Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Cafe Ιούλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μπήκα να σας ευχηθώ κι εγώ!

Καλό Πάσχα να έχετε όλες με τις οικογένειές σας και τα παιδάκια σας!

Με το καλό να φύγετε και να επιστρέψετε όσες ταξιδέψετε! Καλά να περάσετε!

Μαριλίνα, Γιάννενα ανεβαίνουμε. Θα σου στείλω μήνυμα όταν θα περνάμε από τα μέρη σας.

Σας φιλώ όλες!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα! Χριστός Ανέστη, χρόνια πολλά!!! Τι κάνετε; Πως είστε; Σήμερα πίσω στην πραγματικότητα εμείς, τέλος οι διακοπές. Όλοι στα πόστα τους!!! Χα χα!!! Πως περάσατε; Εμείς πολύ ωραία! Τρελαθήκανε τα παιδιά με τα ζωάκια και ζωηρέψανε πολύ, ειδικά ο μικρός δεν μπορούσαμε να τον βάλουμε μέσα στο σπίτι! Όλη μέρα στην αυλή την βγάζανε! Αλλά δυστυχώς δεν έκανε πολύ καλό καιρό! Εδώ καλέ είναι χαρά θεού! Σιγά σιγά θα βγάλω και τα καλοκαιρίνά! Αχ και έχω και πολύ δουλειά και στο γραφείο και στο σπίτι λόγω μετακόμισης! Αντε και καλά μου κουράγια!!! Φιλιά σας!!! Πείτε τα νέα σας!!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Χρόνια Πολλά! Χριστός Ανέστη!

Χρόνια Πολλά και σε όλους όσοι γιόρταζαν αυτές τις μέρες!

Ελπίζω να περάσατε όλοι και όλες καλά αυτές τις μέρες! Εμείς ωραία περάσαμε στα Γιάννενα παρά τον βροχερό και κρύο καιρό! Επέστρεψα μόνο εγώ την Τρίτη καθώς δεν είχα άλλη άδεια και ο άντρας μου με τα παιδιά επαναπατρίζονται αύριο.

Ο καιρός θύμιζε αρκετά Χριστούγεννα, αφού τα βουνά γύρω γύρω ήταν χιονισμένα και η σόμπα δεν έσβησε! Έβρεχε κιόλας και ο μικρός ευτυχώς παρηγοριόταν με dvd!

FilioPi και του χρόνου να είστε καλά να ξαναπάτε!

Μετακομίζεται στο σπίτι ή στο γραφείο?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά!!!

Μαζευόμαστε σιγά σιγά βλέπω!!!

Αγγελική μου,

τώρα, υποθέτω, αρχίζει το διάβασμα της Κωνσταντίνας για εξετάσεις, ε;; Πότε αρχίζει;; μέσα στο Μάιο;;

Φιλλιόπι μου,

που είχατε πάει;; σε ποιο χωριό;; ωραία η φύση για τα παιδιά!!!

Εμείς πήγαμε Μ. Πέμπτη στο χωριό και γυρίσαμε Τετάρτη του Πάσχα. Μας τα χάλασε ο καιρός και τα παιδάκια μου χωθήκανε με τα ξαδελφάκια τους στα ηλεκτρονικά :evil::evil::evil: Αλλά τι να τους πω: να βγούνε στη βροχή;;

Στο μεταξύ, ο κουνιάδος μου με την κουνιάδα μου μαζέψανε 4 κουταβάκια που βρήκανε, παίζανε τα παιδιά μαζί τους, αλλά ο γείτονας (ένα ρεμπελόσκυλο) αρνήθηκε να τα φροντίζει μέχρι το Μάιο που του ζητήσαμε, η πεθερά μου δεν μπορεί, και, τελικά, τα αφήσαμε... Τα δικά μου παιδάκια δεν κατάλαβαν πολλά, αλλά τα ξαδελφάκια τους κλάψανε γμτ... Η κόρη μου είχε πολύ πλάκα με τη Σπίθα (το σκυλάκι που "μοιραζότανε" με την ξαδέλφη της): το κράταγε παραμάσχαλα σαν κούκλα και προχώραγε. Το άφηνε να περπατήσει ένα μέτρο "πρέπει να το προσέξω, να μην πέσει" πάλι αγκαλιά το σκυλάκι!!! Μια - δυο φορές το πήρε κατά λάθος αγκαλιά με το κεφάλι κάτω :tongue::tongue:

