Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 14 λεπτά , LeneL είπε:

      Είναι μεγάλο το κόστος να νοσηλευτεις τόσες μέρες όντως, αλλά αν σε παίρνει κάτσε όσο πιο πολύ μπορείς για να αποφύγεις αν γίνεται τη θερμοκοιτίδα.. όχι ότι θα γίνει κάτι αν χρειαστεί, αλλά και το άγχος τότε θα είναι τεράστιο και το κόστος... Εμάς 4 μέρες μπήκε η μικρή και δε θέλω να σου πω πόσο πήγε. Το λιγότερο φυσικά είναι το κόστος, απλά το λέω έτσι γιατί ξέραμε και τότε ότι μπήκε σχεδόν προληπτικά και πλέον έχει περάσει καιρός. Με το καλό!

      34 θα το πάμε ! το αποφασίσαμε ! 2 βδομαδες είναι κοντά 300 γραμμάρια για το παιδί! εκτός απροόπτου βέβαια 

Μανούλες Απριλίου 2015


olympia_st

Recommended Posts

Πολύ ωραία τα νέα σας feli. Μια χαρούλα και το βάρος της μικρούλας σου. Οπότε με το καλό να την πάρεις αγκαλίτσα.

Εγώ δεν κοιμήθηκα καλά σήμερα και τώρα νυστάζω πολύ, θα μου πεις σιγά το νέο. Έχω ακόμα 2 μερούλες για να πάω στο γιατρό να δούμε και εμείς την μπουμπού μας.

alexandroula με το καλο να δεις κι εσυ την μπουμπου σου!!!Το μεσημερι τουλαχιστον μπορεις να ριξεις κανεναν υπνακο??

Athinakos μεγαλωσε πολυ πολυ και η δικια σας η μπουμπου!!!!!Αχ πλησιαζουμε στο τελος!!!!!Απιστευτο μου φαινεται!!!!!


nkr7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Δυστυχώς όχι δεν μπορώ, γιατί η κόρη μου είναι μέσα και ξεφυλλίζει βιβλία, αλλά φοβάμαι να κοιμηθώ, μήπως αρχίσει να τριγυρνάει και δεν την πάρω χαμπάρι. Είμαι ξαπλωμένη όμως 1 ώρα τώρα και αισθάνομαι καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕννησαμε 15 μαρτίου το πρωίστο λητώ! 3 κιλά. Κ.τ. αλλά ΔΥΣΤΥΧΏΣ έχουμε ίκτερο.ΚΟΠΈΛΕΣ κ ΣΤΑ ΔΙΚΑ σασ ΜΕ το καλό.!!

Να σου ζησει Βασω μου!!!!!! γερο να ναι το νινακι σου! Δεν πειραζει θα περασει τσακ τσακ ο ικτερος, ειναι συνηθισμενο, το ξερεις !!

:D:D

Link to comment
Share on other sites

Άντε βρε Βάσω, μπράβο, να σου ζήσει. Πήγατε σπιτάκι σας ή όχι ακόμα?

Πόσο ίκτερο ανέβασε και πότε?

θα περάσει πάντως δεν είναι τίποτα και η μεγάλη μου είχε ανεβάσει ίκτερο, αλλά έπεσε αμέσως.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΥχαριστώ κορίτσια!τρομερή εμπειρία το χειρουργείο,στο οποίο δεν είχα ξαναμπεί ποτέ,αλλά αγαθά κόποις κτώνται!ΧΤΕΣ ανέβασε τον ίκτερο,οπότε δεν μασ βλέπω να βγαίνουμε αύριο.υπομονή.κατά τα αλλά τρώμε ξένο γάλα σε συνδυασμό με θήλάστρο,γιατί πληγώθηκαν οι θήλες.αλλά δεν με νοιάζει,φτανει να τρέφεται.


82ZHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΓΕννησαμε 15 μαρτίου το πρωίστο λητώ! 3 κιλά. Κ.τ. αλλά ΔΥΣΤΥΧΏΣ έχουμε ίκτερο.ΚΟΠΈΛΕΣ κ ΣΤΑ ΔΙΚΑ σασ ΜΕ το καλό.!!

βασουλα να σας ζησει το μωρακι σας.....!!!!!με το καλο να γυρισετε απο το μαιευτηριο!:D:D


Qbn9p3.png

8cXxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βάσω να σου ζησει κορίτσι!! Γερο και καλότυχο!! Μη στεναχωριεσαι για τον ίκτερο, είναι πολύ συνηθισμένο καο περαστικό!

Feli τέλεια τα νέα σουκ έρχεται και η σειρά σου λοιπόν, συναγωνιζεστε με την Athinakos, χεχε! Απίστευτο που εχουν αρχίσει τα γεννητουρια μας και πολυ συγκινητικό...


TJhAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και η κόρη μου είχε ανεβάσει το τρίτο 24ωρο ίκτερο και το 5ο 24ωρο που ήτανε να φύγουμε, ανέβηκε στο 12,5 (μέτρηση 7 το πρωί) και λέγανε ότι θα μας κρατήσουνε, αλλά μετά από 4 ώρες, μετά από πολύ θηλασμό, υποχώρησε στο 11 και φύγαμε. Ζήτα και αργότερα μέσα στη μέρα μέτρηση και μπορεί να πέσει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...