Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Σεπτέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

NAIIIII:mrgreen:

Aσε theolvas μου...3 χρόνια προσπαθούσαμε για το πρώτο...βέβαια μας είχε φάει και το καταραμένο αγχος....πάντως πρέπει να είναι εγγυημένη συνταγή για να είσαστε στο 4ο:D


c2Gbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 347
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • amande

    amande 90 δημοσιεύσεις

  • eri

    eri 56 δημοσιεύσεις

  • nenaki

    nenaki 45 δημοσιεύσεις

  • theolvas

    theolvas 44 δημοσιεύσεις

χεχεχεχε....το γνωστο........σεχ !!!!!!!!!

κ να μη το σκεφτεσαι καθολου........

αμα δε το σκεφτεσαι,ερχεται κ στο λεω εγω που αγοραζα τεστ ωορηξιας κ εγκυμοσυνης με το κιλο για 4 χρονια,κ μολις ειπα οτι δεν πειραζει,καλα ειμαστε κ χωρις παιδι,εκανα 4 στο καπακι.....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς έτσι τελικά τον "πιάσαμε" τον μπόμπο...μετά απο αποτυχημενη σπερματέγχυση και με τη βεβαιότητα οτι ποτέ δε θα γίνω μάνα πρέπει να ήταν ο μοναδικός μήνας που δεν το σκεφτόμουν...και ήρθε....αφού είχα 4 μέρες καθυστέρηση και όλοι μου έλεγαν να κάνω τεστ και εγώ ήμουν σίγουρη πως είναι ορμονική διαταραχή΄και θα έρθει η περίοδος απο μέρα σε μέρα...ακόμα την περιμένω


c2Gbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμείς έτσι τελικά τον "πιάσαμε" τον μπόμπο...μετά απο αποτυχημενη σπερματέγχυση και με τη βεβαιότητα οτι ποτέ δε θα γίνω μάνα πρέπει να ήταν ο μοναδικός μήνας που δεν το σκεφτόμουν...και ήρθε....αφού είχα 4 μέρες καθυστέρηση και όλοι μου έλεγαν να κάνω τεστ και εγώ ήμουν σίγουρη πως είναι ορμονική διαταραχή΄και θα έρθει η περίοδος απο μέρα σε μέρα...ακόμα την περιμένω

κι εγω στο δημητρη το ιδιο...πηγα στο φαρμακειο κ αντι για τεστ πηρα...σερβιετες κ ταμπον (τα οποια μετα απο 4 χρονια ακομα δεν εχω χρησιμοποιησει γιατι δεν προλαβαινω ν αδιαθετησω....).ο αντρας μου με πηγε σηκωτη για χοριακη......

peggouinaki,εισαι σε δημοσιο σχολειο?????ρωταω γιατι μαλλον θα χρειαστω τα φωτα σου για το δημητρη μου (εχει αυτισμο υψηλης λειτουργικοτητας κ επιληψια)...κ αυτο δεν θα φαινοταν οσες αμνιο κι αν εκανα.....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Πως είναι η ζωή σας με 3 παιδάκια και το 4ο να έρχεται σύντομα?? Εργάζεσαι?

οχι,δε δουλευω πια...δουλευα στο χιλτον,μαγειρισα,αλλα η δουλεια δεν ηταν συμβατη μ εγκυμοσυνη λογω πολυ ψηλων κ χαμηλων θερμοκρασιων κ ορθοστασια,ετσι σταματησα μολις εμεινα εγκυος στο δημητρη κ δεν εχω βρει χρονο να ξαναπαω....

οσο για τη ζωη....πολυ τρεξιμο,πολυ αγχος κ κουραση,αλλα ταυτοχρονα κ πολλη ευτυχια.....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

:D κι εγώ κάπως έτσι το φαντάζομαι...τρέξιμο, άγχος αλλά και πολύ ευτυχία....κάτσε σπίτι σου προς το παρόν, όντως η δουλειά εκεί πρέπει να έιναι απαιτητική πολύ...πόσο να αντέξεις...

c2Gbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πιστευω οτι αν δουλευα δεν θα καταφερνα να βγαλω εις περας καμια εγκυμοσυνη....

μου τη δινει καποιες φορες η κλεισουρα,κ τη δουλεια μου τη λατρευα,δεν την εκανα βιοποριστικα,αλλα αποζημιωνομαι για ολα καθε φορα που τα βλεπω να κοιμουνται ολα μαζι....

κι αν τα καταφερω (κ αν αυτο το παιδακι που εχω στην κοιλια τωρα γεννηθει χωρις θεματα υγειας που παιζεται να υπαρχουν) θα κανω κι αλλο μαλλον..........


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=60397

αυτο...αλλα δεν νομιζω οτι συμβαινει...τα ποσοστα ειναι μικρα.βεβαια ειμαι προετοιμασμενη για ολα..κ περισυ μου ελεγαν τα ιδια για το γιωργακη (εξ ου κ το δευτερο ονομα του) αλλα τελικα τιποτα...μια χαρα γεννηθηκε το παιδι,απλα ειχα αγχος μεχρι το τελος,πραγμα που γινεται κ φετος,αλλα τι να γινει.......απλα φετος δεν εδωσα τα χρηματα που ειχα δωσει περισυ για εξετασεις........

εσυ δουλευεις??????


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

όλα καλά θα είναι:D

το άγχος δεν πρόκειται να μας εγκαταλειψει ποτέ απ'οτι φαίνεται.

Εργάζομαι αλλά έχω πάρει ανρρωτική απο την αρχή της εγκυμοσύνης (όπως όλες οι συναδέλφισσές μου) καθότι ο χώρος μας παραείναι δύσκολος και επικίνδυνος....είμαι νοσηλευτρία σε ψυχιατρείο σε τμήμα οξέων περιστατικών


c2Gbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...