Εμείς τον προηγούμενο καιρό κάναμε εξετάσεις στα παιδιά και έβγαλε και στα δύο υψηλή χοληστερίνη (225 & 2150 :(:(:( και τώρα προσπαθώ να φροντίσω τη διατροφή τους. Γμτ, αν εξαιρέσεις τα γλυκά του μεγάλου δεν κάνουνε κατάχρηση στα "ύποπτα" φαγητά και αυτό με προβληματίζει ακόμα περισσότερο...

Στο μεταξύ έκανα και εγώ μαστογραφία (ε, έφτασα τα γκουχ, χμφ... άντα) και άλλες εξετάσεις... ευτυχώς καλές!!!

Είχαμε και κάτι προβλήματα στο εξοχικό που δεν πληρώνουνε κοινόχρηστα και είμαι διαχειρίστρια... έδεσε το γλυκό...

Στο μεταξύ ο γιος μου πήρε μέρος και σε άλλους αγώνες σκάκι πριν και μετά το Πάσχα και τρέχαμε. Το ΣΚ που μας πέρασε πήγαμε στη μαγευτική Ερέτρεια πάλι. Κι ενώ το καλό μου στους πρώτους 6 αγώνες της πρώτης μέρας πήγε πολύ καλά και ήτανε σε καλή σειρά, τη δεύτερη μέρα στους τελευταίους 3 δεν πήγε καλά, έπεσε στην κατάταξη και στεναχωρήθηκε πολύ το καλό μου... :cry::cry::cry:

Κι είχαμε και το μπαμπά να του τα χώνει με τη μαμά να σκέφτεται σοβαρά να "γλιστρίσει" ο άντρας μου στα βρεγμένα σκαλιά του ξενοδοχείου (το τέλειο έγκλημα....)

Άντε, δύο μηνών νέα σε ένα μόνο ποστ!!!

Φιλάκια!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια μανουλίτσες!

Είμαστε πιά άπαντες παρόντες στο σπίτι από το Σάββατο το απόγευμα! Κάθε κατεργάρης στον πάγκο του λοιπόν!

Καλημέρα και χρόνια πολλά!!!

Χρόνια Πολλά κορίτσι!

Αγγελική μου,

τώρα, υποθέτω, αρχίζει το διάβασμα της Κωνσταντίνας για εξετάσεις, ε;; Πότε αρχίζει;; μέσα στο Μάιο;;

22 Μαίου από ότι διάβασα σταματούν τα μαθήματα, οπότε από τις 26 μάλλον ξεκινούν!

Εμείς πήγαμε Μ. Πέμπτη στο χωριό και γυρίσαμε Τετάρτη του Πάσχα. Μας τα χάλασε ο καιρός και τα παιδάκια μου χωθήκανε με τα ξαδελφάκια τους στα ηλεκτρονικά :evil::evil::evil: Αλλά τι να τους πω: να βγούνε στη βροχή;;

Κι εμείς ευτυχώς που είχαν πάρει μαζί τους το λαπτοπ και είδε ταινιούλες και επεισόδια του Τόμας ο Χρήστος και πέρναγε η ώρα! Και όταν σταματούσε η βροχή καβάλαγε το ποδήλατο και γινόταν μέσα στις λάσπες!

Στο μεταξύ, ο κουνιάδος μου με την κουνιάδα μου μαζέψανε 4 κουταβάκια που βρήκανε, παίζανε τα παιδιά μαζί τους, αλλά ο γείτονας (ένα ρεμπελόσκυλο) αρνήθηκε να τα φροντίζει μέχρι το Μάιο που του ζητήσαμε, η πεθερά μου δεν μπορεί, και, τελικά, τα αφήσαμε...

Κρίμα μωρέ.... Δεν θα τα προσέξει κανείς άλλος λες στο χωριό?

