!! Με το καλό σε όλες μας! Εγώ σήμερα αξιώθηκα να βάλω το πρώτο πλυντήριο με τα μωρουδιακα, το σπίτι βομβαρδισμένο, έχω τόσα πράγματα να κάνω και δεν ξέρω αν θα τα προλάβω. Θέλω κ εγώ να μπω στην ομάδα στο φβ.


OFdhp3.png

8uDtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κοριτσάκι μου. Εγώ έχω πλύνει μόνο κάτι σεντόνια και πετσέτες και τα υπόλοιπα τα έδωσα στην μαμά μου να τα ετοιμάσει.

Σου στέλνω τώρα ένα προσωπικό μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ απο εδώ κοριτσάκια εντός κ εκτός fb!

Feli τι νεότερα? Έχετε δρομολογήσει την καισαρική??

Καλησπέρα Στέλλα!!!Νεότερα θα έχω την Τετάρτη να σας πω!!Προς το παρόν αναμένω!!!Εσύ Στέλλα πότε πας γιατρό;


nkr7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου feli. κοντεύουν οι μέρες για γιατρό και θα έρθει και η μπεμπούλα σύντομα.

Περιμένουμε να μάθουμε νέα σου.

Εγώ εδώ ξεκουράζομαι γενικώς και περιμένω να πάω γιατρό την Παρασκευή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου alexandroula !!!Και πολυ καλα κανεις και ξεκουραζεσαι...Με το καλο κι εσυ να πας στο γιατρο να μας τα νεα σου!!!Γενικως κοντευουν και οι μερες για το τελος της εγκυμοσυνης....και ολο το μηνα να επαιρνα μου εμειναν 24 μέρες....Ποπο!!!Τι ειναι 24....τιποτα!!!!Απιστευτο....!!

Γεια σου feli. κοντεύουν οι μέρες για γιατρό και θα έρθει και η μπεμπούλα σύντομα.

Περιμένουμε να μάθουμε νέα σου.

Εγώ εδώ ξεκουράζομαι γενικώς και περιμένω να πάω γιατρό την Παρασκευή.


nkr7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Στέλλα!!!Νεότερα θα έχω την Τετάρτη να σας πω!!Προς το παρόν αναμένω!!!Εσύ Στέλλα πότε πας γιατρό;

Αύριο, που κλείνω τις 36 βδομάδες!!! Και μένα απίστευτο μου φαίνεται που κοντευουμε... Άγχος αλλά και ανυπομονησία ταυτόχρονα!


TJhAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι κορίτσι κόντευες έτσι και αλλιώς. Πω πω απίστευτο μου φαίνεται. Εγώ που είμαι και προς το τέλος Απριλίου έχω 38 μέρες ακόμα και σε 1 βδομάδα μπαίνω στο μήνα μου.

Link to comment
Share on other sites

Από τις κοπέλες που μπαίνουν συχνά όχι δεν γέννησε κάποια.

Μόνο η Βάσω έχει να μπει από τη μέρα που είπε ότι είναι άρρωστη, αλλά είχε πει ότι δεν έχει ιντερνετ. Εύχομαι να είναι καλά η κοπέλα και να μάθουμε νέα της.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Z

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ...!!!!

Mairy_lou---->Π.Η.Τ 28/04/2015 ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ 06/02/2015,Κ.Τ

wmb1 ----> ΠΗΤ 30/03/2015, 40, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ 13/3/2015 , Κ.Τ.

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ...!!!!

athinakos---->30/03/2015,Φ.Τ - 34

Vaso1980 ----> 02/04/2015

Simoni ----> 03/04/2015, Φ.Τ. - 33

MairiK ----> 03/04/2015

Annoula_ ----> 05/04/2015, Φ.Τ. - 26

Valsamoula ----> 08/04/2015, Φ.Τ. -39

Sofaki_8 ----> 08/04/2015

Feli ----> 09/04/2015 , Φ.Τ. - 28

Olympia_st ----> 12/04/2015 , Φ.Τ. - 30

Stella Va ----> 14/04/2015, Π.Κ.Τ. - 29

meloula ----> 14/04/2015

Gorgina_84 ----> 15/04/2015

Foteini85 ----> 15/04/2015, Φ.Τ. - 30

Mkcm ----> 16/04/2015

Caterin@ ----> 20/4/2015 , 25

Tonia89 ----> 23/04/2015 , Φ.Τ. - 26

Alexandroula ----> 23/04/2015, 33

Annat33 ----> 24/04/2015

foteini.xara ----> 24/04/2015

Georgia patra ----> 27/04/2015

kasf ----> 28/04/2015, Φ.Τ. - 28

loisma ----> 29/04/2015

Anna74 ---->03/05/2015, Π.Κ.Τ. - 40

Johanna ---->


Qbn9p3.png

8cXxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα!!!Μολις γυρισαμε απο τον γιατρο!Μεγαλωσαμε πολυ θα ελεγα...εχει και ενα +-400 γραμμ. απο διπλα οποτε μαλλον ειμαστε λιγοτερα κιλα....η μπουμπου μας την εβγαλε ο υπερηχος 3.200 ειναι πολυ καλα...και απο βδομαδα θα την παρουμε!!αυριο μπαινω στην 38η βδομαδα οποτε σε μια βδομαδα θα ειναι πολυ καλα!!οποτε εγω πρωτα ο θεος θα ανηκω στις μανουλες μαρτιου!!!!Οι υπολοιπες κανενα νεο???


nkr7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία τα νέα σας feli. Μια χαρούλα και το βάρος της μικρούλας σου. Οπότε με το καλό να την πάρεις αγκαλίτσα.

Εγώ δεν κοιμήθηκα καλά σήμερα και τώρα νυστάζω πολύ, θα μου πεις σιγά το νέο. Έχω ακόμα 2 μερούλες για να πάω στο γιατρό να δούμε και εμείς την μπουμπού μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...