Τα δικά μου παιδάκια δεν κατάλαβαν πολλά, αλλά τα ξαδελφάκια τους κλάψανε γμτ... Η κόρη μου είχε πολύ πλάκα με τη Σπίθα (το σκυλάκι που "μοιραζότανε" με την ξαδέλφη της): το κράταγε παραμάσχαλα σαν κούκλα και προχώραγε. Το άφηνε να περπατήσει ένα μέτρο "πρέπει να το προσέξω, να μην πέσει" πάλι αγκαλιά το σκυλάκι!!! Μια - δυο φορές το πήρε κατά λάθος αγκαλιά με το κεφάλι κάτω :tongue::tongue:

Αχ μωρέ τι όμορφες στιγμές αυτές!

Εμείς τον προηγούμενο καιρό κάναμε εξετάσεις στα παιδιά και έβγαλε και στα δύο υψηλή χοληστερίνη (225 & 2150 :(:(:( και τώρα προσπαθώ να φροντίσω τη διατροφή τους. Γμτ, αν εξαιρέσεις τα γλυκά του μεγάλου δεν κάνουνε κατάχρηση στα "ύποπτα" φαγητά και αυτό με προβληματίζει ακόμα περισσότερο...

Μήπως πρέπει να πάτε σε διατροφολόγο μήπως σας δώσει πρόγραμμα διατροφής?

Στο μεταξύ έκανα και εγώ μαστογραφία (ε, έφτασα τα γκουχ, χμφ... άντα) και άλλες εξετάσεις... ευτυχώς καλές!!!

Μπράβο!

Είχαμε και κάτι προβλήματα στο εξοχικό που δεν πληρώνουνε κοινόχρηστα και είμαι διαχειρίστρια... έδεσε το γλυκό...

Αυτά τα κοινόχρηστα μεγάλο θέμα στις μέρες μας...

Στο μεταξύ ο γιος μου πήρε μέρος και σε άλλους αγώνες σκάκι πριν και μετά το Πάσχα και τρέχαμε. Το ΣΚ που μας πέρασε πήγαμε στη μαγευτική Ερέτρεια πάλι. Κι ενώ το καλό μου στους πρώτους 6 αγώνες της πρώτης μέρας πήγε πολύ καλά και ήτανε σε καλή σειρά, τη δεύτερη μέρα στους τελευταίους 3 δεν πήγε καλά, έπεσε στην κατάταξη και στεναχωρήθηκε πολύ το καλό μου... :cry::cry::cry:

Είχε συνηθίσει που ήταν σε καλές θέσεις μέχρι τώρα και του κακοφάνηκε μώρε... Δεν πειράζει όμως πρέπει να μάθουν ότι δεν γίνεται να αριστεύουν πάντα...

Κι είχαμε και το μπαμπά να του τα χώνει με τη μαμά να σκέφτεται σοβαρά να "γλιστρίσει" ο άντρας μου στα βρεγμένα σκαλιά του ξενοδοχείου (το τέλειο έγκλημα....)

χαχαχαχα! Τι έφταιγε μωρέ ο μικρούλης αν δεν πήγε καλά! Συμβάινουν αυτά! Όσο για τον άντρα σου, no comments! :rolleyes:

Άντε, δύο μηνών νέα σε ένα μόνο ποστ!!!

Φιλάκια!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Γειά σας τι κάνετε; Εμείς καλά. Χαλαρά τα νέα από το μέτωπο. Η δουλειά στο γραφείο μπήκε σε πρόγραμμα και στο σπίτι άρχισα σιγά σιγά τις προεργασίες για μετακόμιση. Βέβαια μέσα σ' όλα έχω και να βγάλω τα καλοκαιρινά! Χαλιά ευτυχώς δεν βγάζω ακόμα. Όταν φύγουμε. Επειδή το νινί μας είναι τόοοοσο ήσυχο που σκαρφαλώνει παντού και πέφτει. Αχ ταρζανάκος!!!! Πως περάστε τη μέρα της μαμάς; Εμένα από Παρασκευή μου φέρανε δωράκια! Την Κυριακή είμασταν καλεσμένοι στο σχολείο του μικρού και είδαμε παράσταση. Μετά πήγαμε έξω για φαι και μετά ..... το καλύτερο.... κοιμηθήκαμε όλοι μέχρι το απόγευμα αργά! Χα χα!!!! Μου λείπει ύπνος ααααχχχχ.... και που είσαι ακόμα..... Φιλάκια σας!!! Περιμένω νέα σας. Πάλι χαθήκαμε!! :lol:


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλίτσες!

Μετά τις διακοπές του Πάσχα ξαναβρήκαμε τους ρυθμούς μας! Κάθε κατεργάρης στον πάγκο του! Ζεσταίνει και ο καιρός και μάλλον αυτό το Σαββατοκύριακο θα βγάλω καλοκαιρινά. Την Κυριακή ο άντρας μου θα πλύνει και το 1 χαλί. Θα βάλω και το διπλό πάπλωμα στην μπανιέρα απόψε να μουλιάσει με απορρυπαντικό γιατί είναι το μόνο που δεν χωράει στο πλυντήριο. Κάτω από άλλες συνθήκες θα το έστελνα καθαριστήριο αλλά τώρα...

Κι εμένα την Παρασκευή έφερε ο γιός μου μία πολύ ωραία κατασκευή που είχε φτιάξει στο σχολείο για την γιορτή της μητέρας και μία ζωγραφιά. Η κόρη μου έφερε λουλούδια.

FilioPi ζωηρούλης ο μικρός ε? Μετακόμιση σπιτιού ε? Καλό κουράγιο!

Τι κάνετε οι υπόλοιπες? Ξαναχαθήκαμε...


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Γειά σας κορίτσια! Τι κάνετε; Σας άφησα Πάσχα και σας ξαναβλέπω καλοκαίρι!!! Καλό μήνα και καλό καλοκαιράκι να έχουμε! Πως είστε; Εμείς καλά, έχουμε μπει σε κλίμα αποχαιρετισμών στα σχολεία μας! Εχτές είχε το Κατερινάκι μου γυμναστικές επιδείξεις. Μας έφερε και μετάλλιο το καμάρι μας!! Τώρα έχουμε την άλλη Δευτέρα γιορτή του Απόστολου στο θέατρο Πέτρας και της Κατερίνας στις 14, μετά πάλι του Απόστολου στις 17! Όλο γιορτές! Τα σχολεία κανονικά όλο το καλοκαίρι εκτός Αυγούστου θα λειτουργούν. Κάναμε και αιτήσεις για εγγραφές σε παιδικό και προνήπιο, για να δούμε.... άραγε το εσπα θα ισχύσει για φέτος; Μακάρι!

Τι κάνετε εσείς; Πείτε τα νέα σας!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κοριτσάρες μου!!!

Σαν τα χιόνια!!!

Φιλιόπι μου,

μετακομίσατε;; Μπήκανε τα πράγματα σε τάξη;

Έχεις δίκιο, είναι η περίοδος των γιορτών - επιδείξεων!!!

Την Πέμπτη έχει η Αιμιλίτσα επιδείξεις μπαλέτου στο σχολείο της, στις 21 είναι η επίσημη καλοκαιρινή γιορτή, μάλλον κάποια μέρα θα έχει επιδείξεις κολυμβητηρίου ή απλό πάρτι.

Ο Βασίλης λογικά θα έχει μία γιορτή, αλλά ακόμα δεν ξέρουμε πότε!!! Και μάλλον και ελέγχους.

Αγγελική μου,

η Κωνσταντίνα δίνει τις πρώτες της εξετάσεις; πως τα πάει;;

Τι καιρός είναι αυτός, καλέ;;

Εμείς ετοιμαζόμαστε για Σούνιο το τριήμερο!!! Να κάνουμε και το πρώτο μας μπάνιο!!! (Mόλις μίλαγα με συναδέλφους και είδαμε τον καιρό: μιλάμε για πολλές βροχές το τριήμερο...)

Εσείς τι θα κάνετε; Που θα πάτε; Τι κανονίζετε για το καλοκαίρι;;

Φιλάκια!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Πάνω που είπαμε καλό καλοκαίρι τώρα λέμε καλό φθινόπωρο? :confused::confused::confused:

Έχω πήξει με τα πλυντήρια και το σιδέρωμα αυτές τι μέρες! Για να μην πω για το πλύσιμο των χαλιών!

Κατά τα άλλα η Κωνσταντίνα δίνει 2η χρονιά εξετάσεις Μαριλίνα μιά και τελειώνει την 2α γυμνασίου!

Ο Χρήστος έχουν γιορτή στις 25 του Ιούνη στο θέατρο Δημήτρης Χόρν στην Αθήνα. Και μετά φεύγουν και τα δύο για Εύβοια για να ξεκινήσουν τις διακοπές τους.

Ουπς έπεσε δουλειά! Ελπίζω να ξαναμπώ σε λίγο...


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σας!!!! Τι καιρό; σήμερα ε; Χειμώνιασε πάλι!!!

Καλημέρα, κοριτσάρες μου!!!

Σαν τα χιόνια!!!

Φιλιόπι μου,

μετακομίσατε;; Μπήκανε τα πράγματα σε τάξη;

Έχεις δίκιο, είναι η περίοδος των γιορτών - επιδείξεων!!!

Την Πέμπτη έχει η Αιμιλίτσα επιδείξεις μπαλέτου στο σχολείο της, στις 21 είναι η επίσημη καλοκαιρινή γιορτή, μάλλον κάποια μέρα θα έχει επιδείξεις κολυμβητηρίου ή απλό πάρτι.

Ο Βασίλης λογικά θα έχει μία γιορτή, αλλά ακόμα δεν ξέρουμε πότε!!! Και μάλλον και ελέγχους.

Δεν μετακομίσαμε ακόμα.... στο σπίτι που νοικιάζαμε θα ανεβαίναμε πάλι αλλά η νοικάρα, δεν φευγει! Δεν μπορεί να βρει σπιτι λέει, θέλει στην ίδια περιοχή και με 3 δωμάτια. Και ούτε πρόκειται να βρει θεωρώ γιατί έχει απαιτήσεις. Μας βλέπω για διαδικασίες έξωσης... Οπότε μέχρι τότε ζούμε παρέα με τις κούτες!!!

Με το καλό, οι γιορτούλες σας! Μωρέ πόσο περήφανες μας κάνουν τα παιδάκια μας μικρά και μεγάλα με τα κατωρθώματα τους!

Αγγελική μου,

η Κωνσταντίνα δίνει τις πρώτες της εξετάσεις; πως τα πάει;;

Τι καιρός είναι αυτός, καλέ;;

Εμείς ετοιμαζόμαστε για Σούνιο το τριήμερο!!! Να κάνουμε και το πρώτο μας μπάνιο!!! (Mόλις μίλαγα με συναδέλφους και είδαμε τον καιρό: μιλάμε για πολλές βροχές το τριήμερο...)

Εσείς τι θα κάνετε; Που θα πάτε; Τι κανονίζετε για το καλοκαίρι;;

Μπάνιο; Θα έχει καιρό; Εγώ αν δεν μπει ο Ιούλιος δεν πάω θάλασσα! Κρυώωωνωωω!!!! Το τριήμερο μάλλον θα είμαστε δώ γιατί μας βάλανε τη γιορτή του μικρού τη Δευτέρα, δεν βρίσκανε άλλη μέρα...

Φιλάκια!!!

Καλημέρα κορίτσια!

Πάνω που είπαμε καλό καλοκαίρι τώρα λέμε καλό φθινόπωρο? :confused::confused::confused:

Πότε θα καλοκαιριάσει επιτέλους;;; Ο Αρνιακός είπε θα έχουμε δροσερό καλοκαίρι!!!

Έχω πήξει με τα πλυντήρια και το σιδέρωμα αυτές τι μέρες! Για να μην πω για το πλύσιμο των χαλιών!

Μια από τα ίδια... με τα καλοκαιρινά και τα χαλιά και το μάζεμα για την μετακόμιση... ουφ!!! Καλό μας κουράγιο, εχτές σιδέρωνα μέχρι τη μία, έχω ένα πλυντήριο απλωμένο που τώρα θα έχει γίνει χάλια από τη βροχή γιατί το πρωί το ξέχασα να το μαζέψω... ε .... θα τα ξαναπλύνω!!

Κατά τα άλλα η Κωνσταντίνα δίνει 2η χρονιά εξετάσεις Μαριλίνα μιά και τελειώνει την 2α γυμνασίου!

Ο Χρήστος έχουν γιορτή στις 25 του Ιούνη στο θέατρο Δημήτρης Χόρν στην Αθήνα. Και μετά φεύγουν και τα δύο για Εύβοια για να ξεκινήσουν τις διακοπές τους.

Καλή επιτυχία και στα δύο παιδάκια!!! Και καλές διακοπές! Εμείς από Αύγουστο!!!

Ουπς έπεσε δουλειά! Ελπίζω να ξαναμπώ σε λίγο...

Φιλάκια σας, πάω κι εγώ για λίγη δουλειά!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι πάλι!

FilioPi στην ίδια πολυκατοικία αλλά σε άλλο όροφο θα μετακομίσετε? Καλά κατάλαβα?

Δροσερό καλοκαίρι θα έχουμε? Να σου πω δεν θα με χαλαγε!!! Όσο για τα μπάνια αν δεν πιάσει εξωτερική θερμοκρασία πάνω από 34 - 35 στην θάλασσα δεν μπαίνω!!!!

Καλή επιτυχία κι εσείς στις γιορτούλες σας!

Μαρινάκι να δω πότε θα κανονίσουμε να τα πούμε... Μάλλον όταν κλείσουν τα σχολεία και φύγουν τα παιδιά. Τότε θα έχω ελεύθερο χρόνο τα απογεύματα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Ναι Αγγελική, μέναμε στο ισόγειο αλλά λόγω οικονομικών κατεβήκαμε στο ημιυπογειο και το νοικιάσαμε το ισόγειο. Τώρα θα πάμε πίσω σπίτι μας με το καλό όταν φύγει η κιουρία!!! 3 χρόνια κουραστήκαμε κάτω, πάνω θα έχουμε περισσότερο φως, μας έχει λείψει. Βέβαια αν συνεχίσει έτσι ο καιρός που θα τον βρουμε τον ήλιο οεο; Χα χα!!! Πάντως πολύ αηδία η λασποβροχή. Αυτοκίνητα, αυλή όλα τα έχει κάνει άχρηστα!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Αυτός ο καιρός με έχει κάνει κομμάτια! Έχω έναν συνεχόμενο πονοκέφαλο 2 μερες τώρα, πίνω ponstan, με αφήνει 4-5 ώρες και μετά ξανά :confused:

Κι έχω του κόσμου το σίδερο στο σπίτι...

FilioPi μακάρι να φύγει γρήγορα η νοικάρα για να πάτε κι εσείς σπίτι σας να ησυχάσετε! Το διαμέρισμα που μένατε μέχρι τώρα είναι κι αυτό δικό σας? Όσο για τον ήλιο που θα πάει, θα βγει!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!

Σαν τα χιόνια!!!

τι κάνετε;;

Φιλλιόπι μου,

ζόρι οι κούτες, και μάλιστα τόσο συνεχόμενα!!! Σε νιώθω, μένουμε σε υπερυψωμένο ισόγειο, αλλά επειδή είναι πιο "χωμένο" από τους υπόλοιπους ορόφους, δεν έχουμε πολύ φως. Αλλά τι να κάνουμε!!! Από την κρίση κι έπειτα το έχω εκτιμήσει απεριόριστα!!!

Καλά ξεμπερδέματα με την τύπισσα!!!

Αγγελική μου,

ναι!!!!!!!!!!! Να πάμε για τον καφέ!!! Αν και εγώ δεν θα μείνω χωρίς παιδιά, γενικά...

Εμείς πήγαμε στο εξοχικό το τριήμερο!!! Ωραία περάσαμε, σε γενικές γραμμές!!!

Τελευταία μέρα του σχολείου σήμερα!!!

Αύριο το απόγευμα έχουνε γιορτούλα (το πρωί δεν έχουνε μάθημα...) και μεθαύριο πάμε μόνο για να πάρουμε ελέγχους!!!

Πως πέρασε η Α΄δημοτικού ούτε που το κατάλαβα...

Τώρα, το καλοκαίρι, ο μεγάλος θα πάει στο καλοκαιρινό camp του Δήμου για λίγες μέρες (θα δούμε πόσες, ανάλογα τι θέλει...) και μετά Σούνιο + χωριό.

Ήτανε και ένα τουρνουά σκάκι, αλλά μάλλον το γειώνουμε, από ότι καταλαβαίνω... δεν προλαβαίνει...

Γενικά μέχρι να καταλήξουμε στο καλοκαιρινό περάσαμε διάφορα, θα σας τα πω άλλη ώρα...

Στη δουλειά είναι χαλασμένος ο κλιματισμός και σκάμε!!!

Φιλάκια!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...